Ποιοι είναι οι στόχοι σας για το άμεσο μέλλον;

evi_zoi

New member

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ακουω.....Ποιοι ειναι οι στοχοι σας......Καριερα,πτυχιο γαμος,υλικα αγαθα? Τι επιδιωκετε?

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.
Εγώ θέλω λεφτά. Στόχος μου είναι να μην εργάζομαι και να πληρώνομαι και τα λεφτά που βγάζω να τα τρώω στα μπουζούκια. Θέλω και ένα σπίτι ακριβό με πισίνες και ένα μεγάλο SUV. Αυτή είναι ζωή. Ξάπλα και πολυτέλειες.

Το προσπαθώ και πιστεύω ότι θα το πετύχω.

Burp

New member

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
tour the world σε ενα τροχόσπιτο με τν παρέα να παίζουμε όλη μέρα μουσική:D

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

New member

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
Ποιοί είναι οι στόχοι σας για το άμεσο μέλλον?
Θέλω να περάσω το Proficiency τον Μάιο.Αυτό!
:)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Για το πόσο άμεσο μέλλον μιλάμε;
Ο στόχος μου για το αμεσότατο μέλλον είναι να σηκωθώ απ' την καρέκλα γιατί πρέπει να πάω για ψώνια πριν κλείσουν τα super-market.

In fact πάω τώρα.... είναι 7 το απόγευμα.

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
Στόχος να περνάω τα μαθήματα με 10!:D
Αδύνατο μεν αλλά θέτω ως στόχο το 10 και ότι λάχει!

(ιστορίες κτλ βλακειούλες ικανοποιούμε και με 5:P)

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
ο πιο αμεσoς στοχος μου προς το παρον ειναι να καταφερω να φροντιζω το σπιτι και το μπαμπα μεχρι να βγει η μανουλα απο το νοσοκομειο. :)

matasiros

New member

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω πρωτον να τελειωσω το σχολειο και μετα πτυχειο... δεν θα ειναι ευκολα μετα αλλα θα το παλεψω :P

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loth

New member

Η Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.
να αρχίσω το τετραδιάκι μου(ξέρω εγώ :P), να βρώ χρόνο για την κιθάρα μου, να κάνω δικόμου άνιμ χαρακτήρα μαθάινοντας καλά το φώτοσχοπ, να πάω Γαλλία, Αμερική,Ιαπωνία κλπ , να τελειώσω την σχολή (με βαθμό όσο γίνεται) και να συνέχισει η ζωή μου έτσι όπως τώρα(ή καλύτερα:P)..
(και 'οχι μονο...;) :P)

nektariosmakris

New member

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
να περασω στη σχολη που θα θελω

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
να κανω κλικ στο κοκκινο x πάνω δεξιά

φρι

New member

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.
Να αγορασω το εργοστασιο της λακτα.

Λολ,

Καλα προς στιγμη ας βρω 1,5€ να παρω μια λακτα γτ δε με βλεπω καλα. :(

Angelicaa

New member

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Να ξαναδώσω Πανελλήνιες για να περάσω στη σχολή που θέλω.....μετά βλέπουμε!

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Να παρω το πτυχιο μου και να παω το ταξιδι μου :)

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Agiyi

New member

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.
1 Πτυχίο Φούγκας με 9+ γιατί θα κοπανάω το κεφάλι μου στον τοίχο!
2 Δίπλωμα και (πιο σημαντικό) ψήσημο γονιών για κανένα παπάκι...
3 Καλή εξεταστική Σεπτεμβρίου.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...