Ποιά είναι η δημοφιλέστερη λέξη στο e-steki?

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
λέξη: κάλο
αποτελέσματα:40
https://www.e-steki.com/forum/search.php?searchid=4812
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ βρε ifrit!
Σαν μηνύματα έπρεπε να ψάξεις όχι σαν θέματα! Δες τις οδηγίες πιο πάνω!

Είπα κ εγώ, πως σου έβγαλε τόσα λίγα τόσο δημοφιλή λέξη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Να σημειώσω πως δεν έχει νόημα να δίνουμε το link της αναζήτησης που κάναμε καθώς το link ισχύει μόνο για μία φορά και μόνο για αυτόν που εκτέλεσε την αναζήτηση. :)

Κάθε link είναι της μορφής:
https://www.e-steki.com/forum/search.php?searchid=ΧΧΧΧΧ

Ο αριθμός ΧΧΧΧΧ αντιπροσωπεύει την κατα σειρά αναζήτηση που έχει πραγματοποιηθεί στο e-steki από τη μέρα που ξεκίνησε η λειτουργία του στο Vbulletin [δε ξέρω αν έχει γίνει ποτέ reset αυτός ο αριθμός].
Διαπίστωση:
1. Κάνε αναζήτηση στα Fora για Νέα μηνύματα.
2. Δείτε το ID [xxxxxxx] του συνδέσμου.
3. Ξανα κάντε αμέσως αναζήτηση για νέα μηνύματα.
Ο αριθμός θα είναι αυξημένος κατα 1 εκτός και αν εκείνη την ώρα έκανε κάποιο άλλο μέλος /μέλη αναζήτηση. :)





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 25 από 1000
Search took 0,31 seconds; generated 1 minute(s) ago.

Αναζήτηση: Λέξη(εις) Κλειδιά: κουβεντούλα

Ξεπεράστε το αν μπορείτε:D[μετράει...έτσι??]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αχ, για λίγο... η λέξη υπάρχει έχει 998 αποτελέσματα. Και άλλη μια φορά σε αυτό το post 999. Για λίγο... πολύ λίγο :)

Εντύπωση μου κάνει ότι για την λέξη "σχέση" δεν μου βγάζει κανένα αποτέλεσμα.

edit μετά απο λίγο: Η λέξη γυναίκα, μάλιστα (για άλλη μια φορά μας φάγανε αυτές οι γυναίκες) εμφανίζεται σε 1000 αποτελέσματα. Άρα υποθέτω ότι υπάρχει κάποιο όριο και αυτό είναι το 1000. The game is over.

Για να δείτε διαφορά η λέξη άντρας υπάρχει μόνο σε 221 αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ναι, νομίζω ότι όντως το όριο είναι 1000 αποτελέσματα δυστυχώς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Κάπου έχει χαθεί η μπάλα από το πρώτο κιόλας ποστ, και συνεχύζουν ακάθεκτοι οι υπόλοιποι :ermm:
Άλλο η λέξη που χρησιμοποιήθηκε πιο πολύ, άλλο η δημοφιλέστερη :rolleyes:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top