Πιλοτικό στάδιο σχολιασμού άκυρων αρνητικών ψήφων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ που σκέφτομαι αρνητικά πάντως δεν κοπανάω αρνητικές για ψύλου πήδημα. Οσο για την αρνητική σε ενα τραγούδι ποιος μίλησε για συνομωσία; Για κακία λέμε :)

Επρεπε να βαλω το "συνομωσια" σε εισαγωγικα για να καταλαβεις οτι το ιδιο εννοουσα?!
Ο καθε ενας εχει τα κριτηρια του...αλλα εδω μιλαμε για κατι συγκεκριμενο..για τις αρνητικες στα τραγουδια...που ειναι περα απο σαφες οταν μπαινουν για ποιο λογο γινεται...και ολο αυτο τωρα που γινεται, το θεωρω περιττο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Eχεις δικιο σ'αυτο. Ομως τελικά δεν παιζει σημαντικο ρολο μια και τα γουστα διαφερουν πολυ.Δλδ αν δεις ενα τραγουδι με -2 και εισαι ανθρωπος της μουσικής, και παλι θα το ακουσεις απο περιεργεια. :) Απουσια αρνητικων τελικα σημαινει "πιθανοτητα μη δημοφιλους κομματιου". Εν τελει αν καποιος θελει να μπει γρηγορα να ακουσε 5 καλα, απλα θα κοιταξει τις θετικες.
Αυτό το δέχομαι καλύτερα. :)
Απλά αυτό από μόνο του δεν καθιστά άκυρες τις αρνητικές στα μουσικά κομμάτια. Ίσως να μην είναι τόσο σημαντικές όσο σε ένα θέμα απόψεων, αλλά έχουν και εκεί την λειτουργικότητα τους. Τυχαίο παράδειγμα (δεν είναι μόνο για αυτό), αν δω ένα τραγούδι με μια αρνητική το οποίο ούτε εμένα μου αρέσει θα σκεφτώ "ωραία, δεν είμαι εγώ ο περίεργος που δεν μου αρέσει" ;)

Πάντως, αφού όλοι συμφωνούμε ότι δεν έχουν την ίδια "ένταση" αυτές οι αρνητικές, γιατί κάποιοι ενοχλούνται; Επειδή βλέπουν ότι η επιλογή τους δεν άρεσε σε κάποιους τόσο ώστε να του βάλουν αρνητική; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε ισως.

Παντως προσωπικα και να δω καποιο κομματι με αρνητικη και να μαρεσει, ή με θετικες και να μη μαρεσει, δε θα κανω σκεψεις "α δεν ειμαι μονο εγω ο περιεργος" κλπ. Δεν υφισταται για μενα τετοιο θεμα σε αυτα τα πραγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιας κι έχει περάσει το deadline που είχε δωθεί για το πιλοτικό στάδιο, το θέμα κλειδώνεται.:lock:
Η ΟΔ θα συζητήσει για το τι μπορεί να γίνει με το θέμα αυτό ή αν θα υπάρξει κάποια τροποποίηση στο σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top