Πες με, με μια λέξη!

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α...ναι ; Δεν το διάβασα κάπου. Συγγνώμη μού διέφυγε. Αν και δεν ήταν στις προθέσεις μου να σου μιλήσω. Σε διαβεβαιώ. Καλημέρα...
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Α...ναι ; Δεν το διάβασα κάπου. Συγγνώμη μού διέφυγε. Αν και δεν ήταν στις προθέσεις μου να σου μιλήσω. Σε διαβεβαιώ. Καλημέρα...
Καλέ τι σου έχω κάνει και με μισείς τόσο; :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επίσης, moody :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίταξε...δεν μου αρέσουν τα πολλά σούρτα φέρτα στα λόγια...Μου φαίνεσαι ορεξάτη για καβγά. Ούτε σε μισώ, ούτε τίποτα...Αυτό και δεν έχω να πω κάτι άλλο...Χαλάω και το θέμα. Αρκετά τσίμπησα...Την καλημέρα μου...


Ευγενέστατη...
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται…

:morning1:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Πότης
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Ερωτοχτυπημενη
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
άκυρη 😂

μπορείς να βιώσεις μόνο τόσο heartbreak πριν απομυθοποιησεις για πάντα τον έρωτα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Αναιδεστατη :bleh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.
Καλόκαρδη
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Δεύτερος :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Μουτηδινει :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top