Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
:worship:
για συνέχα τη φιλοσοφία: μπλέκει η γεύση με το σεκς άραγες?:confused::D:upside:

Απόλαυση και τα δύο, βρέσ μου κάποιον που να συχαίνετε το ένα απο τα δύο, βρές μου κάποιον που δεν πλήρωσε ποτέ για να το αποκτήσει, και βρές μου άνθρωπο που δεν μήλησε με το ίδιο πάθος για το φαί που του αρέσει και το σέξ.

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
Απόλαυση και τα δύο, βρέσ μου κάποιον που να συχαίνετε το ένα απο τα δύο, βρές μου κάποιον που δεν πλήρωσε ποτέ για να το αποκτήσει, και βρές μου άνθρωπο που δεν μήλησε με το ίδιο πάθος για το φαί που του αρέσει και το σέξ.
ζωγραφίζεις εσύ σήμερα, έχεις έμπνευση:D τι έφαγες το πρωί?:confused:

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
Καλημέρα!! Γιατί τίποτα, Μανιάρι μου;;
Αλλά μάλλον σου ταιριάζει η αφαγία, προσφέρεις πνευματική τροφή!!!

Τελικά η σοκολάτα με όλα πάει, εεε;

mania

New member

Α δε θέλω τέτοια. Κοίτα η πείνα πως σε κάνει να ζωγραφίζεις σήμερα:D
Τι συνέπειες θα είχε η δίαιτα στο σεκς στο τρόπο διατροφής?:confused:
Αυτό δεν επιρεάστηκε καθόλου:redface: μην σου πώ ότι ελαυρήτερη= ευλίγηστη:P

mania

New member

Καλημέρα!! Γιατί τίποτα, Μανιάρι μου;;
Αλλά μάλλον σου ταιριάζει η αφαγία, προσφέρεις πνευματική τροφή!!!

Τελικά η σοκολάτα με όλα πάει, εεε;
Δεν φτέει η αφαγεία φτέει ο εκνευρισμός διαβασα ένα πόστ και φρήκαρα, δεν το ειχε πάρει ποτέ το ματι μου:mad:
όταν εκνευρίζομαι λέω τα πράγματα σταράτα και ωμα στη συγκεκριμένη περίπτωση συνδιασμένα:P

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Αχ καλέ...
Από εδώ το πάμε, από εκεί το πάμε, όλο στο σεξ το γυρνάμε...!!

Όσο για το άλλο, Μάνια μου... Άσε, ήταν λόγος να εκνευριστώ πάαααρα πολύ, παλιά... Και με το φόρουμ και με κάποιους χρήστες...

Αλλά, για να μη βγούμε εκτός (αλλιώς πάμε Κουβεντούλα!):
Φέτα λιωμένη στα μικροκύματα με τρουφάκια!!!!

mania

New member

Αχ καλέ...
Από εδώ το πάμε, από εκεί το πάμε, όλο στο σεξ το γυρνάμε...!!

Όσο για το άλλο, Μάνια μου... Άσε, ήταν λόγος να εκνευριστώ πάαααρα πολύ, παλιά... Και με το φόρουμ και με κάποιους χρήστες...

Αλλά, για να μη βγούμε εκτός (αλλιώς πάμε Κουβεντούλα!):
Φέτα λιωμένη στα μικροκύματα με τρουφάκια!!!!

Πως βγένουμε εκτώς; η σοκολάτα με άντρικό στήθος δεν ειναι καλός γευστικός συνδιασμός;:P

σάντουιτς με σοκολάτα, αυγό(ομελέτα) φέτα και σαρδέλα;) στο σπίτι το έκανα άλλα φροντήστε να εισαστε μακριά απο το έτερον ήμιση ιδικά άν κάνει εμετό απο μυροδιές:D

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

ΑΜάν...!
Ναι, μωρέ, άσε το δόλιο...

Πες κι άλλα, για το στήθος!

mania

New member

ΑΜάν...!
Ναι, μωρέ, άσε το δόλιο...

Πες κι άλλα, για το στήθος!

Μπορεις να προσθαίσεις φρούτα σαντυγή σοκολάτα τα αλμηρά απαγορέβοντε όπως υδρώτας απλησιά σε συνδιασμό με τα παραπάνω γλυκίσματα!!!!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Ναι, λοιπόν, και μία περίπτωση, όπου η αρμύρα δεν ταιριάζει με σοκολάτα!!

Αλλά, ρε συ, αν έχει τρίχες... οκ, τα άλλα οκ, αλλά μέλια και σοκολάτα... άντε γεια!!

dooo

New member

άντε καλέ. κάνεις και αποτρίχωση παράλληλα.

mania

New member

Ναι, λοιπόν, και μία περίπτωση, όπου η αρμύρα δεν ταιριάζει με σοκολάτα!!

Αλλά, ρε συ, αν έχει τρίχες... οκ, τα άλλα οκ, αλλά μέλια και σοκολάτα... άντε γεια!!

Που ειναι το πρόβλημα; με το μέλι φτιάχνεις μια τριχωτή σφηκωφολιά...;)

dooo

New member

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
αυγό(ομελέτα) φέτα και σαρδέλα;) στο σπίτι το έκανα άλλα φροντήστε να εισαστε μακριά απο το έτερον ήμιση ιδικά άν κάνει εμετό απο μυροδιές:D

αμαν βρε μανια μου πρωι πρωι....μολις φαγαμε....:P :P :sick: :sick:

mania

New member

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
αρχισε να βγαινει δειλα δειλα ο ΗΛΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

mania

New member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...