Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν και όλοι μου λένε οτι είμαι πολύ παράξενος τύπος εγώ νομίζω οτι δεν είμαι καθόλου.
Το μόνο που με ενοχλεί είναι οτιδήποτε επιχηρεί να μου στερήσει το δικαίωμα μου να κάνω ό,τι θέλω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
  • σε περίπτωση που το κωλόχαρτο δεν κυκλοφορεί μόνο του π.χ. πάνω στο απέναντι ντουλάπι ή δίπλα από το καζανάκι ξέρω γω, αλλά είναι τοποθετημένο στην θέση του (έχει όνομα αυτό το πράμα?), δεν αντέχω με την καμμία να είναι ανάποδα. δλδ το χαρτί οφείλει στον εαυτό του να βγαίνει από κάτω, όχι να πέφτει από πάνω καθώς το γυρνάς, αυτό το κάνει ο καταρράκτης. το θέμα είναι τελείως πρακτικό, δοκιμάστε και τις δύο στάσεις και θα καταλάβετε.
  • όταν τρώω φρούτα, κάνω σχέδια (όχι για το μέλλον μου ρε βούρλα).
  • μου τη δίνει στα μ.μ.μ. όταν πάνε να μπούνε/ανέβουνε τα γίδια απόξω πριν βγουν/κατέβουν πρώτα οι επιβαίνοντες. έχω σκάσει κουτουλιά στο μετρό μία φορά.
  • επίσης μου τη δίνει στις κυλιόμενες να κάθονται ακίνητοι στα αριστερά. ακόμα και αν δεν βιάζομαι, εκνευρίζομαι και μόνο που τους βλέπω. μία μέρα με πολλά νεύρα κατέβηκα τις δύο κυλιόμενες στο μοναστηράκι στην είσοδο από την Αθηνάς φωνάζοντας ΑΚΡΗΗΗ στην πρώτη και ΠΕΡΝΑΑΑΩΩΩ στη δεύτερη :p. άμα ο άλλος πιάνει πάνω από το μισό του πλάτους με σακούλες από ψώνια ή δεν ξέρω εγώ τι, έχει φάει και μίαγ αγκωνίτσα έτσι για το καλό.
  • μου τη δίνει να κάθονται οχήματα πάνω στη διάβαση των πεζών. τα παίρνω, τους αναγκάζω να κάνουν όπισθεν όταν έχω πολλά νεύρα, ακόμα κι αν μπορώ να περάσω από μπρος ή πίσω. κάνω τοκ τοκ σε παράθυρα αυτοκινήτων (μια φορά και σε κράνος μοτοσυκλετιστή) και τους τα σπάω. είχα πετύχει ένα παππούδι με μαγκούρα μια φορά στο φανάρι από σύνταγμα προς ερμού (που είναι μόνο για σπρίντερς εδώ που τα λέμε) να έχει εγκλωβιστεί στη μέση της διάβασης αφού άνοιξε πράσινο για τα αυτοκίνητα, απλά και μόνο επειδή δεν πρόλαβε να περάσει απέναντι γιατί έχασε τον χρόνο του κάνοντας σλάλομ ανάμεσα στα μηχανάκια και τα ταξί. άι σιχτίρ.

Λοιπόν, τώρα που σταμάτησα να γελάω...

Ερωτήσεις και ενστάσεις!!!
1. Τι λε ρεεε!!! Το ποπόχαρτο πρέπει να έρχεται από πάνω!!! Αλλιώς δονείται!
2. Σχέδια;;; Χααα;
3/4/5: Α, καλά είσαι... Έχω τρελό κόλλημα με το κυκλοφοριακό...!!!! Μαζί σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

1. Τι λε ρεεε!!! Το ποπόχαρτο πρέπει να έρχεται από πάνω!!! Αλλιώς δονείται!


λοιπόν... ΑΥΤΟ είναι και δική μου παραξενιά!!! κι όταν είδα τον γουίκι να το γράφει έλιωσα...
εγώ θέλω να έρχεται από πάνω... ναι ρε σαν καταράκτης! αυτό είναι το σωστό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βασικά όταν έρχεται από πάνω καταβάλλεις λιγότερη προσπάθεια να το φτάσεις. :bleh: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
λοιπόν... ΑΥΤΟ είναι και δική μου παραξενιά!!! κι όταν είδα τον γουίκι να το γράφει έλιωσα...
εγώ θέλω να έρχεται από πάνω... ναι ρε σαν καταράκτης! αυτό είναι το σωστό :P

Ωωωω ναι! Μόνο όταν έρχεται καταράκτης, ελέγχεις με ακρίβεια εκατοστού που θέλεις να κοπεί.. :P

(Τι κάθομαι και γράφω βραδιάτικα εν ώρα εργασίας :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
επικό το ποστ του παλτίνου! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ πάντως από πάνω θέλω να έρχεται το κ*λόχαρτο. Δεν ήξερα ότι μπορεί σε κάποιον να αρέσει το αντίθετο.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι η κλασσική μου διαφωνία με τον πατέρα μου.. εγώ το θέλω στάνταρντ αποκάτω, εκείνος αποπάνω! Ευτυχώς έχουμε δύο τουαλέτες και τις έχουμε ..μοιράσει, οπότε ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στην δικιά του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
θα σας δείξω στο επόμενο meeting πως κόβεται πρακτικά, στον ελάχιστο δυνατό χρόνο, με τον ελάχιστο δυνατό κόπο, με ακρίβεια χιλιοστού και σύμφωνα με το σαβούρα βιβρ βεβαίως βεβαιώς το κωλοπέιπερ. ε μα.
































δάκρυα κι ιδρώτας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ε ρε κατι προβληματα που εχει ο γκοζμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τώρα που λέμε για κ*λόχαρτα, εγώ δεν χρησιμοποιώ! Έχω βέβαια για τους άλλους και για "τυλιχτήρια", αλλά χρησιμοποιώ μωρομάντηλα.:redface: Αν δεν χρησιμοποιήσω αυτά τα μαντήλια μου φαίνεται κάπως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μωρομάντηλα ε;
Δεν είναι λίγο ερεθιστικά για όσο ευαίσθητη περιοχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τώρα που λέμε για κ*λόχαρτα, εγώ δεν χρησιμοποιώ! Έχω βέβαια για τους άλλους και για "τυλιχτήρια", αλλά χρησιμοποιώ μωρομάντηλα.:redface: Αν δεν χρησιμοποιήσω αυτά τα μαντήλια μου φαίνεται κάπως!:P

Μα, πάντα και μόνο;; Καλέ εσένα σου πάει ο κούκος αηδόνι, ένα 'έσιμο!!
Άσε που ακούω ότι δεν είναι τόσο υγιεινά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
η δικιά μου παραξενιά είναι στο φαγητό και συγκεκριμένα στο ξύδι...Δεν είναι μόνο ότι δε μου αρέσει στο φαγητό...συχαίνομαι να πιάσω το μπουκάλι...Μπλιάχ! αηδιάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ αηδιάζω αν πέσει στο χέρι μου γάλα....
Στον καφέ όμως το βάζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα μωρομαντηλα που ειναι ειδικα για τον πωπο και τις ευαισθητες περιοχες των μωρων ειναι μια χαρουλα...Δεν εχουν προβλημα, αλλα το κακο ειναι οτι παραστοιχιζουν βρε παιδι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. λατρευω το ξυδι. μπορω να το πιω και σα νερο!
2. σιχαινομαι τα αρχεια zip. ακομα και κατι ενδιαφερον να ειναι, δε θα το ανοιξω παρα μονο ανειναι απολυτη κι επιτακτικη ανακγη!
3.τα βραβεια παραξενιας στην underwater για την τουαλετα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πίνω μόνο παγωμένο νερό χειμώνα καλοκαίρι.
Το ζεστό/χλιαρό είναι μόνο για λούσιμο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τώρα που το είπες.. πίνω μόνο παγωμένο καφέ χειμώνα-καλοκαίρι, εκτός κι αν είμαι άρρωστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top