Παλέρμο Extreme

Πότε σας βολεύει να ξεκινήσει το Παλέρμο Extreme;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Παρακαλούνται οι παρακάτω παίκτες:

Chemwizard
αδαμαντια52071
Alchemist

να επιβεβαιώσουν τη συμμετοχή τους και να ψηφίσουν την ημερομηνία που τους βολεύει να ξεκινήσει το παλέρμο. Αν μέχρι τις 18/9 που λήγει η ψηφοφορία κάποιος δεν έχει δώσει σημεία ζωής, θα αποσυρθεί η συμμετοχή του αυτόματα.[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή θα αλλάξω εταιρία στο ιντερνετ δε θα έχω για κάποιες μέρες οπότε δε θα μπορέσω να πάρω μέρος στο παιχνίδι αφού δε ξέρω πόσο καιρό θα μαι χωρίς ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Παίκτες:


  1. Chemwizard
  2. Kwstac
  3. intifada
  4. αδαμαντια52071 (?)
  5. Alchemist
  6. maria_lulu
  7. Τάσος97
  8. Σπυρακος (^^)
  9. γιολαντα53448
  10. Tsiyo
  11. Demlogic
  12. blue_butterfly
  13. Polkiu
  14. Wild_Boy
  15. Κατερίνα ***
  16. papaki93
  17. Shadowfax (ενημέρωση ως τις 27/9)
  18. εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής συμμετέχω παιδιά αλλά είπαμε, μπορεί να μην έχω υπολογιστή. Αν πάει έτσι θα σας ενημερώσω το πολύ μέχρι τις 27 του μηνός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Επειδή θα αλλάξω εταιρία στο ιντερνετ δε θα έχω για κάποιες μέρες οπότε δε θα μπορέσω να πάρω μέρος στο παιχνίδι αφού δε ξέρω πόσο καιρό θα μαι χωρίς ιντερνετ.
άμα προλάβεις μέχρι τις 3/10 τότε ξαναδήλωσε συμμετοχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πως επιβεβαιωνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Απλώς το λες εδώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaux

Νεοφερμένος

Η Margaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σας.Θα ηθελα να συμμετεχω και εγω στο παιχνιδι.Διαβασα οτι πρεπει να ειναι τουλαχιστον 18 ατομα...Ειδα λοιπον οτι εχετε μαζευτει 18 ατομα...Αν γινεται να προσθεθει ενα ακομα ατομο ή αν υπαρξει καποιο κενο ενημερωστε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Γεια σας.Θα ηθελα να συμμετεχω και εγω στο παιχνιδι.Διαβασα οτι πρεπει να ειναι τουλαχιστον 18 ατομα...Ειδα λοιπον οτι εχετε μαζευτει 18 ατομα...Αν γινεται να προσθεθει ενα ακομα ατομο ή αν υπαρξει καποιο κενο ενημερωστε με...

Φυσικά και μπορείς να παίξεις, είπαμε οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον 18 άτομα, οπότε μπορούν και παραπάνω. Εξάλλου κάποιοι δεν έχουν επιβεβαιώσει τη συμμετοχή τους οπότε θα αποσυρθούν.

Σου θυμίζω οτι για να συμμετέχεις πρέπει να έχεις διαβάσει καλά τους κανόνες, να ξέρεις από τώρα οτι θα μπορεις να συμμετέχεις τουλάχιστον 2 ώρες την ημέρα (το λιγότερο 2 ώρες) και να ψηφίσεις στη δημοσκόπηση πότε σε βολεύει να ξεκινήσει το παιχνίδι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Φυσικά και μπορείς να παίξεις, είπαμε οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον 18 άτομα, οπότε μπορούν και παραπάνω. Εξάλλου κάποιοι δεν έχουν επιβεβαιώσει τη συμμετοχή τους οπότε θα αποσυρθούν.

Σου θυμίζω οτι για να συμμετέχεις πρέπει να έχεις διαβάσει καλά τους κανόνες, να ξέρεις από τώρα οτι θα μπορεις να συμμετέχεις τουλάχιστον 2 ώρες την ημέρα (το λιγότερο 2 ώρες) και να ψηφίσεις στη δημοσκόπηση πότε σε βολεύει να ξεκινήσει το παιχνίδι.;)
Himela νομίζω ότι πρέπει να βρεθούμε για να μου λύσεις κάποιες απορίες σχετικά με το παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Himela νομίζω ότι πρέπει να βρεθούμε για να μου λύσεις κάποιες απορίες σχετικά με το παιχνίδι

Σαν πού να βρεθούμε δηλαδή; Irl? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Η δημοσκόπηση έληξε και ορίστηκε οτι το παιχνίδι θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου. Οι παρακάτω παίκτες δεν ψήφισαν οπότε αποσύρονται αυτόματα.

Chemwizard
αδαμαντια52071
Alchemist

Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή ξανά ώσπου να ξεκινήσει το παιχνίδι.

Οι παίκτες λοιπόν ως τώρα:

Παίκτες:

  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^)
  6. γιολαντα53448
  7. Tsiyo
  8. Demlogic
  9. blue_butterfly
  10. Polkiu
  11. Wild_Boy
  12. Κατερίνα ***
  13. papaki93
  14. Shadowfax (ενημέρωση ως τις 27/9)
  15. Margaux
  16. εσύ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Himela νομίζω ότι πρέπει να βρεθούμε για να μου λύσεις κάποιες απορίες σχετικά με το παιχνίδι
Σε πόσες θα την πέσεις πια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.

Margaux

Νεοφερμένος

Η Margaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Φυσικά και μπορείς να παίξεις, είπαμε οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον 18 άτομα, οπότε μπορούν και παραπάνω. Εξάλλου κάποιοι δεν έχουν επιβεβαιώσει τη συμμετοχή τους οπότε θα αποσυρθούν.

Σου θυμίζω οτι για να συμμετέχεις πρέπει να έχεις διαβάσει καλά τους κανόνες, να ξέρεις από τώρα οτι θα μπορεις να συμμετέχεις τουλάχιστον 2 ώρες την ημέρα (το λιγότερο 2 ώρες) και να ψηφίσεις στη δημοσκόπηση πότε σε βολεύει να ξεκινήσει το παιχνίδι.;)

Τους εχω διαβασει και τους εχω κατανοησει...Σε λιγο καιρο ανοιγει η σχολη αλλα πιστευω οτι δεν θα υπαρχει προβλημα...Οσο για την δημοσκοπηση εχω ηδη ψηφισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
16. εγώ!!! :P

Μέχρι τώρα έχω μια ιδέα για τους κανόνες αλλά θέλει κι άλλο διάβασμα. Άντε τρέχω να διαβάσω...
Ααα αν αλλάξει κάτι και τελικά δεν μπορέσω θα ενημερώσω εγκαίρως.
99,9% όμως θα παίξω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^)
  6. γιολαντα53448
  7. Tsiyo
  8. Demlogic
  9. blue_butterfly
  10. Polkiu
  11. Wild_Boy
  12. Κατερίνα ***
  13. papaki93
  14. Shadowfax (ενημέρωση ως τις 27/9)
  15. Margaux
  16. maria775m
  17. εσύ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Του έχω πει ήδη οτι δε δίνω εγώ τους ρόλους.:pfff::pfff::pfff::pfff::pfff:

:P
Αν το κάνετε με κουτάκι ή κάτι τέτοιο ή και σε πρόγραμμα στον υπολογιστή θα την πέσει ακόμα και σε αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αν το κάνετε με κουτάκι ή κάτι τέτοιο ή και σε πρόγραμμα στον υπολογιστή θα την πέσει ακόμα και σε αυτό.:P
μπα, στο ίντερνετ θα γίνει σε ένα site... θα βάλω να ανακατευτούν τυχαία 18 αριθμοί, και ο πρώτος αριθμός που θα βγει και ρόλος που αντιστοιχεί στον αριθμό αυτό, θα αντιστοιχεί ύστερα στον πρώτο παίκτη της λίστας.... είσαστε έτοιμοι?? Μάλιστα καπετάνιε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top