Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι εσένα που με καραθώωσες σε λατρεύω.:redface:

Να σε ρίξει στα τάρταρα έπρεπε αλλά άντε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να σε ρίξει στα τάρταρα έπρεπε αλλά άντε.:redface:
εσυ σκασε. Ολα τα χες το παλερμο σου λειπε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
V --> Φάου (στα γερμανικά).Προφέρεται "Φ".
Όσο για εσένα Τζίμη,μου χρωστάς μία συγγνώμη.Πληγώσατε το μικρό σας.:pfff:
Καραντάκοφκο
αυτό για΄σενα.:hehe::hehe::hehe::hehe:

V. Οπως λέμε victory στα αγγλικά; ;) Προφερετε "Β". :pfff:
Θαυμάζω το γούστο σου στην μουσική, πάντως.
Α, και μην διανοηθείς να ξαναμπείς στο τσατ. Αμεσο κικ θα τρως απ'εδω και πέρα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Ρε παιδιά για σκεφτείτε λίγο. Αν ο Ευπατρίδης που ήταν η πόρνη δεν κοιμόταν μαζί μου, θα τον δολοφονούσα και την επόμενη μέρα οι πολίτες θα πιστεύατε πως μαφιόζοι είναι τελείως διαφορετικά άτομα. Σατανικές συμπτώσεις ρε φίλε... :|
Άκη, μην το ψάχνεις ρε φίλε.Όλο το παιχνίδι πήγα πολύ άσχημα για εμάς.Ίσως πάλι κερδίζαν(γιατί έπαιξαν καλά), αλλά ήταν τραγικά τα γεγονότα σε αυτό το Παλέρμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ο Vassilis τι ήταν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αλχ παραδεξου το οτι ημασταν πολυ καλυτεροι. Ja babe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
V. Οπως λέμε victory στα αγγλικά; ;) Προφερετε "Β". :pfff:
Θαυμάζω το γούστο σου στην μουσική, πάντως.
Α, και μην διανοηθείς να ξαναμπείς στο τσατ. Αμεσο κικ θα τρως απ'εδω και πέρα.;)

ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΦ ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΦ ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΦ.

εσυ σκασε. Ολα τα χες το παλερμο σου λειπε :hehe:

Και κάτι άλλο μου λείπει αλλά το θέμα το συγκεκριμένο είναι εκτός του στεκιού. :P
βλ. οπίσθιο. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλχ παραδεξου το οτι ημασταν πολυ καλυτεροι. Ja babe


Έλα ρε φίλε είχαμε 3 έμπειρους παίχτες στο δικό μας στρατόπεδο, πόση ατυχία πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μην με γράφετε ρε.:P
Τι ήταν ο Vassilis;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με τετοιο γιατρο σαν εμενα θα παμε μπροστα 8)
Προσωπικά και χωρίς να θέλω να γλύψω θα πω το εξής:
Η Μελανία και΄συ παίξατε καλύτερα από όλους εδώ μέσα.
Πρώτον εσύ,με το να'σαι επιθετικός στα προηγούμενα Παλέρμο λέω: "Νταξ,Χαρά τώρα θα δεχτείς ένα ωραιότατο μαρκάρισμα από αυτόν και τη Χιμέλα".
Με καραθώωσες και με υποστήριξες.:redface:
Πραγματικά ευχαριστώ.:D
Η Μελανία την είχα 70% πολιτάκι την πρώτη ημέρα κυρίως πριν την ψηφοφορία οι υποψίες μου επιβεβαιώθηκαν.
Συνέχισε να πετάει αλύπητα σπόντες στον Άκη και αυτό έπαιξε καθοριστικό ρόλο στο να την έχω σιγουράκι ή για μέντιουμ ή για μάγισσα.
Μελάνω,τις θερμές ευχαριστίες και σε΄σενα.:D
Νέο Παλέρμο θέλω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Αλχ παραδεξου το οτι ημασταν πολυ καλυτεροι. Ja babe
Όχι, γιατί δεν ισχύει.
Εσύ πώς συνείσφερες στην αποκάλυψή μας, αγαπητέ, και σου είναι τόσο σημαντικό να αποδείξεις "κάτι";:D
Δεν συνείσφερες.Γιατί ήσουν αδρανής.

Μη μου συνεχίζετε τα πικρόχολα σχόλια, γιατί θα συνεχίσω να απαντάω.Can't stop!!!I'm on a killing spree!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έλα ρε φίλε είχαμε 3 έμπειρους παίχτες στο δικό μας στρατόπεδο, πόση ατυχία πια;
και τι με αυτο; :hehe: ημασταν πολυ καλυτερα οργανωμενοι. Διωξαμε τη Χιμελα που αν εμενε θα μας ειχε μπερδεψει 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Να πω εδώ οτι δεν ξενέρωσα επειδή χάσαμε. Προσωπικά θεωρώ οτι έπαιξα καλά και οτι οι συγκυρίες τελικά με έφεραν στο σημείο να φύγω ΠΑΛΙ στην πρώτη δολοφονία. Είχα ξεκινήσει να γράφω ημερολόγιο, αλλά διεκόπη απότομα μετά τον άδικο χαμό μου. Είχα πει οτι δε θα το δημοσιεύσω γιατί πραγματικά έχω απογοητευτεί. Αλλά οκ, ας το δείτε, δεν πειράζει. :)

Να απαντήσω στον Πέτρο οτι πραγματικά δεν ξέρω τι με έκανε να πέσω πάνω του αμέσως. Απλά το γεγονός οτι ήταν καλός παίκτης μάλλον. Όσο περνούσαν οι ώρες όμως μου έδινε κι άλλες αφορμές να διαστρεβλώνω τα λεγόμενά του. Εκεί που μου είπες Πέτρο "έχεις την ικανότητα να κάνεις το άσπρο μαύρο, δικηγόρος έπρεπε να γίνεις" ήταν το καλύτερο κοπλιμέντο, είχα σκάσει στα γέλια. Επέμενα πολύ με σένα γιατί είχα πείσει πολλούς για την "αθωότητά" μου και δεν ήθελα να πιστέψω οτι η μάγισσα βρίσκεται μέσα στους 5 που με υποπτεύθηκαν (βασικά 4, βγάζω την deutsch που με ψήφισε για εκδίκηση). Τους υπόλοιπους τους είχα φέρει στα νερά μου.:/:

Έπρεπε να με δείτε όταν άνοιγα τα σπόιλερ με τη δολοφονία το μεσημέρι. Σκεφτόμουν "άντε να δούμε ποιον έφαγαν τα μαφιοζάκια", άνοιγα σπόιλερ χαμογελώντας και μετά το χαμόγελο πάγωσε όταν είδα το όνομά μου. Η φράση "Πήγε να απλώσει τα σεντόνια της" θα μείνει για πάντα πάντως!:clapup:

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑΣ
Μέρα Πρώτη: Παίρνω το ρόλο μου αγουροξυπνημένη το απόγευμα και μόλις βλέπω οτι είμαι διεφθαρμένος αστυνομικός, πανικοβάλλομαι και σκέφτομαι στιγμιαία να μην ασχοληθώ καν. Οι πρώτες ώρες του παιχνιδιού ξεκινούν με ατέλειωτα σπαμ, κουβεντούλες, εμότικον, τραγουδάκια κλπ. Πάντως ο ρόλος αυτός μου πάει γάντι γιατί έτσι κι αλλιώς θα κατηγορούσα τους πάντες, τώρα έχω έναν επιπλέον λόγο να το κάνω: να δω ποιοι θα με υπερασπιστούν. Ξέρω οτι 4 δολοφόνοι ελπίζουν σε μένα κι αυτό με αγχώνει. Περιμένω από αυτούς κάποιο σινιάλο, κάποιο σήμα. Μέχρι να το λάβω, αρχίζω και δημιουργώ τον κλασσικό πανικό. Στήνω στον τοίχο, κάνω ερωτήσεις, βγάζω από τη μύγα ξίγκι (που είπε ο καλός μου ο φρικ), δημιουργώ χάος ελπίζοντας αν μη τι άλλο να δείξω οτι ο τρόπος που παίζω δεν έχει αλλάξει ώστε να μην κινήσω υποψίες. Είμαι σχεδόν σίγουρη οτι η deutsch είναι δολοφόνος που καρφώθηκε και γι' αυτό προσπαθώ να τη βγάλω από το στόχαστρο, χωρίς βέβαια να γίνει και πολύ οφθαλμοφανές. Ρίχνω κι αλλού άδεια για να πιάσω γεμάτα, αλλά δυστυχώς επικρατεί απλά ένα σπαμοχάος το οποίο με μπερδεύει.


Μέρα δεύτερη: Αποφάσισα οτι το πρώτο μου εξιλαστήριο θύμα θα είναι ο Πέτρος. Είναι αναμφισβήτητα πολίτης και μάλιστα με ρόλο, αφού έσπευσε να μπει στο παιχνίδι και να ασχοληθεί τόσο πολύ, κάτι που δε συνηθίζει. Το πρώτο ποστ του ήταν τελείως λάθος κι ευτυχώς πολλοί φαίνονται να τον υποψιάζονται. Τα επόμενα ποστ του είναι πολύ λογικά κι αυτό με φοβίζει. Τον ψηφίζω γιατί θέλω να φύγουν πρώτα από το παιχνίδι έμπειροι παίκτες. Εξάλλου με κατηγορεί τόσο πολύ που αποκλείεται να είναι μαφιόζος. Είναι φανερά ένας πολίτης που θέλει να βοηθήσει να βρεθούν οι δολοφόνοι. Από κει και πέρα πραγματικά δεν ξέρω ποιοι άλλοι μπορεί να είναι οι μαφιόζοι. Ο piemaker με κατηγορεί κι αυτός αρκετά και θα ήθελα να τον δω να φεύγει σύντομα. Ο αλχ και ο ντεμ, οι παλιοί, δεν ασχολούνται μαζί μου. Από τις μικρές η Άλμα μου φαίνεται αρκετά ύποπτη αφού υποστηρίζει την deutsch και γενικά οι κινήσεις της είναι προσεγμένες. Αρχίζω να αναρωτιέμαι αν η εμπιστοσύνη της σε μένα σε σχέση με την ψήφο προς τον Πέτρο είναι σημάδι προς το πρόσωπό μου οτι είναι μαφιόζα. Θα την παρακολουθώ. Θεωρώ προς το παρόν οτι όλοι οι υπόλοιποι είναι πολίτες που κονταροχτυπιούνται και τους αφήνω. Πιστεύω πως ένας δολοφόνος δεν έχει μιλήσει ακόμα ή έχει πει κάτι πολύ ανώδυνο. Θεωρητικά θα είναι ο κρυφός μαφιόζος ή ο αρχιμαφιόζος. Ανησυχώ για τη Guest 278211 όταν με κατηγορεί οτι μπορεί να είμαι ο ΔΑ. Ήταν η πρώτη που κατηγόρησε την deutsch. Να είναι ο πληροφοριοδότης που ξέρει τη φανερή μαφιόζα deutsch; Το μυαλό μου τρέχει, δεν ξέρω, πάντως η Guest 278211 είναι επικίνδυνη. Παίζει μια στο ζεστό και μια στο κρύο, πετάει μια κατηγορία κι οπισθοχωρεί, φοβάται για το κάρφωμα ίσως. Η Μελανία το πιθανότερο είναι να έχει καλό ρόλο, παίζει όπως τις άλλες φορές και πραγματικά ψάχνει τους δολοφόνους. Στόχος μου για σήμερα είναι να βγει ο Πέτρος και να δω τη δολοφονία αύριο, ίσως με βοηθήσει να καταλάβω πολλά. Ο τάσος θεωρώ οτι δε μιλάει επίτηδες. Το παίζει αδιάφορος ενώ ξέρω οτι του αρέσει το παιχνίδι. Να είναι ο αρχιμαφιόζος; Θα δείξει.



Εντάξει οκ, υπάρχουν τρελές ανατροπές. Η ώρα 20:00 κι έχω καταφέρει πάλι να βρεθώ στη δεύτερη θέση της ψηφοφορίας. Τουλάχιστον τώρα, αν καταφέρω να μείνω, θα καταλάβω ποιοι με υποστήριξαν. Προς το παρόν σιγουρεύτηκα για το ρόλο πολίτη του Πέτρου, του PieMaker, της Μελανίας, της deutsch, της fairygirl. Θεωρώ στα σίγουρα οτι η Αλμα είναι μαφιόζος αλλά καρφώνεται πολύ. Ο Τάσος στο ποστ του τόνισε δύο φορές οτι με εμπιστεύεται. Να είναι ο δολοφόνος που μου δίνει το σήμα; Σε άλλο ποστ του βέβαια είπε οτι θα σιγουρευτεί σύντομα για το τι είμαι, κι αυτό με θορύβησε - να είναι το μέντιουμ ή ο ντετέκτιβ; Αν είναι πάντως θα με βοηθήσει αφού στην ερώτηση που θα κάνει θα δει οτι είμαι πολίτης. Δεν ξέρω αν θα φύγω πάντως δε θέλω να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου ούτε την ιδιότητά μου για να μη δείξω πανικό. Τώρα το παίζω θύμα, οτι και καλά σας βοήθησα κι εσείς με πουλάτε κλπ κλπ. Για να δούμε...


Λοιπόν ευτυχώς τη γλίτωσα και φεύγει ο Πατρεύς και μου αφήνει φοβερό πάτημα να συνεχίσω το ρόλο του θύματος. Πρέπει να είμαι πολύ προσεκτική. Το μόνο κακό είναι οτι το μέντιουμ θα ρωτήσει για τον Πατρέα και θα δει οτι είναι πολίτης, όμως και ο ντετέκτιβ θα ρωτήσει για μένα και θα δει οτι είμαι πάλι πολίτης. Θα δείξει πού θα πάει.
Ο PieMaker αρχίζει να εκτοξεύει πυρά εναντίον μου. Θα προσπαθήσω να τα αποφύγω χωρίς όμως να γίνω και πολύ επίμονη. Αν δω οτι με στριμώχνει θα οπισθοχωρήσω. Κατά τα άλλα ο Αλχ μου δείχνει φανερά οτι είναι δολοφόνος και με υποστηρίζει "με επιφύλαξη" και καλά. Οπότε αυτή τη στιγμή είμαι σίγουρη για δύο δολοφόνους: την άλμα και τον αλχ.


Το πρωί ξυπνάω νωρίς και βλέπω χαρούμενη οτι δύο άτομα (Guest 278211 και vassilis) υποστηρίζουν οτι οι κινήσεις του Πέτρου και της deutsch ήταν όντως παράξενες κι οτι ευτυχώς κανείς άλλος εκτός του PieMaker δε με έχει ψηφίσει. Να είναι κάποιος από τους δύο ντετέκτιβ και να ρώτησε για μένα; Ψάχνοντας το επόμενο θύμα μου, βλέπω μια φράση της Άλμα ως απάντηση στην Πέτρο οτι τη θεωρεί μαφιόζα "τόσο πολύ προδίδομαι πια;" και αποφασίζω οτι καλό θα είναι να δείξω οτι στριμώχνω και λίγο τους μαφιόζους για ξεκάρφωμα. Της ρίχνω μια καλή πάσα για να διορθώσει το λάθος της και της λέω οτι την κρατάω στα υπόψη, ελπίζοντας να καταλάβει οτι το κάνω απλά για να μην καρφωθώ και να μην αρχίσει να με κατηγορεί. Αποφασίζω να μείνω στα σιγουράκια καταρχάς, την deutsch δηλαδή, λέγοντας το ίδιο τροπάρι, οτι πήγε να σώσει τον Πέτρο μπλα μπλα. Φυσικά θα ήθελα αυτός που θα έδιωχνα να είναι ο PieMaker, αλλά στην πραγματικότητα φοβάμαι να ανοίξω πόλεμο μαζί του προς το παρόν. Εξάλλου δε θέλω κανείς πολίτης να χρησιμοποιήσει πάνω του νεκροφάνεια αν βγει.



Το χειρότερο σενάριο για τη σημερινή δολοφονία θα είναι η μάγισσα να με σκοτώσει και να παιχτεί τυμβωρυχία πάνω μου. Εκεί τινάζεται όλο το παιχνίδι στον αέρα...



13:00 η ώρα και δυστυχώς η υποψία μου επιβεβαιώνεται. Θεωρώ οτι το θύμα των μαφιόζων σώθηκε από τη μάγισσα ή από αλεξίσφαιρο ή από το γιατρό, κι οτι η μάγισσα επέλεξε να σκοτώσει εμένα κι έτσι τώρα το "καλό" είναι οτι όλοι με θεωρούν σχετικά αθώα. Το κακό σενάριο είναι να με σκότωσαν απλά οι μαφιόζοι γιατί μιλάω πολύ. Να δούμε, θα ενεργοποιήσει κανείς νεκροφάνεια; Ή η τυμβωρυχία θα μας κάψει;


Εκεί σταμάτησα να γράφω.....


Μαφιοζάκια να είστε καλά και θα τα ξαναπούμε!:clapup:


Δημήτρη, σε λατρεύω κι ας μην το δείχνω.:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Όχι, γιατί δεν ισχύει.
Εσύ πώς συνείσφερες στην αποκάλυψή μας, αγαπητέ, και σου είναι τόσο σημαντικό να αποδείξεις "κάτι";:D
Δεν συνείσφερες.Γιατί ήσουν αδρανής.

Μη μου συνεχίζετε τα πικρόχολα σχόλια, γιατί θα συνεχίσω να απαντάω.Can't stop!!!I'm on a killing spree!
Για το μηνυμα του αυτο θελω εδω και τωρα συμμετοχες για νεο Παλερμο. ΤΏΡΑ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αγαπάμε Χιμέλα <3 <3 <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Για το μηνυμα του αυτο θελω εδω και τωρα συμμετοχες για νεο Παλερμο. ΤΏΡΑ :pfff:
Challenge accepted!!!
Να με κάνετε μαφιόζο!

OPS!
Καλύτερα να ξαναπαίξω όταν θα έχετε εξαφανιστεί όλοι από το στέκι, ώστε να μείνει το ρολάκι μου ελεύθερο και ασημάδευτο.Τώρα άμα ξαναπαίξουμε, δε μ'αγαπάει κανείς και θα με διώξετε απευθείας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Challenge accepted!!!
Να με κάνετε μαφιόζο!

OPS!
Καλύτερα να ξαναπαίξω όταν θα έχετε εξαφανιστεί όλοι από το στέκι, ώστε να μείνει το ρολάκι μου ελεύθερο και ασημάδευτο.Τώρα άμα ξαναπαίξουμε, δε μ'αγαπάει κανείς και θα με διώξετε απευθείας.:D
Εχεις ένα point αλλα το καλοκαιρι ειναι σχετικα κοντα :P Επίσης γιατι το εκανες Χοακιν και δεν αφηνες Αλχ όπως πριν δε θα το καταλαβω ποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαφιόζος για μια ζωή ρεεεεεεεε.....

Πάμε για νέο παιχνίδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Εχεις ένα point αλλα το καλοκαιρι ειναι σχετικα κοντα :P Επίσης γιατι το εκανες Χοακιν και δεν αφηνες Αλχ όπως πριν δε θα το καταλαβω ποτε :P
Άμα το κάνω ALCHEMIST, δεν έχετε ελπίδα ρε.Ο Alchemist είναι Winner.

Ο Χοακίνος ήταν αποπροσανατολισμένος από άλλες έγνοιες, γι'αυτό έχασε.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top