Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όμορφο φίλο; :confused:

:pfff: Γιατί ρε εγώ και ο Ακης μια χαρά φιλαράκια γίναμε αυτές της δυο μέρες.

Ναι, μπράβο:P

Ψωνάρα:hehe:

Να σε καλά και εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, μπράβο:P

Ψωνάρα:hehe:

Εσύ μη μιλάς τζιτζικα. :pfff:
Ποιος ξέρει τι ψωνάρα είσαι εσύ και σχολιάζεις. :shifty:

Καραντάβκο, δε με αδρανοποιείς όταν μπαίνω στο τσατ. Άρα δεν θα σε έλεγα ποτέ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καραντάβκο, δε με αδρανοποιείς όταν μπαίνω στο τσατ. Άρα δεν θα σε έλεγα ποτέ. :hehe:

1. Είτε πείτε το σωστά είτε πείτε με με το όνομα μου!:mad:
2. Ποτέ μην λες ποτέ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έτσι και ξαναγράψει φάντασμα θα γίνει της Πόπης, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Θα αρχίσουν οι ποινές και δε με νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε ένα διαγώνισμα σαν τον άνθρωπο δεν μπορώ να γράψω. Πραγματικά ΈΛΕΟΣ.

Τζέι, μην τυχόν και ξαναμιλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
1. Είτε πείτε το σωστά είτε πείτε με με το όνομα μου!:mad:
2. Ποτέ μην λες ποτέ!;)

Kαλά όταν σκάσω μύτη αδρανοποίησέ με. :shifty:

Εδώ πέρα βραβεία θα δωθούν; Το παιχνίδι τέλειωσε μια και καλή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έτσι και ξαναγράψει φάντασμα θα γίνει της Πόπης, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Θα αρχίσουν οι ποινές και δε με νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε ένα διαγώνισμα σαν τον άνθρωπο δεν μπορώ να γράψω. Πραγματικά ΈΛΕΟΣ.

Τζέι, μην τυχόν και ξαναμιλήσεις.



Μα αφού έληξε το παιχνίδι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Έτσι και ξαναγράψει φάντασμα θα γίνει της Πόπης, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Θα αρχίσουν οι ποινές και δε με νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε ένα διαγώνισμα σαν τον άνθρωπο δεν μπορώ να γράψω. Πραγματικά ΈΛΕΟΣ.

Τζέι, μην τυχόν και ξαναμιλήσεις.
σαν να τελείωσε το παιχνίδι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μα αφού έληξε το παιχνίδι :|

Ήρθα με νεύρα και τα πα. Και αναφέρομαι στα προηγούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα δεν μου απαντήσατε. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον είδε μονο την τελευταία σελίδα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ήρθα με νεύρα και τα πα. Και αναφέρομαι στα προηγούμενα.

τι κανουν οι ερωτες και τα διαβασματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μια φορά είπα να πάω για ψώνια και με ψοφήσατε (ΨΩΦΑ ΖΩΟΝ ΑΚΗ)
Λεπόν.Αρχινάω.
Ναι,ο ρόλος μου είχε το αττού να γνωρίζω το Φανερό μαφιόζο Β και τον οποίο κατηγορούσα κάθε ώρα και στιγμή.Τελικά,Άκη φάνηκες άξιος κολοκυθοκεφτές και με δολοφόνησες χωρίς καν να πάει το μυαλό σου ότι σε γνώριζα και χωρίς καν αν ήξερες τους κανόνες να ξέρεις ότι όντας εγώ Α.Μ όποιος με δολοφονούσε σκοτώνονταν μαζί μου.
Ε,άξιος κολοκυθοκεφτές είσαι.Από εδώ και μετά θα ονομαστείς κολοκυθάκης. Και ναι,λατρεύω που σας δυσκόλεψα και που σε΄βγαλα εκτός εαυτού.
Μελάνω και Τάσο: Ευχαριστώ ειλικρινά για την στήριξη που μου παρείχατε και για ότι έκανε ο καθένας στην εξέλιξη του παιχνιδιού.
Χοακίν: Αγόρι,σε πονάει κάτι και δεν το παραδέχεσαι δεν έφυγες απλώς. Έφυγες από το χέρι μιας μικρής που ήμουν εγώ. Όσο για τα μηνύματά σου είσαι και΄συ κολοκυθόσπορος. Είχα το ατοού όπως προείπα να γνωρίζω τον Άκη. Και συνέφερε τους πολίτες να φύγω μέσω δολοφονίας προκειμένου να μείνει ένας λιγότερος μαφιόζος.Τέλος,απαιτώ να μην ξαναπαίξεις ποτέ γιατί τις προσβολάρες σου προς εμένα και την Μελ δεν τις ξεχνάω.
Καραντάκοφ: Πρέπει να μετονομαστείς σε ο πιο ανορθόγραφος μαφιόζος στην ιστορία του Παλέρμο.
Ντεμ:Τρολολολο.
Καλά να πάθεις. Νόμιζες τη Μελάνω για ντεντεκτιβ και΄φαγες τα μούτρα σου.
Ντιμιτζιμ: Δε φτάνει που ο τυπάς στο πμ με το ρόλο μου ήταν χοντρός είχες το θράσος να τρολάρεις και στο αγγελιτίριο θανάτου μου.
Ήθελα ένα ποστ μόνο για'μενα.
Από εμένα αυτά/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαιρυ ξυπνα λιγακι εγω πεθανα επειδή καρφωσα τη Μελανια εσενα ο Ντεμ σε σκοτωσε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Έτσι και ξαναγράψει φάντασμα θα γίνει της Πόπης, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Θα αρχίσουν οι ποινές και δε με νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε ένα διαγώνισμα σαν τον άνθρωπο δεν μπορώ να γράψω. Πραγματικά ΈΛΕΟΣ.

Τζέι, μην τυχόν και ξαναμιλήσεις.
Πραγματικά ΕΛΕΟΣ που μας απειλείς :)
Και χωρίς παρεξήγηση(πραγματικά χωρίς), αν έχεις διάβασμα και δεν έχεις χρόνο για να είσαι σε ΣΕ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ.
Όχι απειλές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για χιλιοστή φορά: ΒΡΑΒΕΙΑ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Φαιρυ ξυπνα λιγακι εγω πεθανα επειδή καρφωσα τη Μελανια εσενα ο Ντεμ σε σκοτωσε :bleh:
Γνήσιος κολοκυθοκεφτές και΄συ Ντεμ.
Πάντως όταν η Μελανία με ενημέρωσε πώς γίνεται να πέθαναν δύο μαφιόζοι η σκέψη που έκανα ήταν ότι κατηγορούσατε εμένα ως μικρή και ηλίθια και φύγατε από το χέρι μου
Ναι,πολύ γαμάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμένα μου είχε τύχει ο πιο σκατά ρόλος.:hehe:
Δικηγόρος -.-
Ποια μιλάει:whistle::whistle::whistle::whistle:
Δες και τον δικό μου και της Ντοιτς:whistle::whistle:
Ρε η Ντόιτς τι ήταν τελικά;
Ήταν ο άντρας μου και συγκάτοικος μου:whistle:
Εἶπα κι ἐγὼ πάντως μία φορὰ νὰ παίξω πολὺ ἐνεργὰ καὶ μὲ βγάλατε ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο καὶ ἀναγκαζόμουν νὰ παρακολουθῶ τὸ παιχνῖδι χωρὶς νὰ μπορῶ νὰ συνεισφέρω. Ἂς ὄψεται ἡ Χιμέλα μὲ τὶς ἐμμονές της (τελικὰ τὴν πλήρωσε ὅπως φάνηκε...:P)
Θα σε επανέφερα μία φορά σήμερα ή κάποια άλλη μέρα για κάποιες ώρες μόνο και μόνο για να ψηφίσεις:whistle:...Αλλά δεν με άφησαν:cry_x:
Μια φορά είπα να πάω για ψώνια και με ψοφήσατε (ΨΩΦΑ ΖΩΟΝ ΑΚΗ)
Λεπόν.Αρχινάω.
Ναι,ο ρόλος μου είχε το αττού να γνωρίζω το Φανερό μαφιόζο Β και τον οποίο κατηγορούσα κάθε ώρα και στιγμή.Τελικά,Άκη φάνηκες άξιος κολοκυθοκεφτές και με δολοφόνησες χωρίς καν να πάει το μυαλό σου ότι σε γνώριζα και χωρίς καν αν ήξερες τους κανόνες να ξέρεις ότι όντας εγώ Α.Μ όποιος με δολοφονούσε σκοτώνονταν μαζί μου.
Ε,άξιος κολοκυθοκεφτές είσαι.Από εδώ και μετά θα ονομαστείς κολοκυθάκης.
Μελάνω και Τάσο: Ευχαριστώ ειλικρινά για την στήριξη που μου παρείχατε και για ότι έκανε ο καθένας στην εξέλιξη του παιχνιδιού.
Χοακίν: Αγόρι,σε πονάει κάτι και δεν το παραδέχεσαι δεν έφυγες απλώς. Έφυγες από το χέρι μιας μικρής που ήμουν εγώ. Όσο για τα μηνύματά σου είσαι και΄συ κολοκυθόσπορος. Είχα το ατοού όπως προείπα να γνωρίζω τον Άκη. Και συνέφερε τους πολίτες να φύγω μέσω δολοφονίας προκειμένου να μείνει ένας λιγότερος μαφιόζος.Τέλος,απαιτώ να μην ξαναπαίξεις ποτέ γιατί τις προσβολάρες σου προς εμένα και την Μελ δεν τις ξεχνάω.
Καραντάκοφ: Πρέπει να μετονομαστείς σε ο πιο ανορθόγραφος μαφιόζος στην ιστορία του Παλέρμο.
Ντεμ:Τρολολολο.
Καλά να πάθεις. Νόμιζες τη Μελάνω για ντεντεκτιβ και΄φαγες τα μούτρα σου.
Ντιμιτζιμ: Δε φτάνει που ο τυπάς στο πμ με το ρόλο μου ήταν χοντρός είχες το θράσος να τρολάρεις και στο αγγελιτίριο θανάτου μου.
Ήθελα ένα ποστ μόνο για'μενα.
Από εμένα αυτά/

Φερι πέθανα από τα σχόλια σου:lol::lol:


Μπορώ να πω ότι αν και σύντομο παιχνίδι ήταν εμπλουτισμένο με μπόλικο σπαμ από τις μικρές κυρίες κυρίως:whistle: ήταν σχετικά καλό μόνο που θα ήθελα όπως και όλοι μας πρώτον να κρατήσει περισσότερο και δεύτερον να παίξουμε περισσότερο όλοι μας:hehe:
Καλή δουλειά μαφία,αλλά ΣΕ σε ευχαριστώ που με πάντρεψες με τον ομορφότερο άντρα της Ιταλίας:redface::redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.

Χοακίν: Αγόρι,σε πονάει κάτι και δεν το παραδέχεσαι δεν έφυγες απλώς. Έφυγες από το χέρι μιας μικρής που ήμουν εγώ. Όσο για τα μηνύματά σου είσαι και΄συ κολοκυθόσπορος. Είχα το ατοού όπως προείπα να γνωρίζω τον Άκη. Και συνέφερε τους πολίτες να φύγω μέσω δολοφονίας προκειμένου να μείνει ένας λιγότερος μαφιόζος.Τέλος,απαιτώ να μην ξαναπαίξεις ποτέ γιατί τις προσβολάρες σου προς εμένα και την Μελ δεν τις ξεχνάω.
Ops!
Childhood kicks in with fierce power and rage!

Φέρι.Καταρχήν, όπως κι εγώ έχασες.Αλλά αυτό δεν έχει σημασία.Παραιτηθήκαμε, αυτό είναι η αλήθεια, αλλά αντιλαμβάνομαι ότι είναι δύσκολο για σένα να καταλάβεις το χιούμορ μου και των υπόλοιπων μαφιόζων(σελίδα 87).
Προσβολάρες;Πέρα από "μικρά", δε χρησιμοποίησα άλλο χαρακτηρισμό.Άστα αυτά.Μες στο παιχνίδι ήταν οτιδήποτε είπα και για αυτό και δε δέχτηκα παρατήρηση από τη ΣΕ.Δεν είναι δουλειά σου.

Λυπάμαι που θύμωσες, αλλά είσαι μικρή και θα το ξεχάσεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπορώ να πω ότι αν και σύντομο παιχνίδι ήταν εμπλουτισμένο με μπόλικο σπαμ από τις μικρές κυρίες κυρίως:whistle: ήταν σχετικά καλό μόνο που θα ήθελα όπως και όλοι μας πρώτον να κρατήσει περισσότερο και δεύτερον να παίξουμε περισσότερο όλοι μας:hehe:
Ε,
Ο Χοακίν ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ? Εγώ.
Τον τρολο-Ντεμ? Εγώ.
Κάνε μου τη χάρη και μη θεωρείτε ότι όντας μικρή είμαι και ηλίθια. Η παράκληση αυτή δεν ήταν μόνο για'σενα ήταν σε οποινοδήποτε αναφέρθηκε στην ηλικία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top