Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΔΕΝ γινόταν να εξελιχθούν χειρότερα τα πράγματα.ΟΛΑ στραβά πήγαν, απίστευτο παιχνίδι :P
Εκτίθεσαι... :P
Όταν θα δεις το ημερολόγιο μου θα καταλάβεις τι πήγαινε στραβά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΔΕΝ γινόταν να εξελιχθούν χειρότερα τα πράγματα.ΟΛΑ στραβά πήγαν, απίστευτο παιχνίδι :P
σε λυπαμαι ειλικρινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν τώρα μιλάω εγώ. Περιττό να πω πως θα είμαστε φορεβερ μαφιοζος καθώς ειδα τα δυσκολα της δουλειάας εχω να πω πως ειναι παρεξηγημενοι ρολοι. Νταξ θεωρω πως η αποκαλυψη οτι τον εχω μεγαλύτερο δεν ειναι εκπληξη αλλά νταξ :hehe: Λοιπόν ανατρεξτε στο τελευταίο μου μηνυμα πριν τη δολοφονια και πειτε αν εχω ταλεντο η οχι 8) Επισης να πω ενα ΣΕ ΜΙΣΩ ΜΕΛΑΝΙΑ :loltooth: Που σε καθε ευκαιρία με εστηνες στον τοιχο. Επισης η ηδονη οταν ειδα την επιτυχηνενη δολοφονια της φαιρυ δεν περιγραφεται. Αγαπητη Μελανια μπορεί να μην πετυχα το καρφωμα αλλά expect me στο επομενο :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πάντως επειδή άκουσα διάφορα, να πω ότι δεν ήξερα κάτι συγκεκριμένο. Μόνο υποθέσεις έκανα.

Επίσης μπορεί να σας επιβεβαιώσει και ο Δημήτρης και η Ριρίκα ότι την Σύλβια την είχα από πριν αρχίσει το παιχνίδι υπόψιν(μια αστεία ιστορία). Ο Πέτρος απλά με έπεισε για την αθωότητα του και είπα να κάνω δοκιμή, να δω αν θα έρθουν να την σώσουν οι δολοφόνοι. Μετά ήρθε η τυμβωρυχία.

Επιπλέον, τις υποψίες για κάθε άτομο και τα συμπεράσματα μου τα έχω επίσης στείλει στη ΣΕ, τεκμηριωμένα. Δεν το περίμενα ότι είχα καταλάβει τους περισσότερους. Εντάξει, συγγνώμη που σας κατάλαβα κι άμα χάλασα το παιχνίδι.Ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
σε λυπαμαι ειλικρινα :P
ΡΕ τραβούσα τα μαλλιά μου χθες!
Πρώτη δολοφονία.Νεκρός...σποιλερ...σποιλερ....σποιλερ...............ΧΙΜΕΛΑ!
Εκείνη τη στιγμή, μπήκαμε όλοι στο σκαιπ με τα παιδιά και προσπαθούσαμε να δούμε τι έχει γίνει.

Και τι έγινε;

Η μάγισσα ΕΦΑΓΕ τη Χιμέλα από τον 1ο κιόλας γύρο και κάποιος έσωσε τον Ευπατρίδη!
Κι εκεί που πίστευα ότι με ρητορεία μπορούσα να σώσω τη Χιμέλα και να είμαστε 5 ισχυροί για να συνεχίσουμε το παιχνίδι, η Χιμέλα βρίσκεται νεκρή κι εγώ στο στόχαστρο!Μετά, δεν κατάλαβα ακριβώς πως βρήκατε τον Άκη, προφανώς κάνας πληροφοριοδότης θα επέμενε στο όνομά του κτλ.

Τη δεύτερη μέρα, αφού βλέπαμε ότι ο Άκης πήγαινε κατά διαόλου, είπαμε να πάρει κάποια μαζί του.Κάνει αποτυχημένο κάρφωμα και πεθαίνει.Αλλά ΔΕΝ έφτασε αυτό!
Είχαμε ΟΡΓΗ εναντίον της φέρι και είπαμε να την δολοφονήσουμε.Τη δολοφονία αναλαμβάνει ο λότζικ ο οποίος τελικά ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΑΦΙΟΖΟ!Πάει κι ο λότζικ!

Ε μετά, μπαίνουμε σκαιπ, κλαίμε τη μοίρα μας και αποφασίζουμε να μετακομίσουμε!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω ευτυχως εσωσα τη Χιμελα την πρωτη νυχτα κι ετσι καταλαβα οτι η μαγισσα ειχε κανει τη δουλεια της :P Σημερα ειχα σωσει τον PieMaker :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μα καρφωθηκαν ολοι -_-.
Ο Joaquin εκανε τρομερα αποτυχημενο ξεκινημα.
Εγω κρατησα τα βλεμματα μακρια μου εκτος απο τις
βλαμμενες κατηγοριες της μελανιας

Παρολα αυτα διαμαρτυρομαι γιατι αφου καρφωσαμε την μελανια αλλαξαμε γνωμη
και οι ΣΕ μας το παιζαν δυσκολοι και δε μας αφησαν να αλλαξουμε το καρφωμα.
Απο αυτο κριθηκε το παιχνιδι. Επισης ενα αλλο δικο μου λαθος ηταν οτι επρεπε
να διαλεξω τον aki μεγαρα ως δολοφονητη της fairy girl έτσι ωστε σε καθε περιπτωση
να υπαρχει το πολυ μια απωλεια, αλλα δεν ηξερα καλα τους κανονες (δηλαδη
οτι πεθαινω σε περιπτωση που σκοτωσω τον αντιπαλο μαφιοζο, για τον οποιο
ημουν σιγουρος πως ειναι ή η fairy ή η melania)

υ.γ. εξαρχης εψαχνα τον πληροφοριοδοτη αλλα ηταν ο βασιλης που δε μου κινησε καθολου την υποψια με το παιξιμο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επιπλέον, τις υποψίες για κάθε άτομο και τα συμπεράσματα μου τα έχω επίσης στείλει στη ΣΕ, τεκμηριωμένα. Δεν το περίμενα ότι είχα καταλάβει τους περισσότερους. Εντάξει, συγγνώμη που σας κατάλαβα κι άμα χάλασα το παιχνίδι.Ειλικρινά.
Αυτό το πιμι θα το κυκλοφορήσω το βράδυ μαζί με τα υπόλοιπα...

ΡΕ τραβούσα τα μαλλιά μου χθες!
Μόνο; :whistle:
Ήσασταν έλεος...
Η φαίρυ έκανε ΜΠΑΜ από ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ότι ήταν η αντίπαλη και η Μελανία από ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ότι ήταν η Μάγισσα...

και κάποιος έσωσε τον Ευπατρίδη!
Ο Ευπατρίδης ήταν η πόρνη σας.
Και κοιμήθηκε με τον Άκη το πρώτο βράδυ.
Τώρα πώς συνέβη αυτό, βρείτε το μόνοι σας, εγώ αδυνατώ να το εξηγήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σημερα ειχα σωσει τον PieMaker :P
Και δεν ήσουν ο μόνος...
Δικηγόρος, Γιατρός, Αυτοκράτορας, Πόρνη.
Όλοι στον Pie...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τοση αγαπη σε εχουμε Pie να μας προτιμησεις ξανα :hehe: Ολοκληρο First Aid Kit με σουγια σου εστειλα σημερα. Τι άλλο θες; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Και δεν ήσουν ο μόνος...
Δικηγόρος, Γιατρός, Αυτοκράτορας, Πόρνη.
Όλοι στον Pie...

καλα αυτο το ειχαμε προβλεψει και για αυτον δεν επιλεχθηκε ουδεποτε ως θυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε βλακα ντεμ πως θα σκοτωνα εγω? Εγω ειχα παει το πρώτο βραδυ για τον Ευπατρίδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλά οι κατηγορίες έναντι μου είναι άπειρες... :confused:

ΥΓ: Πρέπει να με έβριζαν οι μαφιόζοι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά, αυτό θα πει "διαβολικές συμπτώσεις":hehe:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνώμη γιατί ο Ευπατρίδης κοιμήθηκε μαζι μου; :eek: :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συγνώμη γιατί ο Ευπατρίδης κοιμήθηκε μαζι μου; :eek: :crazy:
Για να μην τον σκοτώσεις:hehe:

(Έχω πεθάνει στο γέλιο:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχ, τι τέλειωσε; :'(
Και δεν έχει άλλο;
ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΜΟΥ; :cry_x:
π.σ. 1: Βραβεία θα υπάρξουν;
π.σ. 2: Η φέρισλατς λέει να μην κλειδωθεί το θέμα να θέσει την άποψή της. :shifty:
π.σ. 3: ΤΕΛΟΣ; ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΓΥΡΟΣ; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Η φαίρυ έκανε ΜΠΑΜ από ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ότι ήταν η αντίπαλη και η Μελανία από ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ότι ήταν η Μάγισσα...
Πλάκα κάνεις, έτσι;

Ο ΑΜ κερδίζει ΜΟΝΟΣ του και έτσι η φέρι θα έπρεπε να παρακολουθεί και λίγο.Δεν είναι δυνατόν να παίζει με τόση αυτοπεποίθηση ενώ δεν είναι πολίτης.Κάποια στιγμή θα "έπεφτε" από κάποιον, σε αυτό το παιχνίδι ήταν από εμάς.Αντ'αυτού, έπαιξε φουλ επίθεση(παρόλο που κατάλαβε ότι είμασταν μαφιόζοι, δε θα έπρεπε).Άποψή μου, βέβαια.:P

Η Μελανία από που κι ως που ήταν Μάγισσα από ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ;Η μαφία το'χε καταλάβει οτι η μάγισσα βρισκόταν στις ψήφους προς Χιμέλα όμως πώς να καταλάβουμε ότι ήταν η Μελανία αυτή;:/:

Εγώ θεωρώ ότι συνομότισε το σύμπαν για να γίνει έτσι :P Mε την έννοια του ότι απευθείας τους ΒΓΗΚΑΝ όλες οι κινήσεις τους και επίσης εγώ έκανα ένα μοιραίο λάθος.

Το λάθος μου ήταν που δεν άφησα τη Χιμέλα να γίνει φάντασμα και αντ'αυτού πίστεψα ότι μπορώ να τη σώσω.

Ενώ από την άλλη, ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ καλή τελικά αποδείχτηκε η κίνηση του Πέτρου.ΔΙΠΛΟΨΗΦΙΖΕΙ τη Χιμέλα και απευθείας ΟΛΟΙ την υποψιάζονται ακόμη περισσότερο.Η μάγισσα τη σκοτώνει και επειδή έχει γίνει ντόρος παίζεται και η τυμβωρυχία!Μα τί σενάριο είναι αυτό;
Από κει και πέρα, πώς να μην αποκαλυφθούμε..

Και μη ξεχνάμε τον απρόσμενο θάνατο του λότζικ.Αν δεν πέθαινε θα το συνεχίζαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μελανία δεν ξέρω αν το ειπα αλλά. σε εχω ΜΕΓΑΛΟ ΑΧΤΙ :ropalo: :kissing:


P.s.: Φυσικα και σε βριζαμε αλλά περισσότερο τη Φαιρυ που ηταν προκλητικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top