Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ανούσια.:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πολλη ησυχία έχει πάντως απόψε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλη ησυχία έχει πάντως απόψε. :P

Μα δεν έφυγε κανένας από ψηφοφορία, γι' αυτό. Τες πα, αύριο κάποιες απορίες θα λυθούν ελπίζω... Απλά, δεν υπάρχει κάτι καινούριο να σχολιάσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πολλη ησυχία έχει πάντως απόψε. :P

Όντως, παραέπεσε ήσυχα η νύχτα στο Παλέρμο. :shifty:


Προπαγάντα κατά των στίχων μου; :pfff:
Εμείς φταίμε που κάνουμε και διαφήμιση των στιχουργικών μας προσόντων.

~~
Και επειδή η νύχτα έπεσε πολύ ήσυχα σήμερα-χωρίς την ψηφοφορία-και δεν έχουμε και κίνηση, σας Καληνυχτώ και εγώ.. :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λοιπον αφου εκανα μια λεπτομερης αναγνωση τα προηγουμενα και ξανα τους κανονες μπορω να πω οτι θα τα θυμαμαι :P
σας καλυνυχτω και γω παω να την πεσσω :P σε ενα σπιτι του παλερμο εβνω καποιοι αλλοι που ειναι ακομα μεσα ισως θα δειξουν το επομενο θυμα τους :worry:
τα λεμε αυριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καληνυχτίζω και΄γω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αυριο παιζουμε κανονικα, ετσι;;

Επειδη δε θελω να με βγαλουν χωρις να δωσω την ψηφο μου, ψηφιζω τον Akis_Megara.

Τα post που εγιναν οσο ελειπα δεν προλαβα να τα διαβασω και ουτε εχω το κουραγιο να το κανω τωρα. Επισης αυριο θα λειπω, οποτε μην περιμενετε να συμμετεχω ενεργα.

Καλημεροκαληνυχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα!

Ψηφοφορία για Μ. Τετάρτη 1/5
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. Loreley
  9. Nefeli Graf
  10. PieMaker --> Akis_Megara
  11. Guest 278211
  12. vassilis498
  13. Τάσος97
  14. _fairygirl_ --> Akis_Megara
  15. ~Melania~

Ψήφοι
2 Akis_Megara

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Deutsch... Lover
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Mέρα,μέρα,μέρα,καλημέρα.
Πρωινή πρωινή διότι λόγω του γεγονότος ότι θα πάω για ψώνια σήμερα μέχρι τις 16.00 περίπου δε θα΄μαι ενεργή.Ελπίζω να καταφέρω να μπω από κινητό αν και το mobile internet δεν αποτελεί το φόρτο μου.
Χθες μόλις βγήκα έκανα μία ανασκόπηση της ημέρας και συγκεκριμένα από την στιγμή της ανακοίνωσης της δολοφονίας.
Όσοι θεωρείτε ότι η Χιμέλα είναι θύμα των μαφιόζων,τότε να πάτε να κάνετε μια ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ανάγνωση στους κανόνες γιατί έχει μαλλιάσει η γλώσσα εμένα και του Τάσου.
Νομίζω ότι το τι έγινε από τη στιγμή της δολοφονίας όλοι μας λίγο πολύ το΄δαμε. Τα μαφιοζάκια είχαν πάθει λαλά ξαφνικά όλοι [τουλάχιστον αυτούς που θεωρώ εγώ ύποπτους]βρέθηκαν εκτός και έρχεται η τυμβωρυχία [α,ρε Τάσο τι θα κάναμε χωρίς εσένα] από τον Τάσο να σώσει τη φήμη των πολιτών και να δείξει ότι οι κατηγορίες που προσάπταμε όσοι ψηφίσαμε τη Χιμέλα στις 29.04 μια χαρά νόημα είχαν.
Μετά από λίγο έρχεται ο Χοακίν γράφει το ποστ του και μετά από λίγη ώρα η αφεντιά μου τον βγάζει νοκ-άουτ στέλνοντας τον παρέα στον Πέτρο. Θάβει στα τελευταία του λόγια εμένα και τη Μελανία και του απαντάμε και οι δύο πάρα μα πάρα πολύ ευγενικά.Θεωρώ ότι ο Χοακίν είναι μαφιόζος καθώς:
α)Αν όντως χθες ήταν πολίτης γιατί δεν υπήρξε άνθρωπος που να μου τα χώσει που ενεργοποιήσα την κάρτα αυτή; Και αν είχε την ακύρωση της προφυλάκισης να την ενεργοποιήσει; (οέο:P)
β)Μετά από αυτό το μοναδικό σενάριο που μου περνάει από το μυαλό είναι η ακύρωση της προφυλάκισης να βρίσκεται στα χέρια των μαφιόζων οι οποίοι ήξεραν πως αν ενεργοποιούσαν την προφυλάκιση όλοι οι πολίτες και με πρώτη εμένα:redface: θα πέφταμε πάνω τους διότι θα'κανε μπαμ ότι είναι μαφιόζοι.
Επειδή δεν ξέρω και επειδή μπορεί και η αφεντιά μου να'ναι αυτή που θα πεθάνει
Ψηφίζω Akis_Megara.
Το γιατί έχει χιλιο-αναφερθεί καθώς ήμουν η πρώτη που την έμπαινα επειδή τον θεωρώ μαφιοζάκι.
Φυσικά,αν αλλάξει κάτι η ψήφος μου αυτή θα αλλάξει όμως προς το παρόν θα μείνει εκεί που είναι.:pfff:
Δεν ξέρω ποιος άλλος θα μπορούσε να'ναι δολοφόνος καθώς δεν έχουν δώσει αφορμές πολλά άτομα όμως για την ώρα ο Άκης και η Ντόιτς για΄μενα αποτελούν τροφή σκέψης.
Λοιπόν,αρκετά είπα.
Πάω για ψώνια:vroum:
Και λυπηθείτε το Χαρούλι με τα χιλιάδες ποστ που θα γράψετε.:'(
Τσαγάκιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και καλό μήνα.:happy: Θα τα πούμε το απόγευμα εμείς καθώς γράφω διαγώνισμα. Επειδή θα μείνετε αρκετές ώρες χωρίς ΣΕ να είστε ήσυχοι, όχι ανούσια και να βγάζετε και καμιά λίστα όπως πολύ καλά ξέρετε. Φιλάκια πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και καλό μήνα.:happy: Θα τα πούμε το απόγευμα εμείς καθώς γράφω διαγώνισμα. Επειδή θα μείνετε αρκετές ώρες χωρίς ΣΕ να είστε ήσυχοι, όχι ανούσια και να βγάζετε και καμιά λίστα όπως πολύ καλά ξέρετε. Φιλάκια πολλά.
Μην πάρετε πολύ αέρα, εγώ εδώ είμαι... :ropalo:
Αλλά θα λείψω αργότερα... Θα ενημερώσω όταν έρθει η ώρα για να ξέρετε.
Δολοφονία και ψηφοφορία πάντως θα γίνουν κανονικά, μη ρωτάτε και μην ανησυχείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Kαλημέρα αγαπημένη πόλη του Παλέρμο. Kαι καλό μήνα!! !:D

Καθώς είχα τις υποχρεώσεις μου κι εγώ, χτες από τις 5 το απόγευμα μέχρι σήμερα το πρωί απείχα από το παιχνίδι και έχασα διάφορα. Επανήλθα λοιπόν με ένα μεγάλο ποστ. Επίσης σήμερα, ενημερώνω από τώρα, από τις 17.00 μέχρι και τις 22.00 θα λείπω λόγω μαθημάτων και μετά Εκκλησίας.
Αρχίζουμε!


Μελανια μια ερωτηση θα σου κανω: Μεταξύ Akis_Megara και Alma Libre ποιος σου φαινεται πιο υποπτος και γιατι;
Μελανια μην ξεχασεις να μου απαντησεις

Σου απάντησα βιαστικά χτες, από άλλο υπολογιστή γιατί δεν ήθελα να πιστέψεις ότι σε αποφεύγω. Υπάρχει ένας πολύ σοβαρός λόγος που υποψιάζομαι τον Άκη, αλλά αυτός θα φανεί πολύ καθαρά λίγο αργότερα. Παρακολούθησε σε παρακαλώ προσεχτικά τα μηνύματα μου. Η Άλμα για μένα δεν είναι τόσο ύποπτη πλέον. Δείχνει απλά σαν ένας άνθρωπος που δεν έχει να φοβάται τίποτα. :P

λοιπον βλεποντας και την λιστα φερυ και μελανια ειναι σαν να εχουν κανει κομμα :hmm: περιεργο :hmm: πολυ περιεργο :hmm:
ισως ξερουν μεταξυ τους τον ρολο τους

Όχι,Γιάννη μου, δεν έχουμε κάνει κόμμα. Καμία σχέση. Τώρα αν ξέρω ή αν έχω καταλάβει το ρόλο της είναι άλλο θέμα. Αλληλοϋποστήριξη δεν υπάρχει. Απλά συμπίπτουν οι υποψίες μας.

Guest 278211, στο ποστ σου θέλω να σχολιάσω κάποια πράγματα:
Akis_Megara: Αρκετά προσεκτικός, και νομίζω ότι γενικά δεν παρασύρεται, ούτε τον έχω δει να αλλάζει άποψη για κάτι. Αυτό κινεί υποψίες: συνέχεια κάτι αλλάζει, δε γίνεται να επιμένει κάποιος στα ίδια, εγώ έχω αλλάξει γνώμη 500 φορές.

Σωστές οι παρατηρήσεις σου. :) Ο Άκης από την αρχή είναι μετριοπαθής και επιμένει στην Ντοιτς ( ; ), δεν μου φαίνεται ότι ξέρει κάτι. Είναι ορισμένοι που ψηφίζουν σταθερά την Ντόιτς, το κορίτσι σκάει μπαμ πως δεν ξέρει να παίζει. Προς το παρόν δεν είναι επικίνδυνη παιδιά, εγώ έτσι πιστεύω.

Alma Libre: Έχουν γίνει ένα σωρό εξελίξεις κι αυτή εκεί, επιμένει στην Deutsch.

Μα να ξέρουν τόσα άτομα κάτι για την Ντόιτς; Δεν φαίνεται σε κανέναν άλλον περίεργο; :confused: Κάποιος μας έχει παρασύρει από την αρχή.

Demlogic: Στέκει το σενάριο να είναι η μάγισσα. :hmm:

Σε εμένα δεν στέκει καθόλου. Ο Ντεμ δεν είναι η μάγισσα. Η μάγισσα είναι κάποιος/-α από αυτούς που ψήφισαν την Σύλβια την Δευτέρα:
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> Himela
  5. Eupatridis -->Deutsch... Lover
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Himela
  13. Guest 278211--> Πατρεύς
  14. vassilis498---> Πατρεύς
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_ --> Himela
  18. ~Melania~ --> Himela

Ψήφοι
8 Πατρεύς
6 Himela
4 Deutsch... Lover
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre

Κάποιος ανάμεσα σε: Deutsch... Lover,PieMaker,_fairygirl_ κι εμένα (γιατί κι εγώ είχα ψηφίσει την Χιμέλα, άρα ανήκω στους υποψήφιους). Ο Πατρεύς αποκλείεται να είναι γιατί είχε βγει και δεν θα είχε ιδιότητες. Ή μήπως πείστηκε η μάγισσα από αυτά που λέγαμε εναντίον της Σύλβιας; :confused: Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω.


JKaradakov: Πολύ ύποπτος, γενικόλογα λέει μονάχα... Σίγουρα είναι από τους πολύ ύποπτους.

Και δεν είναι κι ότι δεν παρακολουθεί το θέμα. Νομίζω ότι τον συμφέρει να κρατάει χαμηλό προφίλ.

johnietraf: λίγα πράγματα έχει πει, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα

Αυτό το παιδί δεν βοηθάει κανέναν να βγάλει συμπεράσματα. Είναι too much εκτός τόπου και χρόνου (με το συμπάθειο Γιάννη :P).

Nefeli Graf: Το έχω πει και άλλη φορά, για εμένα είναι πολίτης.

Συμφωνώ.

Τάσος97: Όσα λέει μου φαίνονται λογικά, εκτός από αυτά κατά της Deutsch, η οποία κατά την άποψή μου είναι αθώα.

Καλά ο Τάσος φάσκει και αντιφάσκει σε αυτό το θέμα :hehe:.

Σε θεωρεί δολοφόνο για να στρέψει τις υποψίες μακριά από το παρεάκι Μελανία-Φαίρυ-Πάι Μέικερ-και μέχρι χθες Πατρεύς.

Καλά Άκη. Μελανία-Φαίρυ-Πάι Μέικερ-Πατρεύς ψήφισαν και κόντεψαν να βγάλουν εκτός παιχνιδιού την Μ.Δευτέρα τον ΔΑ τους. Seems legit. :whistle:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_:
Και ερωτώ,μετά από την επίθεση που δέχτηκαμε και΄γω και η Μελανία στο τελευταίο ποστ του Μάκη,τον θεωρείς δήμαρχο;:confused:

Δήμαρχο λέει. :hehe: Εδώ κόντεψε να βγάλει το μαχαίρι να με σκοτώσει μπροστά στα μάτια όλων.

Δε μας συμφερει να αποκαλυπτουμε τους καλους ρολους ετσι απροκαλυπτα. Μην ξεχνας πως υπαρχει και το καρφωμα. Στη Μελανια αναφερομουν παντως.

PieMaker. Δεν είμαι ο αντίπαλος. Στο λέω αλήθεια.

Λοιπόν άκου και εμενα Βασίλη. Πρώτον υποστήριξα οτι η Χιμελα σκοτώθηκε από τους δολοφόνους γιατί ήταν ύποπτο και όχι για να ριξω σταχτη στα ματια. Δευτερον οι μισοι ελειπαν το μεσημέρι και επειδή δεν ημουν μεσα με κατηγορείς. Συγκλονιστικό επιχείρημα. Εσυ και η Μελανια που τοσο υποστηρίζετε την αθωοτητα σας μηπως το κανετε για να ριξετε σταχτη σταματια των αθωων?

Εσύ έχεις λυσσάξει με την Μελανία. Φοβάσαι μην ξέρει κάτι;

Θα θελα κι ςγώ αν υπάρχει η δυνατότητα να δούμε τι ήταν. Γιατί πολύ σιγουρια έχει πέσει και δε νομίζω ότι ήταν δολοφόνος.

Άμα πέσει κάρτα και φανερωθεί, θα ανοίξετε τα μάτια όλοι οι πολίτες. Δεν είναι τυχαίο που δεν έχει παιχτεί ως τώρα.

Νταξ.
Δεν μπορώ να πω. Όμως τα δολοφόνια κάνουν μπαμ και μεγαλύτερο από αυτούς ο Άκης.
Θα το δείτε και μετά θα λέτε ότι δεν το'πα.

Χαρά, εσύ τα λες, αλλά δεν σ'ακούνε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μελανία, μαχαίρι δεν έχω να σε σκοτώσω.Σαν πολίτης όμως, με αυτά που γράφεις, κάτι θα γίνει με το ξυλάκι απ'το σουβλάκι :P

Χιουμοράκι, συνεχίστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε η φαιρυ με αγαπάει τόσο που με ψήφισε δύο φορές :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανία, μαχαίρι δεν έχω να σε σκοτώσω.Σαν πολίτης όμως, με αυτά που γράφεις, κάτι θα γίνει με το ξυλάκι απ'το σουβλάκι :P

Χιουμοράκι, συνεχίστε.

Με λατρεύεις, I know it.

ΥΓ. Είδατε όλοι πως με απειλεί. :redface:

Ρε η φαιρυ με αγαπάει τόσο που με ψήφισε δύο φορές :loltooth:

Κι εγώ σε αγαπάω τόσο που θα σε ψηφίσω απόψε. :hug:

Σοβαρά τώρα: Δεν έχεις απαντήσει στις κατηγορίες μου. Περιμένεις να σε κατευθύνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ρε αλχ, γύρνα στον τάφο σου μην πάρω ανάποδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιες κατηγορίες; :confused: Λυπάμαι αλλά δεν με κατευθύνει κανείς :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν αν και δεν έχει νόημα καθώς όλοι εναντίον μου είναι τεσπα :P Σε αυτό που λες για τη Χιμέλα έχω πει την άποψή μου αλλά φαίνεται δεν διάβασες τα ποστ. Θεωρώ πως προσπαθήσατε να διώξετε τη Χιμελα με ψηφοφορία αρχικά γιατί αν και ΔΑ δεν σας ηξερε και σας κατηγορουσε. Έτσι την δολοφονησατε. Όσον αφορά εσενα δεν είχα πρόβλημα μαζί σου, εσυ με τις αβάσιμες κατηγορίες σου με έκανες να πιστεύω πως είσαι με τους κακους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top