Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαίρομαι που σε τόσα ποστς δεν έχει αναφερθεί το όνομά μου. :happy:
Λοιπόν, κατ'εμέ, μετά απο όσα διάβασα και της Τζο [Λορ] οι ενοχές αυξάνονται. Αυτό που προσπαθεί να σώσει τον Άκη με οδηγεί σε αυτό το συμπέρασμα+το ήσυχο προφίλ που διατηρεί. :shifty:

Εσύ γλυκιά μου Άλμα, κοίταξε πρώτα τι θα κάνεις με εσένα την ίδια, γιατί είσαι ανάμεσα στους πρώτους υπόπτους για πολλά άτομα. :P

Και για ακόμη μία φορά, θα πω ότι θα μπορούσα να κάνω πολλά περισσότερα αν ο Άκης με είχε πείσει για την αθωότητα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τάσο,αν ζεις παρακαλείσαι να μπεις να τα πεις στον Γιάννη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
2 φορες το ειπα μεχρι τωρα και δεν καταλαβαινει. Και αν εχει και καλο ρολο κανει @@. Οποιος ειναι το μεντιουμ ας ρωτησει. Και οποιος από τους PieMaker και fiarygirl εχει ονειρο ας το παιξει να δουμε τι ηταν ο Χοακιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εσύ γλυκιά μου Άλμα, κοίταξε πρώτα τι θα κάνεις με εσένα την ίδια, γιατί είσαι ανάμεσα στους πρώτους υπόπτους για πολλά άτομα. :P

Και για ακόμη μία φορά, θα πω ότι θα μπορούσα να κάνω πολλά περισσότερα αν ο Άκης με είχε πείσει για την αθωότητα του.

Πολλά; :confused:
Ήταν η Ντάιτς και τώρα είσαι εσύ. Και στην αρχή ο Πέτρος. Είστε 2.
Κανείς δεν είναι αθώος εδώ μέσα μέχρι να πέσουν οι μάσκες, εγώ μπορεί να σε θεωρώ ύποπτη, εσύ να με θεωρείς αθώα και κάποιος άλλος να μας θεωρεί και τις δύο δολοφόνους. Εγώ πχ δεν βρίσκω τον Άκη τόσο ένοχο, το μόνο σημείο για να τον πω ένοχο ήταν η ξαφνική εξαφάνισή του το πρωί και το ποστ του μετά τον θάνατο της Χιμέλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
2 φορες το ειπα μεχρι τωρα και δεν καταλαβαινει. Και αν εχει και καλο ρολο κανει @@. Οποιος ειναι το μεντιουμ ας ρωτησει. Και οποιος από τους PieMaker και fiarygirl εχει ονειρο ας το παιξει να δουμε τι ηταν ο Χοακιν
Όνειρο;
Τι εννοείς;Τυμβωρυχία ή Χρησμό Πυθίας; 'Η λέω μαλακίες;
Anw,Τάσο,εγώ δεν έχω τίποτα από τα δύο και η άλλη κάρτα που έχω δεν κάνει κάτι τέτοιο.
Οπότε,παρακαλείται το αγαπητό μέντιουμ να ρωτήσει ή ο Pie_Maker.
Ελπίζω με το να διώξω τον Χοακίν να φάνηκα χρήσιμη στους πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Όνειρο;
Τι εννοείς;Τυμβωρυχία ή Χρησμό Πυθίας; 'Η λέω μαλακίες;
Anw,Τάσο,εγώ δεν έχω τίποτα από τα δύο και η άλλη κάρτα που έχω δεν κάνει κάτι τέτοιο.
Οπότε,παρακαλείται το αγαπητό μέντιουμ να ρωτήσει ή ο Pie_Maker.
Ελπίζω με το να διώξω τον Χοακίν να φάνηκα χρήσιμη στους πολίτες.
Ναι το Χρησμο εννοοω. Καποτε τον λεγαμε ονειρο. Whatevs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Θα θελα κι ςγώ αν υπάρχει η δυνατότητα να δούμε τι ήταν. Γιατί πολύ σιγουρια έχει πέσει και δε νομίζω ότι ήταν δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι το Χρησμο εννοοω. Καποτε τον λεγαμε ονειρο. Whatevs
Ααα καλώς.:D
Θα θελα κι ςγώ αν υπάρχει η δυνατότητα να δούμε τι ήταν. Γιατί πολύ σιγουρια έχει πέσει και δε νομίζω ότι ήταν δολοφόνος.
Γτφ.
Το τελευταίο του μήνυμα τι σου φάνηκε;
Αντίποινα στη Fairy επειδή τον έστειλα να κάνει παρέα στον Πέτρο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ πχ δεν βρίσκω τον Άκη τόσο ένοχο, το μόνο σημείο για να τον πω ένοχο ήταν η ξαφνική εξαφάνισή του το πρωί και το ποστ του μετά τον θάνατο της Χιμέλας.

Και εγώ κάτι παρόμοιο προσπαθώ να πω, αλλά μόλις πήγα να εκφράσω μία γνώμη διαφορετική από την πλειοψηφία, άρχισαν οι κατηγορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και εγώ κάτι παρόμοιο προσπαθώ να πω, αλλά μόλις πήγα να εκφράσω μία γνώμη διαφορετική από την πλειοψηφία, άρχισαν οι κατηγορίες.
σε λιγο θα μας βγαλεις και φασιστες ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
σε λιγο θα μας βγαλεις και φασιστες ετσι;

Γιατί ρε παιδιά, άδικο έχω; Μόλις είπα ότι είπα για τον Άκη και σας το χάλασα, αρχίσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά, άδικο έχω; Μόλις είπα ότι είπα για τον Άκη και σας το χάλασα, αρχίσατε.
Νταξ.
Δεν μπορώ να πω. Όμως τα δολοφόνια κάνουν μπαμ και μεγαλύτερο από αυτούς ο Άκης.
Θα το δείτε και μετά θα λέτε ότι δεν το'πα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εδώ που τα λέμε η Τζο έχει δίκιο. Μόλις είπε κάτι αμέσως να τη βγάλετε δολοφόνο-και μένα μαζί όταν έπαιξα την πρώτη κάρτα.
Παρ'όλα αυτά δεν ορκίζομαι πως είναι αθώα. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εδώ που τα λέμε η Τζο έχει δίκιο. Μόλις είπε κάτι αμέσως να τη βγάλετε δολοφόνο-και μένα μαζί όταν έπαιξα την πρώτη κάρτα.
Παρ'όλα αυτά δεν ορκίζομαι πως είναι αθώα. :shifty:
Άλμα,αν και πιστεύω ότι έχεις καλό ρόλο συνασπισμένο με τους πολίτες το σπαμμάρισμά σου εμένα και μου τη δίνει και ξεκίνησε να με βάζει σε υποψίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ντάξει παιδιά ας πιστεύετε ότι θέλετε, να μπορούμε όμως να πούμε και μια κουβέντα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ντάξει παιδιά ας πιστεύετε ότι θέλετε, να μπορούμε όμως να πούμε και μια κουβέντα. :)
Δεν αντιλέγω.
Όπως θυμάσαι και'μεις χθες σηκώσαμε τελευταία στιγμή κύμα εναντίον της Χιμέλα.
Αποτέλεσμα; Ο ΔΑ τον βαστάνε 4.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω.
Όπως θυμάσαι και'μεις χθες σηκώσαμε τελευταία στιγμή κύμα εναντίον της Χιμέλα.
Αποτέλεσμα; Ο ΔΑ τον βαστάνε 4.:P

Και η Χιμελίτσα αποστυντιθεμένη στον κήπο σκεπασμένη, δεν μιλάει πια.. :P
Ντάξει παιδιά ας πιστεύετε ότι θέλετε, να μπορούμε όμως να πούμε και μια κουβέντα. :)
Πες τα. :3

Άλμα,αν και πιστεύω ότι έχεις καλό ρόλο συνασπισμένο με τους πολίτες το σπαμμάρισμά σου εμένα και μου τη δίνει και ξεκίνησε να με βάζει σε υποψίες.

Εσύ μανάρ μου αποφάσισε με ποιο μέρος νομίζεις οτι είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και η Χιμελίτσα αποστυντιθεμένη στον κήπο σκεπασμένη, δεν μιλάει πια.. :P
Αρκετά άντεξα.:P

Εσύ μανάρ μου αποφάσισε με ποιο μέρος νομίζεις οτι είμαι. :P
Όταν αποφασίσεις να σταματήσεις τις βλακείες εδώ είμαι να αποφασίσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αρκετά άντεξα.:P


Όταν αποφασίσεις να σταματήσεις τις βλακείες εδώ είμαι να αποφασίσω.:)

Παραδέξου το! Μερικές φορές κάνω και γαμώ τους στίχους. :P:P

το δεύτερο ασχολίαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κοριτσούδια :whistle: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top