Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κι άλλη αδικαιολόγητη ψήφος από την φέριγιαταπιάτα.
Φέρι...κρύψε κι εσύ την ουρίτσα σου...
Αλλά δε σας φοβάμαι γιατί είστε μικρές και δε θα το βγάλετε μέχρι το πέρας.

Μελανία: Tι πιο λογικό από το να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου όταν με κατηγορείτε άδικα;Σκέφτεσαι πλέον πριν γράψεις ή όχι;Μάλλον όχι.

Πλέον είναι χαζό να ψηφίζω τον πιθανό ΑΜ ΠΙΕΜΑΚΕΡ.

Αλλάζω την ψήφο μου σε _fairygirl_ επειδή ήδη έχει ψήφο.

Συνδολοφόνα με την Μελανία.Να της χαιρόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κι άλλη αδικαιολόγητη ψήφος από την φέριγιαταπιάτα.
Φέρι...κρύψε κι εσύ την ουρίτσα σου....
Δεν έχω να φοβηθώ κάτι για να βγάζω την ουρίτσα μου.
Σε θεωρώ μαφιόζο και γι'αυτό ενεργοποίησα την κάρτα αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ αφού ψηφοφορία γιοκ εμένα θα με φάνε αύριο στις 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Επειδή γύρισα πριν λίγο σπίτι, μου πήρε λίγη ώρα να διαβάσω τις σελίδες και να μπω λίγο στο κλίμα του τι συνέβη.
Αρκετοί έχετε αναφέρει το όνομα μου, λέγοντας πως είμαι στην ομάδα των δολοφόνων, άλλοι σίγουροι και κάποιοι άλλοι όχι τόσο.
Okay, δεκτές οι απόψεις σας, αλλά θέλω να μου πείτε, πως ακριβώς έχετε καταλήξει και με θεωρείτε ύποπτη;
Το ότι δεν μιλάω πολύ, δεν έχει σχέση πιστεύω.

edit: Έχει γίνει ολόκληρο θέμα(από την Φαίρυ κυρίως) επειδή έκανα μια ερώτηση για τον Βασίλη και τον Γιάννη, προς θεού δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θυμάμαι ποιος είπε πιο πάνω οτι ο Άκης λείπει αλλά θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει και δεν εχω θεμα να απαντησω σε οσους με κατηγορουν. Η δική μου εξήγηση για τη Χιμέλα ειναι φυσικα οτι μην ξεροντας τους μαφιοζους για να τους βοηθησει αρχισε να κατηγορει τους ιδιους τους μαφιοζους οπως τον πατρεα και τη ντοιτς που παιχτηκε και το θεμα στην αποχώρηση με την ευγενικη χορηγια του τραγικα υποπτου παι μεικερ. Ετσι την σκοτωσαν γιατί τους εκανε ηδη τεραστιο κακο και παραπλανησε τους πολιτες. Οσον αφορα εμενα δεν εχω να κρυψω κατι καθως ειμαστε αθωος και οι περισσότεροι “καλοθελητες“ βλεπε φαιρυ και μελανια πιαστηκαν απο ενα ποστ της χιμελας με το οποιο συνφωνησα λες και σημαίνει κατι. Ακομα και να την ειχα αποκλεισει σπο τους υποπτους αποκλείεται να ειχα παραπλανηθει απο το ρολο της ως ΔΑ οπως οι υπολοιποι πολιτες? Αυτα απο εμενα .

Άκη, πλέον οι κατηγορίες στη Deutsch δε στέκουν καθόλου. Παίζει στην τύχη η κοπέλα, από εμένα τη στιγμή που έγινε η ανακοίνωση της δολοφονίας έχει φύγει από τους υπόπτους. Επειδή όμως νομίζω ότι η Μελ και η fairy κάτι ξέρουν, θα τις εμπιστευτώ και θα ψηφίσω τον Akis_Megara

ΥΓ: ο Joakin δεν έπαιζε να είναι αντίπαλος μαφιόζος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι άλλη αδικαιολόγητη ψήφος από την φέριγιαταπιάτα.
Φέρι...κρύψε κι εσύ την ουρίτσα σου...
Αλλά δε σας φοβάμαι γιατί είστε μικρές και δε θα το βγάλετε μέχρι το πέρας.

Μελανία: Tι πιο λογικό από το να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου όταν με κατηγορείτε άδικα;Σκέφτεσαι πλέον πριν γράψεις ή όχι;Μάλλον όχι.

Είμαστε μικρές και δεν θα το φέρουμε σε πέρας;Αχ Μάκη, Μάκη... Ακριβώς επειδή είμαστε μικρές και δεν το περιμένατε από εμάς να σας καταλάβουμε ρίχνεις τέτοιες αλλοπρόσαλλες κατηγορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Είμαστε μικρές και δεν θα το φέρουμε σε πέρας;Αχ Μάκη, Μάκη... Ακριβώς επειδή είμαστε μικρές και δεν το περιμένατε από εμάς να σας καταλάβουμε ρίχνεις τέτοιες αλλοπρόσαλλες κατηγορίες.
Είστε μικρές και πολλές και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν πέσατε η μια στην άλλη να κατηγορηθείτε.
Εγώ ΜΟΝΟΣ μου προσπαθώ να σωθώ, και θα τα καταφέρω.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε τελικά έχουμε ψηφοφορία η οχι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ήσυχα λίγο να συμμαζέψω.
Ούτε ένα πιμι δε μπορώ να στείλω...
Υπομονή για λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά, ένα λεπτό.Πού είναι η ΣΕ;

Νομίζω δεν έχει ψηφοφορία σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού επαιξε αυτη την καρτα η φαιρυ δεν εχουμε ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λόγω αργοπορίας ήρθε τώρα η δική μου ψήφος
εχω έτοιμο το μήνυμα και ξεχνάω να πατήσω καταχώρηση απάντησης :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είστε μικρές και πολλές και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν πέσατε η μια στην άλλη να κατηγορηθείτε.
Εγώ ΜΟΝΟΣ μου προσπαθώ να σωθώ, και θα τα καταφέρω.:confused:

Είστε μικρές και πολλές. Εντάξει Αλχ, καταλάβαμε. Και κάνεις λάθος σε αυτό, πόσες και πόσες φορές έχουμε σχολιάσει η μια αντίστοιχα τα ποστ της άλλης.

Never EVER forget:
Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic --> Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211 --> Akis_Megara
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97
  16. _fairygirl_
  17. ~Melania~ --> Joaquin

Ψήφοι
4 Deutsch... Lover
1 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ΑΛΧ ΜΗ ΜΙΛΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
H κάρτα ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης μπορεί να παιχτεί μέχρι τις 20:00.
Αν δεν παιχτεί, τότε η ψηφοφορία αναβάλλεται.
Αν παιχτεί όμως, η ψηφοφορία θα γίνει κανονικά κι ο mvp θα φύγει στις 20:00.
Συνεχίζετε να ψηφίζετε, αφενός γιατί η ψηφοφορία μπορεί να επανέλθει, αφετέρου γιατί κι εμείς πρέπει να πάρουμε παρουσίες. Όποιος δεν ψηφίσει, θα χρεωθεί απουσία.
Joaquin, μεταφέρεσαι στη Χώρα των Φαντασμάτων, έχοντας δικαίωμα για τελευταία λόγια.
Η τελευταία σου αλλαγή ψήφου, είναι άκυρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τώρα εγώ έχω τελευταία λόγια;Τι παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ωραία.

Ψηφίζουμε;Τώρα δεν θα έρθει κανένας να σώσει τον Αλχ, αλλά για να είμαστε σίγουροι ότι θα φύγει κάποιος που πρέπει να φύγει, αλλάζω την ψήφο μου σε Akis_Megara
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άκη, πλέον οι κατηγορίες στη Deutsch δε στέκουν καθόλου. Παίζει στην τύχη η κοπέλα, από εμένα τη στιγμή που έγινε η ανακοίνωση της δολοφονίας έχει φύγει από τους υπόπτους. Επειδή όμως νομίζω ότι η Μελ και η fairy κάτι ξέρουν, θα τις εμπιστευτώ και θα ψηφίσω τον Akis_Megara
ΥΓ: ο Joakin δεν έπαιζε να είναι αντίπαλος μαφιόζος;
Μαφιόζος σκέτος ναι.
Αντίπαλός εμένα δε μου φαίνεται.;)

Είμαστε μικρές και δεν θα το φέρουμε σε πέρας;Αχ Μάκη, Μάκη... Ακριβώς επειδή είμαστε μικρές και δεν το περιμένατε από εμάς να σας καταλάβουμε ρίχνεις τέτοιες αλλοπρόσαλλες κατηγορίες.
Χωχωχωχωχωχωχ.
Ρε τελικά έχουμε ψηφοφορία η οχι; :confused:
'Εχουμε.
Απλώς αν παιχτεί η ακύρωση προφυλάκισης έχουμε αποχώρηση.Αν όχι,δεν έχουμε αποχώρηση.

Είστε μικρές και πολλές. Εντάξει Αλχ, καταλάβαμε. Και κάνεις λάθος σε αυτό, πόσες και πόσες φορές έχουμε σχολιάσει η μια αντίστοιχα τα ποστ της άλλης.
Never EVER forget:
Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.
ΧΑΡΩ ΤΟ.

Τώρα εγώ έχω τελευταία λόγια;Τι παίζει;
Έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αλλαγή.
Joaquin, ΕΧΕΙΣ δικαίωμα για τελευταία λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top