Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όχι, αυτό ακριβώς κάνεις.Χώνεσαι πίσω από τον πιεμακερ.Για μένα έχεις κακό ρόλο, τέλος.Εγώ τη Χιμέλα δε την υπερασπίστηκα για τίποτα άλλο εκτός από το ότι έχει το ΛΕΓΕΙΝ και μπορεί να βγάλει ζουμί από την υπόθεση.Και γι'αυτό ήμουν το εύκολο θύμα για κάτι τύπους σαν τον πιεμακερ.

''Κακός ρόλος'' για σενα είναι ο πολίτης. Και το ξέρουμε καλά και οι 2. Δεν είσαι καθόλου το εύκολο θύμα.Ο εκνευρισμός σου απλά με επιβεβαιώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
''Κακός ρόλος'' για σενα είναι ο πολίτης. Και το ξέρουμε καλά και οι 2. Δεν είσαι καθόλου το εύκολο θύμα.Ο εκνευρισμός σου απλά με επιβεβαιώνει.
Εγώ υπερασπίζομαι τον εαυτό μου με κάθε κόστος γιατί οι πολίτες χρειάζονται την ιδιότητά μου.
Εσύ ΤΟ ΜΟΝΟ που κάνεις μέχρι στιγμής είναι να με κατηγορείς ΠΙΣΩ από τον πιεμακερ.Way to go.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ υπερασπίζομαι τον εαυτό μου με κάθε κόστος γιατί οι πολίτες χρειάζονται την ιδιότητά μου.
Εσύ ΤΟ ΜΟΝΟ που κάνεις μέχρι στιγμής είναι να με κατηγορείς ΠΙΣΩ από τον πιεμακερ.Way to go.

Σε τι μας έχεις βοηθήσει ως τώρα Μάκη; ''Την ιδιότητα σου'' ποιοι πολίτες την χρειάζονται; Γιατί κι οι μαφιόζοι πολίτες είναι ουσιαστικά. Το μόνο που κάνω είναι ότι ξεσκέπασα εσένα και τον Άκη. Μήπως κρύβομαι ακόμα πίσω από τον Μέικερ;

Ή μήπως πέσατε πάνω σε κάποια που ξέρει πολλά;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Σε τι μας έχεις βοηθήσει ως τώρα Μάκη; ''Την ιδιότητα σου'' ποιοι πολίτες την χρειάζονται; Γιατί κι οι μαφιόζοι πολίτες είναι ουσιαστικά. Το μόνο που κάνω είναι ότι ξεσκέπασα εσένα και τον Άκη. Μήπως κρύβομαι ακόμα πίσω από τον Μέικερ;

Ή μήπως πέσατε πάνω σε κάποια που ξέρει πολλά;;;
Ποιος Άκης κοπέλα μου;ΕΜΕΝΑ στοχοποιεί ο πιεμακερ και αυτό κάνεις κι εσύ.
ΔΕΝ σας έχω βοηθήσει;;Σοβαρά;
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο, ας κρίνουν οι υπόλοιποι πολίτες αν θα πιστέψουν τις βλακείες σας.
Ας πληρώσω εγώ για το λάθος που έκανα για τη Χιμέλα, σας βολεύει κάργα.
ΑΛΛΩΣΤΕ από ΠΡΙΝ το παιχνίδι λέγατε ότι θα με διώξετε.
Μελανίτσα...πρόσεχε ποιον θα σκοτώσεις το βράδυ...:confused:
Μην είναι κάνας πιεμακερ μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χοακίμ, Μάκη σε λένε; :hehe:
Χοακιμάκης-Μάκης. :popcorn:
συνεχίστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ποιος Άκης κοπέλα μου;ΕΜΕΝΑ στοχοποιεί ο πιεμακερ και αυτό κάνεις κι εσύ.
ΔΕΝ σας έχω βοηθήσει;;Σοβαρά;
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο, ας κρίνουν οι υπόλοιποι πολίτες αν θα πιστέψουν τις βλακείες σας.
Ας πληρώσω εγώ για το λάθος που έκανα για τη Χιμέλα, σας βολεύει κάργα.
ΑΛΛΩΣΤΕ από ΠΡΙΝ το παιχνίδι λέγατε ότι θα με διώξετε.
Μελανίτσα...πρόσεχε ποιον θα σκοτώσεις το βράδυ...:confused:
Μην είναι κάνας πιεμακερ μόνο...

Κοίτα, από κει και πέρα ήταν θέμα τύχης. Ή εσύ πρώτος ή ο Άκης. Επέλεξα εσένα, που με την επίθεση σου και την δήθεν αγριότητα σου θα παρασύρεις. Ο Άκης είναι ήδη καμένο χαρτί, θα έρθει και η ώρα του.

Σώπα εσύ που πριν από το παιχνίδι θέλαμε να σε διώξουμε. Παιδικά επιχειρήματα. Μόνο αυτό μπορείς Αλχ;; Και νόμιζα ότι τόσην ώρα που σπατάλησες με την ομάδα σου θα έφερνες ένα ουσιαστικό επιχείρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θυμάμαι ποιος είπε πιο πάνω οτι ο Άκης λείπει αλλά θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει και δεν εχω θεμα να απαντησω σε οσους με κατηγορουν. Η δική μου εξήγηση για τη Χιμέλα ειναι φυσικα οτι μην ξεροντας τους μαφιοζους για να τους βοηθησει αρχισε να κατηγορει τους ιδιους τους μαφιοζους οπως τον πατρεα και τη ντοιτς που παιχτηκε και το θεμα στην αποχώρηση με την ευγενικη χορηγια του τραγικα υποπτου παι μεικερ. Ετσι την σκοτωσαν γιατί τους εκανε ηδη τεραστιο κακο και παραπλανησε τους πολιτες. Οσον αφορα εμενα δεν εχω να κρυψω κατι καθως ειμαστε αθωος και οι περισσότεροι “καλοθελητες“ βλεπε φαιρυ και μελανια πιαστηκαν απο ενα ποστ της χιμελας με το οποιο συνφωνησα λες και σημαίνει κατι. Ακομα και να την ειχα αποκλεισει σπο τους υποπτους αποκλείεται να ειχα παραπλανηθει απο το ρολο της ως ΔΑ οπως οι υπολοιποι πολιτες? Αυτα απο εμενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Χοακίμ, Μάκη σε λένε; :hehe:
Χοακιμάκης-Μάκης. :popcorn:
συνεχίστε.
Χοακίν*
Ιωακείμ-Ιωακειμάκης-Μάκης :P

Κοίτα, από κει και πέρα ήταν θέμα τύχης. Ή εσύ πρώτος ή ο Άκης. Επέλεξα εσένα, που με την επίθεση σου και την δήθεν αγριότητα σου θα παρασύρεις. Ο Άκης είναι ήδη καμένο χαρτί, θα έρθει και η ώρα του.

Σώπα εσύ που πριν από το παιχνίδι θέλαμε να σε διώξουμε. Παιδικά επιχειρήματα. Μόνο αυτό μπορείς Αλχ;; Και νόμιζα ότι τόσην ώρα που σπατάλησες με την ομάδα σου θα έφερνες ένα ουσιαστικό επιχείρημα.
Δεν έχω ιδέα τι έγραψες για τον Άκη και δεν έχει καμία σημασία, εγώ τον εαυτό μου υπερασπίζομαι.
Αλλά εντάξει, δε μπορώ να πω, έχετε τακτική.Διώξτε τα μεγάλα παιδιά και τους έμπειρους παίκτες και ΜΕΙΝΕΤΕ να παίζετε τους λοιπούς.

Από τις συμμετοχές ακόμη λέγατε ότι θα με "προσέχετε", ότι είμαι "ύποπτος", ότι "είμαι στο στόχαστρο συνεχώς".
Και μάλιστα πιαστήκατε απευθείας, κι εσύ κι ο πιεμακερ να με συνδέετε με το δολοφονιλίκι ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ, ακόμη κι αν δεν είχατε στοιχεία απέναντί μου.
Αυτά είχα να πω, δεν έχω άλλη απάντηση για σένα.Οι συμπολίτες θα κρίνουν την κομπινίτσα σας και θα σας καταψηφίσουν, μην χαίρεστε και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σορυ για τα ορθογραφικα ειμαι απο κινητο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει
O φυσιολογικός κόσμος τρώει. Η ΣΕ τσιμπάει μερικά σνακ... :popcorn:
Ριρίκα, θες ακόμη ένα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ότι είναι σαφές ότι ο Pie είναι συγκάτοικος με τον Πατρέα, πώς αλλιώς ήταν τόσο σίγουρος για την αθωότητά του;

Joakin vs Melania :confused: Δεν έχω καταλάβει καν γιατί τσακώνονται. Επειδή η Μελ κατηγόρησε τον Joakin ότι είναι δολοφόνος και επειδή ο τελευταίος θεωρεί υπεύθυνο τον Pie; Σπουδαίος λόγος δε λέω.
Μήπως είναι κι οι 2 δολοφόνοι και μας δουλεύουν κανονικότατα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χοακίν*
Ιωακείμ-Ιωακειμάκης-Μάκης :P
And the spamming goes on...
Καμιά σχέση με τον τύπο; Ή απλή συνωνυμία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι σαφές ότι ο Pie είναι συγκάτοικος με τον Πατρέα, πώς αλλιώς ήταν τόσο σίγουρος για την αθωότητά του;

Joakin vs Melania :confused: Δεν έχω καταλάβει καν γιατί τσακώνονται. Επειδή η Μελ κατηγόρησε τον Joakin ότι είναι δολοφόνος και επειδή ο τελευταίος θεωρεί υπεύθυνο τον Pie; Σπουδαίος λόγος δε λέω.
Μήπως είναι κι οι 2 δολοφόνοι και μας δουλεύουν κανονικότατα; :hmm:
Εγώ για τον πιεμακερ σίγουρος δεν είμαι για τίποτα.
Αλλά η Μελανία ΓΙΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ λόγο χώνεται από πίσω του και κρύβει την ουρίτσα της.
Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και γι'αυτό της απαντούσα σε υψηλούς τόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ποιος είπε πιο πάνω οτι ο Άκης λείπει αλλά θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει και δεν εχω θεμα να απαντησω σε οσους με κατηγορουν. Η δική μου εξήγηση για τη Χιμέλα ειναι φυσικα οτι μην ξεροντας τους μαφιοζους για να τους βοηθησει αρχισε να κατηγορει τους ιδιους τους μαφιοζους οπως τον πατρεα και τη ντοιτς που παιχτηκε και το θεμα στην αποχώρηση με την ευγενικη χορηγια του τραγικα υποπτου παι μεικερ. Ετσι την σκοτωσαν γιατί τους εκανε ηδη τεραστιο κακο και παραπλανησε τους πολιτες. Οσον αφορα εμενα δεν εχω να κρυψω κατι καθως ειμαστε αθωος και οι περισσότεροι “καλοθελητες“ βλεπε φαιρυ και μελανια πιαστηκαν απο ενα ποστ της χιμελας με το οποιο συνφωνησα λες και σημαίνει κατι. Ακομα και να την ειχα αποκλεισει σπο τους υποπτους αποκλείεται να ειχα παραπλανηθει απο το ρολο της ως ΔΑ οπως οι υπολοιποι πολιτες? Αυτα απο εμενα .
Έλα χώστα κι'άλλα σαν απελπισμένο μαφιοζάκι μπορείς.:P
Λοιπόν εγώ ήρθα να σας το κάνω καλοκαιρινό. Πάμε;
Voila

Και πάει φυσικά
για...Joaquín
Με πολλή αγάπη,
Νιλουφέρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ποιος είπε πιο πάνω οτι ο Άκης λείπει αλλά θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει και δεν εχω θεμα να απαντησω σε οσους με κατηγορουν. Η δική μου εξήγηση για τη Χιμέλα ειναι φυσικα οτι μην ξεροντας τους μαφιοζους για να τους βοηθησει αρχισε να κατηγορει τους ιδιους τους μαφιοζους οπως τον πατρεα και τη ντοιτς που παιχτηκε και το θεμα στην αποχώρηση με την ευγενικη χορηγια του τραγικα υποπτου παι μεικερ. Ετσι την σκοτωσαν γιατί τους εκανε ηδη τεραστιο κακο και παραπλανησε τους πολιτες. Οσον αφορα εμενα δεν εχω να κρυψω κατι καθως ειμαστε αθωος και οι περισσότεροι “καλοθελητες“ βλεπε φαιρυ και μελανια πιαστηκαν απο ενα ποστ της χιμελας με το οποιο συνφωνησα λες και σημαίνει κατι. Ακομα και να την ειχα αποκλεισει σπο τους υποπτους αποκλείεται να ειχα παραπλανηθει απο το ρολο της ως ΔΑ οπως οι υπολοιποι πολιτες? Αυτα απο εμενα .

Η ντόιτς δεν παίζει να είναι μαφιόζα. κατ'εμέ πάντα.

Χοακίν*
Ιωακείμ-Ιωακειμάκης-Μάκης :P

Χοακίμ. Επιμένω. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μια θερμή παράκληση στους πολίτες: Μην τσιμπάτε. 2 κατά τύχη :( παιδιά υποστήριζαν την Χιμέλα και τώρα έχουν περάσει στην άμεση επίθεση. Τους στριμώξαμε και δεν τους άρεσε. Είμαστε τόσα παιδιά που λέγαμε να φύγει η Σύλβια, ακούστε μας, αποδειχτήκαμε σωστοί!

Δεν θυμάμαι ποιος είπε πιο πάνω οτι ο Άκης λείπει αλλά θέλω να επισημάνο οτι μεσημέρι ειναι και ο κοσμος τρωει και δεν εχω θεμα να απαντησω σε οσους με κατηγορουν. Η δική μου εξήγηση για τη Χιμέλα ειναι φυσικα οτι μην ξεροντας τους μαφιοζους για να τους βοηθησει αρχισε να κατηγορει τους ιδιους τους μαφιοζους οπως τον πατρεα και τη ντοιτς που παιχτηκε και το θεμα στην αποχώρηση με την ευγενικη χορηγια του τραγικα υποπτου παι μεικερ. Ετσι την σκοτωσαν γιατί τους εκανε ηδη τεραστιο κακο και παραπλανησε τους πολιτες. Οσον αφορα εμενα δεν εχω να κρυψω κατι καθως ειμαστε αθωος και οι περισσότεροι “καλοθελητες“ βλεπε φαιρυ και μελανια πιαστηκαν απο ενα ποστ της χιμελας με το οποιο συνφωνησα λες και σημαίνει κατι. Ακομα και να την ειχα αποκλεισει σπο τους υποπτους αποκλείεται να ειχα παραπλανηθει απο το ρολο της ως ΔΑ οπως οι υπολοιποι πολιτες? Αυτα απο εμενα .

Εσύ έχεις πιαστεί από μια κατηγορία και την πιπιλάς καραμέλα.


Δεν έχω ιδέα τι έγραψες για τον Άκη και δεν έχει καμία σημασία, εγώ τον εαυτό μου υπερασπίζομαι.
Αλλά εντάξει, δε μπορώ να πω, έχετε τακτική.Διώξτε τα μεγάλα παιδιά και τους έμπειρους παίκτες και ΜΕΙΝΕΤΕ να παίζετε τους λοιπούς.

Από τις συμμετοχές ακόμη λέγατε ότι θα με "προσέχετε", ότι είμαι "ύποπτος", ότι "είμαι στο στόχαστρο συνεχώς".
Και μάλιστα πιαστήκατε απευθείας, κι εσύ κι ο πιεμακερ να με συνδέετε με το δολοφονιλίκι ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ, ακόμη κι αν δεν είχατε στοιχεία απέναντί μου.
Αυτά είχα να πω, δεν έχω άλλη απάντηση για σένα.Οι συμπολίτες θα κρίνουν την κομπινίτσα σας και θα σας καταψηφίσουν, μην χαίρεστε και πολύ.

Λατρεύω την ικανότητα σου να διαστρευλώνεις αυτά που λέω. Έπαιξες πολύ έξυπνα. Τώρα που σε οδηγήσαμε εδώ δεν έχεις τι να πεις.

@Guest 278211: Χωρίς παρεξήγηση, αλλά έχεις διαβάσει όλα μου τα ποστ; :P Έχω πέσει διάνα σε 2 παίκτες και τώρα και οι δύο έχουν βαλθεί να με ξεκάνουν. Περιμένω και τον Τάσο με το δικό του ποστ, γιατί βλέπω εμένα πια δεν με ακούτε.

@Ωπ, Χαρά, τι shokin είναι αυτή;;;; :hehe: Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ φαιρυ ακυρωσες τη σημερινή ψηφοφορία νομίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χάρηκα,
Μπαρμπα-Γιώργος.
Το ξέρω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top