Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω χιλιοπεί τον λόγο που έριξα την ψήφο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η επιπλεον ψηφος που εδωσες χθες μου κινησε κατα κυριο λογο υποψιες.
Σιγουρος ομως δεν ειμαι, ισως και να εισαι αθωα. Ετσι και αλλιως ενας στους 5 περισσευει.
Ξεχνάς ότι η ΔΑ.
Δολοφονήθηκε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Έχω χιλιοπεί τον λόγο που έριξα την ψήφο. :whistle:

Το ξερω, εγω ειμαι αγυριστο κεφαλι.

Λοιπον, λεω να δωσω την ψηφο μου.

Joaquin με μεγαλη αγαπη, αλλα δε με πειθεις αλλο πια:P... Βασικα εξ' αρχης δε με επεισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ακης, Αλχ, Αλμα, Λορελαι και Σπαι Ακ. Μεσα σε αυτους του 5 πρεπει να ειναι οι δολοφονοι.

Οι 2 πρώτοι για μενα είναι τα σίγουρα. :redface: Είμαι τώρα ανάμεσα σε Λορ και Σπαι, αλλά κοιτάω και Καραντάκοβ και ίσως Ντεμ (θέλω να αποκλείσω όσο το δυνατόν περισσότερους γίνεται).

Επίσης, για να πειστείτε, δείτε και ο Joaquin και ο Akis (μα τι σύμπτωση!) λείπουν από το παιχνίδι τώρα. Τα είδαν σκούρα και συζητάνε πως να τα μπαλώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Οι 2 πρώτοι για μενα είναι τα σίγουρα. :redface: Είμαι τώρα ανάμεσα σε Λορ και Σπαι, αλλά κοιτάω και Καραντάκοβ και ίσως Ντεμ (θέλω να αποκλείσω όσο το δυνατόν περισσότερους γίνεται).

Επίσης, για να πειστείτε, δείτε και ο Joaquin και ο Akis (μα τι σύμπτωση!) λείπουν από το παιχνίδι τώρα. Τα είδαν σκούρα και συζητάνε πως να τα μπαλώσουν.

Ναι, τα αγορια ειναι σιγουρα δολοφονια.
Για τους αλλους υποθεσεις κανουμε ακομα. Για τον Ιορδανη δεν ξερω, ισως. Επισης το παιδι με το αβαταρ με τον Πατρικ (δε θυμαμαι ονομα) δε μας τα λεει καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναι, τα αγορια ειναι σιγουρα δολοφονια.
Για τους αλλους υποθεσεις κανουμε ακομα. Για τον Ιορδανη δεν ξερω, ισως. Επισης το παιδι με το αβαταρ με τον Πατρικ (δε θυμαμαι ονομα) δε μας τα λεει καλα.

3 κακοί έξω την δεύτερη μέρα είναι πολύ μεγάλο πλήγμα. Είμαι περίεργη να δω πώς θα αντεπιτεθούν. Τώρα μένουν λίγοι ακόμα και η μαφία θα μας αφήσει για τα καλά.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μετα τη μεγαλη μας νικη σημερα, μπορω να παω χαλαρος και να πιω το καφεδακι μου.

Χαιρετω, τα λεμε σε λιγες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι στο καλό;! εντάξει, τώρα έχω μείνει :eek:
έχω μπερδέψει τα πάντα, πραγματικά

να 'μαι κι εγώ τώρα στο στόχαστρο, δικαίως γιατί από ένα σημείο και έπειτα συμφωνούσα μαζί της (το αντίστροφο μάλλον, αλλά αυτά θα τα πούμε στο τέλος)

Πολλά μπράβο στη μάγισσα! :clapup: (ας εμπιστευτώ τον Τάσσο)

Η ψήφος μου σίγουρα θα αλλάξει, και θα προσπαθήσω να αποκωδικοποιήσω το τι ακριβώς έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic --> Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211 --> _fairygirl_
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97
  16. _fairygirl_
  17. ~Melania~

Ψήφοι
4 Deutsch... Lover
1 PieMaker
1 Joaquin
1 Τάσος97
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Επισης το παιδι με το αβαταρ με τον Πατρικ (δε θυμαμαι ονομα) δε μας τα λεει καλα.

johnietraf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΠΩΩΩΩ καλά, ξυπνήστε λίγο.
Ο αντίπαλος δολοφόνος/μαφιόζος ή όπως διάολο λέγεται, κερδίζει ΜΟΝΟΣ.Τυχαίο που ο Piemaker διώχνει από το παιχνίδι τους δυνατούς παίκτες;;;;;;ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!
Και δεν κατάλαβα δηλαδή;
Πώς στο καλό λες ρε πιεμακερ ότι είμαι μαφιόζος από την αρχή;Αυτό δεν έχω καταλάβει.

Όσον αφορά το ρόλο της Χιμέλας.Θα πω το εξής λακωνικό γιατί άμα αρχίσω και σας παρακαλάω τώρα για την αθωότητά μου θα ξενερώσω που είστε ΤΟΣΟ βόδια και σας δουλεύει ο πιεμακερ.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΠΗΘΕΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ Η ΧΙΜΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΟΛΟΣ Ή ΟΧΙ, ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΧΙΜΕΛΑ(Π.χ ο Τάσος είπε ότι η Χιμέλα είναι "ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ")

Καλό απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τώρα όποιος μπορέσει, ας επαναφέρει τον Πατρέα. Είναι πολύ χρήσιμος, θα μας βοηθήσει. :)

Για να μη βάλω θετική στον Maker, καλή έξοδο, our work is almost done. :D :redface:

ΠΩΩΩΩ καλά, ξυπνήστε λίγο.
Ο αντίπαλος δολοφόνος/μαφιόζος ή όπως διάολο λέγεται, κερδίζει ΜΟΝΟΣ.Τυχαίο που ο Piemaker διώχνει από το παιχνίδι τους δυνατούς παίκτες;;;;;;ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!
Και δεν κατάλαβα δηλαδή;
Πώς στο καλό λες ρε πιεμακερ ότι είμαι μαφιόζος από την αρχή;Αυτό δεν έχω καταλάβει.

Όσον αφορά το ρόλο της Χιμέλας.Θα πω το εξής λακωνικό γιατί άμα αρχίσω και σας παρακαλάω τώρα για την αθωότητά μου θα ξενερώσω που είστε ΤΟΣΟ βόδια και σας δουλεύει ο πιεμακερ.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΠΗΘΕΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ Η ΧΙΜΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΟΛΟΣ Ή ΟΧΙ, ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΧΙΜΕΛΑ(Π.χ ο Τάσος είπε ότι η Χιμέλα είναι "ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ")

Καλό απόγευμα.

Δεν θέλω να στο χαλάσω, αλλά νομίζω εγώ είπα πρώτη ότι είσαι σίγουρα μαφιόζος. Αν όχι, και πάλι.:redface: Δεν είναι μόνο αυτός που σε ψήφισε, γιατί αυτή τη στιγμή σε ψηφίζω και εγώ Joaquín και μας τα εξηγείς καλύτερα όταν... βρεις χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Για τον Βασιλη τι εχετε να πειτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βρε δες που είμαστε ξαφνικά όλοι αθώοι και ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ από τον πιεμακερ για να σώσετε τους κώλους σας!

Τον ήπιαμε με τις απανωτές βλακείες σας.

πιεμακερ, πάνε για καφεδάκι, τα πρόβατα θα σε ψηφίσουν τώρα, τα κατάφερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο αντίπαλος δολοφόνος/μαφιόζος ή όπως διάολο λέγεται, κερδίζει ΜΟΝΟΣ.Τυχαίο που ο Piemaker διώχνει από το παιχνίδι τους δυνατούς παίκτες;;;;;;ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!
Δεν κατάλαβα το συλλογισμό σου Χοακίν.
Θεωρείς ότι ο Πάι είναι Α.Μ;

πιεμακερ, πάνε για καφεδάκι, τα πρόβατα θα σε ψηφίσουν τώρα, τα κατάφερες.
Απειλείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δεν θέλω να στο χαλάσω, αλλά νομίζω εγώ είπα πρώτη ότι είσαι σίγουρα μαφιόζος. Αν όχι, και πάλι.:redface: Δεν είναι μόνο αυτός που σε ψήφισε, γιατί αυτή τη στιγμή σε ψηφίζω και εγώ Joaquín και μας τα εξηγείς καλύτερα όταν... βρεις χρόνο.
Μπράβο Μελανία.

Συμπληρώνεις το παζλ.
Είστε ένα από τα λίγα άτομα που απλά έλεγαν "ο χοακίν είναι ύποπτος"(ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΗ) και τώρα χώνεσαι πίσω από τον πιεμακερ για λόγους ΠΟΥ ΟΛΟΙ που μπορούν να καταλάβουν.

Για μένα, κακοί ρόλοι είστε οι πιεμακερ, μελανία(πλέον, με τον τρόπο που με ψήφισες τον ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ) και πιθανότατα καμιά ντοιτς που χάθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπράβο Μελανία.

Συμπληρώνεις το παζλ.
Είστε ένα από τα λίγα άτομα που απλά έλεγαν "ο χοακίν είναι ύποπτος"(ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΗ) και τώρα χώνεσαι πίσω από τον πιεμακερ για λόγους ΠΟΥ ΟΛΟΙ που μπορούν να καταλάβουν.

Για μένα, κακοί ρόλοι είστε οι πιεμακερ, μελανία(πλέον, με τον τρόπο που με ψήφισες τον ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ) και πιθανότατα καμιά ντοιτς που χάθηκε.

:-* Δεν χώνομαι πίσω από τον Μεικερ, πότε θα ηρεμήσεις;;; Δες καλά τα ποστ μου, κατηγορώ συγκεκριμένα άτομα από τότε που η Χιμέλα έφυγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα το συλλογισμό σου Χοακίν.
Θεωρείς ότι ο Πάι είναι Α.Μ;


Απειλείς;
Δεν απειλώ.Εξοργίζομαι με τον τρόπο που εξελίχθηκε το πράγμα εναντίον μου, ενώ είμαι από τους λίγους που κάνουν έρευνα.Και δηλαδή έκανα λάθος με την Χιμέλα, νταξει, είμαι δολοφόνος αυτόματα;;;Από που κι ως που;ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ο πιεμακερ με κατηγορεί από την αρχή ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.Τέλος πάντων, εγώ νομίζω ότι είναι Αντίπαλος Μαφιόζος γιατί μόνο αυτό βγαίνει σαν σενάριο, δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
:-* Δεν χώνομαι πίσω από τον Μεικερ, πότε θα ηρεμήσεις;;; Δες καλά τα ποστ μου, κατηγορώ συγκεκριμένα άτομα από τότε που η Χιμέλα έφυγε.
Όχι, αυτό ακριβώς κάνεις.Χώνεσαι πίσω από τον πιεμακερ.Για μένα έχεις κακό ρόλο, τέλος.Εγώ τη Χιμέλα δε την υπερασπίστηκα για τίποτα άλλο εκτός από το ότι έχει το ΛΕΓΕΙΝ και μπορεί να βγάλει ζουμί από την υπόθεση.Και γι'αυτό ήμουν το εύκολο θύμα για κάτι τύπους σαν τον πιεμακερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic --> Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211 --> _fairygirl_
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97
  16. _fairygirl_
  17. ~Melania~ --> Joaquin

Ψήφοι
4 Deutsch... Lover
2 Joaquin
1 PieMaker
1 Τάσος97
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top