Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το πρωί που μπήκα έκανα ένα ποστ με τις θεωρίες μου και τις απόψεις που είχα σχηματίσει μέχρι τότε.
Ας τα πάρουμε με την σειρά λοιπόν:
Νεφέλι: Εδώ δεν ξέρω τι να πω. Νομίζω πως είναι άκακη. Θα το δούμε στην πορεία.
Σκότωσες το όνομα μου πρώτα και δεύτερον ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβεται πίσω από μία μάσκα :shifty::hehe:
Λοιπόν το σάιτ δεν ξέρω τι έχει και με δυσκολία απαντάω. Ο πάι μεικερ άλλαξε την ψήφο για να γλιτώσει τον Πατρέα. Για εμένα λέει πολλά αυτό δεν ξέρω για εσένα...
Γιατί να μην το κάνει επειδή δεν θέλει να φύγει ένας καλός και έμπειρος παίκτης από την αρχή;;;Το σκέφτηκες αυτό το ενδεχόμενο;;
ΣΕ is back.
Αναμείνατε στο ακουστικό σας...

Περιμένουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδη βρησκω αδικη την κριτικη σας πρπς τον πατρεα και απο οτι θυμαμαι καλα με την καρτα ακυρωσης ψηφου ακυρωνω οσες ψηφους θελω αν κανω λαθος διορθωστε με.ακυρωνω ΟΛΕΣ τις ψηφους προς τον Πατρεα καντε καποια μορφοποιηση γτ απο κιν δν γινεται

Δε γίνεται έτσι.
Διάλεξε ένα άτομο που έχει ψηφίσει τον Πατρεύς και ακύρωσε την ψήφο/τις ψήφους που του έχει δώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Demlogic
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
6 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
2 Himela
1 PieMaker
1 Demlogic
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου ορίζεις πώς από αυτά με βγάζεις ύποπτη και δή μαφιόζα;

δεν είχες συγκεκριμένες απαντήσεις

Σόρρυ από όλη τη φασαρία που γίνεται γύρω από άλλα ονόματα, επέλεξες τον παίκτη που είναι κοινώς αποδεκτά τρολ; Σε τι βοηθάς έτσι;:hmm:

Θα ψήφιζα Deutsch, όμως δεν το έκανα και είδες τι έγινε...

Επειδη βρησκω αδικη την κριτικη σας πρπς τον πατρεα και απο οτι θυμαμαι καλα με την καρτα ακυρωσης ψηφου ακυρωνω οσες ψηφους θελω αν κανω λαθος διορθωστε με.ακυρωνω ΟΛΕΣ τις ψηφους προς τον Πατρεα καντε καποια μορφοποιηση γτ απο κιν δν γινεται

θυσιάζεται η deutsch για χάρη του Πατρέα;;;;!!!! :eek: :eek: :eek:

αλλάζω την ψήφο μου και τη δίνω (πού αλλού; ) στον... Πατρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μετά από σοφή σκέψη -:angel:- αποφάσισα να ψηφίσω την Himela.

Σύλβια, δεν έχει καμιά σχέση με τον Πέτρο αλλά από όλους εδώ μέσα είσαι για μένα η πιο ύποπτη για την ώρα. Με έχεις βοηθήσει πολύ να σκεφτώ και να επεξεργαστώ καταστάσεις, αλλά νομίζω ότι δεν είσαι με το μέρος των πολιτών. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Deutsch... Lover
  13. Guest 278211--> Πατρεύς
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~ --> Himela

Ψήφοι
7 Πατρεύς
4 Deutsch... Lover
3 Himela
1 PieMaker
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
2 ώρες έλειψα και έγινε της επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα:P
Πάω να διαβάσω τισ σελίδες που γράψατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Γαμω της ηλιθιες κάρτες που μου χουν τυχει. Ξυπνησετε ρε και αντιδράστε τώρα που παει να γίνει κάτι και θα δείτε πως θα πέσουν οι μάσκες. Αλλάζω την ψήφο μου στη Himela, καθώς την θεωρώ τη no1 ύποπτη αυτή τη στιγμή. Είμαι από κινητό και δε μπορώ να τονίσω το όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Himela
  13. Guest 278211--> Πατρεύς
  14. vassilis498---> Deutsch... Lover
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~ --> Himela

Ψήφοι
7 Πατρεύς
4 Himela
3 Deutsch... Lover
1 PieMaker
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Na λοιπόν που πρέπει να ψηφίσω..
Wir haben und wir sagen (=Έχουμε και λέμε)

Ψηφίζω Himela.
[H aιτιολόγηση εντός του spoiler]

Στην αρχή του παιχνιδιού την έτρεμα όντας έμπειρη παίκτρια η ίδια.Μέχρι τη 2η-3η σελ. συμφωνούσα σε μεγάλο ποσοστό με τα λεγόμενά της.
Όμως άρχισε να πετάει σπόντες σε πολλούς προκειμένου να βρει στοιχείο και δικαιολογημένα καθώς έτσι παίζει το ομολόγησε και η ίδια εξάλλου.
Τα κολλητηλίκια με τον Άκη εμένα μόνο σε υποψίες ότι πρόκειται για άτομα του ίδιου γκρουπ με βάζουν και πιστεύω ότι αν τελικά είναι στους μαφιόζους έχει γερό ρόλο οπότε τους πολίτες μας συμφέρει να φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara --> Πατρεύς
  2. Alma Libre --> Πατρεύς x2
  3. Demlogic-->Deutsch... Lover
  4. Deutsch... Lover --> Himela
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Πατρεύς
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Joaquin--->_fairygirl_
  9. johnietraf--->Πατρεύς
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf --> Πατρεύς (ακυρώθηκε)
  12. PieMaker --> Himela
  13. Guest 278211--> Πατρεύς
  14. vassilis498---> Πατρεύς
  15. Πατρεύς --> Himela x2
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_ --> Himela
  18. ~Melania~ --> Himela

Ψήφοι
8 Πατρεύς
6 Himela
3 Deutsch... Lover
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μετα απο πολυ σκεψη και ξεσκονιζοντας παλι απο την αρχη το θρεντ. Αλλαζω την ψηφο μου απο τον μεικερ στην Χιμελα. Χιμελα μουνομιζω πως πρπσπαθεις να τους απομακρυνεις ολους απο εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αλλάζω την ψήφο μου σε Πατρέα ( βιάζομαι )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τα κολλητηλίκια με τον Άκη εμένα μόνο σε υποψίες ότι πρόκειται για άτομα του ίδιου γκρουπ με βάζουν και πιστεύω ότι αν τελικά είναι στους μαφιόζους έχει γερό ρόλο οπότε τους πολίτες μας συμφέρει να φύγει.

Παρ'όλο που ψήφισα την Σύλβια, σκέψου και το ενδεχόμενο να είναι συγκάτοικοι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Εἴμαστε στὸν πρῶτο γύρο καὶ λὲς οὐσιαστικὰ ὅτι ἐπειδὴ οἱ περισσότεροι ἔχουν ἐνοχοποιήσει ἐμένα καὶ τὴ Γερμανίδα, εἴμαστε τρόπον τινὰ καὶ ὄντως ἔνοχοι. Ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο! Ἐδῶ ὁμολογουμένως ὑπάρχει ἕνα χάσμα λογικῆς τὸ ὁποῖο δὲν ξέρω ἂν εἶναι προϊὸν πλημμελοῦς σκέψης ἀπαραιτήτως...

Από χτες σε παρακαλάω να μου πεις τη γνώμη σου για το πώς παίζουν οι παίκτες στο παλέρμο αυτό, όχι το τι γνώμη έχεις εσύ για τους ανθρώπους αυτούς! Κι όμως, εσύ επιμένεις να κατηγορείς εμένα που σε υποπτεύθηκα (μαζί με άλλους) και οτι δημιουργώ κύμα εναντίον σου, ενώ έχω κατηγορήσει και στριμώξει κι άλλους, ανάμεσα σε αυτούς κι αυτούς που σε έχουν ψηφίσει! Δηλαδή έλεος ρε Πέτρο, θες να με βγάλεις τώρα οτι μόνο εσένα στοχοποίησα; Τη στιγμή που έχω σχολιάσει σχεδόν όλα τα ποστ από χτες; Άσε μας χρυσέ μου! (που θα έλεγε κι η Βλαχοπούλου :P)

Δὲν ξέρω τί θὰ κάνουν οἱ ὑπόλοιποι, ἐγὼ πάντως θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ σὲ ψηφίσω, δίνοντάς σου ἐπιπλέον ψῆφο μὲ τὴν κάρτα μου.

Ἐλπίζω πάντως καὶ οἱ ὑπόλοιποι πολίτες νὰ σκεφθοῦν καὶ νὰ κάνουν σωστὴ κίνηση. Ἡ Σύλβια πλέον εἶναι κατ' ἐξοχὴν ὕποπτη.

Ψηφίζω λοιπὸν Himelax2


Κι έλεγα, πολύ άργησες. :P

Εεεεε... Hello? Himela, Aki διακόπτουμε; :P Τι παίζει τέλος πάντων με εσάς τους 2, μιλάμε για τρελή συνεννόηση :P.

Κοινή λογική χρυσή μου. ;)

Δηλαδή η κοινή λογική δεν υπάρχει; :hmm: όταν συμφωνώ με κάποιον αυτόματα καθίσταμαι ύποπτος;

Έλα κι εσύ που λες τα ίδια με μένα! Θα μας παρεξηγήσουν! :redface:

Βεβαίως. Και άλλη μία ψήφο στον Πατρέα.

Αιτιολόγηση;

να πω μερικά πράγματα γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην είμαι σε pc όταν λήξει η ψηφοφορία. Μετά τα τελευταία μηνύματα έχω σοβαρές υποψίες να πιστεύω πως και οι 2 είναι δολοφόνοι. Εμμένω στην ψήφο μου σε DL. Αν είναι δολοφόνος τότε κατά 90% είναι και ο Πατρεύς.

Αιτιολόγηση;

Στην περίπτωση Himela,Άκη έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι από την ίδια πλευρά [και όχι αυτή των πολιτών]

Έλα ρε θηρίο, για πες. :popcorn:

Γιατί να μην το κάνει επειδή δεν θέλει να φύγει ένας καλός και έμπειρος παίκτης από την αρχή;;;Το σκέφτηκες αυτό το ενδεχόμενο;;

Ο μόνος τρόπος να είναι σίγουρος 100% ο PieMaker για τον Πέτρο είναι να είναι συγκάτοικοι. Παίζει. Θα δείξει.

θυσιάζεται η deutsch για χάρη του Πατρέα;;;;!!!! :eek: :eek: :eek:

Όντως ρε σεις, αυτό κανείς δεν το παρατήρησε; Να πέσαμε όντως σε δύο δολοφόνους; :worry:

Μετά από σοφή σκέψη -:angel:- αποφάσισα να ψηφίσω την Himela.

Σύλβια, δεν έχει καμιά σχέση με τον Πέτρο αλλά από όλους εδώ μέσα είσαι για μένα η πιο ύποπτη για την ώρα. Με έχεις βοηθήσει πολύ να σκεφτώ και να επεξεργαστώ καταστάσεις, αλλά νομίζω ότι δεν είσαι με το μέρος των πολιτών. :redface:

Αιτιολόγηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάντα μου άρεσε ο χαμός που γινόταν τα τελευταία λεπτά πριν τη λήξη της ψηφοφορίας!

Συνεχίστε. :redface:
Χάρε μου!
Ήρθες να παραλάβεις το πτώμα για τον κάτω κόσμο, ε;
Υπομονή λίγο, δεν είναι έτοιμο ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αιτιολόγηση;

Αρχικά ήταν ένστικτο. Σου έλεγα από την αρχή ότι θα σε έχω στο νου μου. Από την αρχή δεν μου κολλάει κάτι- ειλικρινά, στην τακτική σου διακρίνω άλλο ύφος, παλιά με έπειθε και η τελεία που έβαζες στα ποστ σου. Τον Άκη επίσης από την αρχή τον έχω στο μάτι και βλέπω μια συνεργασία μεταξύ σας. Το κύμα εναντίον του Πέτρου δεν το υποστηρίζω,( οκ έκανε ίσως ένα λάθος βήμα, δεν θέλω να τον καταδικάσω) κι επίσης η ειρωνεία σου -σαν άμυνα-,αυτή τη στιγμή με επιβεβαιώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Μάλιστα. Αλλαγή ψήφων στο παρά πέντε και φυσικά πάλι στο άτομο που συμμετέχει και ψάχνει πιο πολύ από όλους. Οκ δε θα προσπαθήσω καν να σώσω τον εαυτό μου. Αν φύγω, απλά διαβάστε πάλι τι σας έχω πει. Και κάτι άλλο: θεωρείτε τυχαίο το γεγονός οτι όλη τη μέρα σήμερα δύο άτομα είναι στο στόχαστρο (deutsch - Πατρέας) και ξαφνικά στο παρά πέντε όλων τα μάτια στρέφονται πάνω μου αρχής γενομένης από τον .... Πέτρο; Τυχαίο; Δε νομίζω. Ήξερα οτι πάλι θα είμαι το εύκολο θύμα, πίστευα όμως πως αυτή τη φορά θα σκεφτείτε διπλά. Όπως κι αν έχει εγώ ό,τι μπόρεσα έκανα. Καλή συνέχεια, αν φύγω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μάλιστα. Αλλαγή ψήφων στο παρά πέντε και φυσικά πάλι στο άτομο που συμμετέχει και ψάχνει πιο πολύ από όλους. Οκ δε θα προσπαθήσω καν να σώσω τον εαυτό μου. Αν φύγω, απλά διαβάστε πάλι τι σας έχω πει. Και κάτι άλλο: θεωρείτε τυχαίο το γεγονός οτι όλη τη μέρα σήμερα δύο άτομα είναι στο στόχαστρο (deutsch - Πατρέας) και ξαφνικά στο παρά πέντε όλων τα μάτια στρέφονται πάνω μου αρχής γενομένης από τον .... Πέτρο; Τυχαίο; Δε νομίζω. Ήξερα οτι πάλι θα είμαι το εύκολο θύμα, πίστευα όμως πως αυτή τη φορά θα σκεφτείτε διπλά. Όπως κι αν έχει εγώ ό,τι μπόρεσα έκανα. Καλή συνέχεια, αν φύγω! :)

Παλι ριζνεις το μπαλακι στους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα ψηφίσει πάντως. Τώρα ψήφισα, δεν άλλαξα την ψήφο μου. Από την αρχή έχω μια άποψη, την στηρίζω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top