Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
*Πάι μέικερ

Έλα μωρέ που κρατάω εγώ χαμηλό προφίλ.:P

Εστω παι δεν θυμομουν καλα:P
χαμηλο κρατας Αλμα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν σε κατηγόρησα ποτέ για τίποτα.:confused: Αλλά όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται μου φαίνεται. Από τόσους που έχω κατηγορήσει κι από τόσους που έχουν κατηγορήσει εσένα, σε εμένα κολλάς :P. Και λες για τον τρόπο παιξίματος μου, που δεν τον ξέρεις :pfff: :P



Δεν τον ξέρω καλέ σε γενικά πλαίσια μιλάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πρῶτα ἀπ' ὅλα ἀπευθύνομαι στοὺς πολίτες καὶ ὅσους ἔχουν θετικὸ ῥόλο ὥστε νὰ προβληματισθοῦν· ἔχω λάβει τόσες ψήφους ἁπλῶς ἐπειδὴ ἔγραψα ἕνα μεγάλο μήνυμα γιὰ ὅλους τοὺς παῖκτες. Πιστεύετε σοβαρὰ ὅτι στὸν πρῶτο γύρο ἂν ἤμουν μαφιόζος, θὰ μὲ ἄφηναν οἱ συμπαῖκτες μου νὰ ἐκτεθῶ τόσο πολὺ ἀπευθυνόμενος σὲ ὅλους οὕτως ὥστε οἱ πάντες νὰ στραφοῦν σὲ ἐμένα; Εἶμαι σίγουρος ὅτι ἕνας τουλάχιστον ἀπὸ ὅσους μὲ ἔχουν ψηφίσει, εἶναι δολοφόνος. Τὸ νὰ βγῶ ἐγὼ ἀπὸ τὸν πρῶτο γύρο χωρὶς τουλάχιστον νὰ κονταροχτυπηθῶ μὲ κάποιον ἄλλο, μόνον τοὺς δολοφόνους ὠφελεῖ...


Μὲ ψηφίζεις καθαρὰ ἀκολουθῶντας ἕνα ἤδη διαμορφωμένο ῥεῦμα. Δὲν περιμένεις κἂν νὰ διαμορφώσῃς καὶ γιὰ ἄλλους γνώμη. Γιὰ σένα ἔχω δύο σενάρια· ἢ παρασύρθηκες ἀπὸ τὸν συρμὸ ἢ ἀκολουθεῖς ἕνα καλὰ ὠργανωμένο σχέδιο... Μὲ προβληματίζεις ἀκόμα...
Και καλά κάνεις για το πρώτο που είπες:):):)
Μάντεψε τι από τα 2 κάνω αγαπητέ μου Πατρεύς:D:D
Πάντως να σου πω ότι δεν επηρεάζομαι εύκολα από άλλους
Σε πιστεύω για την ώρα. Αθώα μου φαίνεσαι προς το παρόν, ο τρόπος του παιξίματος σου δεν μου δείχνει κάτι ύποπτο. Αλλά μην επαναπαύεσαι :P



Που είναι ο Τζόνι;
Μάλιστα Μελανία:confused::confused::confused:ο,τι πεις δεν επαναπαύομαι για χάρη σου:whistle:
Κάπου εδώ τριγύρω θα είναι:P:P:P:P
Έλα που δεν ξέρεις τι έκανες και με γύρισες. :shifty: :redface:
Αχ παιδί μου εσύ :shifty: μα τι ταλέντο έχω εγώ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχ παιδί μου εσύ :shifty: μα τι ταλέντο έχω εγώ:P:P

Ταλεντάρα μου.:redface:

χαμηλο κρατας Αλμα:hmm:

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Οχι ολοκληρομενη. Ισως τον Πατρεα τον παρεξηγησαμε λιγο πολυ ολοι μας:/:
Ίσως. Εγώ γενικά προσέχω τα μεγάλα ρεύματα. Μπορεί κάποιος απλά να είπε κάτι εναντίον στον Πατρέα, και πείστηκαν οι καινούριοι (κυρίως). Βγαίνει ένας καλός παίκτης. Έτσι κρατάω επιφυλάξεις για σενα.

η Συλβια δεν μπορω να καταλαβω ακριβως τι προσπαθει να κανει.
Για την Σύλβια ούτε κι εγώ είμαι σίγουρη, αλλά παρ'όλα αυτά η τεχνική της είναι πάντα η ίδια.

Η Αλμα και η Νεφελη κρατουν χαμηλο προφιλ. Ο Ακης... Ο Ακης συμπεριφερετε περιεργα.
Το περίεργο εσύ στον Άκη που το είδες;

Εσυ... Εσυ προσπαθεις να σωζεις τις καταστασεις.
Γνωστή υπερασπίστρια είμαι :P.

Ο Πιμεϊκερ μου κανει επιθεση.
:confused: Πότε; Εγώ τον έχω δει να σε υποστηρίζει.

Η κοπελιτσα με τα πρασινα γραμματα δεν θυμαμαι καθολου το νικ σορρυ:redface: επεμβαινει σχεδον παντου.
Όντως.
Η Φερυ μου φαινεται περιεργη:hmm:
Τι σου φαίνεται περίεργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πότε την πείραξε ο παι μεικερ; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μελανια: Στην φερυ μου φαινεται περιεργο : 1ον μπαινει ελαχιστα και αν ψαξεις στα αρχικα ποστ νομιζει οτι προσπαθω να ριξω τα φωτα πανω της.
Ο Ακης.. Ο Ακης ενω ηταν πολυ οργανωμενος δεν ξερω τι εχει παθει. Για τον Πατρεα ισως υπαρχουν ελπιδες :/
Παιδια σε λιγο θα πρεπει να φυγω... Θα σας παρακολουθω απο το κινητο αν και δεν ξερω αν θα μπορω να ποσταρω... Καλη συνεχεια παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
*Πάι μέικερ

Έλα μωρέ που κρατάω εγώ χαμηλό προφίλ.:P

Βασικά Ρένια, χαμηλό προφίλ κρατάς. Δεν έχεις πει τίποτα ουσιαστικό, όλο σπαμμάρεις(με το συμπάθειο :P) και δεν μπορώ να πω ότι έχεις βοηθήσει σε τίποτα ως τώρα.

*η κοπελίτσα με τα πράσινα γράμματα είναι η μπλε πεταλούδα. :P
Λογικό να επεμβαίνει, είναι και στην ΣΕ. :shifty:

Εννοούσε την Guest 278211. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανια: Στην φερυ μου φαινεται περιεργο : 1ον μπαινει ελαχιστα και αν ψαξεις στα αρχικα ποστ νομιζει οτι προσπαθω να ριξω τα φωτα πανω της.
Ο Ακης.. Ο Ακης ενω ηταν πολυ οργανωμενος δεν ξερω τι εχει παθει. Για τον Πατρεα ισως υπαρχουν ελπιδες :/
Παιδια σε λιγο θα πρεπει να φυγω... Θα σας παρακολουθω απο το κινητο αν και δεν ξερω αν θα μπορω να ποσταρω... Καλη συνεχεια παντως.

Τώρα ή φοβάσαι ή κάνεις άτακτη υποχώρηση. Ποιό από το 2 ισχύει είναι το θέμα. Σε στριμώχνουν κι αμέσως την κάνεις. :hmm:

Δεν τον ξέρω καλέ σε γενικά πλαίσια μιλάω :P
Κι άλλη υποχώρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
*Πάι μέικερ

Έλα μωρέ που κρατάω εγώ χαμηλό προφίλ.:P

*η κοπελίτσα με τα πράσινα γράμματα είναι η μπλε πεταλούδα. :P
Λογικό να επεμβαίνει, είναι και στην ΣΕ. :shifty:

Ἐσὺ πάντως Alma, ὀφείλω νὰ ὁμολογήσω ὅτι μέχρι στιγμῆς ἡ μεγαλύτερη συνεισφορά σου στὸ παιχνῖδι εἶναι τὸ σπαμάρισμα... Βέβαια, ἐνδεχομένως νὰ εἶναι καὶ αὐτὸ μία στρατηγική, δὲν τὸ ἀρνοῦμαι. Στρατηγικὴ ὅμως ἡ ὁποία νὰ λειτουργῇ ὑπὲρ τῶν πολιτῶν δύσκολα εἶναι... Στὴν ἀναμπουμποῦλα λένε ὅτι ὁ λύκος χαίρεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ντοιτς τα επιχειρηματα σου για εμενα στηριζονται σε τρεις τελιτσες... και ολα αυτα επειδή σε ψηφισα να υποθεσω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τώρα ή φοβάσαι ή κάνεις άτακτη υποχώρηση. Ποιό από το 2 ισχύει είναι το θέμα. Σε στριμώχνουν κι αμέσως την κάνεις. :hmm:

Οχι εχει ερθει μια φιλη μου απο την Αθηνα που εχω να την δω πολυ καιρο:P θα σας παρακολουθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τώρα ή φοβάσαι ή κάνεις άτακτη υποχώρηση. Ποιό από το 2 ισχύει είναι το θέμα. Σε στριμώχνουν κι αμέσως την κάνεις. :hmm:


Κι άλλη υποχώρηση.

Ή απλά έχει δουλειά αγαπητή Μελανία :);).
Μην τους ενοχοποιούμε όλους :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ἐσὺ πάντως Alma, ὀφείλω νὰ ὁμολογήσω ὅτι μέχρι στιγμῆς ἡ μεγαλύτερη συνεισφορά σου στὸ παιχνῖδι εἶναι τὸ σπαμάρισμα... Βέβαια, ἐνδεχομένως νὰ εἶναι καὶ αὐτὸ μία στρατηγική, δὲν τὸ ἀρνοῦμαι. Στρατηγικὴ ὅμως ἡ ὁποία νὰ λειτουργῇ ὑπὲρ τῶν πολιτῶν δύσκολα εἶναι... Στὴν ἀναμπουμποῦλα λένε ὅτι ὁ λύκος χαίρεται...
Πάλι προσπαθείς να με βγάλεις ένοχη. :shifty:
Βεβαίως, όλα αυτά τα λέω για να σας παραπλανήσω και να μάθω ποιον πρέπει να προτείνω για σκότωμα. :whistle:

Βασικά Ρένια, χαμηλό προφίλ κρατάς. Δεν έχεις πει τίποτα ουσιαστικό, όλο σπαμμάρεις(με το συμπάθειο :P) και δεν μπορώ να πω ότι έχεις βοηθήσει σε τίποτα ως τώρα.

Μια χαρά βοηθάω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Οχι εχει ερθει μια φιλη μου απο την Αθηνα που εχω να την δω πολυ καιρο:P θα σας παρακολουθω

Εντάξει. :)

Ή απλά έχει δουλειά αγαπητή Μελανία :);).
Μην τους ενοχοποιούμε όλους :P.

Και χτες είχε δουλειάς; Που είπε βγαίνω και πόσταρε; Έλα κι εσύ Νεφ, τίποτα δεν σου φαίνεται περίεργο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Deutsch... Lover, όταν σου κάνουν ερωτήσεις βγαίνεις χωρίς να αιτιολογήσεις αυτά που λες, καθώς όπως λες έχεις δουλειά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γενικότερα η Ντόιτς όποτε τις ρίχνουμε κατηγορίες, έχει δουλειά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πάλι προσπαθείς να με βγάλεις ένοχη. :shifty:
Βεβαίως, όλα αυτά τα λέω για να σας παραπλανήσω και να μάθω ποιον πρέπει να προτείνω για σκότωμα. :whistle:

Μια χαρά βοηθάω. :pfff:

Ποιά παράταξη ακριβώς βοηθάς; :P Δεν έχουμε ακούσει καθόλου την δική σου άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Για να μην πείτε ότι κάνω και εγώ άτακτη υποχώρηση σας λέω ότι έχω 2 ώρες μαθηματικά μέχρι τις 6 οπότε θα δω τα ποστ σας μετά.Καλή συνέχεια όσο θα λείπω!!:-*

Εεεε και σε εμένα π.χ. συμβαίνει Μελανάκι να έχω δουλειές συχνά ξέρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ποιά παράταξη ακριβώς βοηθάς; :P Δεν έχουμε ακούσει καθόλου την δική σου άποψη.

Βοηθάω τον εαυτό μου. :pfff:
Και αυτό βοήθεια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top