Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
μέχρι πριν 2 μέρες, τουλάχιστον το αντίθετο:P
Και αφού βλέπεις ότι θέλω να κάνω μεγάλη έξοδο γιατί δεν επαναφέρεις εμένα?:cry_x:
Γιατί πριν από 2' έμαθα ότι είσαι ένοχος!
Μέχρι πριν νόμιζα πως είχε κάνει μαλακία ο τζει!
Δεν σε είχα για μαφιόζο...
Ειδικά απ τη στιγμή που με έκλεισες μέσα και φώναζες για τον ρόλο μου!

Δε βοήθησα καθόλου;
Με εξαίρεση εσένα έφερα κανένα άλλο εμπόδιο στο team σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί πριν από 2' έμαθα ότι είσαι ένοχος!
Μέχρι πριν νόμιζα πως είχε κάνει μαλακία ο τζει!
Δεν σε είχα για μαφιόζο...
Ειδικά απ τη στιγμή που με έκλεισες μέσα και φώναζες για τον ρόλο μου!

Δε βοήθησα καθόλου;
Με εξαίρεση εσένα έφερα κανένα άλλο εμπόδιο στο team σας;
Κοίτα, επειδή δεν έχω κάνει δ.α αλλά δεν μπορώ να καταλάβω..πως περίμενες να σου δείξουμε κάτι?
Σου είπα 5 ΦΟΡΕΣ ότι είμαι σίγουρος οτι είσαι ο Δ.Α και επέμενα...μην ανησυχείς και για δολοφονία υπήρξες υποψήφιος:D
Τις τελευταίες 2 μέρες όμως ήταν καταλυτική η βοήθεια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γιατί πριν από 2' έμαθα ότι είσαι ένοχος!
Μέχρι πριν νόμιζα πως είχε κάνει μαλακία ο τζει!
Δεν σε είχα για μαφιόζο...
Ειδικά απ τη στιγμή που με έκλεισες μέσα και φώναζες για τον ρόλο μου!

Δε βοήθησα καθόλου;
Με εξαίρεση εσένα έφερα κανένα άλλο εμπόδιο στο team σας;
Στην αρχή είχαμε αρκετά μεγάλο θέμα. Σκεφτόμασταν και να σε δολοφονήσουμε. :redface:
Αλλα με τον τρόπο που έπαιζες,φαινόσουν εντελώς αθώος σε όλους και σε κρατήσαμε γιατί ήσουν δικός μας.
Είναι αρκετά δύσκολος ρόλος αυτός του αστυνομικού πάντως,να λέμε την αλήθεια.
Αλλά οι τελικές κινήσεις σου ήταν καθοριστικές. Φυσικά και βοήθησες,ιδιαίτερα στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κοίτα, επειδή δεν έχω κάνει δ.α αλλά δεν μπορώ να καταλάβω..πως περίμενες να σου δείξουμε κάτι?
Σου είπα 5 ΦΟΡΕΣ ότι είμαι σίγουρος οτι είσαι ο Δ.Α και επέμενα...μην ανησυχείς και για δολοφονία υπήρξες υποψήφιος:D
Τις τελευταίες 2 μέρες όμως ήταν καταλυτική η βοήθεια!:)
Στην αρχή νόμιζα πως ο Βάιος είναι μαφιόζος γιατί μου έδωσε σήμα στο πρώτο του ποστ.
Τον κατηγορούσε κι ο Χάρης και πίστευα πως είχαμε ζευγάρι Πληροφοριοδότης-Μαφιόζος.
Τη Ζωή δεν την είχα καταλάβει καθόλου.
Τον Αλχ τον είχα μυριστεί και επιβεβαιώθηκα όταν άρχισε να λέει πόσο σωστός είμαι.
Και την Έλενα την κατάλαβα προς το τέλος γιατί καρφωνόταν πολύ!
Εσένα σε έκαψε ο τζει!
Γενικά όσοι δεν με κατηγορούσαν προσπαθούσα να καταλάβω αν είναι δολοφόνοι ή αν έπειθα τόσο για πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια :).

Ήταν δίκαιη νίκη...

Πρέπει να φύγω τώρα, αλλά θα επιστρέψω αργότερα με εκτενή σχόλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απλά νομίζω πως στο έλεγα ξεκάθαρα οτι σε ξέρω..εντάξει κλαιν μαιν τώρα. :P
Επίσης Ακριβέ όταν έδωσες ασυλία στην Έλενα σε πήγα και άλλο ρε(και ξέρεις πως ήδη σε πάω πολύ:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έλενα στην αρχή προσπαθούσα να δημιουργήσω πανικό στους πολίτες και παράλληλα να θεωρηθώ αθώος για να μπορώ στο τέλος να τους κάνω ό,τι θέλω.
Στη συνέχεια απ τη Δευτέρα έπεσα λίγο προσπαθώντας να σιγουρευτώ για σένα και τον Άλχ και σκεφτόμουν την ώρα της νεκροφάνειας.
Είχα την εμπιστοσύνη όλων οπότε δεν έφευγα και τους έστρεφα σε Μαυρούλη και Ριρίκα.
Σήμερα τα έβαλα κάτω, είδα ότι μαθηματικά βγαίναμε και έριξα τη νεκροφάνεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Απλά νομίζω πως στο έλεγα ξεκάθαρα οτι σε ξέρω..εντάξει κλαιν μαιν τώρα. :P
Επίσης Ακριβέ όταν έδωσες ασυλία στην Έλενα σε πήγα και άλλο ρε(και ξέρεις πως ήδη σε πάω πολύ:D)

Σοβαρά δεν ξέρω γιατί, αλλά ήμουν απόλυτα σίγουρος για την έλενα... Την πάτησα τόσο άσχημα :redface:. Τέσπα διώχτε με... Τα υπόλοιπα μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια :).

Ήταν δίκαιη νίκη...

Πρέπει να φύγω τώρα, αλλά θα επιστρέψω αργότερα με εκτενή σχόλια :P

Απλά νομίζω πως στο έλεγα ξεκάθαρα οτι σε ξέρω..εντάξει κλαιν μαιν τώρα. :P
Επίσης Ακριβέ όταν έδωσες ασυλία στην Έλενα σε πήγα και άλλο ρε(και ξέρεις πως ήδη σε πάω πολύ:D)
Εγώ εκείνη την στιγμή τον ερωτεύτηκα,πάντως. :inlove: Ήταν μοιραίο,τι λές τώρα. :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Σήμερα τα έβαλα κάτω, είδα ότι μαθηματικά βγαίναμε και έριξα τη νεκροφάνεια! :D
ήταν πολύ δύσκολη πράξη ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ εκείνη την στιγμή τον ερωτεύτηκα,πάντως. :inlove: Ήταν μοιραίο,τι λές τώρα. :P
Το έχω πει..αγαπάμε Ακριβό:whistle:
(θα με βρίζει το βράδυ στο σκάιπ:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τον Ακριβό τον αγαπάμε!
Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης σε 10'!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Μπράβο στην ομάδα των δολοφόνων!
Πιστεύω ότι παίξατε πολύ καλά.Εγώ στα μισά έπεσα μέσα, αλλά δε βαριέσαι. :P

Αναμένουμε ρόλους κλπ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Δημήτρη εσένα σε κατάλαβα όταν ήσουν τόσο σίγουρος για εμένα και τη ριρίκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Συγχαρητήρια. :pfff:

Εμένα, πάντως, μου άρεσε πολύ ο τρόπος παιχνιδιού του Μαυρούλη! :D (σοβαρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επίσης,θα μάθετε και μια τρομερή μου γκάφα(Βασικά όχι γκάφα απλά ακατανόητο συμβαν) την πρώτη κιόλας μέρα του παιχνιδιού..είπα στην Αννα να το αποκαλύψει αφού με ρώτησε κιόλας! Χαχα ίσως για αυτό να τα πήρα και να μπήκα τόσο δυναμικά από την πρώτη μέρα...σε καλό βγήκε τελικά..έμειναν τα παιδιά στην αφάνεια για αρκετές μερες:D
Ε αυτοκρατορας,μαγισσα,πληροφοριοδοτης,ντετεκτιβ,συγκατοικοι,πορνη,δικηγορος.δημαρχος,αλεξισφαιρο ειναι γνωστοι
Θέλω να δω το μέντιουμ και τον Γιατρό:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Συγχαρητήρια. :pfff:

Εμένα, πάντως, μου άρεσε πολύ ο τρόπος παιχνιδιού του Μαυρούλη! :D (σοβαρά)
στην αρχή ή όταν ξύπνησα και είπα να κάνω κάτι χρήσιμο; :P ναι, στην αρχή έκανα βλακείες και κατηγορούσα τους πάντες χωρίς αποδείξεις. μετά που άρχισα τα λογικά πράγματα αρχισε ο Δημήτρης να λέει πως με καθοδήγησαν οι συνδολοφόνοι μου και πέσατε όλοι πάνω μου πεισμένοι για την αθωότητα του:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παρόν.

Είστε όλοι Αντιπρόσωποι.:P



Τα σχόλια θα τα κάνω κι εγώ αύριο γιατί σήμερα είμαι φουλ. Σας αφήνουμε να το χαρείτε. Συγχαρητήρια για την πανάξια νίκη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
στην αρχή ή όταν ξύπνησα και είπα να κάνω κάτι χρήσιμο; :P ναι, στην αρχή έκανα βλακείες και κατηγορούσα τους πάντες χωρίς αποδείξεις. μετά που άρχισα τα λογικά πράγματα αρχισε ο Δημήτρης να λέει πως με καθοδήγησαν οι συνδολοφόνοι μου και πέσατε όλοι πάνω μου πεισμένοι για την αθωότητα του:pfff:
Εδώ είναι η μαγκιά!
Κακός ρόλος + περισσότερα ποστ στο παιχνίδι!
Πού σαι Σύλβια...
Αλλά να θέλουν να με δολοφονήσουν; :cry_x:
Εμένα που έδωσα ό,τι είχα και δεν είχα για να νικήσουν οι κακοί;
Μα τέτοια αχαριστία...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Εδώ είναι η μαγκιά!
Κακός ρόλος + περισσότερα ποστ στο παιχνίδι!
Πού σαι Σύλβια...
Αλλά να θέλουν να με δολοφονήσουν; :cry_x:
Εμένα που έδωσα ό,τι είχα και δεν είχα για να νικήσουν οι κακοί;
Μα τέτοια αχαριστία...;
ναι γιατί ήσουν κακό παιδί :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top