Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έλα ρε dim, ξύπνα.Ο Johnnaousa μόνο πολίτες κατηγορεί και μάλιστα πίστευες και εσύ μετά τη δολοφονία μου ότι είναι δολοφόνος.Τι έπαθες τώρα;
Για μένα ο Τζον έχει κάνει ένα κάκιστο παιχνίδι.
Έχει βοηθήσει ελάχιστα και γι αυτό στην αρχή και τον ψήφισα αλλά και αποχώρησε απ τον λαό.
Απλά πιστεύω πως με όσα έχουν γίνει μάλλον είναι αθώος.
Εγώ δεν έπαθα κάτι, απλά δεν μπορώ να δεχθώ τόσο εύκολα αυτά που λες!
Σε θεωρώ πολίτη αλλά μάλλον βρίσκεσαι κι εσύ σε σύγχηση!
Κι επειδή έχεις πολύ δύναμη αυτή τη στιγμή πρόσεχε τι λες!
Διάβασε ξανά το θέμα με προσοχή και πες μας ξανά τη γνώμη σου.
Προς το παρόν αν και δέχομαι την αθωότητά σου δε μπορώ να δεχθώ τόσο εύκολα τα λεγόμενά σου...
* Ακόμη δεν κατάλαβα γιατί θεωρείς ένοχο τον Τζον...

Όχι Μαυρούλη.Αν είναι δυνατόν , αυτός πάντα έτσι παίζει!
Ακριβώς επειδή πάντα έτσι παίζει δεν αποκλείεται να είναι δολοφόνος...
Εγώ τον ψήφισα χθες και μπορεί να τον ξαναψηφίσω απλά γιατί με τον τρόπο παιχνιδιού του δε βοηθάει καθόλου τους πολίτες.
Είτε αθώος είτε ένοχος τους δολοφόνους βοηθάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πολίτες: Σκεφτείτε με το δικό σας μυαλό και όχι με των άλλων, γιατί έτσι την πατάμε κάθε φορά. Δείτε, ψάξτε και μην είστε έτοιμοι να απόδεχτείτε άκριτα ό,τι είπε κάποιος απλώς και μόνο επειδή δολοφονήθηκε στον πρώτο γύρο. Ειδικά επειδή είναι και πρώτος γύρος!!

Δεν είναι απαραίτητο οι πολίτες να ψηφίζουν με βάση του τι λένε οι άλλοι. Εδώ το παιχνίδι είναι να ανταλλάσσουμε απόψεις και να προσπαθήσεις να πείσεις τον άλλον ότι έχεις δίκιο. Δεν πιστεύω ότι όλοι θα πιαστούν από τα λόγια του Χάρη μόνο και μόνο επειδή επέστρεψε. Μερικά από αυτά που λέει είναι βάσιμα. Όσο για μένα συνεχίζω να επιμένω σε Μαυρούλη γιατί το θέμα όλο ξεχνιέται και φοβάμαι πως έχω δίκιο...

@Χαρη έχω δει τον μαυρούλη να παίζει και κάνεις λάθος στο προηγούμενο παλέρμο όλους τους ξεγέλασε με την ''αθωότητά'' του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο οι πολίτες να ψηφίζουν με βάση του τι λένε οι άλλοι. Εδώ το παιχνίδι είναι να ανταλλάσσουμε απόψεις και να προσπαθήσεις να πείσεις τον άλλον ότι έχεις δίκιο. Δεν πιστεύω ότι όλοι θα πιαστούν από τα λόγια του Χάρη μόνο και μόνο επειδή επέστρεψε. Μερικά από αυτά που λέει είναι βάσιμα. Όσο για μένα συνεχίζω να επιμένω σε Μαυρούλη γιατί το θέμα όλο ξεχνιέται και φοβάμαι πως έχω δίκιο...

@Χαρη έχω δει τον μαυρούλη να παίζει και κάνεις λάθος στο προηγούμενο παλέρμο όλους τους ξεγέλασε με την ''αθωότητά'' του.

Το ξέρω ότι δεν είναι απαραίτητο. Βασικά όχι απλώς δεν είναι απαραίτητο, αλλά είναι και λάθος. Και να με συγχωρείς, αλλά το είπα αυτό, γιατί από την στιγμή που έπαιξε την νεκροφάνεια ο Τάσος, όλοι περίμεναν τον Χαρή να ρθει να μας σωσεί. Ούτε με τον Καραμανλή μετά την Χούντα δεν κάνανε έτσι :P.

Γενικώς, πιστεύω έχεις πόλλα να μας δείξεις εσύ, οπότε θα σε παρακολουθώ, γιατί νομίζω θα βοηθήσεις πολύ τους πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Το ξέρω ότι δεν είναι απαραίτητο. Βασικά όχι απλώς δεν είναι απαραίτητο, αλλά είναι και λάθος. Και να με συγχωρείς, αλλά το είπα αυτό, γιατί από την στιγμή που έπαιξε την νεκροφάνεια ο Τάσος, όλοι περίμεναν τον Χαρή να ρθει να μας σωσεί. Ούτε με τον Καραμανλή μετά την Χούντα δεν κάνανε έτσι :P.

Γενικώς, πιστεύω έχεις πόλλα να μας δείξεις εσύ, οπότε θα σε παρακολουθώ, γιατί νομίζω θα βοηθήσεις πολύ τους πολίτες...

Ναι η αλήθεια είναι πως όλοι περιμέναμε τον Χάρη για να μας πει κάτι σημαντικό. Ήμασταν αρκετά προκατειλημμένοι γι'αυτό είπα ότι κρατάω επιφυλάξεις.
Χαίρομαι που με εμπιστεύεσαι αλλά ας προσέξουμε γιατί με βλέπω αύριο σε κανά χαντάκι :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Πάμε:
Μήπως, λέω μήπως, για να επιμένει έτσι, ξέρει κάτι για την Eileen, η οποία κινείται και κάπως ύποπτα; Γιατί το να ρίξεις δεύτερο σχετικά άκυρη ψήφο, το μόνο που δεν κάνει είναι να σε αθωώνει, αντίθετα παραξενεύει τον κόσμο. Some food for thought, γιατί δεν σε βλέπω να σκέφτεσαι, παρά να ανακυκλώνεις.
Κι αν ήξερε κάτι για την Eileen, θα την ψήφιζε δύο φορές συνεχόμενα απ' την αρχή του παιχνιδιού;Πάμε καλά;:confused:

Πάμε για μένα τώρα. Η φράση μου ήταν για τον Γιάννη "Χαλαρά τον φάγατε τζάμπα τον Γιάννη, να το ξέρετε.". Μέγάλη διαφορά, διοτί η φράση που πραγματικά είπα, δηλώνει ότι πιστεύω ότι ήταν αθώος και όχι σιγουριά, το όποιο το ξαναπάντησα και σε σένα που με ρώτησες και τότε.
Έρις: Στο ίδιο ποστ που λέω αυτό για τον Γιάννη, λέω ότι πιστεύω πως ούτε η Έρις είναι ένοχη, όπως αποδείχτηκε περίτρανα. Evidence. Kαι έγινε τέτοιος χαμός εν τέλει, που πραγματικά δεν θα μπορούσα να ξέρω ότι αυτό θα με κάλυπτε, εδώ που τα λέμε. Και μάλιστα όχι απλώς είπα ότι είναι αθώα, αλλά προσπάθησα να την κρατήσω στο παιχνίδι.
Θα μείνω λίγο ακόμη στην Έριδα. Πιστεύεις δηλαδή, ότι την ψήφισαν μόνο πολίτες, που τους μπέρδεψε η ίδια κι οι δολοφόνοι κάνανε και παιχνίδι για να την σώσουν και να φανούν αθώοι... Οοοοκ... Είναι κι αυτό μια άποψη. Βέβαια ότι τα ρεύματα κατά αθώων δεν φτιάχνονται πότε μόνο από αθώους, δεν το συζητάμε...
Αυτό που είπες για τον Γιάννη ουσιαστικά υποδηλώνουν την αθωότητά του.
Και ναι, θεωρώ ότι την ψήφισαν πάρα πολλοί πολίτες (και παρά λίγο να την ψήφιζα και εγώ), γιατί ο τρόπος που έπαιζε δυστυχώς την καθιστούσε ύποπτη.Εσύ πάλι, μπήκες πολύ επιθετικά ,ύστερα απ' την αποχώρηση της, και κατηγόρησες την πολίτη Himela.Εάν αυτό δεν είναι ύποπτο, τι είναι; ;)
Και άλλη μια φορά με τον Γιάννη, που έχω πραγματικά βαρεθεί να μιλάω γι' αυτό το θέμα, μιας και το έχουμε πει χιλιάδες φορές πια. Να εξηγήσω και την παράταση. Ναι, ήμουν ο πρώτος που ψήφισα και για την ακρίβεια απέσυρα την ψήφο μου, όταν ήταν ακόμη 1-1 το σκορ μεταξύ των δύο. Γιατί; Πολύ απλό. Εϊπα μια να προσπαθήσω να σώσω τον Γιάννη, γιατί είχα πειστεί για την αθωότητά του, αλλά μετά αποφάσισα να την αφαιρέσω, για να δω πως θα πάει το πράγμα και να ψηφίσω εάν χρειαστεί και να ψηφίσω πάλι σπαρκ, γιατί από τους δύο τον θεωρούσα λιγότερο ωφέλιμο για τους πολίτες. Υποθέτω, ότι ευτυχώς που δεν επηρέασε τελικά η ψήφος μου, γιατί αν είδες-που δεν είδες μάλλον- την ξαναπρόσθεσα και το πόσταρα κιόλας. Επίσης, δεν είχα να φοβηθώ κάτι με το να ψήφιζα σπαρκ γιατί θα καρφωνόμουν, γιατί είχα μιλήσει ανοιχτά για αθωότητα του τζον.
Αυτά δεν περνάνε σε μένα.
Εάν δεν ήσουν σίγουρος, θα άφηνες την ψήφο σου στον σπαρκ και εν συνεχεία θα την άλλαζες, εάν χρειαζόταν, στον Johnnaousa.Ειδάλλως, η κίνηση σου είχε στρατηγική, αλλά ευτυχώς σε πρόδωσε!


Να πω κι εγώ ότι αυτή την στιγμή, χωρίς να πιστεύω ότι είσαι δολοφόνος είσαι μακράν ο πιο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ παίκτης αυτή την στιγμή. Δεν έχεις σκεφτεί τίποτα, έρχεσαι με επιχειρήματα δύο και πλέον ημερών που έχουν πολλάκις εξηγηθεί και απαντηθεί και συνεχίζεις να κατηγορείς τα ίδια και τα ίδια άτομα. Δηλαδή δες, πριν πεθάνεις κατηγορείς, Βάιο κι εμένα και έχεις ήδη πετάξει έξω τον τζον. Και έρχεσαι 3 μέρες μετά σχεδόν να πεις ακριβώς τα ίδια.
Με μία διαφορά. Έρχεσαι ως απολύτως σωτήρας, που περιμένουν όλοι να τους βγάλει από την δύσκολη θέση. Ρε είμαστε καθόλου σοβαροί;; Θα είχε τόσο εξόφθαλμα ρόλο ο Χάρης και θα τον σκοτώναν απλώς αντί να τον καρφώσουν, ε; Yeah sure!!!
Εγώ επικίνδυνος παίκτης;Που με δολοφονήσατε απ' τον πρώτο γύρο;Τι μας λες. :loltooth:
Έρχομαι να πω τα ίδια, γιατί ξέρω ότι εσύ και η ομαδούλα σου φοβηθήκατε και με ξεκάνατε γρήγορα γρήγορα!
Το να καρφώσεις κάποιον παίκτη, είναι επικίνδυνο, γιατί μπορεί να αποχωρήσει.Και δεν το επιδιώξατε για τους κάτωθι λόγους:
1.Δεν είστε σίγουροι εάν είμαι ένας εκ των ντετέκτιβ-πληροφοριοδότης.Εξάλλου, αυτοί γνωρίζουν έναν δολοφόνο, όχι τρεις.
2.Εάν μάθαινα έναν δολοφόνο, μπορεί να το έκανα με κάρτα.
3.Μπορεί να σας υποπτεύθηκα χωρίς ρόλο.
4.Μπορεί να είμαι αντίπαλος μαφιόζος.
Δεν ξέρω, πολλά παίζουν!
Χάρη: Κάτσε και δες σοβαρά το τι έχει παιχτεί και ξεκαθάρισε τα πράγματα στο μυαλό σου, έχει μαζέψει πολλή δύναμη και μπορείς με τα λάθη σου να καταστρέψεις την ομάδα των πολιτών. Επειδή δεν νομίζω ότι είναι αυτός ο σκοπός σου, γι' αυτό στο λέω έτσι.
Εμένα τρελό δε θα με βγάλετε...
Για μένα ο Τζον έχει κάνει ένα κάκιστο παιχνίδι.
Έχει βοηθήσει ελάχιστα και γι αυτό στην αρχή και τον ψήφισα αλλά και αποχώρησε απ τον λαό.
Απλά πιστεύω πως με όσα έχουν γίνει μάλλον είναι αθώος.
Εγώ δεν έπαθα κάτι, απλά δεν μπορώ να δεχθώ τόσο εύκολα αυτά που λες!
Σε θεωρώ πολίτη αλλά μάλλον βρίσκεσαι κι εσύ σε σύγχηση!
Κι επειδή έχεις πολύ δύναμη αυτή τη στιγμή πρόσεχε τι λες!
Διάβασε ξανά το θέμα με προσοχή και πες μας ξανά τη γνώμη σου.
Προς το παρόν αν και δέχομαι την αθωότητά σου δε μπορώ να δεχθώ τόσο εύκολα τα λεγόμενά σου...
* Ακόμη δεν κατάλαβα γιατί θεωρείς ένοχο τον Τζον...


Ακριβώς επειδή πάντα έτσι παίζει δεν αποκλείεται να είναι δολοφόνος...
Εγώ τον ψήφισα χθες και μπορεί να τον ξαναψηφίσω απλά γιατί με τον τρόπο παιχνιδιού του δε βοηθάει καθόλου τους πολίτες.
Είτε αθώος είτε ένοχος τους δολοφόνους βοηθάει...
Πώς γίνεται να σε έπεισε ο τσάρα τόσο εύκολα να αλλάξεις την ψήφο σου και να μη μπορώ εγώ; :confused:
Τον Johnnaousa γιατί τον θεωρείς αθώο;Επειδή έπαιξε την κάρτα ο jj;Και γιατί να μην είπε ψέματα ο jj;Johnnaousa και jj τους έχεις πακέτο ότι είναι αθώοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι πως όλοι περιμέναμε τον Χάρη για να μας πει κάτι σημαντικό. Ήμασταν αρκετά προκατειλημμένοι γι'αυτό είπα ότι κρατάω επιφυλάξεις.
Χαίρομαι που με εμπιστεύεσαι αλλά ας προσέξουμε γιατί με βλέπω αύριο σε κανά χαντάκι :whistle: :P
Δε σε εμπιστεύεται.Να σε πάρει με το μέρος του θέλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλά εντάξει ο Χάρης είναι πραγματικά επικίνδυνος,πραγματικά όμως...τελικά η επιλογή του τάσου να τον σώσει αν ο ίδιος είναι πολίτης είναι απλά ΛΑΘΟΣ. Κάθεται και λέει ότι θέλει, έχοντας διαβάσει τα μισα και αν ποστ του Παλέρμο και συνεχίζει να κατηγορεί εμένα όπως έκανε την πρώτη μέρα και να αθωωνει εντελώς τον Φρικ ο οποίος έχει κάνει τουλάχιστον 3 ΥΠΟΠΤΕΣ κινήσεις!! Πραγματικα με έπιασαν τα γέλια με το ποστ...ακόμα και την κάρτα που παίχτηκε απο τον jj είσαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι είναι ψέμα..δηλαδή από που όλη αυτή η σιγουριά?? Τιποτα παραπάνω από τη σιγουριά ενος δολοφόνου που μπήκε με τον αέρα του θα σας φάω όλους!! Αερολογίες παντού...
Δημήτρη, το ποιος έχει κάνει κάκιστο παιχνίδι έλα να μου το πεις στο τέλος :)
Λοιπόν, όπως έχω πει θα ψηφίσω κάποιον από αυτούς που έχουν μείνει εντελώς στην αφάνεια και μας έχουν εδώ πέρα να σφαζόμαστε και να απορούμε για τις γενικολογίες μερικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Νομίζω δεν ξέχασα κανέναν:redface:

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen->foreverfreak
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Catalyst
  5. Demlogic
  6. dimijim->Demlogic
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak->Alchemist
  10. Johnnaousa
  11. Libertus->tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS->tsarachaf
  14. ~~~Melania~~~
  15. Noisette
  16. SparklingGrey
  17. tsarachaf
Ψήφοι
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 Demlogic
1 foreverfreak


Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χάρη δεν ξέρω αν όντως με εμπιστεύεται γιατί πραγματικά ορισμένοι ακούνε πολύ την γνώμη μου αλλά για την ώρα εγώ έχω πει ασχολούμαι με την αφάνεια κι όχι με τα τόσο εμφανή.:whistle: Άρα καλά κάνει και προσπαθεί να με πείσει (;) δεν έχω πειστεί εντελώς όμως ούτε από σένα ούτε από αυτόν :happy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλά εντάξει ο Χάρης είναι πραγματικά επικίνδυνος,πραγματικά όμως...τελικά η επιλογή του τάσου να τον σώσει αν ο ίδιος είναι πολίτης είναι απλά ΛΑΘΟΣ. Κάθεται και λέει ότι θέλει, έχοντας διαβάσει τα μισα και αν ποστ του Παλέρμο και συνεχίζει να κατηγορεί εμένα όπως έκανε την πρώτη μέρα και να αθωωνει εντελώς τον Φρικ ο οποίος έχει κάνει τουλάχιστον 3 ΥΠΟΠΤΕΣ κινήσεις!! Πραγματικα με έπιασαν τα γέλια με το ποστ...ακόμα και την κάρτα που παίχτηκε απο τον jj είσαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι είναι ψέμα..δηλαδή από που όλη αυτή η σιγουριά?? Τιποτα παραπάνω από τη σιγουριά ενος δολοφόνου που μπήκε με τον αέρα του θα σας φάω όλους!! Αερολογίες παντού...
Δημήτρη, το ποιος έχει κάνει κάκιστο παιχνίδι έλα να μου το πεις στο τέλος :)
Λοιπόν, όπως έχω πει θα ψηφίσω κάποιον από αυτούς που έχουν μείνει εντελώς στην αφάνεια και μας έχουν εδώ πέρα να σφαζόμαστε και να απορούμε για τις γενικολογίες μερικών.
Καθόλου αερολογίες.Όποιος διαβάσει το ποστ μου θα καταλάβει τα πάντα.
Το ξέρω ότι είμαι επικίνδυνος και σε ευχαριστώ που μου το αναγνωρίζεις.Επικίνδυνος για τους δολοφόνους.Γι' αυτό και βιαστήκατε να με ξεπαστρέψετε.
Χάρη δεν ξέρω αν όντως με εμπιστεύεται γιατί πραγματικά ορισμένοι ακούνε πολύ την γνώμη μου αλλά για την ώρα εγώ έχω πει ασχολούμαι με την αφάνεια κι όχι με τα τόσο εμφανή.:whistle: Άρα καλά κάνει και προσπαθεί να με πείσει (;) δεν έχω πειστεί εντελώς όμως ούτε από σένα ούτε από αυτόν :happy:)
Ο tsarachaf και ο Catalyst δεν είναι στην αφάνεια, νομίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αντι να το παιζεις ηρωας της ομαδας Χαρη, κατηγορώντας 3 άτομα που ασχολούνται με το παιχνίδι κάτσε ψάξε και για τα αλλα 15 που είναι μέσα. Μπήκες έγραψες για τους 3 που γράφουν όλη μέρα και περιμένεις να σε εμπιστευτούμε κιόλας:worry: Κάνε ένα ψάξιμο γενικά των συμμετοχών-των μηνυμάτων και τα λέμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αντι να το παιζεις ηρωας της ομαδας Χαρης, κατηγορώντας 3 άτομα που ασχολούνται με το παιχνίδι κάτσε ψάξε και για τα αλλα 15 που είναι μέσα. Μπήκες έγραψες για τους 3 που γράφουν όλη μέρα και περιμένεις να σε εμπιστευτούμε κιόλας:worry: Κάνε ένα ψάξιμο γενικά των συμμετοχών-των μηνυμάτων και τα λέμε:)
Γιατί βάζεις και τους τρεις μέσα;Το παραδέχεσαι επιτέλους ότι είστε ομαδούλα; :loltooth:
Κάποια άτομα που δε γράφουν καθόλου, Γιάννη, πολύ απλά δεν ενδιαφέρονται για το παιχνίδι.Μην πηγαίνεις να βγάλεις ένοχο όποιον δε μιλάει, δεν πάει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί βάζεις και τους τρεις μέσα;Το παραδέχεσαι επιτέλους ότι είστε ομαδούλα; :loltooth:
Κάποια άτομα που δε γράφουν καθόλου, Γιάννη, πολύ απλά δεν ενδιαφέρονται για το παιχνίδι.Μην πηγαίνεις να βγάλεις ένοχο όποιον δε μιλάει, δεν πάει έτσι.
Ναι απλά εσύ ερχόμενος ως ο ήρωας της ομάδας κάθεσαι και κατηγορείς 3 από τα 5 άτομα που γράφουν τόσες μέρες..απλά γιατι για αυτούς έχεις κάτι να πεις! ένα γρήγορο μήνυμα από τον μεγάλο ήρωα που θα πιστέψουν όλοι! Μιας και αδιαφορείς για τους απόντες από τη συζήτηση για δώσε μου λίγο ένα ένα τα ποστ του Φρικ που τον έχουν αθωωσει τόοοοσο πολύ στα μάτια σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κι αν ήξερε κάτι για την Eileen, θα την ψήφιζε δύο φορές συνεχόμενα απ' την αρχή του παιχνιδιού;Πάμε καλά;:confused:
Why not?
Θα καρφωνόταν;
Μπορεί ναι μπορεί κι όχι.
Το έχει παρατηρήσει όμως κανείς;
Αυτό που είπες για τον Γιάννη ουσιαστικά υποδηλώνουν την αθωότητά του.
Και ναι, θεωρώ ότι την ψήφισαν πάρα πολλοί πολίτες (και παρά λίγο να την ψήφιζα και εγώ), γιατί ο τρόπος που έπαιζε δυστυχώς την καθιστούσε ύποπτη.Εσύ πάλι, μπήκες πολύ επιθετικά ,ύστερα απ' την αποχώρηση της, και κατηγόρησες την πολίτη Himela.Εάν αυτό δεν είναι ύποπτο, τι είναι; ;)
Και η πολίτης Himela κατηγόρησε την πολίτη Έρις.
Και ο πολίτης (όπως λες) Φρικ υπερασπίστηκε τη Himela, κατηγόρησε την πολίτη Έρις.
Και οι πολίτες (όπως λες κι όπως αποδείχθηκε) Φρικ και Himela υπερασπίστηκαν εμένα που επίσης κατηγορούσα την πολίτη Έρις.
Και πολλοί χθες κατηγόρησαν τον Spark που αποδείχθηκε Δήμαρχος.
Γιατί στέκεσαι μόνο στον Ακριβό που κατηγόρησε την πολίτη Himela κι όχι σε όλους τους υπόλοιπους που κατηγόρησαν πολίτη;
Ή κάτι ξέρεις ή παίζεις κι εσύ το ίδιο τραγικά με τη Σύλβια...

Πώς γίνεται να σε έπεισε ο τσάρα τόσο εύκολα να αλλάξεις την ψήφο σου και να μη μπορώ εγώ; :confused:
Ίσως ότι είχε λογική, λογική που έψαχνε να βρει κάτι ενώ τα δικά σου επιχειρήματα δε με πείθουν;
Μπορεί η αναζήτησή του κατά τη γνώμη μου να ήταν λανθασμένη αλλά πιστεύω πως ήταν αθώα.
Κι απλά έψαχνε να βρει κάποιον δολοφόνο με λάθος τρόπο...
Όπως επίσης δε με πείθεις κι εσύ που εμφανίζεσαι ως Σωτήρας, είσαι σίγουρος για αυτά που λες, είσαι σίγουρος πως ξέρεις 3 δολοφόνους απ την αρχή και προσπαθείς να μας αναγκάσεις όλους να σε ακολουθήσουμε. Σαν προσπάθεια για χειραγώγηση.
Αυτό εμένα δε μου αρέσει και γι αυτό δε με πείθεις...

Τον Johnnaousa γιατί τον θεωρείς αθώο;Επειδή έπαιξε την κάρτα ο jj;Και γιατί να μην είπε ψέματα ο jj;Johnnaousa και jj τους έχεις πακέτο ότι είναι αθώοι;
Για τον τζει δεν ξέρω.
Αν όμως είναι και οι δύο ένοχοι τότε είναι και η Ριρίκα.
Χθες ανέβασα ένα σενάριο με αυτούς τους 3 δολοφόνους.
Κανένας δεν ασχολήθηκε μαζί του.
Ούτε πολίτης, ούτε δολοφόνος, ούτε κι εσύ.
Ο Τζον πιστεύω πως περισσότερο δεν παίζει καλά παρά έχει κακό ρόλο.
Κι εξακολουθώ να μην πείθομαι απ εσένα για την ενοχή του.
Μου λες μόνο ότι κατηγόρησε αθώους.
Εεεε Χάρε, όλοι έχουμε κατηγορήσει αθώους.
Γιατί κολλάς μόνο σε Τζον και Τσαφ-τσουφ.
Ξέρεις κάτι παραπάνω απ εμάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ο tsarachaf και ο Catalyst δεν είναι στην αφάνεια, νομίζεις;

Ο τσαφ δεν είναι τόσο προσπαθεί να δείξει γενικά ότι είναι μέσα σε όλα.... Ο Καταλιστ είναι όλα τα λεφτά :loltooth: τον έχω στο μάτι από την αρχή :redface:

Ξέρετε τι σκέφτομαι τώρα. Ότι πολλά πράγματα κινούνται γύρω από τον Τζει.... Ίσως μια Τυμβωρυχία να μας βοήθαγε να ξεδιαλύνουμε....:hmm: Θα απαντούσαν σε πολλά ερωτήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καθόλου αερολογίες.Όποιος διαβάσει το ποστ μου θα καταλάβει τα πάντα.
Είναι τυχαίο πως τόση ώρα κανείς δεν έχει καταλάβει τα πάντα;
Μόνο εσύ είσαι σίγουρος για όλα αυτά.
Άλλοι είτε διαφωνούν μαζί σου είτε απορρίπτουν το σκεπτικό σου.
Χάρε αναγνωρίζω την προσπάθειά σου να βοηθήσεις αλλά μάλλον δεν πείθεις.
Δεν ξέρω αν φταίνε οι ιδέες σου ή ο τρόπος που τις παρουσιάζεις, αλλά τόσο προφανείς μόνο για εσένα είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
@dimijim
Γιατί απάντας στα ποστ μου που απευθύνονται στον tsara; :worry:

Είναι τυχαίο που εγώ τόση ώρα κοπανιέμαι και όλοι έχετε πέσει πάνω μου, χωρίς να με υποστηρίζει κανείς; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
@dimijim
Γιατί απάντας στα ποστ μου που απευθύνονται στον tsara; :worry:

Είναι τυχαίο που εγώ τόση ώρα κοπανιέμαι και όλοι έχετε πέσει πάνω μου, χωρίς να με υποστηρίζει κανείς; :mad:
Απλή απάντηση..μπήκες κατηγορώντας 3 άτομα χωρίς να δείξεις τα ποστ για τα οποία κατηγορείς και αθωώντας κάποιους που σε όλους μας φαίνονται ένοχοι.ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
@dimijim
Γιατί απάντας στα ποστ μου που απευθύνονται στον tsara; :worry:

Είναι τυχαίο που εγώ τόση ώρα κοπανιέμαι και όλοι έχετε πέσει πάνω μου, χωρίς να με υποστηρίζει κανείς; :mad:
Γιατί σε ένα ολόκληρο ποστ έκανες παραθέσεις μόνο σε μένα και τον τσάρα
Σε αυτό απάντησα
Τα υπόλοιπα δεν τα πρόλαβα γιατί βγήκαν ενώ έγραφα...

Επίσης όπως σου εξηγώ δεν είναι τυχαίο που δεν σε υποστηρίζει κανένας.
Είμαστε πολλά άτομα μέσα, υποτίθεται ότι μερικοί πολίτες έπρεπε να σε υποστηρίξουν.
Αλλά δεν πείθεις κανέναν με τον αέρα που έχεις τώρα...
Δες ξανά το παιχνίδι κι έλα να ξανασυζητήσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Απλή απάντηση..μπήκες κατηγορώντας 3 άτομα χωρίς να δείξεις τα ποστ για τα οποία κατηγορείς και αθωώντας κάποιους που σε όλους μας φαίνονται ένοχοι.ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ
Ποια ποστ να δείξω;Ολόκληρο κατεβατό έγραψα.
Και ποιους αθώωσα εγώ που φαίνονται σε όλους ένοχοι;Μας δουλεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top