Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επίσης στην ψήφο της τελευταίας στιγμής μπορεί να γίνει η ανατροπή και να φύγει κάποιος αθώος. Μου κάνει εντύπωση που δεν τρόμαξες με την προοπτική να φύγεις εσύ. Κάτι τέτοια περιμένουν οι δολοφόνοι αν έχουμε πετύχει έναν από αυτούς για να τον σώσουν...

Ναι, το ξερω πως αυτο επιδιωκουν οι δολοφονοι (εχω υπαρξει στο παρελθον:P), αλλα δεν τρομαξα για 3 λογους:
1) Πρωτον υπηρχαν πολλοι παικτες online που μπορουσαν να αλλαξουν ψηφος.
2) Στο extreme η αποχωρηση μπορει να ειναι προσωρινη.
3) Θεωρω οτι στον πρωτο γυρο οτι μπορουσα να κανω το εκανα, οποτε θα εφευγα με το κεφαλι ψηλα:redface::P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εμενα αυτο το στυλ, πρωτα κατηγορω τον ενα, και μετα απο λιγο κατηγορω τον αλλο και μετα το μετνιωνω και κατηγορω καποιον αλλο, μου ταιριζει πιο πολυ στο προφιλ του Δ.Α που προσπαθει να προκαλεσει συγχηση. Το εχω ξαναπει, αλλα η επαναληψη ειναι μητηρ πασης μαθησεως.
Εμένα μου κάνει για "ρίχνω άδεια, να πιάσω γεμάτα" και πού ξέρεις όλο και κάποιος μπορεί να πιαστεί ή και να έχει πιαστεί ήδη...

Έπειτα, δεν έχω συμπεράνει ούτε άμεσα ούτε έμμεσα ότι ο Φρικ (η καρντιά μου ντε!!) είναι μαφιόζο. Κάνω απλά ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις?Ο άλλος έδωσε μια ψήφος έτσι για την πλάκα του και λέει "άντε να δούμε τώρα ποιος θα το σώσει!!".
Για την πλάκα;Διαβάζεις τις απαντήσεις μου;Μάλλον όχι.:worry:
Εν τω μεταξύ η ψήφος είναι στα τελευταία 10 λεπτά ή κάτι τέτοιο
Ρολόι έχεις;Μάλλον όχι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με ριρίκα, Χάρη και freak για την Μαρία και ορίστε Ἔρις.
Ενδέχεται η ψήφος μου να αλλάξει σε περίπτωση που με πείσει η Μαρία ή δω κάτι πιο ύποπτο...
Οκ αφ' ενός μας λες ότι κάτι δεν πάει καλά με το Χάρη και τη Ριρίκα και μετά συμφωνείς μαζί τους;

Οκ ναι! Στέκει απόλυτα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να λειτουργούμε όλοι το ίδιο όμως;
Εγώ ακολουθώ την πεπατημένη... :P

Δεν είπα ότι λειτουργούμε όλοι το ίδιο, απλώς είπα ότι μπορεί να γίνεται και αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εμένα μου κάνει για "ρίχνω άδεια, να πιάσω γεμάτα" και πού ξέρεις όλο και κάποιος μπορεί να πιαστεί ή και να έχει πιαστεί ήδη...

Έπειτα, δεν έχω συμπεράνει ούτε άμεσα ούτε έμμεσα ότι ο Φρικ (η καρντιά μου ντε!!) είναι μαφιόζο. Κάνω απλά ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...

Οκ αφ' ενός μας λες ότι κάτι δεν πάει καλά με το Χάρη και τη Ριρίκα και μετά συμφωνείς μαζί τους;

Οκ ναι! Στέκει απόλυτα. ;)

Την έχεις χάσει την μπάλα!!!
Εσύ δεν ήσουν που έλεγες πως ο freak είναι δολοφόνος γιατί προσπαθεί με συγκινητική γλώσσα να πάρει το κοινό με το μέρος του;
Ναι ή όχι;
Συμφωνώ με τη ριρίκα σε ένα σημείο:
Σε αυτό που λέει ότι μπορούμε να αλλάζουμε το στυλ του παιχνιδιού μας ανάλογα με τον ρόλο που έχουμε.
Αυτό είπε τελευταίο πριν πω ότι συμφωνώ μαζί της σε αυτό.
Για τον Χάρη:
Δεν είπα ότι είναι ένοχος.
Είπα ότι έχει ρόλο.
Είπα ότι δεν ξέρω αν είναι καλός ή κακός!
Δηλαδή λέγοντας πως έχει ρόλο εννοώ πως δεν είναι απλός πολίτης και κάτι κάνει στο παιχνίδι.

Σε έπεισα;
Φαίνεται ο πανικός σου πάντως.
Στριμώχτηκες κι άρχισες τα λάθη.
'Ετσι όπως είχε γίνει και στο xmas...
Έχεις κακό ρολάκι (μαφιόζα ή ΔΑ) και αρχίζω να σιγουρεύομαι γι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν είπα ότι λειτουργούμε όλοι το ίδιο, απλώς είπα ότι μπορεί να γίνεται και αυτό.;)
Ναι, τα πάντα μπορεί να παίζουν!!

Αυτό που έκανε ο Δημητράκης σας φαίνεται λογικό;
Λίγο πολύ είναι αυτό:

1."Κάτι δεν πάει καλά με τη Ριρί και τον Χάρη"
2."Ο Χάρης και η Ριρι είπαν για τη Μαρία"
3."Θα ψηφίσω τη Μαρία"

Μήπως κάποιοι προσπαθούν -αρκετά έντεχνα- να στρέψουν τα βλέμματα πάνω σε άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Από που κι ως που υπερασπίζεστε τον johnnaousa; Πώς είστε σίγουροι για την αθωότητά του;:hmm: Από τη στάση σας από δω και πέρα θα καθοριστεί η ψήφος μου..

Ύστερα η carpe ψηφίζει freak για να γίνει τριπλή ισοβαθμία και η Melania την επικροτεί. Άλλη μια ένδειξη ότι προσπαθεί να σώσει τον Naousa:


Ρε, μας δουλεύετε;:P

Προς τι η τόση επίθεση? Απλά το παιδί πέταξε στα ξαφνικά μια ψήφο και μάλιστα προς το τέλος χωρίς αιτιολογία, χαιρέκακα! :worry:

....πιστεύω πως περισσότεροι ύποπτοι περισσότερες πιθανότητες να βρούμε κάποιον μαφιόζο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Για την πλάκα;Διαβάζεις τις απαντήσεις μου;Μάλλον όχι.:worry:
Αδερφέ, σε εκείνο το μήνυμα το πέταξες έτσι "ψηφίζω τον τάδε" και μάλιστα προκλητικά("να δούμε ποιος θα τον σώσει τώρα").Αυτό δεν είναι δικαιολογία για να φύγει κάποιος.Αντ'αυτού αν πηγαίναμε σε επαναληπτική ψηφοφορία θα ξεκαθάριζαν τα πράγματα πιο εύκολα.(αλλαγές ψήφων κτλ.).Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση, μπορεί και όντως να είναι καλό το αποτέλεσμα, αφού ούτως ή άλλως ο Ναουσαίος τα μάσαγε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
1."Κάτι δεν πάει καλά με τη Ριρί και τον Χάρη"
Τέλος και με τον Χάρη κάτι παίζει.
Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αλλά αισθάνομαι πως έχει ρόλο...
Καλύτερα τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις?Ο άλλος έδωσε μια ψήφος έτσι για την πλάκα του και λέει "άντε να δούμε τώρα ποιος θα το σώσει!!".Εν τω μεταξύ η ψήφος είναι στα τελευταία 10 λεπτά ή κάτι τέτοιο, που σημαίνει ότι με τη ψήφο αυτή, έτσι για την πλάκα του έδιωχνε χωρίς αιτιολόγηση κάποιον.Και τώρα θα μου πεις ότι ο Ναουσαίος ήταν ύποπτος καθ'όλη την ημέρα όπως μιλούσε.Σαφώς.Όμως η ισοψηφία και η επαναληπτική ψηφοφορία ήταν το πιο δίκαιο και συμφέρον.Άμα είναι, να γράψω κι εγώ "ψηφίζω Βάιο", έτσι επειδή σήμερα έφαγα παστίτσιο, και μετά πείτε μου ότι κάνω πλάτες στο παστίτσιο!!
Εμένα με ανησυχεί αυτή η πόλωση που δημιουργήθηκε προς το τέλος της ψηφοφορίας ανάμεσα σε 2-3 άτομα που ισοβαθμούσαν, ενώ αρχικά υπήρχαν 5-6 άτομα με 2 ψήφους. Μάλλον κάποιος δολοφόνος κινδύνευε και έγιναν προσπάθειες να σωθεί. Βέβαια υπάρχει και το ενδεχόμενο όλοι οι υποψήφιοι προς αποχώρηση να ήταν πολίτες και οι δολοφόνοι να γελούσαν με τα χάλια μας.:P
Μπορεί η ψήφος του Χάρη να μην είχε λογική σε εκείνο το σημείο, αλλά προς τι αυτή η αντίδραση; Ξέρεις κάτι για τον johnnaousa που δεν ξέρουμε οι υπόλοιποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αδερφέ, σε εκείνο το μήνυμα το πέταξες έτσι "ψηφίζω τον τάδε" και μάλιστα προκλητικά("να δούμε ποιος θα τον σώσει τώρα").Αυτό δεν είναι δικαιολογία για να φύγει κάποιος.Αντ'αυτού αν πηγαίναμε σε επαναληπτική ψηφοφορία θα ξεκαθάριζαν τα πράγματα πιο εύκολα.(αλλαγές ψήφων κτλ.).Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση, μπορεί και όντως να είναι καλό το αποτέλεσμα, αφού ούτως ή άλλως ο Ναουσαίος τα μάσαγε λίγο.
Ήμουν ανάμεσα σε Catalyst και Johnnaousa απ' το μεσημέρι.Δεν έκανα καμιά φοβερή αλλαγή.Κάνε, εάν θες, ένα research να δεις για ποιους λόγους τον κατηγορούσα.Μια ισοψηφία με 4 άτομα που είχαν από δύο ψήφους ο καθένας ήταν αρκετά επικίνδυνη.Θα μπορούσε ένας δολοφόνος να αλλάξει την ψήφο του τελευταία στιγμή.Αντίθετα, εγώ έδωσα ένα μεγάλο περιθώριο (19:20 τον ψήφισα) και βάζοντας τον Νάουσα μπροστά στην ψηφοφορία ήταν ένας καλός τρόπος για να κόψουμε κινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εσύ δεν ήσουν που έλεγες πως ο freak είναι δολοφόνος γιατί προσπαθεί με συγκινητική γλώσσα να πάρει το κοινό με το μέρος του;
Ναι ή όχι;
Αυτό που σου είπα έκανα. Τίποτα παραπάνω. Είναι η τεχνική "ρίχνω άδεια να πιάσω γεμάτα" και να κόψω απ' αυτά κινήσεις. Και ναι, απ' τις αντιδράσεις του Φρικ βλέπω ότι κάτι δεν πάει καλά. Ωστόσο δε μπορώ να είμαι σίγουρη.
Μια καρτούλα ίσως να βοηθούσε! :)

Συμφωνώ με τη ριρίκα σε ένα σημείο:
Σε αυτό που λέει ότι μπορούμε να αλλάζουμε το στυλ του παιχνιδιού μας ανάλογα με τον ρόλο που έχουμε.
Αυτό είπε τελευταίο πριν πω ότι συμφωνώ μαζί της σε αυτό.
Κι εγώ λέω ότι τα πάντα παίζουν. Και; Τι βγάζεις απ' αυτό;

Έχεις κακό ρολάκι (μαφιόζα ή ΔΑ) και αρχίζω να σιγουρεύομαι γι αυτό!
Η πολλή σιγουριά θα σε φάει εσένα! (φιλικά πάντα!! :-*)
Έχεις καρτούλα; Ριξ' την για μένα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βάιε, θέλω απάντηση:


Ναι.
Είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον το γεγονός πως αυτός που έριξε κιόλας την ιδέα για την ισοψηφία κατέληξε να μην την εφαρμόζει κιόλας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μπορεί η ψήφος του Χάρη να μην είχε λογική σε εκείνο το σημείο, αλλά προς τι αυτή η αντίδραση; Ξέρεις κάτι για τον johnnaousa που δεν ξέρουμε οι υπόλοιποι;

Όταν κάποιος δίνει τυχαία(φαινομενικά, το παιδί λέει ότι ήταν δικαιολογημένη), δεν πρέπει να ζητήσουμε το λόγο, εσύ τι λες?Πώς είναι δυνατόν να μη σου φαίνεται παράξενο, και επιπλέον να τον δικαιολογείς?Catalyst, από τη στιγμή που ασχολήθηκα σήμερα με το Παλέρμο ξεκαθάρισα ότι ο Ναουσαίος δε μας τα λέει καλά.Διάβασες κανένα μήνυμα στο Παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η νύχτα έπεσε στο Παλέρμο..και έχουμε ήδη την πρώτη ψήφο...
Λίστα για Τρίτη 26/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. Catalyst
  6. Demlogic
  7. dimijim->Ἔρις
  8. ElenaKr
  9. Eileen
  10. Ἔρις
  11. foreverfreak
  12. Himela
  13. jj!
  14. Libertus
  15. love_angel
  16. MAYROULIS
  17. ~~~Melania~~~
  18. Noisette
  19. Πατρεύς
  20. SparklingGrey
  21. Guest 278211
  22. Τάσος97
  23. tsarachaf

Ψήφοι
1 Ἔρις

Η χώρα των φαντασμάτων
Johnnaousa - Ψηφοφορία 25/06

Οριστικές αποχωρήσεις

Απουσίες
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε, θέλω απάντηση:
-Εγώ έριξα ψήφο σε εσένα και έμεινα σε αυτή.
-Δε διαμορφώνω μόνος μου το αποτέλεσμα.
-Δεν έχουμε όλοι οι παίκτες τον ίδιο σκοπό στο παιχνίδι.
-Προτίμησα να μην ψηφίσω κάποιον που δεν μου είχε δείξει σημάδια ενοχής, μόνο και μόνο για να γίνει ισοψηφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό που σου είπα έκανα. Τίποτα παραπάνω. Είναι η τεχνική "ρίχνω άδεια να πιάσω γεμάτα" και να κόψω απ' αυτά κινήσεις. Και ναι, απ' τις αντιδράσεις του Φρικ βλέπω ότι κάτι δεν πάει καλά. Ωστόσο δε μπορώ να είμαι σίγουρη.
Μια καρτούλα ίσως να βοηθούσε! :)
Δε με πείθεις ακόμη.
Όχι ότι δεν στέκει αυτό που λες αλλά γιατί να μην στέκει και το σενάριο όπου εσύ είσαι δολοφόνα και ρίχνεις τις κατηγορίες παντού ψάχνοντας ένα θύμα;

Κι εγώ λέω ότι τα πάντα παίζουν. Και; Τι βγάζεις απ' αυτό;
Από τα "πάντα παίζουν";
Τίποτε...
Απ το ότι θα μπορούσες να κρατήσεις το ίδιο στυλ παιχνιδιού που είχες όταν ήσουν αθώα και σε ένα παιχνίδι που είσαι ένοχη;
Πολλά...

Η πολλή σιγουριά θα σε φάει εσένα! (φιλικά πάντα!! :-*)
Μη φάει εσένα μόνο...

Μια καρτούλα ίσως να βοηθούσε!
Έχεις καρτούλα; Ριξ' την για μένα! ;)
Εμμονή με αυτήν την κάρτα...
Αν θέλω θα την ρίξω!
Αν όμως κι όποτε θέλω!
Και το γεγονός ακόμη ότι ζητάς την κάρτα μπορεί να φανεί ύποπτο...
Τη ζητάς για να φανείς αθώα κι ότι δε τη φοβάσαι αλλά ταυτόχρονα παρακαλάς απ μέσα σου να μην πέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε με πείθεις ακόμη.
Όχι ότι δεν στέκει αυτό που λες αλλά γιατί να μην στέκει και το σενάριο όπου εσύ είσαι δολοφόνα και ρίχνεις τις κατηγορίες παντού ψάχνοντας ένα θύμα;
Μωρέ είπαμε. "Τα πάντα παίζουν" κατά το "τα πάντα ρει!!" :P

Εμμονή με αυτήν την κάρτα...
Αν θέλω θα την ρίξω!
Αν όμως κι όποτε θέλω!
Και το γεγονός ακόμη ότι ζητάς την κάρτα μπορεί να φανεί ύποπτο...
Τη ζητάς για να φανείς αθώα κι ότι δε τη φοβάσαι αλλά ταυτόχρονα παρακαλάς απ μέσα σου να μην πέσει!
Οκ όποτε θες.
Ααα μη νομίζεις, δεν έχω ΄τετοια κολλήματα εγώ. Αλήθεια θέλω, ναι ναι really, no problemo!:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
*Παιδιά σας παρακαλώ μιλάτε με τα nicknames γιατί έχω καταμπερδευτεί!!!*


Όντως.
Τι θα μπορούσαν να κερδίσουν οι πολίτες βάζοντας τον Φρικ μέσα στην τριπλή ισοψηφία; :confused:
Γιατί όχι; Αφού έχει ειπωθεί και παραπάνω πως οι ισοψηφίες δείχνουν πολλά.

Ολη τη μερα μου την εφαγα εδω, οποτε πρεπει να την κανω σιγα σιγα...

Μια τελευταια ερωτηση ομως, που ισως δωσει τροφη για παραπανω σχολια:

love_angel και Νουαζετα, εσεις δεν ειστε που ειχατε ορεξη να παιξετε παλερμο?? Γιατι τοσο μικρη συμμετοχη λοιπον?? Γιατι μενετε στην αφανεια?? Το ξερω πως εχετε εξεταστικη και εργαστηρια, αλλα μια γρηγορη αναγνωση και ενα post με ουσιαστικο περιεχομενο νομιζω πως προλαβαινετε να το κανετε... Μηπως λοιπον μια απο τις δυο σας (η γιατι οχι και οι δυο:P) εχει αναλαβει το ρολο της σιωπηλης μαφιοζας??

Αντε να δουμε τι θα γινει απο αυριο...
Και γω επειδή προσπαθώ να διαβάσω για την εξεταστική και παράλληλα να μην χάνω την εξέλιξη του παιχνιδιού, δυστυχώς μου είναι αδύνατο να σχολιάζω περισσότερο. Πιστεύω άλλωστε πως τα σεντόνια στο Παλέρμο...ταιριάζουν περισσότερο. Όσο για την Λοβ...δεν ξέρω τι να σας πω...μου φαίνεται όντως λίγο περίεργο το γεγονός ότι δεν έχει μιλήσει καθόλου. Ίσως προσπαθεί να ξεχαστεί:hmm: :whistle:

1) Πρωτον υπηρχαν πολλοι παικτες online που μπορουσαν να αλλαξουν ψηφος.
Κάτι παρατήρησα και γω...και μάλλον οι περισσότεροι προτίμησαν να παίξουν συντηρητικά για αρχή. Προσωπικά, δεν άλλαξα την ψήφο μου γιατί όπως είπα και παραπάνω δεν μου αρέσει να αλλάζω ψήφο -ειδικά στον πρώτο γύρο που δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει τριγύρω μου. :)

-Προτίμησα να μην ψηφίσω κάποιον που δεν μου είχε δείξει σημάδια ενοχής, μόνο και μόνο για να γίνει ισοψηφία.
Μήπως η μη-ισοψηφία σε βόλευε;;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top