Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αν δεν κατονομασεις τι κανω, δε θα το καταλαβω ποτε!!

Δεν ήθελα να το πω έτσι, αλλά ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ.Σορυ.
Και όσον αφορά για το τι κάνω εγώ, αυτό που κάνω είναι να μην κολλάω στις βλακείες που συνήθως συζητάτε τους τελευταίους 2 γύρους!!!Ούτε την Έρις πήρα στο καταπόδι, ούτε σπατάλησα όλες μου τις κάρτες έτσι για την πλάκα και χωρίς να είναι ξεκάθαρο το τοπίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν ήθελα να το πω έτσι, αλλά ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ.Σορυ.
Και όσον αφορά για το τι κάνω εγώ, αυτό που κάνω είναι να μην κολλάω στις βλακείες που συνήθως συζητάτε τους τελευταίους 2 γύρους!!!Ούτε την Έρις πήρα στο καταπόδι, ούτε σπατάλησα όλες μου τις κάρτες έτσι για την πλάκα και χωρίς να είναι ξεκάθαρο το τοπίο.

Κλαιγομαι??? Χαχαχα... Που?? Ρε δε με νοιαζει αν βγω απο το παιχνιδι. Υπαρχουν μερικα ατομα που το ξερουν καλα αυτο... Ουτε θα προσπαθησω να σωσω τον εαυτο μου τελευταια στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βρε καλώς το βικάκι μααας. :redface: Άντε να σας πω τι ήταν η Himela. :P
Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> tsarachaf
  3. blue_butterfly -> foreverfreak
  4. Catalyst
  5. Demlogic
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Noisette
  10. Himela -> Πατρεύς
  11. Johnnaousa
  12. love_angel -> SparklingGrey
  13. MAYROULIS -> foreverfreak
  14. ~Melania~
  15. Noisette
  16. Πατρεύς
  17. SparklingGrey -> Johnnaousa
  18. Guest 278211 -> foreverfreak
  19. Τάσος97
  20. tsarachaf
Ψήφοι
3 foreverfreak
2 Johnnaousa
1 Noisette
1 Πατρεύς
1 SparklingGrey
1 tsarachaf

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πφφφ, δυστυχώς δεν έχω παρακολουθήσει από την αρχή το παιχνίδι λόγω περιορισμένου χρόνου, ωστόσο σήμερα είμαι πιο φρι οπότε και θα το προσέξω περισσότερο.

Θα ψηφίσω προς το παρόν τον Sparkling grey από ένστικτο αν και κατά 90% θα αλλάξω τη ψήφο μου μόλις καταλάβω τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τωρα θελω να δω τι θα πειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ποιοι ψήφισαν και ποιοι κατηγορούσαν τη Σύλβια;
Ποιοι προσπάθησαν χθες να την ενοχοποιήσουν μετά τα όσα έγιναν;
Σίγουρα μέσα σε αυτούς κρύβεται 1 δολοφόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αουτς...κακή επιλογή:/: Ακόμα δεν καταλαβαίνω ΓΙΑΤΙ να στηρίξεις τόσο φανέρα μερικά άτομα ενώ είσαι δικηγόρος:hmm:
Οπότε για τη δολοφονία εχουμε....
1.Guest 278211 δολοφόνος την οποία αποφάσισε η μάγισσα να σκοτώσει, το γιατί δεν μπορώ να το σκεφτώ
2.Οι δολοφόνοι σκότωσαν την spy και η μάγισσα πήρε την Χιμέλα, γιατί να σκοτώσουν ένα μέλος το οποίο απλά έμπαινε και ψήφιζε? Μήπως γιατί όλες οι ψήφοι της ήταν σωστοί πάνω σε δολοφόνο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Την παίξατε την τυμβωρυχία :mad: χάσαμε ένα πολίτη δεν το πιστεύω. Μας έχουν φάει οι δολοφόνοι έλεος παιδιά ας ξυπνήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τελευταία λίστα πριν τη δολοφονία
Τζον, μαυρούλης και τσαφ-τσουφ έχουν ψηφίσει Σύλβια
Θυμάμαι χθες να την κατηγορούσε κι ο Τάσος
Έχουμε κι άλλους να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το κέρατό μου δηλαδή.:| Δεν υπάρχει αυτό.:eek:

Οι υπόλοιποι που ψήφισαν Έρις είναι:

dimijim
Elena Kr
foreverfreak
MAYROULIS
Sparkling Grey

Θα σας βρω, πού θα μου πάτε.:mad: :spasiklas:


Την παίξατε την τυμβωρυχία :mad: χάσαμε ένα πολίτη δεν το πιστεύω. Μας έχουν φάει οι δολοφόνοι έλεος παιδιά ας ξυπνήσουμε.

Καλά με παίζεις; Εσύ πότε θα ξυπνήσεις; Και δεν είναι ώρα να αρχίσουμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μηπως τωρα να ακουσετε αυτο που λεω τοση ωρα και να αλλαξουμε τις ψηφους μας σε ατομα που μενουν λιγο-πολυ στην αφανεια?? Θυματα των περιστασεων πεσαμε ολοι...

Melania, μην κανεις ετσι, η τυμβωρυχια στη Συλβια ηταν οτι καλυτερο μπορουσε να γινει αυτη τη στιγμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψηφίζω εδώ και τώραMAYROULIS αρκετά!!!!! :P Οι υποψίες μου για σένα είναι πολύ βάσιμες.:) Έχω κάνει ήδη την θεωρία μου εδώ https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?p=3172974#post3172974 (ποστ #775). Τυχαία βρίσκετε και στις 2 ψηφοφορίες εναντίον 2 πολιτών. Δεν είναι το πρόβατο που ισχυρίζεται ότι είναι (δηλαδή ότι παραπλανιέται από τους δολοφόνους.) Είμαι σίγουρη ότι βαράει κακό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μηπως τωρα να ακουσετε αυτο που λεω τοση ωρα και να αλλαξουμε τις ψηφους μας σε ατομα που μενουν λιγο-πολυ στην αφανεια?? Θυματα των περιστασεων πεσαμε ολοι...

Melania, μην κανεις ετσι, η τυμβωρυχια στη Συλβια ηταν οτι καλυτερο μπορουσε να γινει αυτη τη στιγμη!!

:/: To ξέρω από την άλλη όμως όντως σφάζουμε ο ένας πολίτης τον άλλον. Συμφωνώ ότι οι δολοφόνοι θα γελάνε αυτή τη στιγμή μαζί μας.:worry:

edit:Ριρίκα καλέ δεν τσακώνομαι :loltooth: απλά δεν το περίμενα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπον, θα σκεφτώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλά τα τελευταία λόγια του Φρικ..τον οποίο όμως δεν έχω αθωωσει για την περίεργη συμπεριφορά χθες. Ο Πατρεύς δεν καταλαβαίνω καθόλου τι ρόλο βαράει στο παιχνίδι, υποτίεθται ότι έχουμε παίξει πολλά παλέρμο μαζί και περιμένεις από ένα τέτοιο άτομο να μπαίνει δυναμικά στο παιχνίδι. Αντίθετα, έχει μείνει ΕΝΤΕΛΩΣ στην αφάνεια και ενώ λέει πως θα απαντήσει δεν το κάνει ποτε!! Κατα 90% η ψήφος μου θα πάει σε αυτόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφίζω εδώ και τώραMAYROULIS αρκετά!!!!! :P Οι υποψίες μου για σένα είναι πολύ βάσιμες.:) Έχω κάνει ήδη την θεωρία μου εδώ https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?p=3172974#post3172974 (ποστ #775). Τυχαία βρίσκετε και στις 2 ψηφοφορίες εναντίον 2 πολιτών. Δεν είναι το πρόβατο που ισχυρίζεται ότι είναι (δηλαδή ότι παραπλανιέται από τους δολοφόνους.) Είμαι σίγουρη ότι βαράει κακό ρόλο.
Συμφωνώ.
Το γατί ψήφισε 2 πολίτες.
Κι επιπλέον δεν έχει βοηθήσει καθόλου στην εξέλιξη του παιχνιδιού.
Έχει κι ένα όνειρο το οποίο δεν ξέρουμε εάν και πως το χρησιμοποίησε.
Και δεν πιστεύω πως είναι ικανός να μας δώσει να καταλάβουμε.
Εναφ με αυτόν.
Και να είναι αθώος, στο μόνο που θα μας βλάψει μια αποχώρησή του θα είναι ότι θα έχουμε χάσει μια μέρα.
Μαυρούλη κι απ μένα.
Συμφωνώ να στραφούμε στους πιο ανενεργούς για να βρούμε κι άλλους δολοφόνους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αλλάζω ψήφο σε SparklingGrey. Όσοι έχετε δει τα ποστς μου θα καταλάβετε το γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εχω ψιλομπερδευτεί με τόσα άτομα to be honest

Υποπτοι μου μοιαζουν οι παρακατω:
-ΤΑΣΟΣ97 (εσυ δε μας συνηθιζες σε τοσο παθητικο παιχνιδι, και ακομη φορες που ησουν δολοφονος)
-ΜΑΥΡΟΥΛΙΣ (ετσι γιατι αντιπαθω τους γατους (ανταγωνιστές). Μαρεσουν μονο οι γατες. Αλλα και το παιχνιδι του μεχρις στιγμης μοιαζει υποπτον)
-Catalyst (αποπροσανοτελεας , διαφθορεας,υπουλος συκοφαντης, moderator, εχει ολα τα στοιχεια που τον χρηζουν υποπτο)
-blue_butterfly (ο λιγοτερο απο ολους υποπτος αλλα ειναι επικινδυνη, εξυπνη , υπουλη, εμπειρη, και παιζει προσεκτικα τον ρολο της χωρις να δινει πολλα δικαιωματα)
-alchemist (δε μαρεσει η συμπεριφορα του και ο τροπος που κατηγορει τον forever

αθωοι κατεμε (μεχρι στιγμης) ειναι οι εξης
love_angel
foreverfreak
dimijim

Εμπρος να ξεκοιλιασουμε τους δολοφονους!
Ψηφος σε ALCHEMIST
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ψηφίζω MAYROULI

Αν αποδειχθεί δολοφόνος, αυτομάτως αθωώνονται όλοι αυτοί που κατηγόρησε ο Μαυρούλης σήμερα (dimijim, freak, sparkling) και η ElenaKr θεωρείται ύποπτη:
ξέχασα να πω πως στους υπόπτους μου είναι και ο σπαρκ
για την ελενα που λένε κάποιοι, να πως την αλήθεια δεν είμαι και τόσο σίγουρος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αφού φάγαμε και καρδαμώσαμε...
Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> tsarachaf
  3. blue_butterfly -> SparklingGrey
  4. Catalyst->MAYROULIS
  5. Demlogic->Alchemist
  6. dimijim -> MAYROULIS
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> SparklingGrey
  10. Himela -> Πατρεύς
  11. Johnnaousa
  12. love_angel -> SparklingGrey
  13. MAYROULIS -> foreverfreak
  14. ~Melania~->MAYROULIS
  15. Noisette
  16. Πατρεύς
  17. SparklingGrey -> Johnnaousa
  18. Guest 278211 -> foreverfreak
  19. Τάσος97
  20. tsarachaf
Ψήφοι
3 MAYROULIS
3 SparklingGrey
2 foreverfreak
1 Alchemist
1 Johnnaousa
1 Πατρεύς
1 tsarachaf

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τοσο ο Μαρουλης, οσο και ο SparklingGrey ειναι εξισου υποπτοι, ειδικα μετα την αποκαλυψη του ρολου της Συλβιας. Προς το παρον αλλαζω την ψηφο μου σε SparklingGrey, αλλα η ψηφος μου ειναι πολυ πιθανο να αλλαξει ξανα στη συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top