Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδιά μου, μισό να σας δω. Έλειπα και ο Ζωρζ είναι εκτός. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τασούλη, ευχαριστούμε πολύ πολύ για τη βοήθεια. :* Η amalia 6 αποχωρεί με 3 ψήφους και μας λέει τα τελευταία της λογάκια. :)

Ψηφοφορία για Τετάρτη 18/04
  1. amalia6 -> jj!
  2. blue_butterfly -> amalia6
  3. jj!
  4. katerina16 -> Τάσος97
  5. MAYROULIS -> amalia6
  6. Mercury -> Τάσος97
  7. Τάσος97 -> amalia 6
Ψήφοι
3 amalia6
2 Tάσος97
1 jj!

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

Αποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
  5. Drama Prinzessin - Τυμβωρυχία 17/04/2012 - Μάγισσα

Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
  2. Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγώ θέλω στα τελευταια σου λογια αμαλια να αναφερεις για την αθωότητα της κατερινας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Να κάνω μια διορθωσούλα; :redface:

Βγάλτε τον Πατρεύς από την λίστα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Φίλοι Παλερμιώτες... Καταφέρατε να με βγάλετε απο το παιχνίδι.. :cry_x:
Αδίκως χάθηκα.. :'(
Όταν δείτε τι είμαι..όταν αυτό θα αποκαλυφθεί..Θα καταλάβετε τι είναι και η Κατερίνα..
Ένα τελευταιο έχω να πω...αμα την βγάλετε αύριο, την Κατερίνα εννοώ, δεν θα στε καλά πραγματικά.. :mad:
Άντε ciao.. Καλό παιχνίδι...Όσο απέμεινε δηλαδή.. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και ξαναπέφτει η νύχτα στο Παλέρμο. Θα ξημερώσει ξανά άραγε; :popcorn:
Ψηφοφορία για Πέμπτη 19/04
  1. blue_butterfly
  2. jj!
  3. katerina16
  4. MAYROULIS
  5. Mercury
  6. Τάσος97
Ψήφοι

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
jj!: #1
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

Αποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
  5. Drama Prinzessin - Τυμβωρυχία 17/04/2012 - Μάγισσα

Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
  2. Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Όταν δείτε τι είμαι..όταν αυτό θα αποκαλυφθεί..Θα καταλάβετε τι είναι και η Κατερίνα..
πώς είσαι τόσο σίγουρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εγώ την εξαίρεση τη θεωρώ ανασφαλή κίνηση. Σα να μην ξέρεις πως να κινηθεις, τι να κάνεις. Σα να φοβάσαι κάτι.
Όσο για τα λάθη, πίστεψέ με έχω κάνει πολλά στα παιχνίδια και για αυτό κι έμαθα να μην τα ξανακάνω.
Ναι αλλά γιατί δεν αντέδρασες ίδια όταν είδες την ντραμα να χρησιμοποιεί την ίδια κάρτα? Ακριβώς,όπως είπα και πιο πάνω παραδέχτηκα την πατάτα που έκανα με την κάρτα (επειδή δεν χρειαζόταν) και φοβόμουν να κινηθώ να πω κάτι..και ξαναλέω ότι ήταν η πρώτη φορά που παίζω ...

Εγώ με εσένα έχω φάει κόλλημα. Ναι. Μου έχει κολλήσει ότι είσαι δολοφόνος. Αλλά να σου πω και κάτι άλλο. Εγώ περισσότερο εξοργήστηκα που κι εσύ και η ριρικα βρήκατε να ξυπνήσετε ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ χθες. Και μετά μιλήστε μου ότι η αμαλια πάει να καλύψει την κατερινα.
Ναι Τάσο..γιατί μέσα σε μία μέρα χάθηκαν 2 έμπειροι παίκτες..έπρεπε να πάρουμε τα μέτρα μας..
Δεν έχω τον χρόνο που θα ήθελα να αφιερώσω στο παιχνίδι.
Λοιπόν,ψηφίζω τον Τασο ,γιατί απο νωρίς με στοχοποίεισαι με σκοπό να στρέψει τους υπολοίπους εναντίον μου.
Συγνώμη αυτό που το είδες? Εμένα κατηγορεί ο Τάσος..:confused:
Αλλάζω την ψήφο μου σε amalia6
Γιατί άλλαξες την ψήφο? :confused:
Και ξαναπέφτει η νύχτα στο Παλέρμο. Θα ξημερώσει ξανά άραγε; :popcorn:

Απειλή? :P



Λοιπόν,όπως και να χουν τα πράγματα πολλοί κατηγόρησαν ότι εγώ και η αμαλία είμαστε δολοφόνοι..εγώ καλώ αυτόν που έχει την κάρτα τυβμωρυχία να τη βάλει και να ξεσκεπάσει το ρόλο της αμαλίας..να δούμε ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο..καιρός να πέσουν οι μάσκες ..αργά ή γρήγορα έτσι κι αλλιώς το παιχνίδι θα τελειώσει...σας προκαλώ!Για να δούμε ποιος είναι πραγματικά ο δολοφόνος τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κατερινα την ψηφο την αλλαξε για να σωθει, λεω εγω τωρα. Ειναι πολυ απλο να το καταλαβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αν δεν άλλαζε την ψήφο θα είχε τις ίδιες ψήφους με την αμαλία και θα ψηφίζαμε ποιος θα θέλαμε να φύγει από αυτούς τους 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Κατερινα την ψηφο την αλλαξε για να σωθει, λεω εγω τωρα. Ειναι πολυ απλο να το καταλαβεις.
Εκεί ήθελα να καταλήξω ριρίκα! ;)
αν δεν άλλαζε την ψήφο θα είχε τις ίδιες ψήφους με την αμαλία και θα ψηφίζαμε ποιος θα θέλαμε να φύγει από αυτούς τους 2.

Νομίζω ναι..έτσι θα γινόταν..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εκεί ήθελα να καταλήξω ριρίκα! ;)


Νομίζω ναι..έτσι θα γινόταν..:hmm:

Ο καθένας θα έκανε τα πάντα για να σώσει τον εαυτό του ή να μην το πάει σε ισοψηφία, έκανε ό,τι θα έκαναν όλοι για να σωθούν, δε βρίσκω πουθενά κάτι το ύποπτο και το περίεργο. Μονάχα εσένα βλέπω να ασχολείσαι ίσως και σκοπίμως με κάτι τόσο φυσιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mafia:
Γεια σας πολιτάκια. Ξέρω βρήκατε το σημείωμα αυτό πάνω στο πτώμα. Ποιος γράφει; Μα φυσικά ο Αρχιμαφιόζος. Ξέρω περάσατε πολλά. Βασικά δε σκοτώσαμε πολλούς και είναι κρίμα.. Αλλά δεν πειράζει.. Χαίρομαι να βλέπω εσάς να φοβάστε.. Τον τρόμο αποτυπωμένο στα μάτια σας.. Στα λόγια σας.. Ξεσκεπάστε το πτώμα να δείτε ποιος είναι; Σας θυμίζει κάτι; Ναι ναι.. Αυτός είναι.. O καλός σας Mercury.. Πήρε το δρόμο να βρει τους άλλους.. μουαχαχαχαχα... Και να περιμένετε.. Έρχεται και η δική σας σειρά.
Well, άλλη μια μέρα ξημέρωσε στο Παλέρμο και άλλο ένα θύμα βρέθηκε. Είναι όμως το τελευταίο καθώς η ομάδα των δολοφόνων υπερτερεί πλέον αριθμητικά και θα σας φάνε όλους ούτως ή άλλως. Τα βραβεία σας θα έρθουν αργότερα μαζί με τα backstage και μια εξαιρετική γκάφα από την αγαπημένη σας ΣΕ. :whistle:

Συγχαρητήρια στην ομάδα των δολοφόνων. Οι πολίτες ήταν τόσο στον κόσμο τους που δεν έβγαλαν ΟΥΤΕ ΕΝΑ μέλος από την ομάδα των κακών καθώς μαζί μας είναι και οι τρεις δολοφόνοι και διεφθαρμένος αστυνομικός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κερδίσαμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Well, άλλη μια μέρα ξημέρωσε στο Παλέρμο και άλλο ένα θύμα βρέθηκε. Είναι όμως το τελευταίο καθώς η ομάδα των δολοφόνων υπερτερεί πλέον αριθμητικά και θα σας φάνε όλους ούτως ή άλλως. Τα βραβεία σας θα έρθουν αργότερα μαζί με τα backstage και μια εξαιρετική γκάφα από την αγαπημένη σας ΣΕ. :whistle:

Συγχαρητήρια στην ομάδα των δολοφόνων. Οι πολίτες ήταν τόσο στον κόσμο τους που δεν έβγαλαν ΟΥΤΕ ΕΝΑ μέλος από την ομάδα των κακών καθώς μαζί μας είναι και οι τρεις δολοφόνοι και διεφθαρμένος αστυνομικός. :P

Δηλαδή αυτόν ήταν? Τέλος? :cry_x:

Τώρα που τελείωσε το παιχνίδι θα φανερωθούν όλοι οι ρόλοι?
:confused:

Πες μου ότι ήσασταν εσύ ριρικα ,ο τασος και ο μαρουλης οι δολοφονοι? και ο jj ο διεφθαρμενος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Το είχα φανταστεί ότι η ριρίκα ήταν δολοφόνος! :lol:

Θα σας σκοτώσω δολοφόνιααααααα! :P
Μου ξαναπήρατε τον Πατρεύς! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι Κατερίνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι Κατερίνα.:P

Μου κάνεις πλάκα? :hehe::stunned::crazy:

Μα το Θεό σήμερα θα κατηγορούσα και σένα και τον τάσο! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΠΑΙΔΙΑ??? Χαχαχαχα...
Όπως και να χει συγχαρητήρια στην ομάδα των δολοφόνων :clapup:..εμείς οι πολίτες δεεεεεεεεν :redface:...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι ρεεεε! Κερδισα για 1η φορα με κακο ρόλο! Πρόοδος για μένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top