Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τζέι τζέι (καλα πως σε λένε να σε φωνάζω με το όνομα σου; :P )
Εγώ στηρίζω την Κατερίνα γιατί είμαι 1000% σίγουρη ότι είναι πολίτης.
Τέλως πάντων άμα θές να ψηφίσεις εμένα καντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Στην ψηφοφορία για σήμερα του όνομα του Πέτρου υπάρχει.. :confused: :worry:
Ψηφοφορία για Τετάρτη 18/04
amalia6
blue_butterfly
jj!
katerina16
MAYROULIS
Mercury
Πατρεύς
Τάσος97
Τζέι Τζέι η σιγουριά μου για την Κατερίνα είναι προς..βασικά δεν γίνεται να πω.. :redface:
Και όσον αφορά εσένα σε υποπτεύομαι διότι λίγο πολύ κινείσαι κάπως απότομα, απόλυτα,, αλλού πας να χωθείς μέσα στο ποτάμι..
Ρε Κλειώ (είδες σε είπα Κλειώ.. :D :redface: :P ) τι λες;; Πας καλά..:hmm: Μην σε πετύχω πουθενά.. :mad:
Άλλο λέω και άλλο λες πάλι εσύ Αμαλία... Πώς γίνεται να είναι ένοχος κάποιος που δολοφόνησαν? Και ας επέστρεψε, δεν είναι θέμα αυτό. Ψηφίζω amalia 6 γιατί θεωρώ ότι πάει να μας μπερδέψει και να καλύψει με ύπουλο τρόπο τη συνδολοφόνισσα της, Κατερίνα, λέγοντας πως κάπως ξέρει για την αθωότητα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τι λετε μωρέ; Μόνο εγώ είμαι στραβός και δε βλέπω η αμαλια να καλύπτει την κατερίνα; Κατερίνα πες μου που θες να απαντήσω. Επειδή πέφτω για ύπνο και δεν ξερω πότε θα ξυπνησω ψηφίζω από τωρα την katerina16 εχω πει και ξαναπει γιατι. Επίσης να πω πως στο παλέρμο απαγορευεται να βάζουμε ψήφους. Το λέω γιατί είδα την κατερίνα να βαζει θετικες στον τζει και σε κατι αλλα ποστ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Με λίγα λόγια δηλαδή καλά κάναμε και βγάλαμε εκτός την ντραμα που ήταν μάγισσα ..
Και απ'ότι είχε πει ο μαρούλης "διώξαμε αθώο πολίτης" ...μάλλον δεν τόσο αθώα..
:whistle:

Τους κακούς σκοτώνει η μάγισσα όχι τους καλούς, καλή θεωρείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Άλλο λέω και άλλο λες πάλι εσύ Αμαλία... Πώς γίνεται να είναι ένοχος κάποιος που δολοφόνησαν? Και ας επέστρεψε, δεν είναι θέμα αυτό. Ψηφίζω amalia 6 γιατί θεωρώ ότι πάει να μας μπερδέψει και να καλύψει με ύπουλο τρόπο τη συνδολοφόνισσα της, Κατερίνα, λέγοντας πως κάπως ξέρει για την αθωότητα της.
Χαχαχα για να είμαι ειλικρινής αυτή τη λεπτομέρεια δεν την είχα προσέξει.. :P
Ευτράπελα γινοντα σε όλα τα παιχνίδια!! :P
Ύπουλο τρόπο; :stunned:
Και εσύ πιστεύεις ότι είμαι δολοφονα; :cry_x:
Σταυρωστε με, ψηφίστε με δηλαδή αφού θελετε να χάσετε ακομη ένα πολίτη.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δόξα σοι, μια ψήφος. :P

Ψηφοφορία για Τετάρτη 18/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. jj!
  4. katerina16
  5. MAYROULIS
  6. Mercury
  7. Πατρεύς
  8. Τάσος97 -> katerina16
Ψήφοι
1 katerina16

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

Αποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
  5. Drama Prinzessin - Τυμβωρυχία 17/04/2012 - Μάγισσα

Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
  2. Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Αν ήταν δολοφόνος γιατί να τον δολοφονήσουν?
οι δολοφόνοι μπορούν να θυσιάσουν έναν δικό τους ώστε να ξεγελάσουν τους πολίτες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δόξα σοι, μια ψήφος. :P

Ψηφοφορία για Τετάρτη 18/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. jj!
  4. katerina16
  5. MAYROULIS
  6. Mercury
  7. Πατρεύς
  8. Τάσος97 -> katerina16
Ψήφοι
1 katerina16

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

Αποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
  5. Drama Prinzessin - Τυμβωρυχία 17/04/2012 - Μάγισσα

Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
  2. Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από katerina16

Ζωρζ μου, έχω ψηφίσει, έκανα τώρα και πιο έντονα τα γράμματα για να τα δεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω αμαλία γιατί πολύ συμφωνεί με την κατερίνα και δε μου πολυαρέσει... μάλλον είναι συνδολοφόνοι:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Τι λετε μωρέ; Μόνο εγώ είμαι στραβός και δε βλέπω η αμαλια να καλύπτει την κατερίνα; Κατερίνα πες μου που θες να απαντήσω. Επειδή πέφτω για ύπνο και δεν ξερω πότε θα ξυπνησω ψηφίζω από τωρα την katerina16 εχω πει και ξαναπει γιατι. Επίσης να πω πως στο παλέρμο απαγορευεται να βάζουμε ψήφους. Το λέω γιατί είδα την κατερίνα να βαζει θετικες στον τζει και σε κατι αλλα ποστ.:)
Ναι τασο με ψηφίζεις επειδή χρησιμοποίησα την κάρτα "εξαίρεση ψηφοφορίας" την οποία χρησιμοποίησε και η νταμα μόνο που εκεί δεν βρήκες να πεις τίποτα..:whistle:...επίσης έχεις πει ότι παίζω πονηρά και ανασφαλή..που το είδες? Και από χθες που ξεψάρωσα κάπως ξαφνικά λες θα ψηφίσω την κατερίνα..γιατί? Ένα ολοκληρωμένο και που να στέκει επιχείρημα δεν έχεις δώσει..και ότι και αν κανω το γυρνάς εναντίον μου...γιατί άραγε τόση επίθεση?
Άλλο λέω και άλλο λες πάλι εσύ Αμαλία... Πώς γίνεται να είναι ένοχος κάποιος που δολοφόνησαν? Και ας επέστρεψε, δεν είναι θέμα αυτό. Ψηφίζω amalia 6 γιατί θεωρώ ότι πάει να μας μπερδέψει και να καλύψει με ύπουλο τρόπο τη συνδολοφόνισσα της, Κατερίνα, λέγοντας πως κάπως ξέρει για την αθωότητα της.


Που το στηρίζεις αυτό ριρικα? :worry: Κι εγώ μπορεί να πω ότι ο τασος97 ή εσύ είναι πολίτης αυτό τι σημαίνει ότι είμαστε συνδολοφόνοι? :worry:


Τεσπα ..όπως και να χει εγώ ψηφίζω απ τώρα επειδή μετά θα αργήσω να μπω...εγώ ψηφίζω τον τασο97 γιατί όλος τυχαίως από χθες που άρχισα και μίλαγα οτιδήποτε και να έλεγα το έστρεφε εναντίον μου και χρησιμοποιεί θεωρεί ότι είμαι ύποπτη επειδή χρησιμοποίησα την κάρτα μου...πολύ λογικό επιχείρημα..επίσης σε μερικά πράγματα που τον ρώτησα που αναγράφονται από κάτω
Γιατί τόση επίθεση απέναντι μου Τάσο? Μήπως είπα κάποια πράγματα χθες που δεν έπρεπε.. ..την κάρτα εξαίρεσης αιτιολογώ και πιο πάνω γιατί τη χρησιμοποίησα και όπως είπε και η ντραμα δεν δείχνει παρά μόνο τη θέληση κάποιου να παραμείνει στο παιχνίδι...νόμιζα ότι η ντράμα ήταν ένας από τους δολοφόνους και προσπαθούσα χθες με κάθε τρόπο να την .."ξεσκεπάσω" έκανα λάθος,άνθρωπο είμαστε..αλλά τώρα δεν μπορεί να κάνω λάθος κι αυτή τη φορά...καιρός να αλλάξει το παιχνίδι και να φύγει και κανένας δολοφόνος...αν δεν δολοφονηθώ δηλαδή μέχρι τις 8 ...
Και όλα αυτά που έχω γράψει στο παιχνίδι μόνο υποψίες δεν κινούν εναντίον μου,πήγαινε και δες..έχεις μόνο να πεις για την κάρτα που χρησιμοποίησα...για αυτά που είπα χθες (που μπορεί και είναι και λάθος κατά την κρίση σου,να μην συμφωνείς μαζί μου και με το δίκιο σου δεν σε κατηγορώ) γιατί δεν τα σχολίασες?...
Για σκεφτείτε λίγο παιδιά...
που μπορείτε να τα δείτε και στη 25...δεν μπήκε καν στον κόπο να μιλήσει..γιατί άραγε? :whistle: μήπως δεν τον συμφέρουν μερικά...?

Και όπως ανέφερα και σε προηγούμενα ποστ ...αυτά που γράφω μόνο υποψίες δεν κινούν εναντίον μου..γιατί να έχω τόση μούρλα να βρούμε τους δολοφόνους από τη στιγμή που είμαι (που δεν είμαι)...αν ήμουν δολοφόνους θα προσπαθούσα να σκάβω το λάκο σε αθώους πολίτες πράγμα που κάνουν άλλοι αυτή τη στιγμή...σκεφτείτε λίγο παιδιά..Τεσπα δεν θα σας πω εγώ ποιον να ψηφίσετε κάντε ότι νομίζετε..αν με θεωρείτε ύποπτη ψηφίστε με ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
let it be so.. γίνεται να ψηφίσω τον εαυτό μου; :whistle: ...
Έλα ρε παιδιά..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ.. μπορώ να πώ κάτι ή να κάνω κάτι ωστε να σας μεταπείσω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
let it be so.. γίνεται να ψηφίσω τον εαυτό μου; :whistle: ...
Έλα ρε παιδιά..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ.. μπορώ να πώ κάτι ή να κάνω κάτι ωστε να σας μεταπείσω; :hmm:
αν μπορούσες να με μεταπείσεις για την κατερίνα ακούω τα επιχειρηματα σου.

Γιατί τόση επίθεση απέναντι μου Τάσο? Μήπως είπα κάποια πράγματα χθες που δεν έπρεπε.. ..την κάρτα εξαίρεσης αιτιολογώ και πιο πάνω γιατί τη χρησιμοποίησα και όπως είπε και η ντραμα δεν δείχνει παρά μόνο τη θέληση κάποιου να παραμείνει στο παιχνίδι...νόμιζα ότι η ντράμα ήταν ένας από τους δολοφόνους και προσπαθούσα χθες με κάθε τρόπο να την .."ξεσκεπάσω" έκανα λάθος,άνθρωπο είμαστε..αλλά τώρα δεν μπορεί να κάνω λάθος κι αυτή τη φορά...καιρός να αλλάξει το παιχνίδι και να φύγει και κανένας δολοφόνος...αν δεν δολοφονηθώ δηλαδή μέχρι τις 8 ...
Και όλα αυτά που έχω γράψει στο παιχνίδι μόνο υποψίες δεν κινούν εναντίον μου,πήγαινε και δες..έχεις μόνο να πεις για την κάρτα που χρησιμοποίησα...για αυτά που είπα χθες (που μπορεί και είναι και λάθος κατά την κρίση σου,να μην συμφωνείς μαζί μου και με το δίκιο σου δεν σε κατηγορώ) γιατί δεν τα σχολίασες?...
Για σκεφτείτε λίγο παιδιά...

Εγώ την εξαίρεση τη θεωρώ ανασφαλή κίνηση. Σα να μην ξέρεις πως να κινηθεις, τι να κάνεις. Σα να φοβάσαι κάτι.
Όσο για τα λάθη, πίστεψέ με έχω κάνει πολλά στα παιχνίδια και για αυτό κι έμαθα να μην τα ξανακάνω.

Εγώ με εσένα έχω φάει κόλλημα. Ναι. Μου έχει κολλήσει ότι είσαι δολοφόνος. Αλλά να σου πω και κάτι άλλο. Εγώ περισσότερο εξοργήστηκα που κι εσύ και η ριρικα βρήκατε να ξυπνήσετε ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ χθες. Και μετά μιλήστε μου ότι η αμαλια πάει να καλύψει την κατερινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν έχω τον χρόνο που θα ήθελα να αφιερώσω στο παιχνίδι.
Λοιπόν,ψηφίζω τον Τασο ,γιατί απο νωρίς με στοχοποίεισαι με σκοπό να στρέψει τους υπολοίπους εναντίον μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πας καλα μωρε; πότε σε στοχοποιησα; Κοιτας καλά αυτά που γράφονται εδώ πέρα; Είπα για σένα μετά στη συνέχεια κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Tάσο..δεν μπορώ να πω που το ξέρω για την Κατερίνα..Απαγορεύεται... :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μάλιστα. Νομίζω ότι κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν έχω ψηφίσει..Λοιπόν εγώ ψηφίζω τον jj για τους λόγους που έχω προαναφέρει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σορρυ ΣΕ αλλα πρεπει να βοηθήσω την κατασταση:
Μέχρι τις 8:10 αλλάζουμε ψηφους

Ψηφοφορία για Τετάρτη 18/04
  1. amalia6 -> jj!
  2. blue_butterfly -> amalia6
  3. jj!
  4. katerina16 -> Τάσος97
  5. MAYROULIS -> amalia6
  6. Mercury -> Τάσος97
  7. Πατρεύς
  8. Τάσος97 -> katerina16
Ψήφοι
2 amalia6
2 Tάσος97
1 katerina16
1 jj!

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Elena Kr: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
katerina16: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
silent song: #1, #2 (δύο συνεχόμενες)
Sofia Loony: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων

Αποχωρήσεις
  1. cr7 - Απουσίες 16/04/2012 - Πληροφοριοδότης
  2. Elena Kr - Απουσίες 16/04/2012 - Δικηγόρος
  3. Πουλάκι - Απουσίες 16/04/2012 - Πόρνη
  4. silent song - Απουσίες 16/04/2012 - Αντίπαλος μαφιόζος
  5. Drama Prinzessin - Τυμβωρυχία 17/04/2012 - Μάγισσα

Λοιπές ενέργειες παικτών
  1. Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από katerina16
  2. Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από katerina16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε amalia6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ενα μέλος της ΣΕ δεν είναι εδώ να βοηθήσει την κατάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top