Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κρίμα πάντως, χάνουμε πολίτες από το τίποτα.

Θα ήθελα ο Πατρεύς να μου κάνει την τιμή να σχολιάσει όλα τα παραπάνω, αν δεν τον βάζω σε κόπο. :)

Νὰ σχολιάσω, ἀλλὰ τί ἀκριβῶς νὰ σχολιάσω; Τὸ ὅτι ἀρκετοὶ παῖκτες δὲν εἶχαν χρόνο ἢ ἁπλῶς βαριόντουσαν νὰ συμμετάσχουν καὶ τελικὰ ἀποχώρησαν ἀπὸ τὸ παιχνίδι; Εἶναι προφανὲς ὅτι αὐτὴ ἡ ἐξέλιξη εὐνοεῖ καταφανῶς τοὺς δολοφόνους. Ἐγὼ ὡς ἀθῷος πολίτης καὶ λόγῳ τῆς μικρῆς συμμετοχῆς, αἰσθάνομαι ἀκόμα πιὸ μπερδεμένος. Ἔχω βέβαια στὸ νοῦ μου κάποιες ὑποψίες. Ὁ Panos__ μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ ὕποπτος καθ' ὅτι, ἐνῷ δείχνει νὰ συμμετέχῃ, ἔχει δείξει ἕνα χαμηλὸ προφὶλ ἐνῷ πίστευα ὅτι καὶ λόγῳ τοῦ ἐπαγγέλματός θὰ ἔκανε περισσότερες ἀναλύσεις προκειμένου νὰ ξεσκεπάσῃ τοὺς δολοφόνους. Δυστυχῶς ἀκόμα δὲν μπορῶ νὰ βγάλω ἀσφαλὲς συμπέρασμα ἐνῷ κι ἐσὺ Drama Prinzessin πῶς καὶ θέλεις τόσο πολὺ νὰ κάνω ἐγὼ ἀνάλυση; Εἶναι ἁπλῶς γιὰ τὴ συνέχιση τοῦ παιχνιδιοῦ ἢ μήπως ὑποκρύπτεται κάτι ἄλλο πιὸ δόλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Νὰ σχολιάσω, ἀλλὰ τί ἀκριβῶς νὰ σχολιάσω; Τὸ ὅτι ἀρκετοὶ παῖκτες δὲν εἶχαν χρόνο ἢ ἁπλῶς βαριόντουσαν νὰ συμμετάσχουν καὶ τελικὰ ἀποχώρησαν ἀπὸ τὸ παιχνίδι; Εἶναι προφανὲς ὅτι αὐτὴ ἡ ἐξέλιξη εὐνοεῖ καταφανῶς τοὺς δολοφόνους. Ἐγὼ ὡς ἀθῷος πολίτης καὶ λόγῳ τῆς μικρῆς συμμετοχῆς, αἰσθάνομαι ἀκόμα πιὸ μπερδεμένος. Ἔχω βέβαια στὸ νοῦ μου κάποιες ὑποψίες. Ὁ Panos__ μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ ὕποπτος καθ' ὅτι, ἐνῷ δείχνει νὰ συμμετέχῃ, ἔχει δείξει ἕνα χαμηλὸ προφὶλ ἐνῷ πίστευα ὅτι καὶ λόγῳ τοῦ ἐπαγγέλματός θὰ ἔκανε περισσότερες ἀναλύσεις προκειμένου νὰ ξεσκεπάσῃ τοὺς δολοφόνους. Δυστυχῶς ἀκόμα δὲν μπορῶ νὰ βγάλω ἀσφαλὲς συμπέρασμα ἐνῷ κι ἐσὺ Drama Prinzessin πῶς καὶ θέλεις τόσο πολὺ νὰ κάνω ἐγὼ ἀνάλυση; Εἶναι ἁπλῶς γιὰ τὴ συνέχιση τοῦ παιχνιδιοῦ ἢ μήπως ὑποκρύπτεται κάτι ἄλλο πιὸ δόλιο;
Πού το ξέρουμε αυτό;:shifty:

Ο Πάνος δεν παίζει καν:hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Νὰ σχολιάσω, ἀλλὰ τί ἀκριβῶς νὰ σχολιάσω; Τὸ ὅτι ἀρκετοὶ παῖκτες δὲν εἶχαν χρόνο ἢ ἁπλῶς βαριόντουσαν νὰ συμμετάσχουν καὶ τελικὰ ἀποχώρησαν ἀπὸ τὸ παιχνίδι; Εἶναι προφανὲς ὅτι αὐτὴ ἡ ἐξέλιξη εὐνοεῖ καταφανῶς τοὺς δολοφόνους. Ἐγὼ ὡς ἀθῷος πολίτης καὶ λόγῳ τῆς μικρῆς συμμετοχῆς, αἰσθάνομαι ἀκόμα πιὸ μπερδεμένος. Ἔχω βέβαια στὸ νοῦ μου κάποιες ὑποψίες. Ὁ Panos__ μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ ὕποπτος καθ' ὅτι, ἐνῷ δείχνει νὰ συμμετέχῃ, ἔχει δείξει ἕνα χαμηλὸ προφὶλ ἐνῷ πίστευα ὅτι καὶ λόγῳ τοῦ ἐπαγγέλματός θὰ ἔκανε περισσότερες ἀναλύσεις προκειμένου νὰ ξεσκεπάσῃ τοὺς δολοφόνους. Δυστυχῶς ἀκόμα δὲν μπορῶ νὰ βγάλω ἀσφαλὲς συμπέρασμα ἐνῷ κι ἐσὺ Drama Prinzessin πῶς καὶ θέλεις τόσο πολὺ νὰ κάνω ἐγὼ ἀνάλυση; Εἶναι ἁπλῶς γιὰ τὴ συνέχιση τοῦ παιχνιδιοῦ ἢ μήπως ὑποκρύπτεται κάτι ἄλλο πιὸ δόλιο;
Το πιστεύω αυτό και με το παραπάνω!

Όπως είπε και ο jj!, ο Πάνος δεν παίζει, απλώς είπε να μιλήσει 2 φορές για να σπάσει αυτή η σιωπή. :P
Ζήτησα από εσένα να κάνεις ανάλυση, γιατί έχεις μιλήσει μόνο μία φορά στην οποία ανέφερες ότι προσπέρασες τα προηγούμενα και ψήφισες στην τύχη εμένα. Ήθελα απλά να δω την γενική σου γνώμη για τα προηγούμενα, για την δολοφονία του τσαφ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πού το ξέρουμε αυτό;:shifty:

Ο Πάνος δεν παίζει καν:hehe:


:redface::redface::redface:

Φαίνεται πόσο μέσα εἶμαι στὸ παιχνίδι...

Τέλος πάντων, ἂν καὶ ἔχω τελειώσει φιλόλογος, στὸ Παλέρμο δὲν μπορῶ τὶς ἀναλύσεις ἐπὶ μακρόν. Εἶναι προφανὲς γιατί σκότωσαν τὸν Τσάρατσαφ. Ὅταν εἶναι πολίτης, εἶναι πολῦ καλὸς στὸ νὰ βρίσκῃ δολοφόνους καὶ ἤθελαν ἐξ ἀρχῆς νὰ τὸν βγάλουν ἐκτός. Ὁπότε ὅποιος πολίτης ἀπὸ ὅσους ἔχουν μείνει ἔχει νεκροφάνεια, μπορεῖ νὰ τὸν ἐπαναφέρῃ. Κι ἐγὼ πάντως πιστεύω ὅτι οἱ δολοφόνοι δὲν εἶναι γενικὰ ἔμπειροι παῖκτες καὶ σύντομα θὰ ξεσκεπασθοῦν μόνοι τους. Πρὸς τὸ παρὸν πάντως δὲν ψηφίζω καὶ βλέπουμε μέχρι τὸ ἀπόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ὁ Panos__ μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ ὕποπτος καθ' ὅτι, ἐνῷ δείχνει νὰ συμμετέχῃ, ἔχει δείξει ἕνα χαμηλὸ προφὶλ ἐνῷ πίστευα ὅτι καὶ λόγῳ τοῦ ἐπαγγέλματός θὰ ἔκανε περισσότερες ἀναλύσεις προκειμένου νὰ ξεσκεπάσῃ τοὺς δολοφόνους.

Τέλος πάντων, ἂν καὶ ἔχω τελειώσει φιλόλογος, στὸ Παλέρμο δὲν μπορῶ τὶς ἀναλύσεις ἐπὶ μακρόν.
Αν και υποπτεύτηκες λάθος άτομο. Αξίζει να το αναλύσουμε λίγο παραπάνω.

Στο πρώτο μήνυμά σου, είπες ότι ο Πάνος, αν και ψυχολόγος, δεν έκανε πολλές αναλύσεις. Στο δεύτερο μήνυμά σου, λοιπόν, απορρίπτεις όσα είπες για τον Πάνο. Έτσι, εσύ , αν και φιλόλογος, δεν κάνεις επαρκείς αναλύσεις.

Εν ολίγοις, απαίτησες από κάποιον να αναλύει περισσότερο αυτά που λέει (βάσει του επαγγέλματός του), αλλά εσύ ο ίδιος δεν τηρησες αυτό που λες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mafia:
Οι κάτοικοι της πόλης σαφώς τρομαγμένοι από τη δολοφονία πήγαν στα σπίτια τους να ξεκουραστούν. Το επόμενο πρωί κανείς δε σηκώθηκε. Όλοι ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους φοβούμενοι μήπως είναι το θύμα της ημέρας. Μόνο ένας δεν άντεξε και ήθελε να πάει να πάρει condoms. Δεν είναι εποχές να σπέρνεις μωρά από δω και από κει. Μπααααμ! Οι πολίτες κατατρομαγμένοι έτρεξαν γρήγορα από εκεί που ακούστηκε ο θόρυβος. Ήταν κοντά στο σπίτι του μέντιουμ. Στο διπλανό σπίτι. Πλησίασαν αλλά δε βρήκαν το πτώμα. Μόνο ένα σημείωμα: "Ποιους θα ξεσκεπάσεις ρε; Πίσω από τον πλάτανο θα τον βρείτε." Τρέξαν στον πλάτανο. Όχι. Ποιος είναι αυτός; Ο Πατρεύς πήρε το δρόμο για τον παράδεισο
Αχ, Πέτρο... :redface::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Λέω τελευταία λόγια ε;
Ωραία :)
Λοιπόν, δεν ξέρω τι να πω βασικα, δεν είχα προλάβει να μάθω το παιχνίδι. :p
Ζωντανεψτε παιδάκια!! Να δω τι παίζει, γιατί θα ξαναπαίξω παλέρμο, ήταν μην κάνω την αρχή :)
Θα σας παρακολουθώ. :worry:

Καλή συνέχειααα
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οκ πάει και ο Πέτρος; Έτσι θα τους αφήσουμε να συνεχίσουν; Να βγάζουν εκτός τους έμπειρους παίχτες ώστε να καταφέρουν να κοροϊδέψουν τους νεοφερμένους; Και όχι δε συμφωνώ ότι είναι όλοι τους νεούδια σίγουρα υπάρχει μαζί τους και κάποιος παλιός, κάποιος που τους δασκαλεύει γιατί αλλιώς σίγουρα κάτι θα είχαμε ψιλιαστεί. Πάντως εγώ δεν πρόκειται να κάτσω αμέτοχη μέχρι να περιμένω να μου χτυπήσουν τη δική μου πόρτα. Θα μου πείτε τώρα ξύπνησες; Ναι τώρα που μου χτυπάει ο θάνατος την πόρτα. Και ψιτ, εσύ έμπειρε δολοφόνε μην ανησυχείς, θα σε βρω και μετά τα νεούδια σου θα αποκαλυφτούν από μόνα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Eνδιαφέρον...η ντράμα μου κινεί υποψίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Eνδιαφέρον...η ντράμα μου κινεί υποψίες..
Και γιατί αυτό;

Πραγματικά, παιδιά, αναπτύξτε λίγο τις σκέψεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Eσύ υποπτεύεσαι κάποιον τζει τζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!
Δεν πρόλαβε να πει σχεδόν τίποτα ο Πέτρος και τον αποπήρατε.
Αν συνεχιστεί αυτό, τελειώσαμε.

Αμαλία, εξήγησε μου γιατί σου κινώ υποψίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Eσύ υποπτεύεσαι κάποιον τζει τζει;
Εγώ δεν εχω κατασταλάξει ακόμα σε κάποιον. Έγινε ξανά αυτό που έλεγα χτες. Άλλος ένας έμπειρος παίκτης έφυγε, αφήνωντας τους νέους παίκτες στο "έλεος της μοίρας τους". Οι δολοφόνοι είτε είναι αμαθείς, είτε έχουν κάποιον "αρχηγό", όπως είπε πιο πάνω η Ριρίκα. Συνεχίζω να πιστεύω ότι η πλειοψηφία αυτών είναι νεοαφιχθέντες παίκτες στο Παλέρμο. Όμως, το να μη μιλάει κανείς, είναι κατά των πολιτών. Οι δολοφόνοι είναι μια ομάδα που μιλάνε κρυφά μεταξύ τους, συνεπώς δεν ξέρουμε ποιοι μπορεί να είναι. Οι πολίτες, όμως, δεν ξέρουν ο ένας τον άλλον. Με το να μη μιλάει κανείς, μόνο οι πολίτες μπορούν να βγουν χαμένοι. Σκεφτείτε το λίγο αυτό.

Εσύ Αμαλία, δε μου απάντησες. Γιατί θεωρείς ύποπτη την Κλεοπάτρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Για να σας απαντήσω θεωρώ ύποπτη την κλειώ γιατί..βασικά αυτό που είπε ο Πέτρος με επηρέασε..έχετε εσείς ατράνταχτες υποψίες για να πείτε οτι κάποιος είναι σίγουρα; Εγώ πάντως δεν έχω και παίζω φλού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον jj από πάνω...επειδή οι περισσότεροι από μας είμαστε νέοι παίκτες και έχουμε ψαρωθεί και δεν μιλάμε οι δολοφόνοι το εκμεταλλεύονται αυτό με κάθε τρόπο...ως πότε? Αν δεν μιλήσουμε τώρα πότε θα μιλήσουμε? Όταν μας δολοφονήσουν ή μας βγάλουν εκτός με ψηφοφορία? :whistle:...ας ξυπνήσουμε λοιπόν...:worry:

Λοιπόν,αρχικά θα αναφερθώ κάτι που έγινε στην προηγούμενη ψηφοφορία...3 άτομα στη σειρά ψήφισαν τη loony ..η οποία την ημέρα εκείνη δεν είχε μιλήσει καθόλου και ούτε γενικά είχε κινήσει υποψίες για κάτι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Which means ότι οι δολοφόνοι βρίσκονται στην αφάνεια (δε μιλάνε πολύ), συνεπώς θέλουν να ξεφορτωθούν όσους μιλάνε και θέλουν να τους ξεσκεπάσουν. Εγώ θα έχω υπ' όψιν μου τα "σιγανά ποταμάκια", πάντως. Νομίζω ότι εκεί κρύβονται οι δολοφόνοι.

:smoke:

Συμφωνώ με το σκεπτικό σου jj! και στέκει πολύ σωστά.

Και εγώ για αυτόν τον λόγο ψήφισα την Σοφία στον προηγούμενο γύρο, γιατί δεν δικαιολόγησε την ψήφο που έδωσε.
Θα το σκεφτώ αν θα κάνω το ίδιο και σε αυτόν τον γύρο, αρκεί να μιλήσει και κανένας! -.-

Γειά σας κι ἀπὸ μένα καὶ χρόνια πολλά.:D

Πρῶτον, θεωρῶ ἀτυχῆ τὴν ἰδέα νᾶ ξεκινήσῃ τὸ παιχνίδι Μ. Παρασκευὴ (!) καὶ, ὅπως εἴδατε, ὑπῆρξαν πολλὲς ἀπουσίες.

Δεύτερον, Μ. Παρασκευὴ καὶ Μ. Σάββατο ἤμουν ἄρρωστος μὲ πυρετὸ (:() καὶ ὡς ἐκ τούτου δὲν εἶχα πολλὰ σωματικὰ καὶ ψυχικὰ ἀποθέματα γιὰ νὰ ἀσχοληθῶ μὲ τὸ Παλέρμο, ἔστω καὶ λίγο.

Τρίτον, περιδιαβαίνοντας τὴ συνομιλία ἡ ὁποῖα ἔγινε αὐτὲς τὶς ἡμέρες γιὰ τὸ παιχνίδι, παρατηρῶ ὅτι ἔχουμε πολλοὺς νέους παῖκτες στὸ παιχνίδι, πρᾶγμα τὸ ὁποῖο βέβαια εἶναι πολὺ καλό, ἀλλὰ ἀπὸ τὴν ἄλλη οἱ συζητήσεις δὲ μᾶς ἔχουν κατευθύνει κάπου δυστυχῶς ἀκόμα. Ὅλα εἶναι ῥευστὰ σὲ αὐτὸ τὸ σημεῖο, πρᾶγμα τὸ ὁποῖο σαφῶς βολεύει τοὺς δολοφόνους. Σταδιακὰ ὅμως θὰ τοὺς ξεσκεπάσουμε.

Γιὰ νὰ μείνω λοιπὸν στὸ παιχνίδι καὶ νὰ ἀποκτήσῃ αὐτὸ λίγο ἐνδιαφέρον, ψηφίζω Drama Prinzessin μὲ πολλὴ ἀγάπη καὶ βλέπουμε:D

Κρίμα πάντως, χάνουμε πολίτες από το τίποτα.

Θα ήθελα ο Πατρεύς να μου κάνει την τιμή να σχολιάσει όλα τα παραπάνω, αν δεν τον βάζω σε κόπο. :)

Νόμιζω πως μάλλον βρήκα τον έμπειρο δολοφόνο.:hmm: Κρύβεται πίσω από τον Τζέι και συμφωνεί μαζί του για να καλυφτεί λέγοντας πως θεωρεί ότι οι δολοφόνοι είναι νέοι παίχτες. Και στη συνέχεια την ψηφίζει ο Πάτρευς. Μετά λίγο πριν τη δολοφονία ζητάει τη γνώμη του για όλα όσα έγιναν καθώς γνώριζε ότι αργότερα θα είναι νεκρός. Και έτσι έχουμε μια καλυμμένη Κλεοπάτρα και έναν έμπειρο παίχτη μείον. Drama Prinzessin από εμένα λοιπόν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Λοιπόν,ας ψηφίσω και γω από τώρα γιατί μετά μπορεί να μην προλάβω και να με πάρετε πάλι από τα μούτρα...στηρίζοντας αυτό που είπα πριν ότι 3 άτομα ψήφισαν τη loony στη σειρά χωρίς να έχει φέρει κάποιες υποψίες :whistle: και επηρεασμένη από τη ριρικά γιατί πλάκα πλάκα στέκουν αυτά που λέει :hmm: ψηφίζω Drama..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μάλιστα. Εγώ δεν ξέρω για σας. Ψάξτε να βρείτε τον έμπειρο δολοφόνο εσείς. Εμένα από εχτές μετά από την κάρτα που έπαιξε η κατερινα αρχισε να μου κινεί υποψίες. Και αν πιστεύετε πως η Κλεοπάτρα προσπαθεί να κρυφτεί πίσω από τον τζέι εγώ πιστεύω το ίδιο για την κατερινα. Δεν καταλαβαίνω γιατί σήμερα σας πήρε να ξυπνήσετε όλους. Τόσο καιρό δηλαδή τι κάνατε; Κατερινα16 από εμένα.


ψηφισα τωρα γιατι φεύγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μάλιστα. Εγώ δεν ξέρω για σας. Ψάξτε να βρείτε τον έμπειρο δολοφόνο εσείς. Εμένα από εχτές μετά από την κάρτα που έπαιξε η κατερινα αρχισε να μου κινεί υποψίες. Και αν πιστεύετε πως η Κλεοπάτρα προσπαθεί να κρυφτεί πίσω από τον τζέι εγώ πιστεύω το ίδιο για την κατερινα. Δεν καταλαβαίνω γιατί σήμερα σας πήρε να ξυπνήσετε όλους. Τόσο καιρό δηλαδή τι κάνατε; Κατερινα16 από εμένα.


ψηφισα τωρα γιατι φεύγω

Εμένα προσωπικά με πήρε να ξυπνήσω γιατί αισθάνομαι τον κίνδυνο να με καραδοκεί και γιατί έχω καταλάβει τι παίζει, αν εσύ αισθάνεσαι ασφαλής κάνε το χαβά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Eνδιαφέρον...η ντράμα μου κινεί υποψίες..
Καμία δικαιολογία.
Έλεος ρε παιδιά!
Δεν πρόλαβε να πει σχεδόν τίποτα ο Πέτρος και τον αποπήρατε.
Αν συνεχιστεί αυτό, τελειώσαμε.

Αμαλία, εξήγησε μου γιατί σου κινώ υποψίες;
Μα κι εσύ τον είχες αποπάρει. Λίγο μεν, αλλά ρωτούσες επίπονα λόγους. Θέλω να πω, ότι εσύ η ίδια δεν κάνεις ουσιαστική προσπάθεια να ξεκαθαρίσεις τη θέση σου και απαιτείς από τους άλλους να κάνουν αυτό που δεν κάνεις εσύ:hmm:
Συμφωνώ με τον jj από πάνω...επειδή οι περισσότεροι από μας είμαστε νέοι παίκτες και έχουμε ψαρωθεί και δεν μιλάμε οι δολοφόνοι το εκμεταλλεύονται αυτό με κάθε τρόπο...ως πότε? Αν δεν μιλήσουμε τώρα πότε θα μιλήσουμε? Όταν μας δολοφονήσουν ή μας βγάλουν εκτός με ψηφοφορία? :whistle:...ας ξυπνήσουμε λοιπόν...:worry:
Έλα ντε; Πρέπει να μιλήσουμε. Όχι κάνοντας μόνο ένα post 5 γραμμών την ημέρα, όμως.

Κορίτσια (Αμαλία, Κλεοπάτρα, Κατερίνα), θα ψηφίσω μία από εσάς σήμερα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top