Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παιδιά χίλια συγνώμη που δεν αιτιολόγησα πριν αλλά είχα επισκέπτες. Τη Μαρία την ψήφισα γιατί ήταν η μόνη παίκτρια που εχω μια κάποια άποψη και αυτή την ανέλυσα στο ποστ μου το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έλεος βρε Jane και Himela! Μόνο αυτό έχω να πω! Πέσατε πάνω μου να με φάτε χωρίς καν λόγο.
Καταρχάς χτες έγραψα :
Λοιπόν, θα ψηφίσω από τώρα, γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω αύριο πριν τις 20.00.
Απ' ότι είδα, έκανα την αρχή με την Μαρία, και ακούληθαν όλοι σαν ρεύμα.
Το έχω πει και σε προηγούμενα παλέρμο και θα το ξαναπώ.
Μην επηρρεάζεστε από τους άλλους!

Αλλάζω την ψήφο μου, αλλά επειδή δε θεωρώ τη Μαρία ένοχη ακόμα, θα δώσω την ψήφο μου σε κάποιον που θεωρώ οτι μπαίνει, ψηφίζει και δεν αιτιολογεί και φεύγει, κάτι που συχνά το κάνουν οι δολοφόνοι: τη Drama Prinzessin. Ακόμα κι αν δεν είναι δολοφόνος, θεωρώ οτι οι ώρες που ξοδεύει για το παλέρμο είναι πολύ λίγες για να είναι χρήσιμη.
Και κατά δεύτερον, είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή την θέση μου, ότι θα είμαι πιο ενεργή από την Παρασκευή και μετά.
Αν πιστεύετε ότι είμαι δολοφόνος, δικαίωμα του καθενός, αλλά σκεφτείτε καλύτερα προτού πάρετε κάποια απόφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εντάξει τι να πω… αυτό δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει!! Τόσες ψήφους εναντίον μου πια;;
Κάτι σημαίνει… δεν μπορεί να είναι τυχαίο!
Ποιούς θεωρώ υπόπτους;; όχι βέβαια όλους όσους με ψήφισαν... πολλοί απλώς παρακινήθηκαν από άλλους και άλλοι δεν το σκέφτηκαν καν!! Σίγουρα όμως υπάρχουν και δολοφόνοι ανάμεσά τους!!
Καλά για τον Βάιο τι να πω;; Η όλη του στάση και αυτή η εμμονή του να με κατηγορεί λέει πολλά!! Ίσως ήμουν το εύκολο θύμα... δεν ξέρω!!
Κάποιοι εκμεταλλεύτηκαν την απειρία μου (πραγματικά αυτό όποιος θέλει το πιστεύει… ούτως ή άλλως δεν μπορεί να αλλάξει κάτι πλέον) και έτσι παρασυρόμενοι από «κάποιους» ή καλύτερα "κάποιον" θεωρώ ότι οδηγηθήκατε σε ένα πολύ μεγάλο λάθος…
Άδικα πήρα πόδι τόσο γρήγορα… αλλά δεν θα πω τίποτα περισσότερο!!
Θα φανεί στην συνέχεια!!
Ααααχ δεν πειράζει… είναι γλυκός ο παράδεισος!!

Υ.Γ. Ααα Βάιε, εμείς δεν τελειώσαμε…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί τόσο που ειλικρινά θα ψηφίσω όποιον θεωρώ άχρηστο για το παιχνίδι!!Χαρουλιτα μου,δεν σε βλεπω να παιζεις και τοσο και να βοηθας!!Ό,τι και να σε εγω θελω να φυγεις!!!(Ψηφιζω Χαρουλιτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Υ.Γ. Ααα Βάιε, εμείς δεν τελειώσαμε…
Πάλι εμένα κατηγορείς, αλλά δεν σκέφτεσαι ότι είμαι ο πρώτος που σε ψήφισα και μάλιστα χωρίς να έχω σκοπό να δημιουργήσω αυτό το κύμα. Μάλλον εσύ έχεις εμμονή μαζί μου.:)

Προφανώς και δεν τελειώσαμε, ετοιμάζετε τη δολοφονία μου να φανταστώ; Θα τα πούμε στον παράδεισο τότε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ρε Σπύρο, για όνομα του Θεού!
Τόσο δύσκολο είναι να θεωρήσεις κάποιον ύποπτο; :hmm:

Πιθανές εκδοχές :
1. ίσως σκέφτεσαι να μην κατηγορήσεις κανέναν συνδολοφόνο σου
2. ίσως θέλεις να περάσεις απαρατήρητος
3. όντως είσαι μπερδεμένος, αλλά και πάλι ψάξε λίγο το θέμα για να καταλήξεις κάπου. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αυτο το "ριχνω αδεια να πιασω γεματα" φαινεται πως φοριεται πολυ σ'αυτο το παλερμο:P!! Αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι το εξης: Το γεγονος οτι δε μαθαινουμε την ταυτοτητα κανενος, καθιστα πολυ δυσκολη τη διεξαγωγη συμπερασματων... Εν ολιγοις οι περισσοτεροι, και μεσα σ'αυτους κι εγω αυτη τη στιγμη, δεν ξερουν που τους πανε τα 4!! Δεν ειναι και πολλοι οι παικτες που εχουν ενεργη συμμετοχη, οποτε κλαφτα Χαραλαμπε...
Θα ηθελα να ακουσω την αποψη τους για ολο το game απο την _elena_ και τη Misskit... Ξερω πως δεν εχετε πολυ χρονο κοριτσια, αλλα καντε μια προσπαθεια να γραψετε ενα σεντονακι!! θα βοηθησετε πολυ τη συνεχεια του παιχνιδιου και ετσι το παιχνιδι θα αποκτησει περισσοτερο ενδιαφερον... Το ζηταω ειδικα απο εσας τις δυο, γιατι ξερω πως εχετε διαθεση να συμμετεχετε ενεργα και σε προηγουμενα παλερμο εχουμε δει καποια φανταστικα σεντονακια (ειδικα απο την αγαπητη _elena_!! Eτσι οπως εχουν τα πραγματα, δε μπορω να δωσω την ψηφο μου ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
σκέφτομαι...:hmm:
ποιον να ψηφίσω; είμαι ανάμεσα σε 3:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από εμένα!
Για τη Μαρία τι να πω;
Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο
Ας ελπίσουμε να ήταν δολοφόνος και να μη βγάλαμε έναν πολίτη τζάμπα
Σίγουρα την ψήφισαν κάποιοι δολοφόνοι, είτε αυτή ήταν στην ομάδα τους είτε όχι, για να θολώσουν τα νερά
Άλλωστε ήταν χαμένη απ την αρχή και αν προσπαθούσαν να τη σώσουν θα καρφωνόντουσαν
Γι αυτό θα πρέπει να προσέχουμε τις κινήσεις αυτών που την ψήφισαν
Μαρία τέλος, life goes οn
Αν το θέλει η μοίρα ίσως ξανασυναντηθούμε στη γη

Επειδή όμως μπορεί να συναντηθούμε και στον παράδεισο, θα ψηφίσω απ τώρα
Αύριο πρωί έχω σχολείο και δε θα μπω πρις τις 14.30
Ελπίζω να μη δολοφονηθώ εγώ (θελω να περάσω ιατρική, μελλοντικέ μου συνάδελφε φρόντισε για εμένα!!!)
Θα ψηφίσω cr7 για το λόγο ότι δε μιλάει πολύ και ψηφίζει χωρίς να αιτιολογεί
Μπορεί να είναι ένας παίχτης με κακό ρόλο και να είναι δασκαλεμένος απ τους συνδολοφόνους του να το παίζει άπειρος κι ότι και καλά δε γνωρίζει το παιχνίδι, έτσι ώστε να τον λυπηθούμε και να μη τον διώξουμε
Εγώ θεωρώ όμως πως είτε δολοφόνος είναι είτε πολίτης, δν μπορεί να βοηθήσει στην προσπάθεια εύρεσης των δολοφόνων
Και γι αυτό τον ψηφίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε Σπύρο, για όνομα του Θεού!
Τόσο δύσκολο είναι να θεωρήσεις κάποιον ύποπτο; :hmm:

Πιθανές εκδοχές :
1. ίσως σκέφτεσαι να μην κατηγορήσεις κανέναν συνδολοφόνο σου
2. ίσως θέλεις να περάσεις απαρατήρητος
3. όντως είσαι μπερδεμένος, αλλά και πάλι ψάξε λίγο το θέμα για να καταλήξεις κάπου. ^^

Κανονικα επειδη για μενα ισχυει το 3 σκοπευα να δωσω αυριο ψηφο!!!!!!Ομως σε περιπτωση π δεν προλαβω επειδη μαλλον θα εχω μεχρι τις 9 μαθημα προτιμω να φυγει ενα ελαχιστα ενεργο μελος παρα ενας αθωος που τον ψηφισα χωρις να εχω σχηματισει σωστη γνωμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λοιπόν θα ψηφίσω πάλι από τώρα, για τον ίδιο λόγο. =\

Είμαι ανάμεσα σε JaneWin και Himela, οι οποίες πιστεύω ότι προσπαθούν να ρίξουν στάχτη στα μάτια των πολιτών.
Προς το παρόν θα ψηφίσω την Himela, γιατί φέρεται πιο ύποπτα.

Μετά την Παρασκευή, θα κάτσω να ξαναμελετήσω όλες τις σελίδες πιο προσεκτικά που θα έχω περισσότερο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μάλιστα. Έχω να απαντήσω σε ένα ερώτημα της Χιμέλα έτσι δεν είναι;

Λοιπόν, η αλήθεια είναι πως περίμενα να δω ότι ο Βάιος θα έφευγε. Νομίζα πως αυτό βόλευε τους δολοφόνους. Ήθελα να δω ισοψηφία. Κι όμως δεν είδα.

Πιστεύω πως, είτε οι μαφιόζοι που είναι μαζί με το Βάιο(στην περίπτωση που ο Βάιος είναι μαφιόζος) άφησαν το θέμα του Βάιου να περάσει στο Ντούκου είτε οι άλλοι πολίτες, όπως κι εγώ, θεώρησαν σχετικά αθώο το Βάιο και θέλησαν να μείνει μέσα για περεταίρω εξέταση.

Θέλω να δω πως θα εξελιχθει. Πάντως, εάν δεν έχουν άλλη τροπή τα πράγματα, μόλις πάρω την Κάρτα Όνειρο θα την παίξω* για το Βάιο.

*την κάρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ψηφίσω κάποιον ανενεργό (Elena Kr, Χαρουλιτα).
Συγγνώμη αν έχετε υποχρεώσεις κορίτσια, αλλά εκ των πραγμάτων δεν βοηθάτε στην εξέλιξη του παιχνιδιού με την απουσία σας. Ελπίζω στους επόμενους γύρους να μας κάνετε την τιμή να περνάτε πιο συχνά από δώ!:P
Μέχρι τότε όμως, θα ρίξω ένα κέρμα και θα ψηφίσω Χαρουλιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ουα ξαφνικά όλοι αρχίσαμε να ψηφίζουμε τους ανενεργούς;
Δεν δημιουργώ κινήματα. Μόνοι σας το διαλέγετε. :eek:
Είμαι ανάμεσα σε JaneWin και Himela, οι οποίες πιστεύω ότι προσπαθούν να ρίξουν στάχτη στα μάτια των πολιτών.
Προς το παρόν θα ψηφίσω την Himela, γιατί φέρεται πιο ύποπτα.

Άσε μας ρε Κλεοπάτρα,μην σε κατηγορήσουν λίγο,αμέσως ύποπτες.

Και εσύ μια χαρά στην αφάνεια είσαι. :hmm:

Βρες μπας και δεν έγινε φόνος σήμερα,επειδή το ξέχασαν οι δολοφόνοι ή δεν κατάφεραν να στείλουν το θύμα; Το έχουμε πάθει και αυτό. :P

Προς το παρόν Drama από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Άσε μας ρε Κλεοπάτρα,μην σε κατηγορήσουν λίγο,αμέσως ύποπτες.

Προς το παρόν Drama από εμένα.

Δεν φταίει αυτό, απλώς το έχω ξεκαθαρίσει για την λίγη συμμετοχή μου αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Λοιπόν θα ψηφίσω πάλι από τώρα, για τον ίδιο λόγο. =\

Είμαι ανάμεσα σε JaneWin και Himela, οι οποίες πιστεύω ότι προσπαθούν να ρίξουν στάχτη στα μάτια των πολιτών.
Προς το παρόν θα ψηφίσω την Himela, γιατί φέρεται πιο ύποπτα.

Μετά την Παρασκευή, θα κάτσω να ξαναμελετήσω όλες τις σελίδες πιο προσεκτικά που θα έχω περισσότερο χρόνο.

Μα δεν είσαι καθόλου πρωτότυπη χρυσή μου. Το "σε ψήφισα - με ψήφισες" ισχύει ακόμα;:P

Δεν ξέρω ποιος ρίχνει στάχτη στα μάτια των πολιτών, αυτός που είναι εδώ και προσπαθεί να διελευκάνει το μυστήριο ή αυτός που δηλώνει στην αρχή του παιχνιδιού οτι δε θα ασχοληθεί με το παιχνίδι για 5 μέρες;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 21/12/2011

  1. blue_butterfly
  2. Catalyst--> Χαρουλίτα
  3. cr 7
  4. dimijim--> cr 7
  5. Drama Prinzessin--> Himela
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela
  11. JaneWin
  12. love_angel
  13. Maria775m
  14. Mayroulis
  15. MissKit
  16. Phoebe
  17. soter
  18. tsarachaf
  19. _elena_
  20. Πατρεύς
  21. Σπυρακος (^^)--> Χαρουλίτα
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα
2 Χαρουλίτα
1 cr 7
1 Himela

Αποχώρηση 19/12--> fantasmenos



Φαντάσματα

fantasmenos - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια


Απουσίες
Drama Prinzessin--> 1
Elena Kr--> 1
foreverfreak--> 1
soter--> 1, 2 (αποχώρησε)
Τάσος97--> 1
Χαρουλιτα--> 1
fantasmenos--> 1


  • Ενεργοποίηση Κάρτας Επιπλέον Ψήφος από τον Catalyst (19/12).
  • Ενεργοποίηση Κάρτας Νεκροφάνεια από την Maria775m (ο fantasmenos επιστρέφει στο παιχνίδι) (20/12).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα! Μολις μπηκα σπιτι...
Εχουμε και λεμε: Τι εγινε Σπυρακο? Δεν ξερουμε ποιον να ψηφισουμε, μην καρφωθουμε και ψηφιζουμε οποιον λαχει (εμεις οι βλαχοι?????)
Ελα να σοβαρευομαστε!
Εχεις και ωραιο avatar!
Δεν πιστευω να κρυβεται κανενα καλασνικοφ μεσα???:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα! Μολις μπηκα σπιτι...
Εχουμε και λεμε: Τι εγινε Σπυρακο? Δεν ξερουμε ποιον να ψηφισουμε, μην καρφωθουμε και ψηφιζουμε οποιον λαχει (εμεις οι βλαχοι?????)
Ελα να σοβαρευομαστε!
Εχεις και ωραιο avatar!
Δεν πιστευω να κρυβεται κανενα καλασνικοφ μεσα???:hmm::hmm::hmm:

Να εισαι πιο τακτικη Χαρα μου,αναλυτικη,να ψηφιζεις...ξερεις να ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα ηθελα να ακουσω την αποψη τους για ολο το game απο την _elena_ και τη Misskit... Ξερω πως δεν εχετε πολυ χρονο κοριτσια, αλλα καντε μια προσπαθεια να γραψετε ενα σεντονακι!! θα βοηθησετε πολυ τη συνεχεια του παιχνιδιου και ετσι το παιχνιδι θα αποκτησει περισσοτερο ενδιαφερον... Το ζηταω ειδικα απο εσας τις δυο, γιατι ξερω πως εχετε διαθεση να συμμετεχετε ενεργα και σε προηγουμενα παλερμο εχουμε δει καποια φανταστικα σεντονακια (ειδικα απο την αγαπητη _elena_!! Eτσι οπως εχουν τα πραγματα, δε μπορω να δωσω την ψηφο μου ακομα...
Πάνε αυτές οι εποχές. Ήταν και καλοκαιράκι τότε που παίζαμε νομίζω.
Όταν έπαιζα τότε,δεν έκανα και τίποτε άλλο. Είχα Παλέρμο-Ύπνος-Βόλτα-Φαγητό ξανά Παλέρμο! :redface:
Και γενικά κάθε φορά που παίζω εμπιστεύομαι το ένστικτο μου και με βάση αυτό κινούμαι. Αλλά τώρα δεν ξέρω αν βοηθάει..
Θεωρώ και κάπως πιο δύσκολο το παιχνίδι όπως έχει διαμορφωθεί τώρα με την x-treme version.
Δεν μαθαίνουμε τους ρόλους αυτών που βγαίνουν?? Ι mean πως να κινηθείς μετά! :/:

Το σεντονάκι που ζητάς,μάλλον θα έρθει αργότερα. =/ Δεν έχω βγάλει και πολλά συμπεράσματα ακόμα.
Για αυτόν τον γύρο δεν είμαι ούτε εγώ σίγουρη για το ποιον θα ψηφίσω. =/
Ίσως Κλεό για αυτά που ανέφερα και στο προηγούμενο πόστ μου,
η οποία παρ'όλο που έκανε μερικά πόστ παραπάνω συνεχίζει να μην με πείθει.

Τώρα ggeorge1976,Phoebe,θα τους έχω επίσης στο μυαλό μου.

love_angel κάνε κανένα πόστ και εσύ,αν δεν έχεις δουλειές. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top