Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτή είναι η απάντησή σου?χαχαχα.

ψήφος : jj!
Αφού δε σου άλλαξα γνώμη, είμαι άξιος της ψήφου:worry:

Δεν μπορώ να καταλάβω, όμως, πώς μέχρι τώρα υποπτεύεσαι τους πολίτες;:| Πχ. fockos ή mauroulis ή δε θυμάμαι άλλους:P Θέλω να κοιμηθώ, κιόλας. Γιάυτό άλλωστε σου είπα να με ψηφίσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Αφού δε σου άλλαξα γνώμη, είμαι άξιος της ψήφου:worry:

Δεν μπορώ να καταλάβω, όμως, πώς μέχρι τώρα υποπτεύεσαι τους πολίτες;:| Πχ. fockos ή mauroulis ή δε θυμάμαι άλλους:P Θέλω να κοιμηθώ, κιόλας. Γιάυτό άλλωστε σου είπα να με ψηφίσεις:P
Ναι , είσαι.

Φυσικό είναι να έχω υποπτευθεί και πολιτές , αφού δεν ξέρω το ρόλο κανενός !Τώρα όμως , δεν κάνω λάθος. ;)
Εσύ μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί τόσους γύρους με την toi_toi ψηφίζατε πεταλούδα (σαν τον φρικ ) , tsarachaf , Econ (που σας βόλευε , επειδή ήταν πολίτης) κλπ?Στις ημέρες που δεν υπήρχε αποκάλυψη και διώχτηκαν κάποιοι δολοφόνοι , εγώ συμφώνησα με το κύμα.Εσείς πάλι όχι.Δεν έχει νόημα να προσπαθείς να κρυφτείς πια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φυσικό είναι να έχω υποπτευθεί και πολιτές , αφού δεν ξέρω το ρόλο κανενός !Τώρα όμως , δεν κάνω λάθος. ;)
Ας σε πιστέψουμε:P
Εσύ μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί τόσους γύρους με την toi_toi ψηφίζατε πεταλούδα (σαν τον φρικ ) , tsarachaf , Econ (που σας βόλευε , επειδή ήταν πολίτης) κλπ?
Εγώ δεν ψήφισα πεταλούδα.
Ψήφισα tsarachaf δύο φορέ (την πρώτη, επειδή στον Πρώτο γύρο πάντα τον ψηφίζω. Τη δεύτερη, επειδή δεν ήθελα να επηρεάσω την ψηφοφορία, ψηφίζοντας τους επικρατέστερους. Αν διάβαζα όλες τις σελίδες πριν φύγω, προφανώς και δε θα τον ψήφιζα.
Στις ημέρες που δεν υπήρχε αποκάλυψη και διώχτηκαν κάποιοι δολοφόνοι , εγώ συμφώνησα με το κύμα.Εσείς πάλι όχι.Δεν έχει νόημα να προσπαθείς να κρυφτείς πια. ;)
Ναι, κι αυτό δείχνει ότι δεν αποφασίζεις μόνος σου, άλλα με τη βοήθεια των άλλων. Αν είναι να διώχνεις συνέχεια πολίτες και πολίτης να είσαι, είσαι άχρηστος (συγγνώμη κιόλας). Δεν το έβγαλα από το κεφάλι μου. Οι ψήφοι σου μας το λένε. Μάλιστα, θα γυρίσω με edit, με τις ψήφους σου στις ημέρες αποκάλυψης:P

Και για να μην το κουράζουμε πολύ, bluestas από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Αν είναι να διώχνεις συνέχεια πολίτες και πολίτης να είσαι, είσαι άχρηστος (συγγνώμη κιόλας). Δεν το έβγαλα από το κεφάλι μου. Οι ψήφοι σου μας το λένε. Μάλιστα, θα γυρίσω με edit, με τις ψήφους σου στις ημέρες αποκάλυψης:P

Και για να μην το κουράζουμε πολύ, bluestas από εμένα.
Νομίζω πως δε σε συμφέρει να ψάξεις τους ψήφους μου , μιας και έχεις ψηφίσει κι εσύ πολίτες. (Econ , tsarachafx2)
Το αν είμαι άχρηστος ή όχι , άστο να το κρίνει η αποκάλυψη ιδιότητας άμα βγεις.Στο κάτω κάτω ότι κι αν είσαι , παιχνίδι κάνουμε.Δε χρειάζεται να με προσβάλλεις ,επειδή σε ξεσκέπασα ή επειδή κάνω λάθος(που δε νομίζω).Τουλάχιστον εγώ δεν τρολλάρω σαν τον focko.

Με ψήφισες? :eek:
Με τι επιχείρημα?Τίποτα , εύγε ! :clapup: :clapup:
Θα περιμένω την ψήφο κι απ' τη συνεργό σου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33 :popcorn:

1. blue_butterfly
2.
bluestas95 - jj!
3.
Demlogic
4.
JaneWin
5.
jj! - bluestas95
6.
maria_lulu
7.
soter
8.
toi_toi
9.
Rinaking


Ψήφοι
1 bluestas95
1 jj!

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2 #3
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
14. z0itCa - Ψηφοφορία - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
15. tsarachaf - Απουσίες - 05/08/2011- Πολίτης με Αλεξίσφαιρη Ιδιότητα


Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

To Σ/Κ το θέμα θα μείνει ανοιχτό κυρίως.
Μερικές στιγμές (κυρίως βράδια) θα κλειδώνεται για να γίνει και κάνα καθάρισμα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Νομίζω πως δε σε συμφέρει να ψάξεις τους ψήφους μου , μιας και έχεις ψηφίσει κι εσύ πολίτες. (Econ , tsarachafx2)
Το αν είμαι άχρηστος ή όχι , άστο να το κρίνει η αποκάλυψη ιδιότητας άμα βγεις.Στο κάτω κάτω ότι κι αν είσαι , παιχνίδι κάνουμε.Δε χρειάζεται να με προσβάλλεις ,επειδή σε ξεσκέπασα ή επειδή κάνω λάθος(που δε νομίζω).Τουλάχιστον εγώ δεν τρολλάρω σαν τον focko.
Ωχου:P

Ψήφοι του bluestas:
Όταν έφυγε ο Econ: bluestas----> econ --- νομίζω τον είχε ξαναψηφίσει στο παρελθόν (econ, αποδεικνύεται πολίτης)
Όταν έφυγε ο Mauroulis: bluestas-----> mauroulis (αποδεικνύεται πολίτης)
fockos----> Ψηφίστηκε από τον bluestas 3 ή 2 φορές (fockos, δολοφονείται-αποδεικνύεται πολίτης)

Εxtra:
Είχες πει να "χτυπήσουμε" tsarachaf.

Πόσες φορές θα σου πω;;:mad: Από το να επηρέαζα την προχθεσινή ψηφοφορία, ήταν καλύτερα για εμένα να ψηφίσω κάποιον που δεν κινδύνευε να φύγει, από το να ψηφίσω έναν από τους επικρατέστερους. Δηλαδή, τι να έλεγα τότε; "Ψηφίζω focko, επειδή τον ψηφίζουν όλοι";:confused: Δεν είχα διαβάσει ούτε μια σελίδα από την τότε χθεσινή ημέρα.

Στον πρώτο γύρο, ψήφισα tsarachaf, καθαρά για λόγους "¨παράδοσης", μιας και πάντοτε τον ψηφίζω στον πρώτο γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ωχου:P

Ψήφοι του bluestas:
Όταν έφυγε ο Econ: bluestas----> econ --- νομίζω τον είχε ξαναψηφίσει στο παρελθόν (econ, αποδεικνύεται πολίτης)
Όταν έφυγε ο Mauroulis: bluestas-----> mauroulis (αποδεικνύεται πολίτης)
fockos----> Ψηφίστηκε από τον bluestas 3 ή 2 φορές (fockos, δολοφονείται-αποδεικνύεται πολίτης)

Εxtra:
Είχες πει να "χτυπήσουμε" tsarachaf.

Πόσες φορές θα σου πω;;:mad: Από το να επηρέαζα την προχθεσινή ψηφοφορία, ήταν καλύτερα για εμένα να ψηφίσω κάποιον που δεν κινδύνευε να φύγει, από το να ψηφίσω έναν από τους επικρατέστερους. Δηλαδή, τι να έλεγα τότε; "Ψηφίζω focko, επειδή τον ψηφίζουν όλοι";:confused: Δεν είχα διαβάσει ούτε μια σελίδα από την τότε χθεσινή ημέρα.

Στον πρώτο γύρο, ψήφισα tsarachaf, καθαρά για λόγους "¨παράδοσης", μιας και πάντοτε τον ψηφίζω στον πρώτο γύρο.

Ευχαριστήθηκες που έδειξες τις ψήφους μου?Πάμε και στις δικές σου να γελάσουμε. :D

2 φορές tsarachaf , χωρίς να έχει μιλήσει καν. ===> αποδεικνύεται πολίτης (αυτά περί παράδοσης όχι εδώ )
Econ ===> Αποδεικνύεται πολίτης (σε συνέφερε να συμφωνήσεις με το κύμα :D )
Rinaking ==> μήπως λίγο άκυρη? :whistle:
Και τώρα bluestas95 ==> επιχειρηματολογία πάνω απ' όλα. :P

Μια πρόταση είχα κάνει με τον tsarachaf , δεν τον χτύπησα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ευχαριστήθηκες που έδειξες τις ψήφους μου?Πάμε και στις δικές σου να γελάσουμε. :D
Πάμε.

2 φορές tsarachaf , χωρίς να έχει μιλήσει καν. ===> αποδεικνύεται πολίτης (αυτά περί παράδοσης όχι εδώ )
Δε σου εξηγώ άλλο, δε θελεις να καταλάβεις-.-'
Econ ===> Αποδεικνύεται πολίτης (σε συνέφερε να συμφωνήσεις με το κύμα :D )
Χάρηκες που πήγες, για άλλη μια φορά, με το κύμα;:P Δεν τον ψήφισα μόνο εγώ, άλλα κι εσύ:whistle:
Rinaking ==> μήπως λίγο άκυρη? :whistle:
Πότε έγινε αθώα;:whistle:
Και τώρα bluestas95 ==> επιχειρηματολογία πάνω απ' όλα. :P
Mάλιστα:hmm:

Τα δύο τελευταία σου παραδείγματα, είναι fail-.-' Τουλάχιστον εγώ μίλησα με στοιχεία. Αν ήταν να παρέθετα και τις ψήφους σου στα άτομα που εγώ θεωρώ αθώα, τότε "φέξε μου και γλίστρησα"-.-'

Μια πρόταση είχα κάνει με τον tsarachaf , δεν τον χτύπησα όμως.
Και πάλι, τον θεωρούσες ένοχο, για μια δεδομένη στιγμή:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
JJ δεν θα πω πολλα, ενα μονο, γιατι αδιαφορω για το εαν με θεωρεις ενοχο

ναι, μπλοφαρα στην Zwitca οπως μπλοφαρα και με τον wild_boy, τον πετροπουλο, τον EKON πως ειναι αθωος, την ELENA πως ειναι αθωα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Πάμε.


Δε σου εξηγώ άλλο, δε θελεις να καταλάβεις-.-'

Χάρηκες που πήγες, για άλλη μια φορά, με το κύμα;:P Δεν τον ψήφισα μόνο εγώ, άλλα κι εσύ:whistle:

Πότε έγινε αθώα;:whistle:

Mάλιστα:hmm:

Τα δύο τελευταία σου παραδείγματα, είναι fail-.-' Τουλάχιστον εγώ μίλησα με στοιχεία. Αν ήταν να παρέθετα και τις ψήφους σου στα άτομα που εγώ θεωρώ αθώα, τότε "φέξε μου και γλίστρησα"-.-'

Και πάλι, τον θεωρούσες ένοχο, για μια δεδομένη στιγμή:confused::confused:
Ναι , αλλά δεν τον ψήφισα !Και εσύ θεωρούσες το focko ύποπτο αν το πας έτσι.
Τον Econ τον ψήφισα , επειδή δεν έστεκε η επιχειρηματολογία του.Το ίδιο έκανες κι εσύ.(και δεν ξέρω αν το έκανες ως πολίτης).Το ίδιο έκαναν και πολίτες που έχουν βγει.
Η Ρίνακινγκ πάλι , πιστεύω ότι ξεσκέπασε τη Ζωή.Αλλιώς δεν εξηγείται να έχουν μείνει μόνο 2 δολοφόνοι και ναι , τη θεωρώ αθώα.

Πιο πριν δε μου απάντησες σε κάτι που σε είχα ρωτήσει.Λες ότι ο Dem πιθανόν να ψήφισε τη Ζωίτσα για να μην τραβήξει την προσοχή, επειδή ήταν συνεργός του και δεν είχε ελπίδα να σωθεί.Την ίδια κατηγορία έριξα κι εγώ σε εσένα που την ψήφισες.Η διαφορά όμως είναι ότι ο Dem ήταν απ' τους πρώτους που την ψήφισαν , άρα αποκλείεται να το έκανε για να τη σώσει , δε νομίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
JJ δεν θα πω πολλα, ενα μονο

ναι, μπλοφαρα στην Zwitca οπως μπλοφαρα και με τον wild_boy, τον πετροπουλο, τον EKON πως ειναι αθωος, την ELENA πως ειναι αθωα;
Αναδιατύπωση^^

Δεν κατάλαβα τίποτα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αναδιατύπωση^^

Δεν κατάλαβα τίποτα:|

δεν με πειραζει, αδιαφορω εαν με πιστεψει ενας κατεμε δολοφονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Πιο πριν δε μου απάντησες σε κάτι που σε είχα ρωτήσει.Λες ότι ο Dem πιθανόν να ψήφισε τη Ζωίτσα για να μην τραβήξει την προσοχή, επειδή ήταν συνεργός του και δεν είχε ελπίδα να σωθεί.Την ίδια κατηγορία έριξα κι εγώ σε εσένα που την ψήφισες.Η διαφορά όμως είναι ότι ο Dem ήταν απ' τους πρώτους που την ψήφισαν , άρα αποκλείεται να το έκανε για να τη σώσει , δε νομίζεις?

jj! εγώ θα την περιμένω την απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ακούραστοι οι παίχτες μας. :popcorn:

Τελικά, πρέπει να φταίνε αυτά που σας δίνουμε και τρώτε κάθε μέρα στις 20:00. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πιο πριν δε μου απάντησες σε κάτι που σε είχα ρωτήσει.Λες ότι ο Dem πιθανόν να ψήφισε τη Ζωίτσα για να μην τραβήξει την προσοχή, επειδή ήταν συνεργός του και δεν είχε ελπίδα να σωθεί.Την ίδια κατηγορία έριξα κι εγώ σε εσένα που την ψήφισες.Η διαφορά όμως είναι ότι ο Dem ήταν απ' τους πρώτους που την ψήφισαν , άρα αποκλείεται να το έκανε για να τη σώσει , δε νομίζεις?
Δε σου απάντησα;:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ΕΙΠΑ: "Η εμπειρία μου από το Παλέρμο #31, μου έχει δείξει ότι ένας δολοφόνος μπορεί να θυσιαστεί για να θολώσει τα νερά [ψήφος του dem στη Ζωή, θυσία της myrtle stο #31]."

Για πολλοστή φορά, διάβαζε πιο ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τα μηνύματά μου.

Πάω για ύπνο-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Δε σου απάντησα;:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ΕΙΠΑ: "Η εμπειρία μου από το Παλέρμο #31, μου έχει δείξει ότι ένας δολοφόνος μπορεί να θυσιαστεί για να θολώσει τα νερά [ψήφος του dem στη Ζωή, θυσία της myrtle stο #31]."

Για πολλοστή φορά, διάβαζε πιο ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τα μηνύματά μου.

Πάω για ύπνο-.-'
Το διάβασα , αλλά μου κάνει μεγάλη εντύπωση να θυσιάζει το δολοφόνο από τόσο νωρίς στην ψηφοφορία.
Τέλος πάντων.Καληνύχτα !
Ακούραστοι οι παίχτες μας. :popcorn:

Τελικά, πρέπει να φταίνε αυτά που σας δίνουμε και τρώτε κάθε μέρα στις 20:00. :popcorn:
Μπορεί να έχουμε μείνει λίγοι , αλλά ερημιά δε θα πέσει ποτέ ! :P
Άσε που φτάνουμε και στην πηγή τώρα...ελπίζω... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ήμουν ο πρώτος που την ψήφισε χθες βράδυ...
Λες να είχα προβλέψει ότι θα έφευγε η συνεργός μου?
αν δεν κανω λαθος χθες μετα την αποχωρηση του μαυρουλι λεγαν ολοι οτι συμφωνουν με την ελενα και οτι θα βγει η ζωη ...πραγμα που ηταν φανερο απο το κλιμα που επικρατούσε...οποτε μπορει εσυ να την ψηφησες για να φανεις αθωος μιας και ησουν ο πρωτος


Για μένα οι δολοφόνοι είναι ο jj! και η toi_toi!
Βλέποντας τις ψηφοφορίες , έχουν ψηφίσει πολίτες και "ψιλοάκυρους" ,αλλά και τη μπλε πεταλούδα !(όπως έκανε ο freak πριν)
Κινούνται διαφορετικά από εμάς κι ήσυχα χωρίς να τους καταλάβουν.
Έπειτα , ήταν απ' τους τελευταίους σήμερα που ψήφισαν τη z0itCa στην ψηφοφορία.
Γιατί?Γιατί προφανώς η z0itCa ήταν δολοφόνος και βλέποντας ότι δε μπορούσαν να τη σώσουν , την ψήφισαν για να φανούν αθώοι !
Αυτά από μένα.(ευτυχώς που δεν έχουμε δολοφονία το Σαββατοκύριακο :P )
Όσοι δε με πιστεύετε , δείτε όλες τις ψηφοφορίες και θα καταλάβετε.
χα χα χα! μπηκα και στην δικια σου λιστα! τιμη μου!

να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι ολες μου τις ψηφους αλλα θα σου απαντησω
ψηφισα την ριρικα 2 φορες γιατι οπως εχω πει 1.000.000 φορες την θεωρουσα ενοχη λογω εκεινης της παρεξηγησης με το ποστ της
ψηφισα τον μαυρουλι γιατι ηταν σπαστικο το γεγονος οτι καθε φορα δεν ελεγε τιποτα αλλο περα του οτι κλαιγόταν οτι ηταν αθωος.
μα συγνωμη βρε αγορι μου αλλα το γεγονος οτι η ζωη θα βγαινε σημερα ειχε γινει φανερο μετα την χθεσινη αποχωρηση και την σημερη δολοφονια του φορεβερ οποτε αν ημουν δολοφονος χαζη θα μουν να περιμενω να βραδιάσει για να ψηφισω?
και να σου πω την αληθεια το απογευμα ηθελα να σε ψηφισω μετα το ποστ της τζειν οπου σε ψηφισε αλλα δεν το κανα γιατι θα αρχιζατε ολοι τα κλασσικά οτι εγω και η τζειν επιτεθηκαμε συγχρόνως στην πεταλουδα και τωρα σε ψηφιζουμε και οτι ειμαστε δολοφονοι και αλλα τετοια οποτε λεω ας ψηφισω ζωη!

Ο Dem ήταν ο δεύτερος μετά από μένα που ψήφισε Ζωίτσα.Πώς είναι δυνατόν να το έκανε , επειδή η Ζωίτσα θα έβγαινε?


Έχουμε μείνει 9 παίκτες.2 δολοφόνοι.Η toi_toi και εσύ είστε οι μόνοι που ψηφίζετε διαφορετικά και είστε εκτός κύματος.
Νομίζω πως τα πράγματα έχουν γίνει απλά πια.Καλώ και τους συμπαίκτες μου να δουν τα τελευταία ποστ των ψηφοφοριών.

Μη σε ανησυχεί.Αυτό σκοπεύω να κάνω. :P
απο ποτε θεωρειτε επιχειρημα η σειρα που ψηφισαμε την ζωη? τελικα επρεπε χθες στις 8:01 να ψηφισω ζωη να τελειωνω!:P


λολ! οποιος δεν ακολουθει το κυμα ειναι δολοφονος?:P


Εσύ μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί τόσους γύρους με την toi_toi ψηφίζατε πεταλούδα (σαν τον φρικ ) , tsarachaf , Econ (που σας βόλευε , επειδή ήταν πολίτης) κλπ?Στις ημέρες που δεν υπήρχε αποκάλυψη και διώχτηκαν κάποιοι δολοφόνοι , εγώ συμφώνησα με το κύμα.Εσείς πάλι όχι.Δεν έχει νόημα να προσπαθείς να κρυφτείς πια. ;)
τσαρατσαφ δεν ψηφισα ποτε! εκον δεν θυμαμαι αν ψηφισα οποτε δεν μιλαω:P

και εξηγησε μου γιατι πρεπει να ακολουθουμε το κυμα? δικια μας αποψη δεν μπορουμε να εχουμε?

πολυ την αθωα περιστερα μας κανεις!
Θα περιμένω την ψήφο κι απ' τη συνεργό σου. ;)

το απογευμα δεν σε ψηφισα για να μην λετε οτι ειμαι εγω και η τζειν δολοφονος αλλα τωρα θα το κανω και ας πειτε εμενα και τον τζει τζει δολοφονους...δεν με νοιαζει! διωξτε εναν ακομα πολιτη και ετσι θα κανετε και ευκολοτερο το εργο των δολοφονων!

σε ψηφιζω και γω λοιπον για τους παρακατω λογους:
1)ψηφισες πρωτος την ζωη γιατι ηξερες οτι θα φυγεις και με αυτο τον τροπο φαινεσαι αθωος
2)ακολουθεις την μαζα ετσι ωστε να φανεις καλος πολιτης
3)δεν υπαρχει 3
bluestas95 απο μενα επειδη το ζητησε!:P

και αν δω κατι στην πορεια και αλλαξω γνωμη θα αλλαξω και ψηφο!






και τωρα μπορειτε ανετα να λετε οτι εγω και ο τζει ειμαστε δολοφονοι!:D

μετα απο αυτο το ποστ εχετε έτοιμα επιχειρηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ακούραστοι οι παίχτες μας. :popcorn:

Τελικά, πρέπει να φταίνε αυτά που σας δίνουμε και τρώτε κάθε μέρα στις 20:00. :popcorn:
:redface::P
Το διάβασα , αλλά μου κάνει μεγάλη εντύπωση να θυσιάζει το δολοφόνο από τόσο νωρίς στην ψηφοφορία.
Τέλος πάντων.Καληνύχτα !
Ξύπνααααααααα. Από 24 έχουμε μείνει 9-.-'

Οι δολοφόνοι θέλουν να τους εμπιστεύονται όσο το δυνατόν περισσότεροι πολίτες, ώστε να μην τους ψηφίζουν. Ειδικά, όταν οι παίκτες είναι λίγοι-.-'

Καληνύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Because the night belongs to lovers
Because the night belongs to lust
Because the night belongs to lovers
Because the night belongs to us :clapup:



Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
:1eye:

1. blue_butterfly
2.
bluestas95 - jj!
3.
Demlogic
4.
JaneWin
5.
jj! - bluestas95
6.
maria_lulu
7.
soter
8.
toi_toi - bluestas95
9.
Rinaking


Ψήφοι
2 bluestas95
1 jj!

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2 #3
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
14. z0itCa - Ψηφοφορία - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
15. tsarachaf - Απουσίες - 05/08/2011- Πολίτης με Αλεξίσφαιρη Ιδιότητα


Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

To Σ/Κ το θέμα θα μείνει ανοιχτό κυρίως.
Μερικές στιγμές (κυρίως βράδια) θα κλειδώνεται για να γίνει και κάνα καθάρισμα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ωω. Έχουμε νέα αφιέρωση από τον Βάιο.:D




Και μένα τι με νοιάζει
εδώ έχει πάντα ήλιο
μόνο που με τρομάζει
οπότε λέω θα φύγω
είχα πει θα φύγω είχα πει

Κι όμως είμαι ακόμα εδώ
κι αυτό το καλοκαίρι!:clapup::clapup:




Η ανώμαλη που χαίρεται, που είναι ακόμα εδώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top