Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και μόνο τις ψηφοφορίες να δείτε , φαίνεται ο ένας δολοφόνος.(για να μην πω κι ο δεύτερος) :whistle:
Και δεν αναφέρομαι σ' αυτή που βγάλαμε τη Ζωίτσα.
Πες μας τις σκέψεις σου blue. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Παρακαλούνται οι κύριοι νεκροί του Παλέρμο #33 να σωπάσουν επιτέλους και να επιστρέψουν σε καζάνια και λιβάδια, αντιστοίχως. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Πες μας τις σκέψεις σου blue. :popcorn:
ΣΕ , περίμενα τους παίκτες να ρωτήσουν. :pfff:
Αλλά άντε , ας πω τώρα την ετυμηγορία μου. :P

Για μένα οι δολοφόνοι είναι ο jj! και η toi_toi!
Βλέποντας τις ψηφοφορίες , έχουν ψηφίσει πολίτες και "ψιλοάκυρους" ,αλλά και τη μπλε πεταλούδα !(όπως έκανε ο freak πριν)
Κινούνται διαφορετικά από εμάς κι ήσυχα χωρίς να τους καταλάβουν.
Έπειτα , ήταν απ' τους τελευταίους σήμερα που ψήφισαν τη z0itCa στην ψηφοφορία.
Γιατί?Γιατί προφανώς η z0itCa ήταν δολοφόνος και βλέποντας ότι δε μπορούσαν να τη σώσουν , την ψήφισαν για να φανούν αθώοι !
Αυτά από μένα.(ευτυχώς που δεν έχουμε δολοφονία το Σαββατοκύριακο :P )
Όσοι δε με πιστεύετε , δείτε όλες τις ψηφοφορίες και θα καταλάβετε.

Τώρα όσον αναφορά τον SK , δεν ξέρω ποιος είναι.Πιστεύω ότι κινείται με το ρεύμα των πολιτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΣΕ , περίμενα τους παίκτες να ρωτήσουν. :pfff:
Αλλά άντε , ας πω τώρα την ετυμηγορία μου. :P

Για μένα οι δολοφόνοι είναι ο jj! και η toi_toi!
Βλέποντας τις ψηφοφορίες , έχουν ψηφίσει πολίτες και "ψιλοάκυρους" ,αλλά και τη μπλε πεταλούδα !(όπως έκανε ο freak πριν)
Κινούνται διαφορετικά από εμάς κι ήσυχα χωρίς να τους καταλάβουν.
Έπειτα , ήταν απ' τους τελευταίους σήμερα που ψήφισαν τη z0itCa στην ψηφοφορία.
Γιατί?Γιατί προφανώς η z0itCa ήταν δολοφόνος και βλέποντας ότι δε μπορούσαν να τη σώσουν , την ψήφισαν για να φανούν αθώοι !
Αυτά από μένα.(ευτυχώς που δεν έχουμε δολοφονία το Σαββατοκύριακο :P )
Όσοι δε με πιστεύετε , δείτε όλες τις ψηφοφορίες και θα καταλάβετε.

Τώρα όσον αναφορά τον SK , δεν ξέρω ποιος είναι.Πιστεύω ότι κινείται με το ρεύμα των πολιτών.
Εγώ, προσωπικά, περίμενα τη δολοφονία για να βγάλω συμπεράσματα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Εγώ, προσωπικά, περίμενα τη δολοφονία για να βγάλω συμπεράσματα:worry:
Ποια δολοφονία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Τη σημερινή:confused:
Είχαμε δύο.
Σύμφωνα πάντως μ' αυτό το post που έκανες χθες , δεν αναφέρεις τη z0itCa ως ένοχη , αλλά τον demlogic , τη rinaking και το focko.:confused:
Λίγο δύσκολο να σε έκανε η σημερινή δολοφονία να αλλάξεις ριζικά γνώμη και να ψηφίσει τη Ζωίτσα , δε νομίζεις? :hmm:
Ευτυχώς τη Δευτέρα έχουμε και αποκάλυψη ιδιότητας και θα πέσουν οι μάσκες. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είχαμε δύο.
Σύμφωνα πάντως μ' αυτό το post που έκανες χθες , δεν αναφέρεις τη z0itCa ως ένοχη , αλλά τον demlogic , τη rinaking και το focko.:confused:
Λίγο δύσκολο να σε έκανε η σημερινή δολοφονία να αλλάξεις ριζικά γνώμη και να ψηφίσει τη Ζωίτσα , δε νομίζεις? :hmm:
Ευτυχώς τη Δευτέρα έχουμε και αποκάλυψη ιδιότητας και θα πέσουν οι μάσκες. :look:
Aαααααα, εννοώ αυτή των δολοφόνων, όπου αποκαλύφθηκε η ιδιότητα του fockou.

Πάντως, νομίζω ότι δε διάβασες προσεκτικά το μήνυμα που ψήφισα τη z0itCa.

Αφού ο fockos αποδείχτηκε πολίτης, η rinaking (η οποία υποστήριζε ότι ο fockos είναι αθώος) είναι προσωρινά αθώα για εμένα. Είπα να ακολουθήσω το δρόμο που χάραξε η rinaking, μιας και αποδείχτηκε σωστή με τον focko.

Για τον demlogic, δεν άλλαξα τη γνώμη μου.
_______________________
Όπως και να 'χει, έπρεπε να διαβάσεις λίγο πιο προσεκτικά το μήνυμα στο οποίο ψήφιζα τη z0itCa. Επανέρχομαι με edit.

edit: Αυτό είναι το μήνυμα, στο οποίο ψήφισα τη z0itCa, που έχει και μια θετική από τον dannaros:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Aαααααα, εννοώ αυτή των δολοφόνων, όπου αποκαλύφθηκε η ιδιότητα του fockou.

Πάντως, νομίζω ότι δε διάβασες προσεκτικά το μήνυμα που ψήφισα τη z0itCa.

Αφού ο fockos αποδείχτηκε πολίτης, η rinaking (η οποία υποστήριζε ότι ο fockos είναι αθώος) είναι προσωρινά αθώα για εμένα. Είπα να ακολουθήσω το δρόμο που χάραξε η rinaking, μιας και αποδείχτηκε σωστή με τον focko.

Για τον demlogic, δεν άλλαξα τη γνώμη μου.
_______________________
Όπως και να 'χει, έπρεπε να διαβάσεις λίγο πιο προσεκτικά το μήνυμα στο οποίο ψήφιζα τη z0itCa. Επανέρχομαι με edit.

jj! καρφώνεσαι. :whistle:
Τι σχέση έχει η δολοφονία του fockou με τη Rinaking?Εγώ είχα διαμάχη με το focko , όχι η Rinaking.
Άρα , αυτό που λες δε στέκει.Και γνωρίζοντας ότι η Rinaking και ο Dem έχουν παρόμοιες απόψεις με μένα , μπορώ να πω ότι σίγουρα δεν είναι δολοφόνοι.Γιατί αν ήταν αυτοί , θα ήμουν κι εγώ.Αλλά έχουν απομείνει δύο.Κι ο ένας είσαι εσύ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
jj! καρφώνεσαι. :whistle:
Τι σχέση έχει η δολοφονία του fockou με τη Rinaking?Εγώ είχα διαμάχη με το focko , όχι η Rinaking.
Άρα , αυτό που λες δε στέκει.Και γνωρίζοντας ότι η Rinaking και ο Dem έχουν παρόμοιες απόψεις με μένα , μπορώ να πω ότι σίγουρα δεν είναι δολοφόνοι.Γιατί αν ήταν αυτοί , θα ήμουν κι εγώ.Αλλά έχουν απομείνει δύο.Κι ο ένας είσαι εσύ. ;)
Δε μου αρέσει, όταν δε με καταλαβαίνουν:P

Σήμερα είχαμε δολοφονία, βγήκε ο fockos, αποκαλύφθηκε ότι είναι πολίτης.

Η rinaking, υποστήριζε ότι ο fockos είναι αθώος, άρα σήμερα που αποκαλύφθηκε ότι όντως είναι αθώος, την κρίνω προσωρινά αθώα.

Ο dem, χτες υποστήριζε με νύχια και με δόντια τη z0itCa. Μετά τη ψηφοφορία, δήθεν απολογήθηκε για τη λάθος προτροπή του, να ψηφίσουμε Maurouli. Συνεχίζω, όμως, να τον έχω στους υπόπτους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

To Σ/Κ το θέμα θα μείνει ανοιχτό κυρίως.
Μερικές στιγμές (κυρίως βράδια) θα κλειδώνεται για να γίνει και κάνα καθάρισμα κλπ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly
2.
bluestas95
3.
Demlogic
4.
JaneWin
5.
jj!
6.
maria_lulu
7.
soter
8.
toi_toi
9.
Rinaking


Ψήφοι


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2 #3
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
14. z0itCa - Ψηφοφορία - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
15. tsarachaf - Απουσίες - 05/08/2011- Πολίτης με Αλεξίσφαιρη Ιδιότητα


Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Δε μου αρέσει, όταν δε με καταλαβαίνουν:P

Σήμερα είχαμε δολοφονία, βγήκε ο fockos, αποκαλύφθηκε ότι είναι πολίτης.

Η rinaking, υποστήριζε ότι ο fockos είναι αθώος, άρα σήμερα που αποκαλύφθηκε ότι όντως είναι αθώος, την κρίνω προσωρινά αθώα.

Ο dem, χτες υποστήριζε με νύχια και με δόντια τη z0itCa. Μετά τη ψηφοφορία, δήθεν απολογήθηκε για τη λάθος προτροπή του, να ψηφίσουμε Maurouli. Συνεχίζω, όμως, να τον έχω στους υπόπτους μου.

Εντάξει.Έστω ότι η δολοφονία του fockou σε έκανε να θεωρείς τη RIna αθώα.Που και πάλι δε βγάζω κάποιο νόημα διότι η Rina αν ήταν δολοφόνος, θα μπορούσε κάλλιστα να τον θεωρήσει επίσης αθώο για να μην την υποπτευθούμε.

Ας δεχτώ όμως ότι την αθώωσες γι' αυτό.Γιατί ψήφισες τη z0itCa απ' το πουθενά ,εμπιστευόμενος τη Ρίνα (επειδή είχε πει ότι ο fockos είναι αθώος :confused:) και δεν ψήφισες τον Dem?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εντάξει.Έστω ότι η δολοφονία του fockou σε έκανε να θεωρείς τη RIna αθώα.Που και πάλι δε βγάζω κάποιο νόημα διότι η Rina αν ήταν δολοφόνος, θα μπορούσε κάλλιστα να τον θεωρήσει επίσης αθώο για να μην την υποπτευθούμε.
:confused:

Λόγω ρόλου του fockou, θεωρώ τη rina αθώα, όχι λόγω δολοφονίας.
Ας δεχτώ όμως ότι την αθώωσες γι' αυτό.Γιατί ψήφισες τη z0itCa απ' το πουθενά ,εμπιστευόμενος τη Ρίνα (επειδή είχε πει ότι ο fockos είναι αθώος :confused:) και δεν ψήφισες τον Dem?
Γιατί, ναι μεν εμπιστεύτηκα τη rina, μιας και ήξερε ότι ο fockos είναι αθώος, άλλα κυρίως επειδή ο dem πάσχιζε να τη σώσει χτες. Σήμερα, όμως, δεν τον είδα να συμμετέχει πολύ. Ίσως επειδή δεν μπόρεσε να σώσει τη z0itCa:smoke:

Περίμενα τέτοια αντίδραση από αυτόν. Δηλαδή η ψήφος μου στη z0itCa, ήταν ένα είδος μπλόφας, για να δω αν ο dem την υπερασπιστεί (και συμμετέχει) όπως εχτές. Το μόνο που έκανε όμως, ήταν να με κατηγορήσει αμέσως μετά την καταχώρηση της ψήφου μου στη z0itCa και μετά να χαθεί από προσώπου γης:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
:confused:

Λόγω ρόλου του fockou, θεωρώ τη rina αθώα, όχι λόγω δολοφονίας.
Ναι.Κατ' επέκταση αυτό εννοούσα ίσως? :P
Γιατί, ναι μεν εμπιστεύτηκα τη rina, μιας και ήξερε ότι ο fockos είναι αθώος, άλλα κυρίως επειδή ο dem πάσχιζε να τη σώσει χτες. Σήμερα, όμως, δεν τον είδα να συμμετέχει πολύ. Ίσως επειδή δεν μπόρεσε να σώσει τη z0itCa:smoke:

Περίμενα τέτοια αντίδραση από αυτόν. Δηλαδή η ψήφος μου στη z0itCa, ήταν ένα είδος μπλόφας, για να δω αν ο dem την υπερασπιστεί (και συμμετέχει) όπως εχτές. Το μόνο που έκανε όμως, ήταν να με κατηγορήσει αμέσως μετά την καταχώρηση της ψήφου μου στη z0itCa και μετά να χαθεί από προσώπου γης:confused:
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τη λογική σου.
Ο dem δεν πάσχιζε να σώσει τη Ζωίτσα , αλλά του είχε κολλήσει η ιδέα ότι ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος.
Τελικά , αποδείχτηκε αθώος ο Μαυρούλης , οπότε ο Dem δεν είχε λόγο να μην ψηφίσει τη Ζωή.

Όπα !Η ψήφος σου στη Ζωίτσα ήταν για να μπλοφάρεις με τον Dem ή επειδή εμπιστεύτηκες τη Ρίνα?Διάλεξε. :P
Εγώ πιστεύω ότι το έκανες ,επειδή είδες ότι η συνεργός σου δεν είχε ελπίδα σωτηρίας. ;)
Διότι τη Ζωίτσα δεν είχες κατηγορήσει , αλλά αυτούς που εμπιστεύομαι εγώ πιο πολύ.

Btw , έχετε και την ίδια τακτική με τη Ζωή.Με το που σε κατηγόρησα πήρε το pc φωτιά.:hehe:
(Μην το πάρεις στα σοβαρά αυτό το τελευταίο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τη λογική σου.
Ο dem δεν πάσχιζε να σώσει τη Ζωίτσα , αλλά του είχε κολλήσει η ιδέα ότι ο Μαυρούλης είναι δολοφόνος.
Τελικά , αποδείχτηκε αθώος ο Μαυρούλης , οπότε ο Dem δεν είχε λόγο να μην ψηφίσει τη Ζωή.
Το πιστεύεις αυτό που λες ή έτσι σου είπαν να λες;:confused::confused::confused::confused:

Η εμπειρία μου από το Παλέρμο #31 μου λέει, ότι μπορεί να θυσιαστεί ένας δολοφόνος, για να θολωθούν τα νερά [ψήφος dem προς Ζωή ή αλλιώς θυσία της myrtle, όσον αφορά το #31].
Όπα !Η ψήφος σου στη Ζωίτσα ήταν για να μπλοφάρεις με τον Dem ή επειδή εμπιστεύτηκες τη Ρίνα?Διάλεξε. :P
Και τα δύο:confused:
Εγώ πιστεύω ότι το έκανες ,επειδή είδες ότι η συνεργός σου δεν είχε ελπίδα σωτηρίας. ;)
Αυτό μπορεί να έγινε και με την περίπτωση του dem.
Διότι τη Ζωίτσα δεν είχες κατηγορήσει , αλλά αυτούς που εμπιστεύομαι εγώ πιο πολύ.
Εμπιστεύτηκα κι εγώ τη Rina, τι άλλο θες;:P
Btw , έχετε και την ίδια τακτική με τη Ζωή.Με το που σε κατηγόρησα πήρε το pc φωτιά.:hehe:
(Μην το πάρεις στα σοβαρά αυτό το τελευταίο)
Δυστυχώς, το βράδυ είμαι στο σπίτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Το πιστεύεις αυτό που λες ή έτσι σου είπαν να λες;:confused::confused::confused::confused:

Η εμπειρία μου από το Παλέρμο #31 μου λέει, ότι μπορεί να θυσιαστεί ένας δολοφόνος, για να θολωθούν τα νερά [ψήφος dem προς Ζωή ή αλλιώς θυσία της myrtle, όσον αφορά το #31].
Ναι , αυτή την υποψία έχω και 'γω για σένα. :D
Δε μου είπε κανείς να πω τίποτα.Ξέρεις τι ρόλο βαράω. ;)
Για πες μου λοιπόν , τι σκοπεύεις να κάνεις από 'δω κι πέρα?Ποιοι είναι οι 2 που θεωρείς δολοφόνους? (Περιμένω με αγωνία ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ναι , αυτή την υποψία έχω και 'γω για σένα. :D
Εγώ δεν μπορώ να την έχω για ον dem;;;:confused:
Δε μου είπε κανείς να πω τίποτα.Ξέρεις τι ρόλο βαράω. ;)
Δεν ξέρω, άλλα μπορώ να μάθω:whistle:
Για πες μου λοιπόν , τι σκοπεύεις να κάνεις από 'δω κι πέρα?Ποιοι είναι οι 2 που θεωρείς δολοφόνους? (Περιμένω με αγωνία ! )
Τι να σου πω;:hmm:

Ο ένας είναι ο dem. Για τον άλλον δεν ξέρω ακόμη. Θα περιμένω το Σαββατοκύριακο να κόψω κίνηση.

Στην ψηφοφορία της Δευτέρας, δεν έχω τίποτα να φοβηθώ. Είτε με ψηφίσετε, είτε όχι, δε με πειράζει:P 'Έχει αποκάλυψη:smoke:Σε προκαλώ να με ψηφίσεις, μάλιστα. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να την έχω για ον dem;;;:confused:
Ο Dem ήταν ο δεύτερος μετά από μένα που ψήφισε Ζωίτσα.Πώς είναι δυνατόν να το έκανε , επειδή η Ζωίτσα θα έβγαινε?
Δεν ξέρω, άλλα μπορώ να μάθω:whistle:
Προχωράω. :whistle:
Τι να σου πω;:hmm:

Ο ένας είναι ο dem. Για τον άλλον δεν ξέρω ακόμη. Θα περιμένω το Σαββατοκύριακο να κόψω κίνηση.

Στην ψηφοφορία της Δευτέρας, δεν έχω τίποτα να φοβηθώ. Είτε με ψηφίσετε, είτε όχι, δε με πειράζει:P 'Έχει αποκάλυψη:smoke:
Ακόμα περιμένεις για τον δεύτερο? Πω , είμαι μπροστά τελικά. :D
Βέβαια , δε χρειάζεται να βρεις και δεύτερο , καθώς ψηφίζεις έναν για να φύγει.
Έχουμε μείνει 9 παίκτες.2 δολοφόνοι.Η toi_toi και εσύ είστε οι μόνοι που ψηφίζετε διαφορετικά και είστε εκτός κύματος.
Νομίζω πως τα πράγματα έχουν γίνει απλά πια.Καλώ και τους συμπαίκτες μου να δουν τα τελευταία ποστ των ψηφοφοριών.
Σε προκαλώ να με ψηφίσεις, μάλιστα. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις.
Μη σε ανησυχεί.Αυτό σκοπεύω να κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τη μελλοντική ψήφο, λοιπόν:P

Ούτως ή άλλως, θα έφευγα λόγω απουσιών, άρα χάρη μού κάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Ούτως ή άλλως, θα έφευγα λόγω απουσιών, άρα χάρη μού κάνεις:P

Αυτή είναι η απάντησή σου?χαχαχα.

ψήφος : jj!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top