Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ο τσαρα θα ειναι πολυ υποπτος για μενα αμα ψηφισει την επομενη φορα , απο εκει και περα
θα ψηφισω οτι θελει η Rinaking
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αντίο:cry_x: αυτό που θέλω να σας πω είναι: ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ, ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ! :tongue:
εσείς όμως δε με πιστέψατε :pfff:
και επίσης με διώξατε κιόλας!:'(
τώρα όμως, εσείς, αντί να διώξετε δολοφόνο, διώξατε εμένα. τα λέμε στο τέλος του παιχνιδιού :hello:

πάντως οι δολοφόνοι μου είναι:

1. τσαφ τσουφ
2. μαρια λουλου
3. ζωιτσα
4. δεμ
5. τζει τζει

αντίο:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
έχω απογοητευθεί αφάνταστα... απο το μεσημερι σας προειδοποιω μην ψηφισετε φοσκο ή μαυρουλη... ειναι αθωοι σας ελεγα.. ψηφιστε την ζωη και θα δειτε οτι εχω δικιο... η ζωη σας επεισε με συναισθηματα εγω χρησιμοποιησα αποδειξεις... τεσπα... επισης σας προειδοποιησα οταν φυγει ο μαυρουλης μην στραφειτε στον φοσκο... αλλα ο με γραφετε παλι... πως θελετε να κερδισετε οταν κανετε ακριβως αυτο που θελουν οι δολοφονοι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι παθατε και δεν μιλάτε; κανείς δε θα με αποχαιρετήσει; :cry_x:

(σορυ, δεν ξαναμιλάω)

:( εχουμε συγκινηθεί όλοι δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ. Όταν κοιτάμε στον ουρανό θα κοιτάμε τον αστερισμό του Μαυρου Γατούλη που θα μας καθοδηγεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αντίο Μαυρούλη και συγνώμη.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Συνεχίζουμε! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
αντίο:cry_x: αυτό που θέλω να σας πω είναι: ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ, ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ! :tongue:
εσείς όμως δε με πιστέψατε :pfff:
και επίσης με διώξατε κιόλας!:'(
τώρα όμως, εσείς, αντί να διώξετε δολοφόνο, διώξατε εμένα. τα λέμε στο τέλος του παιχνιδιού :hello:

και γω σας τα λεγα, σας τα λεγα:(

καλο βραδυ σε ολους.. δεν ξερω αν θα ξαναμπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μόλις κατέφθασε πμ από Μαυρούλη! :P

Λέει συγχωρεί την μπλέ πεταλούδα.
Και μου έστειλε να βάλω και μια εικόνα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πραγματικά.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Είχαμε διακοπή ρεύματος εδώ και προς έκπληξη μου τώρα που μπήκα δεν είχα να διαβάσω 20 σελίδες , αλλά μία.
Πολύ ησυχία έπεσε μετά την αποχώρηση του Μαυρούλη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - z0itCa
2. bluestas95 - z0itCa
3. Demlogic - z0itCa
4. fockos
5. foreverfreak - blue_butterfly
6. JaneWin
7. jj!
8. maria_lulu - z0itCa
9. soter
10. toi_toi
11. tsarachaf
12. z0itCa
13. Rinaking


Ψήφοι
4 z0itCa
1 blue_butterfly


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης


Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Λίγοι μείναμε απ' ότι βλέπω.:worry:

Μετά την αποχώρηση του Μαυρούλη λέω να αφήσω το "πείσμα" μου με με το focko.
Ίσως έτσι είναι το στυλ του να τρολλάρει , δεν ξέρω.Και ο Μαυρούλης που έκανε χαζές κινήσεις αποδείχτηκε πολίτης.

Δεν έχω άλλη επιλογή , οπότε θα εμπιστευτώ προς το παρόν τη Rinaking.
Δεν υπάρχει περιθώριο για λάθη.

Ψήφος: z0itca
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Και εγω επίσης,ΨΗΦΙΖΩ Zwitca, θα δείξω εμπιστοσύνη στην άποψη της rinaking, και να κόψη αντιδρασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εγώ z0itCa.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ξεκινώ το διάβασμα των σελίδων 118-150:'(

Τα λέμε σε λίγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ξεκινώ το διάβασμα των σελίδων 118-150:'(

Τα λέμε σε λίγο:P
Να πας , θέλω να βγάλω συμπεράσματα για σένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το τελευταίο μήνυμα του Τάσου :
Εγώ θέλω να σας υποδείξω μία λίστα με τους σουπερ υπόπτους αυτή τη στιγμή. Και είναι οι: Dannaros, fockos, Rinaking, MAYROULIS
Μαυρούλης - Πολίτης, Ντάναρος λογικά και αυτός. Και για την Ρινάκι είμαι 75% σίγουρη ότι είναι πολίτης. Άρα θέλω να πιστεύω πως βγήκε έστω και ένας δολοφόνος.
Demlogic and bluestas είστε τα εύκολα θύματα και νομίζω πως θα φύγετε από την Πόλη του Παλέρμο άδικα σαν κι εμένα.
Αχ μωλέ μωλέ. :(

~~~~~~~~~​
Το γεγονός ότι ξαφνικά σώθηκε η Ζωή σήμερα,στην ημέρα αποκάλυψης με βάζει σε υποψίες. Δεν ξέρω τι σχεδιάζουν οι δολοφόνοι,αλλά και μια από αυτούς να είναι και να βγει αύριο όπως το βλέπω,δεν θα μάθουμε τι ήταν. =/
Πφφ maria_lulu, Demlogic και ίσως z0itca
οι αθώοι! :whistle:
Και εγώ z0itCa.
Για την Ζωή χρειάστηκες λιγότερο από 12 ώρες να αλλάξεις άποψη,για μένα πάλι εδώ και μέρες είσαι σταθερή. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Είχα πειστεί ότι ο MAYROULIS ήταν δολοφόνος. :( Σκόπευα να αλλάξω τη ψήφο μου, αλλά δεν πρόλαβα. :/

Τον dannaros τον σκότωσαν επειδή πλησίασε τους δολοφόνους ή για να κατηγορήσουμε τα άτομα που είπε ότι θεωρεί δολοφόνους. :hmm: Αλλά υπάρχει πιθανότητα να θυσίασαν το τσιράκι και να μετέτρεψαν έναν άλλο πολίτη σε δολοφόνο, αλλά δεν νομίζω, επειδή είναι νωρίς ακόμη.

Υποπτευόμουν το focko, αλλά μάλλον είναι αθώος. Αν αύριο ψηφίσει ο tsarachaf, θα τον θεωρήσω ύποπτο. Αυτή τη στιγμή θεωρώ ύποπτη την z0itCa, γιατί θα συμφωνήσω με την Rinaking, αλλά ίσως θα ήταν καλύτερο να φύγει σε ημέρα αποκάλυψης, αλλά μπορεί να είναι αργά μέχρι τη Δευτέρα. Αύριο θα έχουμε και δολοφονία από το sk και ίσως πετύχει δολοφόνο.

Θα ψηφίσω και εγώ τη z0itCa, αν δω κάποιο πιο ύποπτο, ίσως αλλάξω ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ψόφησα:'(
Για τον Τασο πιστεύω πως δεν ήταν δολοφόνος.

Θα συνεχίσω να θεωρώ υπόπτους τον Focko και τον MAYROULIS. Και οι 2 κατηγορούν χωρίς αιτιολόγηση. Ο fockos επέμενε να μην το βγάλουμε απόψε, γιατί ήθελε να βγει σε ημέρα αποκάλυψης. Το ίδιο και ο MAYROULIS. Ο Μαυρούλης έγραφε συνέχεια ποστ που έλεγε πως είναι αθώος. Ο fockos ζητάει να το εμπιστευτούμε. Ο Μαυρούλης ψήφιζε με το σύνολο (αυτή ήταν η αιτιολόγηση της ψήφο του), αλλά όταν πέρασε μπροστά ο πετρόπουλος, δεν τον ψήφισε. Μπορεί να είναι συνδολοφόνοι. Ο fockos τώρα υποστηρίζει τον mayrouλι. O MAYROULIS δεν έχει ψηφίσει ποτε΄τον φόκο. :hmm: Ο μαυρούλης ψηφίζει με τη λογική των δολοφόνων, δηλαδή στη πρώτη δολοφονία ψήφισε την Janewin με την αιτιολογία ότι το θύμα την ψήφισε και πέθανε. Στη 2η δολοφονία ψήφισε τον Τάσο με την ίδια αιτιολογία. :hmm: Τα άτομα που ψηφίζει ή κινδυνεύουν να φύγουν ή φεύγουν.

Είμαι ανάμεσα στον fockos και στον MAYROULIS, αλλά θα ξαναψηφίσω τον MAYROULIS γιατί σήμερα θα έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας και είναι ευκαιρία να δούμε την ιδιότητά του.

Ίσως αργότερα να αλλάξω ψήφο και να ψηφίσω τον focko, αν δω ότι είναι περισσότερο ύποπτος από τον MAYROULIS.
Έχεις την ίδια τακτική της Rinaking. Μπαίνεις και μας λες ότι ο παίκτης που έφυγε από ψηφοφορία είναι αθώος. Ξέρω, βέβαια, ότι δεν μπαίνεις τόσο συχνά στο forum μας, άλλα και πάλι, προσπάθησε να συμμετέχεις όσο πιο πολύ μπορείς στο Παλέρμο. We want παλιά Λουλού πίσω:'(

:P

Πρέπει να σοβαρευτούμε.΄..
να αποκλείσουμε άtομα που δεν είναι σίγουρα δολοφόνοι
zoitca, demlogic, zoitca, mavroulis,fockos

εσείς τι λέτε;
Πρώτος απ' όλους, πρέπει να σοβαρευτείς εσύ.

Ο Μαυρούλης, πάει στο καλό δεν ήταν δολοφόνος. Για τους υπόλοιπους έχω υποψίες.
Είπα σοβαρευτείτε αλλά εσείς δεν σοβαρεύεστε.

Τον Φώκο και το Μαυρούλη πάτε να βγάλετε........ ελεος δηλαδή.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ ....

Ενας από τους δολοφόνους είναι ο dannaros επειδή φοβάμαι μήπως δολοφονηθώ να το έχετε υπόψη σας.

Ξέρω σήμερα ότι είναι η τελευταία μου μέρα στο παιχνίδι ή θα με φάνε οι δολοφόνοι ή θα με φάτε εσείς. Κατηγορώ τον dannaro επειδή κατηγόρησε εμένα και εγώ δεν είμαι δολοφόνος αυτό σημαινει ότι είναι αυτός.


ψηφίζω dannaro
Τελικά, δολοφονηθηκε ο dannaros. Πάντως, δεν την μπορώ την κλάψα σου. Πάντα λες ότι είναι τελευταία σου μέρα, άλλα ποτέ δε φεύγεις.
επισης ενοχο θεωρω και το jj αλλα δεν θα πω τιποτα ακομα για αυτον... ακου εκει με θεωρει ενοχη επειδη ελειπα μια ωρα μετα την ψηφοφορια!!!! ε οχι ρε φιλε κατηγορησε με επειδη εχω δυο χερια.. με κοροηδευεις;;;;; τι μ@λ@κιες ειναι αυτες...
Σε παρακαλώ, να κρατείται το επίπεδο στη συζήτηση:) Και έλειπες μία ώρα πριν την ψηφοφορία:P

Δεν περίμενα, πάντως, τόσα νεύρα:|
Προσωπικά φοβάμαι τους 4 που δεν έχουν ψηφίσει ακόμα ότι θα με ψηφίσoυν κυρίως φοβάμαι τον jj
Δε σε ψήφισα τελικά, αν και ίσως να το έκανα, αν ήμουν εδώ.
Αλλάζω την ψήφο μου σe zoitca
Την οποία θεωρούσες σίγουρα αθώα. Μάλισταααα......
Γιατί εκεί που δεν μιλούσε πολύ, μόλις κατηγορήθηκε πήρε φωτιά το πι σι της από τα ποστ, ενώ είχε μόλις μια ψήφο!! Ψηφίστηκε πρώτη φορά με μία ψήφο και τα πήρε πραγματικά... Γιατί άραγε? Ύστερα δεν είπε ξανά την γνωστή της δικαιολογία που έχει πει ΔΥΟ φορές. Συγνώμη εγώ δεν ψάχνω σπίτι ΟΛΗ μέρα... Ύστερα οι ψήφοι της ποτέ δεν ήταν προς του δύο πιθανούς δολοφόνους που αποχώρησαν [wild boy και tasos97], όπως και τον soter και foreverfreak και jj!... Και ύστερα γιατί αν κάνω λάθος θα με διώξετε και δεν θα πω κάτι. Και τέλος, δεν προτίθεται να θυσιαστεί από μόνη της όπως έκανε ο dannaros, ο μαυρούλης, ο fockos.
Κι εσένα πήρε το πληκτρολόγιο φωτιά, σήμερα:hmm:
Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ, ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΕΚΤΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ
Γιατί σε έπιασε η λύσσα να προστατέψεις τη Ζωή;:confused:
ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΤΩΡΑ
Κι άλλη "λύσσα":eek:
:wall: συγνωμη , νομιζω πως τον ιδιο ρολο βαραει και ο φοκος -.- , ολα ειναι ενα καλοστημενο παιχνιδι απο τους δολοφονους, και ενα ηλιθιο παιξιμο απο focko, μαυρουλη
Mε ένα "Συγγνώμη", κατάφερες να βγεις λάδι;;;;;:confused: Μπράβο:confused:
την ριρίκα την υποστήριζε ο dannaros 100%... γιατί άραγε?? βρήκες αφορμή από το πανηλίθιο παίξιμο της.... μέχρι την δευτέρα θα είναι πολύ αργά....
Εσύ βρίζεις την τακτική του καθενός; oh my god:eek:
μην ανησυχεις, αλλος θα δολοφονηθει, και καλω ΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ.
Τώρα παίζεις σαν τον focko:|
Τι να πω ψηφίστε με επειδή κάνω ηλίθιο παίξιμο. Να ξέρετε όμως ότι εγώ δεν ψήφισα κανέναν πολίτη..... αυτοί που κάνανε έξυπνο παίξιμο τους ψηφίσανε.
Kαι πώς ξέρεις ότι δεν ψήφισες πολίτη;:hmm: Δώσε επιχειρήματα:worry:

btw: Αυτό το post έχει 2 θετικές (demlogic, rinaking):smoke:
Να πας , θέλω να βγάλω συμπεράσματα για σένα. :P
Καλά κάνεις:P

Ακούστε τώρα:
Θεωρώ ύποπτους:

  • τον focko, γιατί κάθε μέρα μας λέει ότι θα φύγει, ενώ πάντα μένει και μας πρήζει με το trolling του. Επίσης, κάνει "μαϊμουνιές":pfff: Ακούς εκεί να ψηφίζει τα τελευταία δευτερόλεπτα:pfff:
  • την rinaking, επειδή το ύφος στα μηνύματά της είναι πάντα επιθετικό και όταν δεν της μιλάμε, μας λέει ότι την γράφουμε. Από την άλλη, όταν της μιλάμε μας ενοχοποιεί στιγμιαία.
  • τον demlogic, για το λόγο ότι μας επέβαλλε να στραφούμε σε άλλους πέραν της Ζωής, ενώ λίγα post μετά, μας λέει να ψηφίσουμε Μαυρούλη. Ο Μαυρούλης αποδείχτηκε αθώος. Ο dem;;;
Έχω βάσιμες υποψίες, ότι οι εναπομείναντες δολοφόνοι είναι τρεις. Αφού φτάσαμε στη μέση του παιχνιδιού, νομίζω πως η ΣΕ οφείλει να μας ενημερώσει για τον αριθμό των κακών στο παιχνίδι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top