Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ο αγαπητός μας φίλος Βάιος σας αφιερώνει τραγουδάκι.

Απολαύστε. *_*
Πείτε ευχαριστώ στον Βάιο που σας σκέφτεται.:redface:

να πουμε και ευχαριστω που με εγραψε και ΕΣΦΑΞΕ ΤΗΝ ΔΥΣΤΗΧΗ ελενα;

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ FOCKO ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Γεια σας, ξανά! :)

[FONT=&quot]Κοιτούσα τις σημειώσεις που έχω (Ντεμ οι δικές μου είναι χειρόγραφες δεν μπορώ να σου τις δώσω![/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]) και διάβασα καλά και αυτά που έγραψε η Rinaking.
Αυτό που έχω να πω είναι ότι εγώ είμαι αθώα. Και πιστεύω ότι είναι κρίμα να βγω γιατί μπορώ να βοηθήσω να βγάλουμε εκτός τους δολοφόνους.. Σκεφτείτε ότι βγαίνει μία πολίτης και μένουν μέσα στο παιχνίδι περισσότεροι δολοφόνοι. Γιατί είμαι πολίτης.
Rinaking, δεν καταλαβαίνω ακόμη πραγματικά γιατί έχεις τέτοια μανία απέναντί μου.
Το μόνο που έκανα είναι να εξηγήσω στην blue_butterfly αυτά που εκείνη επιθυμούσε, και μετά να μιλήσω μαζί σου. Εσύ ζήτησες την προσοχή κάποιου, εσύ θέλησες κάποιον να σε προσέξει, και με κατηγορείς για αυτό?
Νομίζω, όλοι έχουν το δικαίωμα να απαντάνε σε κατηγορίες - αυτό άλλωστε είναι το νόημα!
Πώς θα καταλάβουμε ποιος είναι αθώος και ποιος είναι ένοχος, αν δεν απαντάμε στις ερωτήσεις των άλλων?

[/FONT]
θα φύγει που θα φύγει αθώος σήμερα, εσύ έχεις μεγαλύτερη αξία? ΓΙΑΤΙ? Γιατί θα βοηθήσεις να βγουν οι δολοφόνοι? Που όλη μέρα λείπεις? Δεν φταις εσύ που έχεις τον ρόλο του δολοφόνου αλλά αυτά που λες δεν στέκουν. Θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο πολίτη που θα "βοηθήσεις" να ξεσκεπάσουν οι πολίτες τους δολοφόνους. Θυσιάσου και απέδειξε την αθωότητα σου ΤΟΤΕ. Εγώ ναι το κάνω. Να φύγω άμα δεν είσαι δολοφόνος.

Plan b. όταν δείτε ότι ο μαυρούλης δεν είναι δολοφόνος, μην πάτε για focko αλλιώς ΧΑΣΑΜΕ.

Bluestas, demlogic και blue butterfly, αιφνιδιάστε τους με την αλλαγή ψήφου προς zoitca... ΔΕΝ θα το μετανιώσετε.... Όσο έχετε καιρό κάντε το.... και αν το κάνετε, θα δείτε τον soter ή τον jj! να ψηφίζει μαυρούλη!!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΕΣΑΣ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ, ή και ύστερα που θα βγει αθώος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε Ρινα σε εμπιστευομαι γαμωτο, sorry Dem, αλλλα θα το καθυστερησω λιγο για τον Maurouli!!! Αλλαζω ψηφο και τη δινω στη ZoitCa...

@Dem: Για το Sk, νομιζω πως ειναι καλο να το κρατησεις κρυφο λιγο ακομα!!! Προς το παρον φαινεται πως χτυπα δολοφονους... Απο την αλλη βεβαια μπορει να κανει κακο και στους πολιτες!!! Πφφφφφ... Θα το αναλυσουμε σε λιγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Αλλάξτε τις ψήφους σας !!Αθώος θα βγει ο Μαυρούλης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
3)Κι όμως είχε ψηφίσει τον Econ απ' ότι θυμάμαι και είχα κι εγώ ακριβώς την ίδια άποψη ως πολίτης.
ο econ ήταν αθώος!!! αθώους ψηφίζουν προς θεού, όποιον να ναι, όχι μαζεμένους αλλά σκόρπιους.... ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΝ όπως τάσος και wild boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Mαυρούλη εγώ δε ψηφίζω .... αν θέλετε να με διώξετε ας με διώξετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
άντε γρήγορα ζωή όλοι... αλλιώς δεν έχει νόημα να δείξουμε και καλά αθωότητα όπως ο freak ενώ δεν κινδυνεύει καν η ζωή... άντε και οι άλλοι να νιώσουν πίεση... ΣΑΣ δίνω εγγύηση την παρουσία μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - JaneWin
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak - z0itCa
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter - JaneWin
12. toi_toi - MAUROULIS
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
4 MAYROULIS
3 fockos
3 z0itCa
2 JaneWin
1 Demologic
1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφίζω z0itCa όπως και χθες. Μαυρούλης και φόκος πιστεύω παριστάνουν τους χαζούς. Ας πάει σε ισοψηφία λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Mαυρούλη εγώ δε ψηφίζω .... αν θέλετε να με διώξετε ας με διώξετε.
Μαυρούλη πού είσαι να ψηφίσεις και να πάμε σε ισοψηφία? :whistle:

Δε μπορώ να καταλάβω αυτή τη στροφή προς τη z0itca !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
blue, αλλαξε την , αλλιως για μενα εισαι δολοφονος :\ και σε ψηφιζω απο την επομενη ψηφοφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
demlogic πιστεύω σε εσένα... σου έδωσα εγγύηση, επιχειρήματα, αποδεικτικά στοιχεία... αν θες να δεις ως απόδειξη την αθωότητα του μαυρούλη ok... όμως και εσύ τον θεωρείς ότι απλά παίζει ηλίθια...

ακούστε τι είπε η ζωή πριν. ότι είναι αθώα και μετράει πολύ σαν πολίτης για να ξεσκεπάσει τους υπόλοιπους... εγώ που έχω τόση συμμετοχή στοιχηματίζω την παρουσία μου στο παιχνίδι για την ενοχή της, και αυτή προσπαθεί να σας κερδίσει με το αθώο υφάκι... Γιατί όμως ζωή εσύ αξίζεις περισσότερο ως πολίτης για το ξεσκέπασμα των δολοφόνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αντίο :cry_x:
λοιπόν, για να παμε ισοψηφία και να σώσω το τομάρι μου, θα ψηφίσω zoitca γιατί 1ον τώρα νομίζω πως η ειρήνη είναι αθώα και 2ον ήταν στους υπόπτους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
άντε γρήγορα ζωή όλοι... αλλιώς δεν έχει νόημα να δείξουμε και καλά αθωότητα όπως ο freak ενώ δεν κινδυνεύει καν η ζωή... άντε και οι άλλοι να νιώσουν πίεση... ΣΑΣ δίνω εγγύηση την παρουσία μου....
Ε, εισαι τουλαχιστον ΑΧΑΡΙΣΤΗ, τι αλλο να σου πω??? Σε εμπιστευτηκα, ημουν ο πρωτος που αλλαξα ψηφο και μιλας για υποκρισια!!! Sorry, αλλα δεν παιζεσαι κοπελα μου... Βαλε τα νευρα σου στην ακρη και σκεψου ΛΟΓΙΚΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψήφισε με Dem, δε με νοιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - z0itCa
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak - z0itCa
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - z0itCa
11. soter - JaneWin
12. toi_toi - MAUROULIS
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
5 z0itCa
4 MAYROULIS
3 fockos
1 JaneWin

1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ, ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΕΚΤΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
όχι η blue είναι αθώα... ξεκόλλα demlogic. το είχε πει ο dannaros....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
demlogic πιστεύω σε εσένα... σου έδωσα εγγύηση, επιχειρήματα, αποδεικτικά στοιχεία... αν θες να δεις ως απόδειξη την αθωότητα του μαυρούλη ok... όμως και εσύ τον θεωρείς ότι απλά παίζει ηλίθια...

ακούστε τι είπε η ζωή πριν. ότι είναι αθώα και μετράει πολύ σαν πολίτης για να ξεσκεπάσει τους υπόλοιπους... εγώ που έχω τόση συμμετοχή στοιχηματίζω την παρουσία μου στο παιχνίδι για την ενοχή της, και αυτή προσπαθεί να σας κερδίσει με το αθώο υφάκι... Γιατί όμως ζωή εσύ αξίζεις περισσότερο ως πολίτης για το ξεσκέπασμα των δολοφόνων?

Γιατί δεν τρολλάρω ασταμάτητα όπως ο Φόκος και έχω περισσότερη εμπειρία από ότι ο Μαυρούλης. Αν είναι αθώοι...

Δεν είσαι ειλικρινής... Θες να βγεις σε μέρα χωρίς αποκάλυψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ, ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΕΚΤΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ
αυτό είναι βρισιά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top