Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ την ζωιτσα γιατί εμπιστευομαι την rinaking
Από πότε ένας πολίτης εμπιστεύεται στα τυφλά κάποιον παίχτη? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Από πότε ένας πολίτης εμπιστεύεται στα τυφλά κάποιον παίχτη? :hmm:

δεν λέμε ότι η δικαιοσύνη είναι τυφλή για αυτό την είπαν έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
I thought that I heard you laughing
I thought that I heard you sing
I think I thought I saw you try
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - JaneWin
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter - JaneWin
12. toi_toi - MAUROULIS
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
4 MAYROULIS
3 fockos
2 z0itCa
2 JaneWin
1 Demologic
1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μπορείς να μου πεις γιατί η z0itca είναι τόσο ύποπτη? :hmm:

Γιατί εκεί που δεν μιλούσε πολύ, μόλις κατηγορήθηκε πήρε φωτιά το πι σι της από τα ποστ, ενώ είχε μόλις μια ψήφο!! Ψηφίστηκε πρώτη φορά με μία ψήφο και τα πήρε πραγματικά... Γιατί άραγε? Ύστερα δεν είπε ξανά την γνωστή της δικαιολογία που έχει πει ΔΥΟ φορές. Συγνώμη εγώ δεν ψάχνω σπίτι ΟΛΗ μέρα... Ύστερα οι ψήφοι της ποτέ δεν ήταν προς του δύο πιθανούς δολοφόνους που αποχώρησαν [wild boy και tasos97], όπως και τον soter και foreverfreak και jj!... Και ύστερα γιατί αν κάνω λάθος θα με διώξετε και δεν θα πω κάτι. Και τέλος, δεν προτίθεται να θυσιαστεί από μόνη της όπως έκανε ο dannaros, ο μαυρούλης, ο fockos.

Όταν όμως δείτε αθώο τον focko και δολοφονηθούν άλλα δύο άτομα αύριο, εσείς θα χτυπιέστε. Τότε θα με πιστέψετε? Ελπίζω να μην είναι αργά τότε....

Στις ψήφους κρύβεται όλη η αλήθεια...... νομίζω βρήκα τους δολοφόνους που απομένουν.... είναι 3 από τους 4 που λέω παραπάνω...

bluestas και demlogic, μπορείτε μόνοι σας να αλλάξετε τα δεδομένα της ψηφοφορίας ώστε να προηγηθεί η zoitca... και τότε θα δούμε μαζί αν θα την σώσουν ο soter, o foreverfreak, jj (2 από τους τρεις με χαζοδικαιολογία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
δεν λέμε ότι η δικαιοσύνη είναι τυφλή για αυτό την είπαν έτσι
:confused: :confused:


Όπα!Βλέπω ο Μαυρούλης πέρασε αμέσως μπροστά στην ψηφοφορία.
Να μου το θυμηθείτε ότι θα βγει πολίτης. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
2 απο΄τους 4 που ψήφισαν μαυρούλη είναι δολοφόνοι. (η τοι τοι δεν ειναι σιγουρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
:confused: :confused:


Όπα!Βλέπω ο Μαυρούλης πέρασε αμέσως μπροστά στην ψηφοφορία.
Να μου το θυμηθείτε ότι θα βγει πολίτης. ;)

και γιατί δεν προτιμάς να διώξεις την zoitca που σου δίνω εγγύηση την δικιά μου συμμετοχή στο παιχνίδι? ΚΑΙ ύστερα από αυτήν σειρά έχουν 2 από τους άλλους 3 που θεωρώ δολοφόνους [με την λογική των ψήφων που ανέφερα], τους οποίους θα ξεσκεπάσουμε μαζί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί εκεί που δεν μιλούσε πολύ, μόλις κατηγορήθηκε πήρε φωτιά το πι σι της από τα ποστ, ενώ είχε μόλις μια ψήφο!! Ψηφίστηκε πρώτη φορά με μία ψήφο και τα πήρε πραγματικά... Γιατί άραγε? Ύστερα δεν είπε ξανά την γνωστή της δικαιολογία που έχει πει ΔΥΟ φορές. Συγνώμη εγώ δεν ψάχνω σπίτι ΟΛΗ μέρα... Ύστερα οι ψήφοι της ποτέ δεν ήταν προς του δύο πιθανούς δολοφόνους που αποχώρησαν [wild boy και tasos97], όπως και τον soter και foreverfreak και jj!... Και ύστερα γιατί αν κάνω λάθος θα με διώξετε και δεν θα πω κάτι. Και τέλος, δεν προτίθεται να θυσιαστεί από μόνη της όπως έκανε ο dannaros, ο μαυρούλης, ο fockos.

Όταν όμως δείτε αθώο τον focko και δολοφονηθούν άλλα δύο άτομα αύριο, εσείς θα χτυπιέστε. Τότε θα με πιστέψετε? Ελπίζω να μην είναι αργά τότε....

Στις ψήφους κρύβεται όλη η αλήθεια...... νομίζω βρήκα τους δολοφόνους που απομένουν.... είναι 3 από τους 4 που λέω παραπάνω...

bluestas και demlogic, μπορείτε μόνοι σας να αλλάξετε τα δεδομένα της ψηφοφορίας ώστε να προηγηθεί η zoitca... και τότε θα δούμε μαζί αν θα την σώσουν ο soter, o foreverfreak, jj (2 από τους τρεις με χαζοδικαιολογία)
Είχε ξαναψηφιστεί και χθες από μένα και πιστεύω πως όλοι αν τους ψήφιζε κάποιος θα προσπαθούσαν να δικαιολογηθούν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και γιατί δεν προτιμάς να διώξεις την zoitca που σου δίνω εγγύηση την δικιά μου συμμετοχή στο παιχνίδι? ΚΑΙ ύστερα από αυτήν σειρά έχουν 2 από τους άλλους 3 που θεωρώ δολοφόνους [με την λογική των ψήφων που ανέφερα], τους οποίους θα ξεσκεπάσουμε μαζί....

Γιατί απλά τους ξεσκέπασες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
τι να πω ρε Rinaking κολλησες αλλα δεν εχεις παραθεσει κατι ενοχο πανω της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μόνο o foreverfreak μπορεί να μας σώσει αυτή την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επιτελους τα καταφερα!!! Ουτε για τις πανελληνιες δεν εχω διαβασει τοσες σελιδες σε 1 μερα!!!
Θα απαντησω σε ΟΛΟΥΣ σας, αφου πρωτα ομως δωσω την ψηφο μου για να ειμαι σιγουρος...
Για μενα ο fockos δεν ειναι ενοχος, απλα και μονο ενα ενοχλητικο τρολλακι (σοβαρεψου αγορι μου, τουλαχιστον τωρα, please)!! Το ιδιο πιστευω και για το dem, απο την αρχη του παιχνιδιου και για αυτο δηλωνω 100% σιγουρος... Ειναι απο τους λιγους που ψαχνουν και προσπαθουν να βοηθησουν την εξελιξη του παιχνιδιου!! Το ιδιο και για τη Rina, που πιστευω πως θα καταλαβει πως με κατηγορει αδικα... Η ψηφος μου λοιπον παει στο maurouli, καθως θα μπορουσε να παιξει ανετα το ρολο του ηλιθιου δολοφονου, που μενει στην αφανεια!! Στηριζομαι και στην αναλυση του dem, οποτε ελπιζω πως ολα θα παρουν το δρομο τους σημερα!!! Maurouli λοιπον σημερα, μετη συνειδηση μου ΗΣΥΧΗ και μια σχετικη σιγουρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μόνο o foreverfreak μπορεί να μας σώσει αυτή την ώρα...

παψε μην αλλαξω την ψηφο μου :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Είχε ξαναψηφιστεί και χθες από μένα και πιστεύω πως όλοι αν τους ψήφιζε κάποιος θα προσπαθούσαν να δικαιολογηθούν.:)

απάντησες μόνο στον έναν λόγο.... Αυτό με τους ψήφους κάνει μπαμ ποια είναι η κλίκα... Δεν έχω βρει όμως ποιοι από τους τρεις είναι....


Demlogic, bluestas, blue_butterfly, fockos/mavroulis και όποιος είναι αθώος, μετά που θα διώξετε σήμερα άδικα έναν ακόμα πολίτη, θα ακολουθήσετε την λογική μου για να τους ξεσκεπάσετε? Γιατί εγώ το βλέπω να δολοφονούμε αύριο, είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι η ζωή είναι δολοφόνος.... Κρίμα.... αλλά και ΠΑΛΙ η zoitca δεν πήρε ψήφους από τους topsuspects....

ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ. ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ? ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΣΙΓΟΥΡΗ...

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΙΩΞΤΕ ΥΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ. ΑΜΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΘΩΟ Ε ΤΟΤΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ. Η ΑΛΛΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

Η ζωή αρχικά δεν ήθελε να θυσιαστεί και μετά από την πίεση μου είπε "ντάξει" ΜΠΛΟΦΑΡΟΝΤΑΣ.... αυτό δεν σας λέει κάτι?

οι παραπάνω έχετε ακόμα το παιχνίδι στα χέρια σας...

edit: να δεν το βλέπεται? ήρθε ο topsuspect να ψηφίσει τον μαυρούλη που προηγείται ώστε να μην κινδυνεύσει η ζωή... Πάρτε το χαμπάρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας, ξανά! :)

[FONT=&quot]Κοιτούσα τις σημειώσεις που έχω (Ντεμ οι δικές μου είναι χειρόγραφες δεν μπορώ να σου τις δώσω![/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]) και διάβασα καλά και αυτά που έγραψε η Rinaking.
Αυτό που έχω να πω είναι ότι εγώ είμαι αθώα. Και πιστεύω ότι είναι κρίμα να βγω γιατί μπορώ να βοηθήσω να βγάλουμε εκτός τους δολοφόνους.. Σκεφτείτε ότι βγαίνει μία πολίτης και μένουν μέσα στο παιχνίδι περισσότεροι δολοφόνοι. Γιατί είμαι πολίτης.
Rinaking, δεν καταλαβαίνω ακόμη πραγματικά γιατί έχεις τέτοια μανία απέναντί μου.
Το μόνο που έκανα είναι να εξηγήσω στην blue_butterfly αυτά που εκείνη επιθυμούσε, και μετά να μιλήσω μαζί σου. Εσύ ζήτησες την προσοχή κάποιου, εσύ θέλησες κάποιον να σε προσέξει, και με κατηγορείς για αυτό?
Νομίζω, όλοι έχουν το δικαίωμα να απαντάνε σε κατηγορίες - αυτό άλλωστε είναι το νόημα!
Πώς θα καταλάβουμε ποιος είναι αθώος και ποιος είναι ένοχος, αν δεν απαντάμε στις ερωτήσεις των άλλων?

[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ο αγαπητός μας φίλος Βάιος σας αφιερώνει τραγουδάκι.

Απολαύστε. *_*
Πείτε ευχαριστώ στον Βάιο που σας σκέφτεται.:redface:


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - JaneWin
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak - MAUROULIS
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter - JaneWin
12. toi_toi - MAUROULIS
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
5 MAYROULIS
3 fockos
2 z0itCa
2 JaneWin
1 Demologic
1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
απάντησες μόνο στον έναν λόγο.... Αυτό με τους ψήφους κάνει μπαμ ποια είναι η κλίκα... Δεν έχω βρει όμως ποιοι από τους τρεις είναι....


Demlogic, bluestas, blue_butterfly, fockos/mavroulis και όποιος είναι αθώος, μετά που θα διώξετε σήμερα άδικα έναν ακόμα πολίτη, θα ακολουθήσετε την λογική μου για να τους ξεσκεπάσετε? Γιατί εγώ το βλέπω να δολοφονούμε αύριο, είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι η ζωή είναι δολοφόνος.... Κρίμα.... αλλά και ΠΑΛΙ η zoitca δεν πήρε ψήφους από τους topsuspects....

ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ. ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ? ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΣΙΓΟΥΡΗ...

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΙΩΞΤΕ ΥΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ. ΑΜΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΘΩΟ Ε ΤΟΤΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ. Η ΑΛΛΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

Η ζωή αρχικά δεν ήθελε να θυσιαστεί και μετά από την πίεση μου είπε "ντάξει" ΜΠΛΟΦΑΡΟΝΤΑΣ.... αυτό δεν σας λέει κάτι?

οι παραπάνω έχετε ακόμα το παιχνίδι στα χέρια σας...

edit: να δεν το βλέπεται? ήρθε ο topsuspect να ψηφίσει τον μαυρούλη που προηγείται ώστε να μην κινδυνεύσει η ζωή... Πάρτε το χαμπάρι....

ειμαι σιγουρος πως λες αυτο που πιστευεις, ομως , δεν γινετε στα καλα καθουμενα να ψηφισω καποια που εμπιστευομαι αυτη τη στιγμη ως πολιτη

foreverfreak, σου ειχα κανει μια ερωτησουλα :-P εσυ που εισαι εμπειρος στο παιχνιδι , θεωρεις πως πρεπει να πω ποιος ειναι ο SERIAL KILLER; μπορει να ωφελησει σε κατι τους πολιτες; η μονο τους δολοφονους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Το ιδιο και για τη Rina, που πιστευω πως θα καταλαβει πως με κατηγορει αδικα...

ψήφισε ζωή τότε. τα λόγια δεν μου λένε τίποτα. οι ψήφοι σας μου λένε !!! ψήφισε την.... και όταν φύγει αθώος σήμερα, ψήφισε την να φύγει αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
1)Γιατί εκεί που δεν μιλούσε πολύ, μόλις κατηγορήθηκε πήρε φωτιά το πι σι της από τα ποστ, ενώ είχε μόλις μια ψήφο!! Ψηφίστηκε πρώτη φορά με μία ψήφο και τα πήρε πραγματικά... Γιατί άραγε?2) Ύστερα δεν είπε ξανά την γνωστή της δικαιολογία που έχει πει ΔΥΟ φορές. Συγνώμη εγώ δεν ψάχνω σπίτι ΟΛΗ μέρα...3) Ύστερα οι ψήφοι της ποτέ δεν ήταν προς του δύο πιθανούς δολοφόνους που αποχώρησαν [wild boy και tasos97], όπως και τον soter και foreverfreak και jj!... Και ύστερα γιατί αν κάνω λάθος θα με διώξετε και δεν θα πω κάτι.4)Και τέλος, δεν προτίθεται να θυσιαστεί από μόνη της όπως έκανε ο dannaros, ο μαυρούλης, ο fockos.
Έβαλα νούμερα για διευκόλυνση.
1)Προσπαθούσε να υπερασπιστεί τον εαυτό της.Λογικό είναι.Θα προτιμούσες να έλεγε βλακείες σαν τον focko?
2)Ε ντάξει , αυτό είναι αλήθεια που λέει.
3)Κι όμως είχε ψηφίσει τον Econ απ' ότι θυμάμαι και είχα κι εγώ ακριβώς την ίδια άποψη ως πολίτης.
4)Αυτά είναι κλασικούρες και δεν πιάνουν στο Παλέρμο.Κακώς το έχουν κάνει μόδα όλοι εδώ.
Συγγνώμη ,αλλά δε με πείθεις.
Γιατί απλά τους ξεσκέπασες.....
Εσένα να δούμε πότε θα σε ξεσκεπάσουμε. :shifty:
Μόνο o foreverfreak μπορεί να μας σώσει αυτή την ώρα...
Κι απ' ότι βλέπω το έκανε!Συννενοημένοι είσαστε? :ropalo:

Αθώος θα βγει ο Μαυρούλης.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top