Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ετοιμαστείτε και για 3η δεν έχω πρόβλημα.

πες μας ποτε σε βολευει!

ριρικα καταλαβετο ηταν τυχαιο το γεγονος οτι μιλουσαμε και εγω και η τζειν! αν θες μαλιστα το επαναλαμβανουμε μια μερα που θα λειπει η τζειν!:P

και για να καταλαβω τον συλλογισμο σου!

εσυ πιστευεις οτι εγω και η τζειν ειμαστε δολοφονοι και κανουμε επιθεση εναντιον σου συγχρόνως! σωστα?
τι θα κερδισουμε με αυτο τον τροπο ρε πεταλουδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
πες μας ποτε σε βολευει!

ριρικα καταλαβετο ηταν τυχαιο το γεγονος οτι μιλουσαμε και εγω και η τζειν! αν θες μαλιστα το επαναλαμβανουμε μια μερα που θα λειπει η τζειν!:P

και για να καταλαβω τον συλλογισμο σου!

εσυ πιστευεις οτι εγω και η τζειν ειμαστε δολοφονοι και κανουμε επιθεση εναντιον σου συγχρόνως! σωστα?
τι θα κερδισουμε με αυτο τον τροπο ρε πεταλουδα?

Χμμ ίσως να κατηγορηθώ εγώ ως δολοφόνος, να μη σκεφτούν ότι είστε εσείς και να μην πάρετε ψήφους.:eek::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
toi toi και πεταλουδα μην τσακωνεστε αλλο.. δεν βλεπετε πως σας εχουν κανει οι δολοφονοι μαλλια κουβαρια;;; εγω παντως δεν πιστευω πως ειστε δολοφονοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Χμμ ίσως να κατηγορηθώ εγώ ως δολοφόνος, να μη σκεφτούν ότι είστε εσείς και να μην πάρετε ψήφους.:eek::)
θα ταν τουλαχιστον ηλιθιο κατι τετοιο!
τεσπα ειναι φανερο οτι εγινε ενα μπερδεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή για μένα η JaneWin και η toi_toi είναι ένοχες και επειδή η Jane έχει ήδη μία. Αλλάζω την ψήφο μου σε JaneWin.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - JaneWin
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter - JaneWin
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
3 fockos
3 MAYROULIS
2 z0itCa
2 JaneWin
1 Demologic
1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Επειδή για μένα η JaneWin και η toi_toi είναι ένοχες και επειδή η Jane έχει ήδη μία. Αλλάζω την ψήφο μου σε JaneWin.:)

δηλαδη ζωιτσα δεν ψηφιζεις με τιποτα;;;:( ξαναλεω πως ειμαι σχεδον σιγουρη για την ενοχη της... και επειδη σημερα εχει αποκαλυψη εαν κανω λαθος θα το δειτε και ψηφιστε με να φυγω αυριο... ειμαι βεβαιη ξαναλεω, αλλιως δεν θα θυσιαζα τον εαυτο μου για να το διξω...


το μονο που ζητω ειναι να με εμπιστευτειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Επειδή για μένα η JaneWin και η toi_toi είναι ένοχες και επειδή η Jane έχει ήδη μία. Αλλάζω την ψήφο μου σε JaneWin.:)

ειμαστε ενοχες επειδη σου μιλουσαμε συγχρόνως?

πεταλουδα μην με κανεις να υποπτεύομαι τωρα και σενα!
αν ημασταν εγω και η τζειν δολοφονοι και σε κατηγοτουσαμε συγχωνος οπως θα ταν λογικο θα καρφωνομασταν οποτε θα φροντιζαμε να μην μπαινουμε συγχρονως! μου φαινεται ψαχνεις αφορμες για να ψηφισεις την τζειν και να προκαλεσεις λογομαχιες μεταξυ μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
δηλαδη ζωιτσα δεν ψηφιζεις με τιποτα;;;:( ξαναλεω πως ειμαι σχεδον σιγουρη για την ενοχη της... και επειδη σημερα εχει αποκαλυψη εαν κανω λαθος θα το δειτε και ψηφιστε με να φυγω αυριο... ειμαι βεβαιη ξαναλεω, αλλιως δεν θα θυσιαζα τον εαυτο μου για να το διξω...


το μονο που ζητω ειναι να με εμπιστευτειτε...
Μπορείς να μου πεις γιατί η z0itca είναι τόσο ύποπτη? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ειμαστε ενοχες επειδη σου μιλουσαμε συγχρόνως?

πεταλουδα μην με κανεις να υποπτεύομαι τωρα και σενα!
αν ημασταν εγω και η τζειν δολοφονοι και σε κατηγοτουσαμε συγχωνος οπως θα ταν λογικο θα καρφωνομασταν οποτε θα φροντιζαμε να μην μπαινουμε συγχρονως! μου φαινεται ψαχνεις αφορμες για να ψηφισεις την τζειν και να προκαλεσεις λογομαχιες μεταξυ μας!
Άποψη μου είναι, σεβάσου την.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εγω μενω στην ψηφο μου, δεν εχω ουτε ενα στοιχειο εναντιον της ζωιτσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
και τωρα το δίλημμα ειναι: φοκος ή μαυρουλις?


ελα να βλεπω ποστ του φοκου και του μαυρουλι που να παρακαλανε για μια μερα ζωη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
εγω μενω στην ψηφο μου, δεν εχω ουτε ενα στοιχειο εναντιον της ζωιτσας
Ο Μαυρούλης παίζει με τον ίδιο τρόπο που έπαιζε στο προηγούμενο Παλέρμο.
Το έχει απ' τη φύση του να άγεται και να φέρεται έτσι.(Να το πω ευγενικά :P )
Ψήφισε focko να ησυχάσουμε. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eμπιστεύομαι απόλυτα τα λεγόμενα της Rinaking περί zoitcas.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ο Μαυρούλης παίζει με τον ίδιο τρόπο που έπαιζε στο προηγούμενο Παλέρμο.
Το έχει απ' τη φύση του να άγεται και να φέρεται έτσι.(Να το πω ευγενικά :P )
Ψήφισε focko να ησυχάσουμε. :look:

εχω εναν λογο παραπανω να πιστευω στον μαυρουλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οπως το κοβω ο φοκος θα αλλαξει την ψηφο του σε μαυρουλι και ο μαυρουλις στον φοκο και θα μαστε 4-4!

τεσπα επειδη πρεπει να βγω ψηφιζω μαυρουλι! ετσι και αλλιως τι φοκος τι μαυρουλις! το ιδιο υποπτοι μου φαινονται!
στην περιπτωση που μαυρουλι εισαι τελικα πολιτης σου προτεινω να αλλαξεις τακτικη στα επομενα παιχνιδια γιατι με την τακτικη σου δειχνεις υποπτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Eμπιστεύομαι απόλυτα τα λεγόμενα της Rinaking περί zoitcas.....
Κι εσύ?Τι σύμπτωση ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κι εσύ?Τι σύμπτωση ! :P

:mad: Τι να πω.... η αληθεια θα λάμψει στο τέλος :mad:
Το να θυσιάζονται αθώοι χωρίς λόγο... δεν έχει κανένα νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
:mad: Τι να πω.... η αληθεια θα λάμψει στο τέλος :mad:
Το να θυσιάζονται αθώοι χωρίς λόγο... δεν έχει κανένα νόημα.
Μην ανησυχείς κίλλερ , όπως δείχνουν οι ψήφοι τα τελευταία λεπτά πάλι παρά τρίχα τη γλυτώνεις. ;)
Περιμένω τη Rinaking (Και το φόκο αν μπορεί)να μου πει γιατί θεωρεί ένοχη τη z0itca.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μην ανησυχείς κίλλερ , όπως δείχνουν οι ψήφοι τα τελευταία λεπτά πάλι παρά τρίχα τη γλυτώνεις. ;)
Περιμένω τη Rinaking (Και το φόκο αν μπορεί)να μου πει γιατί θεωρεί ένοχη τη z0itca.

Εγώ θεωρώ την ζωιτσα ενοχη γιατί εμπιστευομαι την rinaking

____
η προσφορά μου ισχύει ακόμα για τους 3 που έμειναν πάντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top