Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
toi_toi , οφείλω να ομολογήσω πως τα σεντόνια που κάνεις κάθε μέρα το βράδυ με κάνουν να γελάω. :P
Δε στο λέω για κακό.Έχει φάση ο τρόπος που τα σχολιάζεις.

Πάω να πέσω.Θα τα πούμε από αύριο.
Καληνύχτα σε όσους παρακολουθούν ακόμα το θέμα. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ειδα οτι ο μαυρουλης και στο προηγουμενο παλερμο ειχε την ιδια υποπτη αλλα βλακωδη συμπερφορα :-p
και τωρα ξενερωσα :D θα πρεπει να κανω αναλυση και για τους υπολοιπους υποπτους μου

dinnare ελα να περιμενουμε την δολοφονια και θα σου πω , θελω να αναλυσω και τους αλλους υποοπτους μου, μαζι και σενα, μεχρι εκεινη την στιγμη ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΝ FOCKO για την ολη συμπεριφορα, καιρος να φυγει. δυσκολευει το παιχνιδι για τους πολιτες , ακομη και πολιτης να ειναι, θα το σκεφτω ομως μπορει να ξαναγυρισω στον μαυρουλη

Ανακαλυψα ποιος ειναι SERIAL KILLER, με βεβαιοτητα 95% , Αυριο θα σας τον αποκαλυψω, Αν και στην ουσια, δεν εχουμε λογο να τον βγαλουμε, μπορει να λειτουργησει ως πολιτης για καποιο διαστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλημέρα
ειδα οτι ο μαυρουλης και στο προηγουμενο παλερμο ειχε την ιδια υποπτη αλλα βλακωδη συμπερφορα :-p
και τωρα ξενερωσα :D θα πρεπει να κανω αναλυση και για τους υπολοιπους υποπτους μου
σου το είπα, σου το είπα:whistle::P. στο προηγούμενο, ενώ δεν ήμουν δολοφόνος τους έπεισα όλους:P πως είμαι. αν ήμουν δολοφόνος δε θα είχατε πειστεί τόσο...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
καλημέρασου το είπα, σου το είπα:whistle::P. στο προηγούμενο, ενώ δεν ήμουν δολοφόνος τους έπεισα όλους:P πως είμαι. αν ήμουν δολοφόνος δε θα είχατε πειστεί τόσο...:redface::P

Εγώ σε πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
toi_toi , οφείλω να ομολογήσω πως τα σεντόνια που κάνεις κάθε μέρα το βράδυ με κάνουν να γελάω. :P
Δε στο λέω για κακό.Έχει φάση ο τρόπος που τα σχολιάζεις
ειδες βρε! σας διασκεδαζω κιολας!:P
Ανακαλυψα ποιος ειναι SERIAL KILLER, με βεβαιοτητα 95% , Αυριο θα σας τον αποκαλυψω, Αν και στην ουσια, δεν εχουμε λογο να τον βγαλουμε, μπορει να λειτουργησει ως πολιτης για καποιο διαστημα

ποιος ? :worry: για πες να δουμε!
πιστευω να μην τον βρηκες με πιθανοτητες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ανακαλυψα ποιος ειναι SERIAL KILLER, με βεβαιοτητα 95%
πιστευω να μην τον βρηκες με πιθανοτητες!:P




Σόρι, επιστρέφω στον τάφο μου, συνεχίστε εσείς.:look:

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πρέπει να σοβαρευτούμε.΄..
να αποκλείσουμε άtομα που δεν είναι σίγουρα δολοφόνοι
zoitca, demlogic, zoitca, mavroulis,fockos

εσείς τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
blue_butterfly ποιοι είναι οι δικοί σου αθώοι κατά εσένα?

Πφφ maria_lulu, Demlogic και ίσως z0itca
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.




Σόρι, επιστρέφω στον τάφο μου, συνεχίστε εσείς.:look:

:popcorn:

αϊ ρε, εσυ τουλαχιστον εισαι ο τελευταιος που θα επρεπε να μιλησει, και οχι επειδη ειναι νεκρος :-P

ειδες βρε! σας διασκεδαζω κιολας!:P


ποιος ? :worry: για πες να δουμε!
πιστευω να μην τον βρηκες με πιθανοτητες!:P

οχι, θα πω αργοτερα , δεν εχω λογο να πω ακομη, κατσε να ζησω :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! :)

Demlogic: Εγώ εξακολουθώ να μην είμαι σίγουρη για την ταυτότητα του MAYROULIS. Δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι κάποιος πραγματικά αθώος, που δεν έχει εξοικειωθεί ακόμη πολύ καλά με το παιχνίδι ή αν φέρει εσκεμμένα αυτή την ... κουταμάρα ( με συγχωρείς Μαυρούλη:redface: )
Πάντως το σχεδιάγραμμα που είχες κάνει με τις απαντήσεις του με προβλημάτισε...

Προς το παρόν η ψήφος μου θα παραμείνει σε αυτόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο. :popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - fockos
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - fockos
5. fockos - dannaros
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking

Ψήφοι
4 fockos
2 MAYROULIS
1 dannaros

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είπα σοβαρευτείτε αλλά εσείς δεν σοβαρεύεστε.

Τον Φώκο και το Μαυρούλη πάτε να βγάλετε........ ελεος δηλαδή.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ ....

Ενας από τους δολοφόνους είναι ο dannaros επειδή φοβάμαι μήπως δολοφονηθώ να το έχετε υπόψη σας.

Ξέρω σήμερα ότι είναι η τελευταία μου μέρα στο παιχνίδι ή θα με φάνε οι δολοφόνοι ή θα με φάτε εσείς. Κατηγορώ τον dannaro επειδή κατηγόρησε εμένα και εγώ δεν είμαι δολοφόνος αυτό σημαινει ότι είναι αυτός.


ψηφίζω dannaro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
dinnare ελα να περιμενουμε την δολοφονια και θα σου πω , θελω να αναλυσω και τους αλλους υποοπτους μου, μαζι και σενα
ρε φίλε οι πολίτες που έμειναν είναι λίγοι. καλύτερα να συνασπιστούμε εγώ και εσύ. Είμαι αθώος. Προσπαθώ να στο πω έμμεσα και δείχνεις να μην καταλαβαίνεις... Θα ξαναδοκιμάσω... Ποιος σκότωσε τον κακό τον λύκο? Θυμάσαι σε ποιο μήνυμα σου το είχα γράψει? Τι συμπεράσματα βγάζεις???

Έψαξες το μήνυμα του vaiou που σου έλεγα?

ορίστε:

Δώσε βάρος στα κόκκινα

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2737638&postcount=193
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2737643&postcount=196

...
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2740136&postcount=823

Ξέρω σήμερα ότι είναι η τελευταία μου μέρα στο παιχνίδι ή θα με φάνε οι δολοφόνοι ή θα με φάτε εσείς. Κατηγορώ τον dannaro επειδή κατηγόρησε εμένα και εγώ δεν είμαι δολοφόνος αυτό σημαινει ότι είναι αυτός.


ψηφίζω dannaro
δεν είμαι ο μόνος που σε κατηγόρησα. Μάλλον επειδή σε κατηγορώ, με ψηφίζεις γιατί είσαι δολοφόνος. Ή μάλλον θα με εκτελέσετε και μετά θα λες ότι οι δολοφόνοι το κάναν για να σε στοχεύσουν :hmm:.
Γιατί και εγώ ξέρω ότι είμαι αθώος...:clapup:

Ψηφίζω FOCKOS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω. αν ψηφίσω τον δεμ, θα φύγω από το παιχνίδι και θα αποδειχθεί πως είμαι αθώος.
τώρα δεν ξέρω.:hmm:

ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ: μη με δολοφονήσετε σήμερα σας παρακαλώ πολύ και κάντε το αύριο (καλά δεν είναι και απαραίτητο:P (αν δεν αποχωρήσω) σας παρακαλώ... (αλλιώς θα θα θα δεν ξέρω :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
καλημερα σε ολους:) ακομα υποπτη ε;;; καρφι δεν μου καιγεται πια... ολοι λετε οτι εχετε αιτιολογησει τον λογο εγω ομως δεν εχω δει πουθενα αυτην την αιτιολογηση.. σας κανει κοπο να κανετε ενα copy-paste ή να το ξαναγραψετε;;;; τεσπα αν θελετε ψηφιστε με να βγω για να δειτε αν ειμαι αθωα ή οχι και τοτε κοπανατε τα κεφαλια σας.. δεν με νοιαζει.. βαρεθηκα να γραφω πραγματα και να μην ασχολειται κανεις μ' αυτα που γραφω.. μα βεβαια ο demlogic εχει ολες τις απαντησεις και ειναι αλαθητος στα συμπερασματα που βγαζει... ψηφιστε με λοιπον να δειτε μετα ποιος θα κερδισει και ποιος θα χασει..


σε περιπτωση που δολοφονηθω γιατι μιλαω πολυ ψηφιζω ..... TSARATSAF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Θα φηφίσω Demologic για να με βγάλετε σήμερα κι όχι αύριο. (βέβαια και να μή με βγάλετε καθόλου δε με πειράζει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
η πεντάδα δολοφόνων κατά εμέ

fockos
JaneWin
jj!
toi_toi
tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
α και για να αιτιολογησω πριν αρχισουν ολοι παλι να μου ριχνουν λασπη ο τσαρατσαφ χθες μπηκε για ενα λεπτακι και ειπε
Η ψήφος μου πάει στην Rinaking
θεωρώ πως έχει κακό ρόλο - κατηγορεί τους πάντες και αμφιβάλλει για τους πάντες, ενώ προσπάθησε να καλυφθεί επαννειλλημένα πίσω από την απουσία μου..


και ειπα εγω μετα οτι ουδεποτε εχω αναφερθει στον τσαρατσαφ και σας παρακαλεσα να μου βρειτε ενα μονο ποστ μου που να ανεφερε το ονομα του.. ουσιαστικα με κατηγορησε για κατι που ποτε δεν εκανα...


εχω αδικο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
σε 10 είναι η δολοφονία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
και οπως παντα ολοι με γραψατε... κανεις δεν με στηριξε λες και συμφωνουσατε μαζι του...

και ξαναλεω. εχω αναφερθει εγω ποτε στον τσαρατσαφ και δεν το θυμαμαι;;;;


επισης ενοχο θεωρω και το jj αλλα δεν θα πω τιποτα ακομα για αυτον... ακου εκει με θεωρει ενοχη επειδη ελειπα μια ωρα μετα την ψηφοφορια!!!! ε οχι ρε φιλε κατηγορησε με επειδη εχω δυο χερια.. με κοροηδευεις;;;;; τι μ@λ@κιες ειναι αυτες...


και demlogic σε παρακαλω αιτιολογησε για να μην σε θεωρησω ενοχο...


αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top