Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Όποιος γελάει τελευταίος γελάει και καλύτερα.
Ενα μηνυμα του demlogic με αναγκασε και αλλαξα αποφαση :(

Μας δουλεύεις μπροστά στα μούτρα μας?
Πες ό,τι είχες έτοιμα τα λόγια σου για να τα δημοσιεύσεις στις 19.59 παρακαλώ κι άσε τις δικαιολογίες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όποιος γελάει τελευταίος γελάει και καλύτερα.
Ενα μηνυμα του demlogic με αναγκασε και αλλαξα αποφαση :(
:|

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έφυγε ο Τάσος, ε?

Την θεωρώ άδικη αποχώρηση, δεν νομίζω ότι ο Τάσος ήταν ένοχος και αν μη τι άλλο θεωρώ ότι μπορούσε να βοηθήσει περισσότερο από τον κύριο Φόκο - που ακόμη δεν έχει πει κάτι με λογική συνάφεια..:/:
όσο για την Rinaking συνεχίζω να πιστεύω όσα είχα γράψει προηγουμένως στο ποστ μου.. θα επανέλθω σε λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μην αλλαξεις ψηφο, κατσε να δουμε, και θα σε στηριξω

Edit αα, ετσι και αλλιως δεν συνεφερε, αλλα και παλι , μου φανηκε υποπτο το οτι σε ψηφισαν ολοι αποτομα, θα το σκεφτω , ευτυχως που παει σε παραταση

:worry: η ψήφος θα πήγαινε σε μένα αν ειχαμε ισοβαθμία δε νομίζω ότι θα ψήφιζε τον Τάσο.

Μας δουλεύεις μπροστά στα μούτρα μας?
Πες ό,τι είχες έτοιμα τα λόγια σου για να τα δημοσιεύσεις στις 19.59 παρακαλώ κι άσε τις δικαιολογίες. ;)
Παίξτε έξυπνα εσύ και ο soter βγάζει μάτι ποιοι είσαστε.


ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
:worry: η ψήφος θα πήγαινε σε μένα αν ειχαμε ισοβαθμία δε νομίζω ότι θα ψήφιζε τον Τάσο.

Όσο περνάει η ώρα , τόσο περισσότερο εκνευρίζομαι που παριστάνεις τον αδαή.

Περιμένω τα τελευταία λόγια του Τάσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
focko δεν σε εχω ψηφισει ποτε και πιστευα οτι εισαι αθωος, αλλα τωρα τα εχω ψιλο παρει

ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ, καλου κακου θα δωσω μια ψηφο απο σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
βγαινω:) ελπιζω να μην με θαψετε οσο θα λειπω και να το αρχησετε οταν θα ειμαι εδω ωστε να μπορω να απανταω... αλλιως θα ειναι αδικο για μενα:(

καλο βραδυ να εχετε ολοι :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:worry: η ψήφος θα πήγαινε σε μένα αν ειχαμε ισοβαθμία δε νομίζω ότι θα ψήφιζε τον Τάσο.

Δεν καταλαβαίνω καν τι λες.. Πού κολλάει η παράταση και ο Τάσος με το γεγονός ότι άλλαξες στην κυριολεξία το τελευταίο λεπτό την ψήφο σου?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:worry: η ψήφος θα πήγαινε σε μένα αν ειχαμε ισοβαθμία δε νομίζω ότι θα ψήφιζε τον Τάσο.


Παίξτε έξυπνα εσύ και ο soter βγάζει μάτι ποιοι είσαστε.


ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ

οπως βλεπεις ειπα οτι θα το σκεφτω τελικα, και αλλαξες την ψηφο επειδη εγω ΜΠΟΡΕΙ να σε ψηφιζα στην ισοβαθμια; :hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω καν τι λες.. Πού κολλάει η παράταση και ο Τάσος με το γεγονός ότι άλλαξες στην κυριολεξία το τελευταίο λεπτό την ψήφο σου?:confused:

Ποιο λεπτό ?
Δευτερόλεπτα θες να πεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Είμαι ένας άχρηστος πολίτης αλλά μη μου το λες έτσι απότομα γιατί πληγώνομαι .:redface:
bluestas και soter ειναι δολοφόνοι.

αφού πει ο τάσος τα τελευταία του λόγια θα ήθελα πολύ να μου αναπτύξεις αυτό που λες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αφού πει ο τάσος τα τελευταία του λόγια θα ήθελα πολύ να μου αναπτύξεις αυτό που λες:hmm:
Ψάρι βρωμάει από την ουρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Από το κεφάλι δεν βρωμάει το ψάρι??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly
2. bluestas95
3. dannaros
4. Demlogic
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu
10. MAYROULIS
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa
15. Rinaking

Ψήφοι



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
φόκο ευχαριστώ που με υπερασπίζεσαι, αλλά αφού οι άλλοι δε με πιστεύουν, με βλέπω να αποχωρώ:no: (αν ζω μέχρι αύριο)

έδιτ: εμένα λες αθώο ή τον δεμ, μπερδεύτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
φόκο ευχαριστώ που με υπερασπίζεσαι, αλλά αφού οι άλλοι δε με πιστεύουν, με βλέπω να αποχωρώ:no: (αν ζω μέχρι αύριο)

έδιτ: εμένα λες αθώο ή τον δεμ, μπερδεύτηκα
εσενα
Θα στηρίξω και σένα και το γατάκι αν σε χάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ευχαριστώ φόκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ψηφίζωMAYROULIS θα πω αργοτερα την αιτιολογηση μου, οχι γιατι ανησυχω για κατι, απλα να τον ψηφισετε και εσεις να φυγει ο μαυρογατος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top