Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - Rinaking
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic -MAUROULIS
5. fockos - Τάσος97
6. foreverfreak
7. JaneWin - Tασος97
8. jj! - Rinaking
9. maria_lulu - ΜΑUROULIS
10. MAYROULIS - Τάσος97
11. soter - blue_butterfly
12.Tάσος97 -Rinaking
13. toi_toi - fockos
14. tsarachaf - Rinaking
15. z0itCa - fockos
16. Rinaking - Τάσος97

Ψήφοι
5 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
4 Rinaking
4 fockos
2 MAUROULIS
1 - blue_butterfly



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P

Demlogic να εκφράζεσαι καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό! :flowers:
Ο κανόνας λέει ότι απαγορεύεται ρητά να ψηφίζει κανείς μέσα από άλλο παίκτη ή με αποστολή ψήφου στην ΣΕ.
Εν προκειμένω δεν έχουμε καμία τέτοια παράβαση, οπότε προσωπικά θεωρώ ότι πρέπει να σεβαστούμε την ψήφο του foreverfreak.

Δείτε λίγο τι σας έβαλε η Ελένη.

Έγκυρες ψήφοι θεωρούνται μόνο όταν ο ίδιος παίχτης ψηφίζει με μήνυμα στο topic.
Το ότι η αδερφούλα του Κωνσταντίνου ψήφισε από το προφίλ του δεν λέει κάτι.

Είναι αντιπρόσωπος του φρικ ουσιαστικά, δεν έχει σημασία που δεν παίζει στο game.
Η ψήφος δεν θα ληφθεί υπ'όψιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Αυτή η ξαφνική στροφή στη Rinaking δε μ' αρέσει.
Θα τσεκάρω καλά όσους την ψήφισαν μετά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ενα δικιο το χετε! αλλα σκεφτειτε οτι αν δεν εγραφε η αδελφη του οτι ειναι αυτη θα μετρουσε! τεσπα καντε οτι ειναι σωστο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αυτο λεω.. στην παραθεση δεν βλεπω κανενα λογο ...

μην αλλαξεις ψηφο, κατσε να δουμε, και θα σε στηριξω

Edit αα, ετσι και αλλιως δεν συνεφερε, αλλα και παλι , μου φανηκε υποπτο το οτι σε ψηφισαν ολοι αποτομα, θα το σκεφτω , ευτυχως που παει σε παραταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
2 λεπτα ταραραραραραν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπητοί πολίτες αλλάζω την ψήφο στον Τάσο97 γιατί αν και ξέρω ότι ειναι πολίτης θεωρώ καταστροφή για τους πολίτες να φύγει ο Φώκος από τόσο νωρίς.

Γεια σας και καλα όνειρα σε όλους.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ψηφίζω Rinakingγια να σωθω και μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ψηλά τα χέρια! :pfff:

Βγείτε στο μπαλκόνι, απολαύστε τη θέα τώρα που βραδιάζει σιγά σιγά!
Και περάστε στο σαλόνι....


Ουφ ουφ, Ελένη νομίζω τη φτιάξαμε ωραία. :redface:


Ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έχω καλύτερη.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ριρίκα μην απαντάς σε κλειδωμένο θέμα. Ξουτ ξουτ.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αφού δε μου αρέσει η τούρτα σας.:'( Εγώ τι θα φάω δηλαδή;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τάσο, είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος.
Πριν χαιρετήσεις τη πόλη μας, πες τα τελευταία σου λόγια.:popcorn:

Επίσης να τονίσω ότι:

Αν κάποιος έχει ψηφίσει στις 00.00 το βράδυ κάποιον,
και οι δολοφόνοι τον σκοτώσουν την επόμενη στη 13:00, η ψήφος του μετράει
κανονικά.Όπως και στη συγκεκριμένη περίπτωση μέτρησε του Βάιου.

Η ανανεωμένη λίστα θα έρθει σε λίγο. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Πες τα τελευταία σου λόγια να βγάλω το άχτι μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πως γίνεται ο φόκος να ξαναψηφίσει τον Τάσο; Αφού τον έχει ήδη ψηφίσει.

Ισοψηφία Τάσος-Rinaking βγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ο fockos είχε ψηφίσει Rinaking και άλλαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πως γίνεται ο φόκος να ξαναψηφίσει τον Τάσο; Αφού τον έχει ήδη ψηφίσει.
:hmm: δεν ειχα ψηφίσει τον Τάσο πριν

Η αλήθεια είναι ότι δε σκόπευα να ψηφίσω τον Τάσο και τα λόγια καποιου με έκαναν να αλλάξω γνώμη. Πιστεύω με όλη μου την καρδιά ότι ο τάσος ειναι πολίτης αλλά αν το έφερνα στην ισοπαλία θα έχανα.

__
και εγώ ισοψηφία περίμενα πιστευα οτι ειχα κάνει λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ο φόκος έκανε τσατσιά τελευταία στιγμή. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Άρα η λίστα που βάλατε στην προγούμενη σελίδα είναι η τωρινή. Παιδιά κοιτάξτε το λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ λέω πως δεν είμαι δολοφόνος. αν με διώξετε αύριο θα δείτε πως λέω αλήθεια. διώξτε με. εγώ πάντως σας το είπα. και δεν είμαι ο εγκέφαλος της επειχήρησης γιατί απλούστατα δεν είμαι δολοφόνος. τώρα εσείς τι πιστεύετε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top