Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Καλά , τι έπαθαν οι δολοφονημένοι σ' αυτό το γύρο? :P
Εγώ πάντως είχα αρχίσει να είμαι σχεδόν σίγουρος ότι οι Elena Kr και ο Βάιος κυρίως είναι πολίτες.No surprise at all.
Αύριο σκοπεύετε να σκοτώσετε εμένα δολοφονάκια , επειδή μιλάω πολύ? :ropalo:

Για τωρα τουλαχιστον 2 ειναι για εμενα οι υποπτοι :
- Demlogic : Επειδη τον βλεπω πολυ ενεργο απο το ξεκινημα το παιχνιδιου και επειδη γενικοτερα πιστευω οτι μπλοφαρει αρκετα στα λεγομενα του.
- Τασος97 : Για τους λογους που αναφερα απο πανω.

Για καποιους αλλους θα το σκεφτω λιγο παραπανω...
FAIL.Σιγά τους σοβαρούς λόγους.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι προσπαθείς να μας αποσυντονίσεις.
Θα σκεφτώ σοβαρά να αλλάξω την ψήφο μου σε σένα.
Όντως, η rinaking εμφανίζεται πάντα μετά την κάθε ψηφοφορία και θεωρεί τους πάντες ύποπτους.
Υποπτότατη. ;)
αμα δω οτι παει να φυγει ο μαυρουλης δεν θα αλλαξω την ψηφο μου προς πληροφοριση
γιατι τον θεωρω το ιδιο, ή και περισσοτερο ενοχο σε σχεση με τον ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ
Σκέψου το σοβαρά να την αλλάξεις.Απλά τσέκαρε ποιους κατηγορεί. :confused:
Εσύ δε μου φάινεσαι ύποπτος γι' αυτό προσπαθώ να βρω στήριγμα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
εσυ η αθωος και καθυστερημενος, η δολοφονος και χρεωμενος
αλλα τι να κανω που οι συμπολιτες ειναι προβατα :\ αμα ειχα 10 ψηφους , οι πολιτες θα ειχα κερδισει
Απαπα, σε κατηγορησα και αμεσως πηγες να με βγαλεις καθυστεριμενο...τι θες να νομιζω εγω τωρα ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Απαπα, σε κατηγορησα και με βγαζεις καθυστεριμενο...τι θες να νομιζω τωρα ; :confused:

με κατηγορησες για ακομη μια φορα χωρις να εχεις ουσιαστικο λογο ;) απλα προσπαθεις να πιασεις κοτσο τους συμπολιτες, εγω τουλαχιστον ακομη και δρομο να παρω, θα ξερω πως ειπα αληθειες, και βρηκα τους δολοφονους

ΑΛΛΑΖΩ ΨΗΦΟ ΣΕ PETROPOULOS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγώ είμαι ανάμεσα σε Τάσος97 και Demologic, που προσπαθούν να ρίξουν τις υποψίες σε εμένα:hmm: Ένας από τους 2 ή και οι 2 μάλλον είναι δολοφόνοι:hmm:
θεε και παναγια! ελεος! εγώ απλά λέω το τι πιστεύω και γιατί φαίνεσαι ύποπτος τίποτα παραπάνω.
Καλά , τι έπαθαν οι δολοφονημένοι σ' αυτό το γύρο? :P
Υποπτότατη. ;)

Σκέψου το σοβαρά να την αλλάξεις.Απλά τσέκαρε ποιους κατηγορεί. :confused:
Εσύ δε μου φάινεσαι ύποπτος γι' αυτό προσπαθώ να βρω στήριγμα. :/:

αντε ντε τι πάθαν όλοι.. για ποιον μιλας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ΠΡΟΣ του πολίτες.... από χθες είχα ως αθώο τον vaio, την ριρίκα, και την rinaking. Το ότι αθωώθηκε ο vaios δεν σας λέει κάτι και για τους άλλους?? Για τον σότερ είμαι 90% σίγουρος

Και για όσους λένε στην rinaking ότι είναι ύποπτη επειδή θεωρεί πολλά άτομα ύποπτα, απαντάω ως εξής : Δεν είναι καλύτερα να έχεις πολύ λιγότερους έμπιστους και περισσότερους ύποπτους? Γιατί άμα γίνετε το αντίθετο, σίγουρα θα χωθεί δολοφόνος στους έμπιστους σου. Και με την ίδια σιγουριά που θεωρούσα τον vaio αθώο θεωρώ και τα δύο κορίτσια. Αντί να πάρετε το αποδεδειγμένο, με την σημερινή δολοφονία, επιχείρημα μου ως βοήθεια σας, κάθεστε και κατηγορείται και τους υπόλοιπους που είναι 100% αθώοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
FAIL.Σιγά τους σοβαρούς λόγους.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι προσπαθείς να μας αποσυντονίσεις.
Θα σκεφτώ σοβαρά να αλλάξω την ψήφο μου σε σένα.
Εχεις να παραθεσεις πολυ σοβαροτερους λογους για τους οποιους θες εσυ να με ψηφισεις ;
"Πιστευω οτι προσπαθεις να μας αποσυντονισεις" : Hellooooo, ολη αυτην την δουλεια κανουμε, ακομα και εσυ τωρα...πως μπορω να ξερω οτι δεν εισαι δολοφονος και προσπαθεις να στρεψεις τους αθωους προς εμενα ;
Εθειξα μηπως καποιον απο τους συνεργατες σου και τωρα ξαφνικα βρηκες να μου εναντιωθεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η ψήφος είπα στην πρώτη λίστα ότι παρέμεινε! https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2740646&postcount=910

Κλεοπάτρα διέγραψε τα δύο πόστ σε παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
αντε ντε τι πάθαν όλοι.. για ποιον μιλας;;;
Για τον Πετρόπουλο προφανώς.
Εχεις να παραθεσεις πολυ σοβαροτερους λογους για τους οποιους θες εσυ να με ψηφισεις ;
"Πιστευω οτι προσπαθεις να μας αποσυντονισεις" : Hellooooo, ολη αυτην την δουλεια κανουμε, ακομα και εσυ τωρα...πως μπορω να ξερω οτι δεν εισαι δολοφονος και προσπαθεις να στρεψεις τους αθωους προς εμενα ;
Εθειξα μηπως καποιον απο τους συνεργατες σου και τωρα ξαφνικα βρηκες να μου εναντιωθεις ;
Πάντα σε είχα στους top υπόπτους μου κι το έχω δηλώσει πολλές φορές.
Προς το παρόν κρατάω την ψηφο μου στο Focko , επειδή φοβάμαι μην κάνουμε καμιά βλακεία πάλι ως πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
καλημέρα!! λοιπόν είμαι λίγο χαμένος οπότε μάλλον θα χρειαστεί να ξαναδιαβάσω τα προηγούμενα. για την ώρα η ψήφος μου πάει στον petropoulos.
ξέρω γίνομαι κυνικός :P
αλλά από την αρχή τον είχα υποψιαστεί και κάθε φορά που προσπαθούμε να πετύχουμε κάτι αυτός μας το χαλάει. οπότε και δολοφόνος να μην είναι (που αμφιβάλλω) δεν μ αρέσει ο τρόπος που παίζει γιατί ΔΕΝ μας βοηθάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΠΡΟΣ ΣΕ το κάρφωμα ρουφιάνου ισχύει για την Έλενα που είναι εκτός παιχνιδιού?
Mάλιστα...

Γιατί ρωτάς;:hmm:
ΠΡΟΣ του πολίτες.... από χθες είχα ως αθώο τον vaio, την ριρίκα, και την rinaking. Το ότι αθωώθηκε ο vaios δεν σας λέει κάτι και για τους άλλους?? Για τον σότερ είμαι 90% σίγουρος

Και για όσους λένε στην rinaking ότι είναι ύποπτη επειδή θεωρεί πολλά άτομα ύποπτα, απαντάω ως εξής : Δεν είναι καλύτερα να έχεις πολύ λιγότερους έμπιστους και περισσότερους ύποπτους? Γιατί άμα γίνετε το αντίθετο, σίγουρα θα χωθεί δολοφόνος στους έμπιστους σου. Και με την ίδια σιγουριά που θεωρούσα τον vaio αθώο θεωρώ και τα δύο κορίτσια. Αντί να πάρετε το αποδεδειγμένο, με την σημερινή δολοφονία, επιχείρημα μου ως βοήθεια σας, κάθεστε και κατηγορείται και τους υπόλοιπους που είναι 100% αθώοι?
Η αθώωση του Βάιου, δε σημαίνει κάτι για τις Ριρίκα και rinaking. Μπορεί να είναι με την ομάδα των δολοφόνων. Ποτέ δεν ξέρεις.

Δεν κατάλαβα, πώς θεωρείς τη Ριρίκα και τη rinaking αθώες, μέσω του θύματος της δολοφονίας. Αν θέλεις, εξήγησέ το πιο λιανά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αντε να φυγει επιτελους ο ατιμος :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ναι, για ποιον αραγε μιλανε... :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι, για ποιον αραγε μιλανε... :ermm:

για σένα μιλανε;;;;:worry::worry::worry: εγω θα σας αφήσω πάω να κάνω μπάνιοοο(στη θάλασσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Mάλιστα...

Γιατί ρωτάς;:hmm:
γιατί η έλενα λέει ότι είχε τον πιο σπουδαίο ρόλο, και αν ισχύει το κάρφωμα, θεωρητικά χάνουμε. Αλλά αφού έφυγε δεν ισχύει. Καλύτερα να δούμε τις απόψεις της Έλενας. Χθες ήταν τρίτη και λογικά θα έμαθε κάτι...

Η αθώωση του Βάιου, δε σημαίνει κάτι για τις Ριρίκα και rinaking. Μπορεί να είναι με την ομάδα των δολοφόνων. Ποτέ δεν ξέρεις.
Δεν κατάλαβα, πώς θεωρείς τη Ριρίκα και τη rinaking αθώες, μέσω του θύματος της δολοφονίας. Αν θέλεις, εξήγησέ το πιο λιανά:)
Σημαίνει, γιατί σε αντίθεση με άλλους δεν θεωρώ 10 άτομα έμπιστα, αλλά 3 [vaios,ririka,rinaking] άντε 4 ο σότερ, ο καθένας για τον δικό του λόγο. Και ότι ο vaios ήταν πολίτης σημαίνει ότι δεν προσπαθώ να καλύψω δολοφόνους... ΚΑΙ μάλιστα εξήγησα σε όλους γιατί θεωρούσα τον vaio έμπιστο και αντί να το ψάξετε για να καταλάβετε συνεχίζετε να βαράτε εμάς. Δεν μπορώ να αποκαλύψω και για τις άλλες δύο, γιατί επιβαρύνω πολύ την θέση μου στα μάτια των δολοφόνων.
Αλλά θα σου πω και κάτι άλλο. Ο Econ ήταν αυτός που με ψήφισε για πρώτη φορά, εγώ δεν το πήρα ούτε εγωιστικά, ούτε και τον ψήφισα χθες, γιατί μου φαινόταν αθώος. Και ήταν. Σαν δολοφόνος δεν θα έπρεπε να τον ψήφιζα? Ψήφισα όμως πετρόπουλο που θεωρούμε όλοι δολοφόνοι, ή είναι πολίτη που έκανε το πιο ηλίθιο παιχνίδι. ΚΑΙ άντε συγχωρούμε το λάθος του στον 2ο γύρο, για τον 1ο γύρο? Και πάλι αυτόν θα ψηφίσω. Δεν θέλω πια ισοψηφίες, μην γίνει καμιά μ@λακία.

Ναι, για ποιον αραγε μιλανε... :ermm:
Γιατί κάνεις τον καημένο? έστω χθες έκανες λάθος... στον πρώτο γύρο όμως καρφώθηκες πολύ άσχημα με την αλλαγή ψήφου... γιατί?

Θεωρώ ύποπτους τους : janewin (ενώ την υπερασπιζόμουν αρχικά), tasos97

τον πετρόπουλο γιατί δεν τον υποστηρίζει κανένας? Είναι χαμένος από χέρι? Αλλά όχι σήμερα θα φύγει δεν αντέχω άλλο το loosing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
τον πετρόπουλο γιατί δεν τον υποστηρίζει κανένας? Είναι χαμένος από χέρι? Αλλά όχι σήμερα θα φύγει δεν αντέχω άλλο το loosing.

Έλα ντε , μήπως τελικά είναι πολίτης και απλά λέει βλακείες? :P
Σκέφτομαι να ψηφίσω τη Rinaking ή τον tsarachaf.

ΣΕ τη λίστα παρακαλώ. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Έλα ντε , μήπως τελικά είναι πολίτης και απλά λέει βλακείες? :P
Σκέφτομαι να ψηφίσω τη Rinaking ή τον tsarachaf.

ΣΕ τη λίστα παρακαλώ. :ropalo:
όχι την rinaking είναι αθώα. στο λέω γιατί σε θεωρώ πολίτη. εγώ ψηφίζω πετρόπουλο. Έπρεπε να είχε βγει χθες που είχε αποκάλυψη. o vaios όμως είχε υποψίες για τον tasos97. Τολμάς όμως να τον ψηφίσεις?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γιατί κάνεις τον καημένο? έστω χθες έκανες λάθος... στον πρώτο γύρο όμως καρφώθηκες πολύ άσχημα με την αλλαγή ψήφου... γιατί?

Τσεκαρε λιγο τα ποστς μου που αφορουσαν τον πρωτο γυρο :
Θα ψηφίσω την JaneWin,κυρίως στην τύχη,αλλά και γιατί εμπιστεύομαι τη ριρι,που δείχνει να ξέρει κάτι.




Τι ακριβως σε κανει να εμπιστευεσαι την Ριρι ; :worry:
Δειχνει οντως σαν να ξερει κατι...κατι ομως που μαλλον και οι δυο σας γνωριζετε. :whistle:
Η επιθεση της Ριρι επισης ηταν πολυ αποτομη προς την JaneWin.

H ψηφος μου αλλαζει και παει στην blue_butterfly
Κανονικα θα ψηφιζα εσενα αλλα θελω να κανω ισες προς το παρον τις πιθανοτητες μεταξυ σας για να βγειτε απο το παιχνιδι.
Αλλαζω την ψηφο μου σε Wild_Boy

Υ.Σ : Και οι δυο μου ηταν εξισου υποπτοι αλλα ειχα ψηφισει την blue_butterfly καθαρα για να βγει ισοψηφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
όχι την rinaking είναι αθώα. στο λέω γιατί σε θεωρώ πολίτη. εγώ ψηφίζω πετρόπουλο. Έπρεπε να είχε βγει χθες που είχε αποκάλυψη. o vaios όμως είχε υποψίες για τον tasos97. Τολμάς όμως να τον ψηφίσεις?:hmm::hmm:

Δε μου κάνει για δολοφόνος ο Τάσος...
Πάντως με τον tsara κάτι δεν πάει καλά.
Μπαίνει τα βράδια , αλλά δε γράφει πάντα.
Η Έλενα τον ψήφισε και τις 2 φορές.Γιατί?
Μήπως η Έλενα ήταν ρουφιάνος κι ήξερε ότι ο tsara είναι δολοφόνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δε μου κάνει για δολοφόνος ο Τάσος...
Και γιατι παρακαλω δε σου κανει για δολοφονος ; Επειδη το παιζει ησυχος και χαλαρος ;
Αν ημουν δολοφονος ενα θα ηταν σιγουρο. Θα φροντιζα να ημουν οσο πιο διακριτικος γινεται ωστε να μην στραφουν τα βλεματα σε μενα. Απο τις κινισεις μου ομως φενεται οτι κατι τετοιο δεν με νοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top