Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ύποπτος είναι ο Dannaros αλλά ψηφίζω ριρίκα?? Μήπως θα δολοφονηθώ :hmm::hmm::hmm::hmm:????
Φέιλ. :(

Άμα δολοφονηθώ τώρα, που το πιστεύω, και αποκαλυφθώ πολίτης γιατί σήμερα έχει αποκάλυψη, θέλω για τους υπόλοιπους πολίτες να υιοθετήσετε την έρευνα μου, μπας και νικήσετε, η οποία περιέχει την αθωότητα της ριρίκας και της rinaking. Πιστεύω στο 90% ότι, vaios, soter είναι αθώοι και σε λιγότερο ποσοστό για τον Demlogic. Δείτε ποιοι θα συνεχίσουν να κατηγορούν τις δύο πρώτες και βγάλτε συμπεράσματα. Πάντως για σήμερα θέλω να σωθώ, γιατί πραγματικά μου αρέσει πολύ το παιχνίδι. Τέλος πάντων. Αυτά είναι τα τελευταία λόγια του μελλοθάνατου dannarou όπως πιστεύω γιατί μιλάω πολύ :clapup:

Αυτό το ότι είστε εκατό τα εκατό σίγουροι για την αθωότητα κάποιον,με τρελαίνει. >.<
Πού το ξέρεις ότι ο Βάιος ήταν ο κυνηγός πολίτης? :P

Αυτό. :|
J
ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ, και δεν θα ησυχασω μεχρι να φυγει ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ

Κάτι ξες εσύ!:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ρε βάιε γιατί δεν σκότωσες τον πετρόπουλο να ησυχάζαμε και σκότωσες την αθώα για την οποία είχες λίγες υποψίες? Το λέγανε ότι είναι μικρή και για αυτό μάλλον έδωσε την εντύπωση δολοφόνου... Εγώ αλλάζω την ψήφο σε πετρόπουλο.... μείναμε 10 πολίτες έναντι 5 δολοφόνων, 1 τσιρακιού και του SK...

επειδη λογω πολλων σελιδων καπου χαθηκα μπορεις να πεις τι εγινε με τον πετροπουλο για να δω και τι θα ψηφισω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εδωσε λιστα ο vaios; μπορειτε να την παραθεσετε, πως και δεν την ειδα, απο dinnaro θυμαμαι μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ :rant:

Ε , άσ' την στον Πετρόπουλο μια και καλή.Αφού σου έχει κάτσει στο μάτι. :P (όχι ότι κι εγώ τον θεωρώ αθώα περιστέρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
γιατί σύμφωνα με τους κανόνες ο κυνηγός μπορεί να σκοτώσει όταν δολοφονείται.

Που το γράφουν αυτό οι κανόνες???
Έχει μια βολή σε όλο το παιχνίδι ο κυνηγός.
Δεν λέει πουθενά ότι αυτό θα γίνει την μέρα της δολοφονίας του.

Μην λέτε ότι να'ναι.

Το πόστ του Βάιου θα διαγραφεί. Δεν επιτρέπεται να μιλάν οι δολοφονημένοι.
Συνεχίστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
και θα πω ολη την λιστα δολοφονων κατεμε

blue_butterfly,dinnaros,μαυρουλης,petropoulos,Rinaking (Δεν ειπα πως ειμαι απολυτα σιγουρος)

ναι. συμφωνούμε σχεδόν. ας εξηγησω γιατι εκανα μπολντ και τις υπογραμμισεις

τα bold διχνουν υποπτους κατεμέ 95%
τα υπογραμμισμένα δίχνουν υπόπτους έως 70%

edit: ειναι dannaros και όχι dinnaros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
OMG... θα διαβασω τις 20 σελιδες και επανερχομαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ε , άσ' την στον Πετρόπουλο μια και καλή.Αφού σου έχει κάτσει στο μάτι. :P (όχι ότι κι εγώ τον θεωρώ αθώα περιστέρα)


ο πετροπουλος εχω μια υποψια οτι ειναι μλκς και οχι δολοφονος :-p
αλλα ο ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ νομιζω ειναι ποιο ενοχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
o Κυνηγος μας προφανως ειναι χαζος..........
εγω αμα ημουν δολοφονος θα ειχα καταλαβει ποιος ειναι παντως, αλλα δεν λεω γιατι στην τελικη ειναι πολιτης :mad:
(o vaios ηταν τελικα :-p )

Ετσι σιγα σιγα να ριχνετε υποψιες και για μενα, γιατι θα πρεπει να εχετε μια αθωα αιτιολογηση αργοτερα. ακομη και εαν υποψιες σας φαινονται ηλιθιες ακομη και στο ανηψιο μου

ψηφίζω MAYROULIS
και θα πω ολη την λιστα δολοφονων κατεμε

blue_butterfly,dinnaros,μαυρουλης,petropoulos,Rinaking (Δεν ειπα πως ειμαι απολυτα σιγουρος)

με ξαφνιασε τολμω η δολοφονια του vaiou, ο οποιος ψηφισε ECON και πηγε να ψηφισει PETROPOULO αλλα δεν το εκανε, μαλλον αληθεια ελεγε οτι δεν το ειδε

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ :rant:

Μπορώ να μάθω γιατί με θεωρείς ένοχη;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
ναι. συμφωνούμε σχεδόν. ας εξηγησω γιατι εκανα μπολντ και τις υπογραμμισεις

τα bold διχνουν υποπτους κατεμέ 95%
τα υπογραμμισμένα δίχνουν υπόπτους έως 70%

Εκτός απ' τον Petropoulo και τον focko , αρχίζω να υποψιάζομαι κι εγώ τη Rinaking.
Μπαίνει κάθε φορά μετά την ψηφοφορία και λέει ότι όλοι όσοι ψηφίσαμε αυτόν που έφυγε (τον Wild boy και τον Econ μέχρι στιγμής) είμαστε πολύ ύποπτοι και τη βγάζει καθαρή.

Επίσης , ο soter δεν πολυμιλάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εκτός απ' τον Petropoulo και τον focko , αρχίζω να υποψιάζομαι κι εγώ τη Rinaking.
Μπαίνει κάθε φορά μετά την ψηφοφορία και λέει ότι όλοι όσοι ψηφίσαμε αυτόν που έφυγε (τον Wild boy και τον Econ μέχρι στιγμής) είμαστε πολύ ύποπτοι και τη βγάζει καθαρή.

ναι αλλά ακόμη δεν kινούμαι προς αυτήν.. είμαι ανάμεσα σε Rinaking και MAYROYLIS:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - petropoulos43551
4.Demlogic - ΜΑUROULIS
5. fockos
6. foreverfreak - petropoulos43551
7. JaneWin - blue_butterfly
8. jj!
9. maria_lulu - ΜΑUROULIS
10. MAYROULIS
11. petropoulos43551
12. soter
13.Tάσος97
14. toi_toi
15. tsarachaf
16. z0itCa
17. Rinaking

Ψήφοι
3 petropoulos43551
2 MAUROULIS
1 Τάσος97
1 blue_butterfly
1 fockos


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης


Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
και θα πω ολη την λιστα δολοφονων κατεμε

blue_butterfly,dinnaros,μαυρουλης,petropoulos,Rinaking (Δεν ειπα πως ειμαι απολυτα σιγουρος)
Pff... κάνεις τραγικό λάθος... Είπα ποιους θεωρώ σίγουρα αθώους από εχθές και να αποκαλύφθηκε αθώος ο vaios. Σου λέω ποιους άλλους θεωρώ [blue_butterfly και rinaking] και εσύ εκεί να τους κατηγορήσεις. Και έχε υπόψην σου ότι στην αρχή κατηγορούσα την ριρίκα και υποστήριζα την jane. Δεν μπορείς να καταλάβεις :hmm:? Διάβασε το μήνυμα του βάιου προς εμένα με τα α) και β) που μου είχε γράψει κάποτε. Από τότε ήταν αθώος για μένα. Δες την απάντηση που του έστειλα με τον ίδιο τρόπο. Γιατί? Γιατί ξέραμε ότι είμασταν έμπιστοι οι δύο μας και επικοινωνούσαμε κάπως. Αναλύσεις δεν έκανα γιατί το θέμα παρακολουθούν και δολοφόνοι. Οι ψαγμένοι ίσως καταλάβαιναν την αθωότητα των δύο μας. Άμα θες να επιμείνεις οκ

Αυτό το ότι είστε εκατό τα εκατό σίγουροι για την αθωότητα κάποιον,με τρελαίνει. >.<
Άμα πρόσεχες καλύτερα θα καταλάβαινες. Ή μήπως αυτό είναι ένα μήνυμα για να με λασπώσεις?

Δες την παραπάνω απάντηση μου. Ήταν προφανές ότι θα ήταν ο κυνηγός, και αναγκάστηκε να χρησιμοποιήσει την ιδιότητα του. ΚΑΙ σκοτώθηκε από τον κυνηγό αυτήν που υποψιαζόταν το πρωί. Καλά δεν διαβάζεις τα μηνύματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
JANEWIN, ΡΙΡΙΚΑ μπορειτε επιτελους να σταματησετε να μαλωνετε; ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ οτι οι δολοφονοι παιζουν μαζι σας; σκοτωνεστε απο την αρχη και αυτη απο πανω στεκονται, σας βλεπουν και γελανε, και εσυ toi_toi βαλτε ενα τελος σε αυτη τη διαμαχη
Θα ειναι μεγαλη ειρωνια να εισαι ενας απο αυτους που γελανε. :P

Μεχρι τωρα δεν ειχα ιδιαιτερες υποψιες για τον Τασος97, μεχρι που ειδα τι ψηφισε και ποιoν σκοτωσε ο serial killer.
Ο Τασος97 ψηφισε Elena Kr αυτην δηλαδη που σκοτωσε ο serial killer. Μηπως εγινε καθαρα για ξεκαρφωμα ; Οι λογοι για τους οποιους την ψηφισε μου φανηκαν γελοιοι : "Μου φενεσαι υποπτη."Και επισης, γενικοτερα τον βλεπω πολυ στυλ "παμε χαλαρα".

Για τωρα τουλαχιστον 2 ειναι για εμενα οι υποπτοι :
- Demlogic : Επειδη τον βλεπω πολυ ενεργο απο το ξεκινημα το παιχνιδιου και επειδη γενικοτερα πιστευω οτι μπλοφαρει αρκετα στα λεγομενα του.
- Τασος97 : Για τους λογους που αναφερα απο πανω.

Για καποιους αλλους θα το σκεφτω λιγο παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
αυτο που έχω καταλαβει με τη ριρικα είναι ότι παίζονται 3 σεναρια:
α) δεν καταλαβαίνετε τι λέει
β) δεν καταλαβαίνει η ίδια τι της ζητάτε/λέτε
γ) δεν θέλει να καταλάβετε τι εννοεί


ποιο πιθανο μοιάζει το σενάριο α και β. προσωπικα ούτε εγω εχω καταλάβει που αναφέρεται η ριρικα και αν κάνει πλάκα ή όχι. αυτο βέβαια μπορεί να είναι επειδή δεν καταλαβαίνει τι θέλετε να πέιτε. ίσως να είναι πιθανό και το σενάριο γ αλλά τελευταια βλέπω πως έχει φύγει το βαρος από πάνω της και να μοιάζει περισσότερο αθώα παρά ενοχη.. τι να πω.. ποιος ξερει..
Yπάρχει περίπτωση να είναι και δολοφόνος:rolleyes:

:P
πώςνα τη βαστήξω;;
Με τα στιβαρά σου μπράτσα:P
OMG... θα διαβασω τις 20 σελιδες και επανερχομαι:)
Σε περιμένουμε:)
Εκτός απ' τον Petropoulo και τον focko , αρχίζω να υποψιάζομαι κι εγώ τη Rinaking.
Μπαίνει κάθε φορά μετά την ψηφοφορία και λέει ότι όλοι όσοι ψηφίσαμε αυτόν που έφυγε (τον Wild boy και τον Econ μέχρι στιγμής) είμαστε πολύ ύποπτοι και τη βγάζει καθαρή.

Επίσης , ο soter δεν πολυμιλάει...
Όντως, η rinaking εμφανίζεται πάντα μετά την κάθε ψηφοφορία και θεωρεί τους πάντες ύποπτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αμα δω οτι παει να φυγει ο μαυρουλης δεν θα αλλαξω την ψηφο μου προς πληροφοριση
γιατι τον θεωρω το ιδιο, ή και περισσοτερο ενοχο σε σχεση με τον ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ
το θεμα ειναι να ξυπνησουν janewin, και blue_butterfly

blue_butterfly εχω ξανα εξηγησει σε παλαιοτερο ποστ, επισης συνδεεσαι με τον dinnaro που σου δινει το εκπληκτικο ποσοστο του 100 και σε στηριζει τοσο πολυ , βεβαια , η αμφιβολια μου ειναι οτι ενας δολοφονος ισως να μην το εκανε αυτο για να μην καρφωθει, και παρει στον λαιμο του δυο δολοφονους σερι

κραταω στον MAYROYLI που ειναι ο ποιο πιθανος και σιγουρος για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ΠΡΟΣ ΣΕ το κάρφωμα ρουφιάνου ισχύει για την Έλενα που είναι εκτός παιχνιδιού?

σοζ για το λάθος που έκανα με τον κανονισμό με τον κυνηγό, αλλά ήξερα ότι ήταν ο vaios γιατί υποψιαζόταν την έλενα τώρα τελευταία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Θα ειναι μεγαλη ειρωνια να εισαι ενας απο αυτους που γελανε. :P

Μεχρι τωρα δεν ειχα ιδιαιτερες υποψιες για τον Τασος97, μεχρι που ειδα τι ψηφισε και ποιoν σκοτωσε ο serial killer.
Ο Τασος97 ψηφισε Elena Kr αυτην δηλαδη που σκοτωσε ο serial killer. Μηπως εγινε καθαρα για ξεκαρφωμα ; Οι λογοι για τους οποιους την ψηφισε μου φανηκαν γελοιοι : "Μου φενεσαι υποπτη."Και επισης, γενικοτερα τον βλεπω πολυ στυλ "παμε χαλαρα".

Για τωρα τουλαχιστον 2 ειναι για εμενα οι υποπτοι :
- Demlogic : Επειδη τον βλεπω πολυ ενεργο απο το ξεκινημα το παιχνιδιου και επειδη γενικοτερα πιστευω οτι μπλοφαρει αρκετα στα λεγομενα του.
- Τασος97 : Για τους λογους που αναφερα απο πανω.

Για καποιους αλλους θα το σκεφτω λιγο παραπανω...

εσυ η αθωος και καθυστερημενος, η δολοφονος και χρεωμενος
αλλα τι να κανω που οι συμπολιτες ειναι προβατα :\ αμα ειχα 10 ψηφους , οι πολιτες θα ειχα κερδισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αμα δω οτι παει να φυγει ο μαυρουλης δεν θα αλλαξω την ψηφο μου προς πληροφοριση
γιατι τον θεωρω το ιδιο, ή και περισσοτερο ενοχο σε σχεση με τον ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ
το θεμα ειναι να ξυπνησουν janewin, και blue_butterfly

blue_butterfly εχω ξανα εξηγησει σε παλαιοτερο ποστ, επισης συνδεεσαι με τον dinnaro που σου δινει το εκπληκτικο ποσοστο του 100 και σε στηριζει τοσο πολυ , βεβαια , η αμφιβολια μου ειναι οτι ενας δολοφονος ισως να μην το εκανε αυτο για να μην καρφωθει, και παρει στον λαιμο του δυο δολοφονους σερι

κραταω στον MAYROYLI που ειναι ο ποιο πιθανος και σιγουρος για μενα

κι εγω προς μαυρούλη βλέπω να κλείνω αλλά θα περιμένω μη γίνει κάτι.. Τυπικά μόνο, θα δώσω την ψήφο μου στην Rinaking. η ψήφος μου θα αλλάξει κατα 99.9% αλλά αν φανεί η ρινακινγκ υποπτη ακόμη δε θα αλλάξει μάλλον:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ είμαι ανάμεσα σε Τάσος97 και Demologic, που προσπαθούν να ρίξουν τις υποψίες σε εμένα:hmm: Ένας από τους 2 ή και οι 2 μάλλον είναι δολοφόνοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top