Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πότε είπα ότι δεν έκανα πλάκα; Πριν λίγο δε σου απάντησα ότι έκανα πλάκα; Έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας ή είναι η ιδέα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ποιο ποστ θέλεις να κάνω παράθεση; Εκεί που εξηγούσα;

Ιωάννα μπορείς να βλέπεις τις προηγούμενες απαντήσεις μου πριν ποστάρεις; Είπα ότι δεν αναφερόμουν στο πρώτο ποστ αλλά στη συνέχεια, μη με κάνετε να απαντάω στις ίδιες ερωτήσεις. Κάτι άλλο για να με κατηγορήσετε έχετε;

Ε αυτό το ποστ στην συνέχεια θέλω. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Πότε είπα ότι δεν έκανα πλάκα; Πριν λίγο δε σου απάντησα ότι έκανα πλάκα; Έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας ή είναι η ιδέα μου;

εδω οταν σου ειπα οτι ειναι σε μια φαση σοβαρου και αστειο μου λες


Δεν ήταν φάση σοβαρού αστείου. Την Τζέιν την κατηγορήσα γιατί συμφώνησα με το παιδί που είχε απαντήσει πριν από εμένα και είχε πει ότι τη θεωρεί ύποπτη. Και όσο για το τσιράκι η Ιωάννα με λέει χωρίς να αιτιολογεί, γιατί; Εγώ τουλάχιστον αιτιολόγησα γιατί την θεωρώ είτε δολοφόνο είτε τσιράκι.:)
αφου δεν ηταν μια φαση σοβαρου και αστειου θα ταν η σοβαρο η αστειο αλλα αφου την κατηγορησες ηταν σοβαρο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ε αυτό το ποστ στην συνέχεια θέλω. -.-'
Μιλάω για όλον αυτόν το χαμό που έγινε μετά αφότου σε κατηγορήσα για πλάκα και ψαρώσατε. Θυμάσαι; Είναι τόσα ποστ δε θα κάθομαι να τα παραθέτω ένα ένα. Αν θέλεις να τα δεις ξεκίνα από την 17-18 και τις επόμενες σελίδες και δες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μιλάω για όλον αυτόν το χαμό που έγινε μετά αφότου σε κατηγορήσα για πλάκα και ψαρώσατε. Θυμάσαι; Είναι τόσα ποστ δε θα κάθομαι να τα παραθέτω ένα ένα. Αν θέλεις να τα δεις ξεκίνα από την 17-18 και τις επόμενες σελίδες και δες.

Παραδέξου ότι καρφώθηκες.
Αυτό μου φτάνει και δεν χρειάζεται κανένα ποστ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ρε ριρικα τι θα γινει?:worry:
την μια μου λες οτι το πες για πλακα την αλλη οτι δεν το πες για πλακα...μετα οτι μιλας για ενα αλλο ποστ!
απαντησε μου στα εξης!
στο πρωτο ποστ εκανες πλακα ναι ή οχι?
και ποτε τελικα εκανες πλακα? σε ποια ποστ? κανετα παραθεση!
μου φαινεται παιζουμε με τις λεξεις και εχει γινει ενας χαμος...αλλα αυτο ο χαμος βγαζει πραγματα στην επιφανεια!:hmm:

αυτο που έχω καταλαβει με τη ριρικα είναι ότι παίζονται 3 σεναρια:
α) δεν καταλαβαίνετε τι λέει
β) δεν καταλαβαίνει η ίδια τι της ζητάτε/λέτε
γ) δεν θέλει να καταλάβετε τι εννοεί


ποιο πιθανο μοιάζει το σενάριο α και β. προσωπικα ούτε εγω εχω καταλάβει που αναφέρεται η ριρικα και αν κάνει πλάκα ή όχι. αυτο βέβαια μπορεί να είναι επειδή δεν καταλαβαίνει τι θέλετε να πέιτε. ίσως να είναι πιθανό και το σενάριο γ αλλά τελευταια βλέπω πως έχει φύγει το βαρος από πάνω της και να μοιάζει περισσότερο αθώα παρά ενοχη.. τι να πω.. ποιος ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εδω οταν σου ειπα οτι ειναι σε μια φαση σοβαρου και αστειο μου λες



αφου δεν ηταν μια φαση σοβαρου και αστειου θα ταν η σοβαρο η αστειο αλλα αφου την κατηγορησες ηταν σοβαρο!:hmm:
Λοιπόν θα στο πω πολύ απλά γιατί δε βλέπω να το καταλαβαίνεις αλλιώς. Το 1ο ποστ μου που αφορούσε την Ιωάννα ήταν ΠΛΑΚΑ. Εντάξει μέχρι εδώ; Στη συνέχεια έτσι όπως την είδα να πετάγεται και να τρέχει και ο bluestas να κατηγορήσει εμένα λέω όπα κάτι παίζει εδώ από εκεί και μετά είναι ΣΟΒΑΡΑ τα ποστ μου. Εντάξει;

Παραδέξου ότι καρφώθηκες.
Αυτό μου φτάνει και δεν χρειάζεται κανένα ποστ.-
Χαχαχαχαχα κοριτσάκι μου μπας και άλλοι καρφώθηκαν; Το έχετε κάνει συνήθεια οι επιθέσεις εσένα και της toi_toi προς εμένα να γίνονται την ίδια ώρα; Χαχαχα:P Πεστε μου άμα είναι να κανονίζουμε και ραντεβού να μας βολεύει όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν θα στο πω πολύ απλά γιατί δε βλέπω να το καταλαβαίνεις αλλιώς. Το 1ο ποστ μου που αφορούσε την Ιωάννα ήταν ΠΛΑΚΑ. Εντάξει μέχρι εδώ; Στη συνέχεια έτσι όπως την είδα να πετάγεται και να τρέχει και ο bluestas να κατηγορήσει εμένα λέω όπα κάτι παίζει εδώ από εκεί και μετά είναι ΣΟΒΑΡΑ τα ποστ μου. Εντάξει;

αυτό το ποστ εννοείς;; καλα και για δε το λες τόοοοση ώρα να κλεισει η υπόθεση;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λιφο περιεργα μας τα λενε η Ρρικα και η Jane..χμμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι ρε,εγώ και η Τοι είμαστε ντιπ χαζές. Για αυτό το κάνουμε όλο αυτό. :knife:
αυτό το ποστ εννοείς;; καλα και για δε το λες τόοοοση ώρα να κλεισει η υπόθεση;;:confused:

Καλά κρασιά και εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αυτό το ποστ εννοείς;; καλα και για δε το λες τόοοοση ώρα να κλεισει η υπόθεση;;:confused:
Μα αυτό λέω και δε λένε να το καταλάβουν. Ή δε θέλουν να το καταλάβουν και προσπαθούν να με κατηγορήσουν κάνοντας με να δείχνω τρελή και ένοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - Tάσος97
4. Demlogic - petropoulos43551
5. Elena Kr
6. fockos
7. foreverfreak - petropoulos43551
8. JaneWin - blue_butterfly
9. jj!
10. maria_lulu - ΜΑUROULIS
11. MAYROULIS
12. petropoulos43551
13. soter
14. Tάσος97 - Elena Kr
15. toi_toi
16. tsarachaf
17. vaios13 - Tάσος97
18. z0itCa
19. Rinaking

Ψήφοι
2 petropoulos43551
2 Τάσος97
1 blue_butterfly
1 fockos
1 Elena Kr
1 MAUROULIS

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα


Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Λοιπόν θα στο πω πολύ απλά γιατί δε βλέπω να το καταλαβαίνεις αλλιώς. Το 1ο ποστ μου που αφορούσε την Ιωάννα ήταν ΠΛΑΚΑ. Εντάξει μέχρι εδώ; Στη συνέχεια έτσι όπως την είδα να πετάγεται και να τρέχει και ο bluestas να κατηγορήσει εμένα λέω όπα κάτι παίζει εδώ από εκεί και μετά είναι ΣΟΒΑΡΑ τα ποστ μου. Εντάξει;

λοιπον οκ το πες για πλακα...ας το δεχτω αν και η λεξη 'κατηγορω' και το 'δεν ηταν φαση σοβαρου και αστειου' αλλα μου δειχνουν!
ας πουμε οτι απλα αλλο εννοουσες και αλλο καταλαβα!
επειδη δεν εχω ορεξη να βγει και σημερα πολιτης οπως υποστηριζεις οτι εισαι προς το παρων δεν θα σε ψηφισω αλλα αφηνω να δω τι αλλο εχεις να μας πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλά κρασιά και εσύ!
ειλικρινα με το θέμα "Ριρίκα" με έχετε μπερδέψει. εκει που τωρα ξεμπρδευτηκα θα μπερδευτω παλι σε λιγο:/::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
λοιπον οκ το πες για πλακα...ας το δεχτω αν και η λεξη 'κατηγορω' και το 'δεν ηταν φαση σοβαρου και αστειου' αλλα μου δειχνουν!
ας πουμε οτι απλα αλλο εννοουσες και αλλο καταλαβα!
επειδη δεν εχω ορεξη να βγει και σημερα πολιτης οπως υποστηριζεις οτι εισαι προς το παρων δεν θα σε ψηφισω αλλα αφηνω να δω τι αλλο εχεις να μας πεις!
Αχ Τάσο κράτα με.:'(
Κορίτσι μου καλό δεν είπαμε ότι αυτό το ποστ:
Δεν ήταν φάση σοβαρού αστείου. Την Τζέιν την κατηγορήσα γιατί συμφώνησα με το παιδί που είχε απαντήσει πριν από εμένα και είχε πει ότι τη θεωρεί ύποπτη. Και όσο για το τσιράκι η Ιωάννα με λέει χωρίς να αιτιολογεί, γιατί; Εγώ τουλάχιστον αιτιολόγησα γιατί την θεωρώ είτε δολοφόνο είτε τσιράκι.:)
αναφέρεται σε αυτά που έγιναν μετά το πρώτο μήνυμα; Γιατί δε λες να το καταλάβεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Αχ Τάσο κράτα με.:'(
Κορίτσι μου καλό δεν είπαμε ότι αυτό το ποστ:
αναφέρεται σε αυτά που έγιναν μετά το πρώτο μήνυμα; Γιατί δε λες να το καταλάβεις;

ναι τασο βαστα!:P

οκ το δεχομαι ρε ριρικα αλλα μετα απο ολα αυτα δεν μπορω να πω αμεσως α η ριρικα ειναι αθωα! θα περιμενω να δω πως θα κινηθεις!
θα μπορουσες απο την αρχη να ξεκαθαρισεις για ποιο ποστ μιλας για να τελειωνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα αυτό δεν έκανα; Δεν ξεκαθάρισα που αναφερόμουν όταν μου το ζητήσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πφφφφ:/:

Επανέρχομαι αφού διαβάσω τις σελίδες 84-90:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Χαχαχα αυτό δεν έκανα; Δεν ξεκαθάρισα που αναφερόμουν όταν μου το ζητήσατε;
ναι αφου ειχαμε αναλυση το θεμα σε 150 ποστ! τεσπα παμε παρακατω!

πώςνα τη βαστήξω;;

δεν ξερω! εσυ εισαι ο αντρας της κατι θα ξερεις παραπανω! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top