Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
τι έγινε και δεν μιλάτε;:hmm:

μήπως έχετε σύσκεψη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2738153&postcount=356
Σε αυτό ^ αναφέρεσαι dannare.
Λοιπόν οι ψήφοι ήταν καταχωρημένοι κανονικότατα,
απλά μπερδεύτηκε η Κλεοπάτρα με τα χρώματα και δεν έβαλε την μια.
Και ξέχασε της Jane.
24 άτομα εδώ μέσα δεν το είδες κανείς δηλαδή? Οκ.
Από εδώ και πέρα.
Να μας τα στέλνετε σε πμ αν εντοπίζετε λάθη,παρακαλώ.

Κάνουμε ότι καλύτερο. Γίνονται πόστ κάθε δευτερόλεπτο. Είστε τόσα άτομα.
Αλλάζετε ψήφους κάθε 3 λεπτά.
Είμαστε όλη μέρα μέσα στο ischool για να μην έχετε πρόβλημα.
Λοιπόν αν δεν θέλετε να βάλουμε περιορισμό στις φορές που θα αλλάζετε τις ψήφους σας (2-3 φορές),
βοηθήστε όσο μπορείτε το έργο μας. Ευχαριστούμε για την κατανόηση. :)

Πάντως 72 ήδη σελίδες για 2 μέρες είναι ρεκόρ. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
τι έγινε και δεν μιλάτε;:hmm:

μήπως έχετε σύσκεψη;:hmm:

χαχαχα , γαματος :-p
δολοφονοι περιμενουμε το χτυπημα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πόσο είναι οι ψήφοι?
κι εγώ αναρωτιεμαι.. έχουν έρθει τα πανω κατωεδω μέσα, μεσα σε 1 ωρα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
παιδιά, στο προηγούμενο κάναμε 60 κάτι σελίδες σε 4 μέρες κι εδώ την 2η έχουμε 73
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παιδιά προηγείται ο EKON για έναν... αλλάξτε όποιος έχει να πάμε σε τριπλή ισοψηφία...

δώστε την σε άσχετο, σε εμένα όχι όμως στους άλλους δύο... έχουμε νομίζω έκον έναν παραπάνω από τους jane και petropoulo που είναι ίσοι μετά την αλλαγή του demlogic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΠΡΟΣ vaios13,foreverfreak, ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ

αμα δειτε οτι μεχρι και :58 δεν εχει αλλαξει κατι, αλλαξτε ψηφο σε petropoulo

βασικα αστετο καντε οτι πιστευετε, μπορει στην τελικη να μην εχω δικιο, αλλα το μεσημερι αλλαξε αποτομα απο πρωτος που ηταν ο πετροπουλος , στον εκον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
όχι ρε demlogic... καλύτερα να πάμε σε τριπλή ισοψηφία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Γιατί να μην το αφήσουμε σε Econ?
Εγώ έχω σκάσει για να δω τι είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εγω μενω στην ψηφο μου για να μην χαλασω την πιθανοτητα ισοψηφιας... εχω μπερδευτει πολυ και ακομα και για τον πετροπουλο που ημουν σιγουρη τωρα δεν ειμαι γιατι κανεις δεν τον υποστηριξε... μπορει και να τον υποστηριξαν εμμεσα... μπερδεμα.. αν καποιος μπορει να με βοηθησει να βγαλω μια ακρη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Aν ένας εκ των Econ-petropoulos είναι δολοφόνος, θα ήθελα πολύ να δω τη φάτσα των δολοφόνων τώρα που διάβασαν ότι μπορεί να αλλάξω την ψήφο μου απ' τον έναν στον άλλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
κι εγώ πάντως νομίζω πως ο βάιος δεν είναι δολοφόνος, γιατί στο προηγούμενο που ήταν, έκανε τα πάντα για να μας πείσει πως δεν είναι, οπότε δε νομίζω να είναι δολοφόνος

αυτό όμως δεν τον κάνει να μην είναι ύποπτος...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πφφφφφφφ, πραγματικα θα σκασω!! Δεν υπαρχει τροπος να ισοφαρισουν ο petropoulos με τον Econ και να το παμε σε παραταση??
Πολυ φοβαμαι πως ο Econ επεσε θυμα της ανοησιας του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
παιδιά, γράψαμε 6 ποστ ταυτόχρονα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - petropoulos43551
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - tsarachaf
  7. Eupatridis
  8. fockos - Eupatridis
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj! - Econ
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Econ
  20. z0itCa - Econ
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
5 Econ
4 JaneWin
4 petropoulos43551
2 fockos
1 blue_butterfly
1 tsarachaf
1 Eupatridis

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1


Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λιστα θα βγει καθολου να δουμε τι πρεπει να κανουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
2 λεπτά μένουν, και η αγωνία κορυφώνεται...

(:P)

edit:1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ρε παιδιά όποιος ψήφισε εcon ας ψηφίσει άλλον άσχετο γρήγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
petropoulos

για να πάει τριπλή
κι ο θεός βοηθός.

εδιτ.κανέναν, εκον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Φοβάμαι καμιά απότομη αλλαγή. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top