Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - petropoulos43551
  4. Demlogic - blue_butterfly
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - tsarachaf
  7. Eupatridis
  8. fockos - Eupatridis
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj! - Econ
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Econ
  20. z0itCa - Econ
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
5 Econ
4 JaneWin
3 petropoulos43551
2 fockos
2 blue_butterfly
1 tsarachaf
1 Eupatridis

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1


Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.


~

Το μόνο λάθος μας ήταν στις ψήφους του fockou. Από 2 που έχει, εμείς του προσθέσαμε άλλη μια, καταλάθος.

Επίσης!
Προσπαθούμε να κάνουμε ό,τι καλύτερο για να ανταμποκριθούμε σε ένα Παλέρμο με τόσα άτομα που συμβαίνει πρώτη φορά στα χρονικά!
Αλλάζετε κάθε 3-4 λεπτά ψήφους,κάνουμε πραγματικά ό,τι καλύτερο.
Αν εντοπίζετε λάθη να μας τα στέλνετε σε πμ.
Ευχαριστούμε για την κατανοήση σας. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Όταν επιμένεις εδώ και τόσες σελίδες στον petropoulo:

και μετά αλλάζεις ξαφνικά ψήφο, μεταβάλλοντας σημαντικά τις ισορροπίες, χρειάζεσαι ισχυρή επιχειρηματολογία, ώστε να μας αποδείξεις ότι αυτό που κάνεις δεν είναι κίνηση πανικόβλητου δολοφόνου. Eγώ δεν είδα καμιά τρανταχτή δικαιολογία, απλά πιάστηκες από κάτι που είπε η Ριρί και βρήκες αφορμή να την κατηγορήσεις. So?
Και στην τελική πες μας τι θα κάνεις, γιατί αν επιμείνεις σε αυτήν την ψήφο θέλω κι εγώ να δω τι θα κάνω. Δεν θέλω να αλλάξω ψήφο στο παρά πέντε.

Πανικοβλητος δολοφονος; δεν ειχα ουτε μια ψηφο
πανικοβλητος πολιτης που ψαχνει τον δολοφονο και πιεζει τους υποπτους ισως; ειπα πως το εκανα για να δω μια αιτιολογηση απο ριρικα, δεν ειπα οτι θα διατηρησω την ψηφο ;) και επισης μαρεσε η αποψη σου πως πρεπει να αλλαζουμε συχνα ψηφο για να τους μπερδεψουμε, με τα επιχειρηματα σου αναιρεις αυτα που λες :$

αμα το ψαξεις θα δεις οτι dinnaros-blue_butterfly-rinaking συνδεονται παντως, και παρατηρησα οτι τον PETROPOULO δεν τον εχει στηριξει κανεις!!! μου κανει πολυ εντυπωση, θα αποφασισω και θα δω ποιον θα ψηφισω, εχουμε 30 λεπτα μπροστα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οκ λάθος δεν το ήξερα αυτό. αλλά άμα δεις όντως η ψηφοφορία της Δευτέρας έχει δύο ψήφους λιγότερους ;)...

εηγα λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
οκ λάθος δεν το ήξερα αυτό. αλλά άμα δεις όντως η ψηφοφορία της Δευτέρας έχει δύο ψήφους λιγότερους ;)...

ο κυνηγός είναι υπέρ των πολιτών, έχει μία βολή και πιστεύω θα την χρησιμοποιήσει όταν είναι σίγουρος και όχι σε αυτόν που θα είναι σε κόντρα :)

Ναι, τώρα το έβλεπα αυτό!
:redface:
Συγγνώμη για το λάθος μου, αλλά όταν διάβαζα τις καινούριες ιδιότητες βαρέθηκα να διαβάσω και αυτή του κυνηγού - ήταν τόσες πολλές.. Και νόμιζα ότι είναι κακός και μπορεί να δολοφονεί - κάτι σαν τον σκ...:redface:

Σόρρυ βρε παιδιά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πανικοβλητος δολοφονος; δεν ειχα ουτε μια ψηφο
πανικοβλητος πολιτης που ψαχνει τον δολοφονο και πιεζει τους υποπτους ισως; ειπα πως το εκανα για να δω μια αιτιολογηση απο ριρικα, δεν ειπα οτι θα διατηρησω την ψηφο ;) και επισης μαρεσε η αποψη σου πως πρεπει να αλλαζουμε συχνα ψηφο για να τους μπερδεψουμε, με τα επιχειρηματα σου αναιρεις αυτα που λες :$

αμα το ψαξεις θα δεις οτι dinnaros-blue_butterfly-rinaking συνδεονται παντως, και παρατηρησα οτι τον PETROPOULO δεν τον εχει στηριξει κανεις!!! μου κανει πολυ εντυπωση, θα αποφασισω και θα δω ποιον θα ψηφισω, εχουμε 30 λεπτα μπροστα μας

Εννοούσα ''πανικόβλητος'' που θέλει να σώσει τον συνεργό του.
Ναι, πρότεινα να αλλάζουμε ψήφους, αλλά εγώ το έκανα μεταξύ αυτών που υποπτευόμουνα, εσύ ψήφισες την Ριρίκα σχεδόν απ' το πουθενά.
Τέσπα, οι εξελίξεις πιστεύω θα είναι ραγδαίες στο μισάωρο που απομένει, εκεί θα ξεκαθαρίσουν πολλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Μαυρούλη , εσύ τελικά δε μου απάντησες γιατί ψήφισες janewin. :hmm:
Αφού δεν είπες ότι τους θεωρείς όλους το ίδιο ύποπτους?
ε...:hmm: επειδή ο άλχεμιστ ψήφισε αυτήν και μετά πέθανε:hmm:

τώρα δεν ξέρω αν το έκαναν οι δολοφόνοι επίτηδες για να πέσουν υποψίες στην jane:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
οκ vaio εγω ψηφιζω petropoulos43551 και αυτο δεν προκειται να το αλλαξω, μιας και μου ηρθε τωρα στο κεφαλι πως μπορει να τον υποστηριξαν ριχνοντας τα βλεμματα στον EKON

ο ECON δεν εχει αρκετα στοιχεια ενοχης, ειπε μια κουβεντα για τον foreverfox αλλα αυτο δεν σημαινει πως ειναι δολοφονος, ξερω ηταν ηλιθιο αλλα πιστευω δεν ειναι ενοχος

θα μας πιασουν κοτσο θα το δειτε, θα βγει πολιτης

οπως ειπα petropoulos και μενω εκει μεχρι το τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
ε...:hmm: επειδή ο άλχεμιστ ψήφισε αυτήν και μετά πέθανε:hmm:

τώρα δεν ξέρω αν το έκαναν οι δολοφόνοι επίτηδες για να πέσουν υποψίες στην jane:hmm:

Εγώ υποπτεύομαι ότι έγινε αυτό που υπογράμμισα.
Πάντως , η αποκάλυψη θα δείξει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ υποπτεύομαι ότι έγινε αυτό που υπογράμμισα.
Πάντως , η αποκάλυψη θα δείξει πολλά.

ποια αποκάλυψη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
ποια αποκάλυψη;;

Η αποκάλυψη ιδιότητας.Είτε φύγει ο Econ , είτε ο petropoulos , είτε η Jane.
Θα μάθουμε και τι ήταν ο Eupatridhs. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για να δουμε τι θα δουμε.... Τωρα ειναι το καταλληλοτερο σημειο της ημερας για να κοψουμε αντιδρασεις;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Για να δουμε τι θα δουμε.... Τωρα ειναι το καταλληλοτερο σημειο της ημερας για να κοψουμε αντιδρασεις;)!!

απλα προτεινω αμα δεν δουμε καποια ανατροπη, να αλλαξετε την ψηφο απο τον econ καπου αλλου ;)


EDIT ΜΑΛΑΚΙΑ , ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ υποπτεύομαι ότι έγινε αυτό που υπογράμμισα.
Αν έγινε γι' αυτό το λόγο, σορι δολοφονάκια, αλλά δεν τρώμε κουτόχορτο.
Είστε αρχάριοι.:whistle:

Αν δεν δω κάποιον να υποστηρίξει τον Econ, μπορεί και να αλλάξω ψήφο, μάλλον στον petropoulo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η αποκάλυψη ιδιότητας.Είτε φύγει ο Econ , είτε ο petropoulos , είτε η Jane.
Θα μάθουμε και τι ήταν ο Eupatridhs. ;)
αχα! σε ευχαριστώ!
Για να δουμε τι θα δουμε.... Τωρα ειναι το καταλληλοτερο σημειο της ημερας για να κοψουμε αντιδρασεις;)!!
όντως! αλλα ακομη δε βλέπω πολλές αντδράσεις ίσως για να μην κινησει κανεις υποψιες:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οκ vaio εγω ψηφιζω petropoulos43551 και αυτο δεν προκειται να το αλλαξω, μιας και μου ηρθε τωρα στο κεφαλι πως μπορει να τον υποστηριξαν ριχνοντας τα βλεμματα στον EKON

ο ECON δεν εχει αρκετα στοιχεια ενοχης, ειπε μια κουβεντα για τον foreverfox αλλα αυτο δεν σημαινει πως ειναι δολοφονος, ξερω ηταν ηλιθιο αλλα πιστευω δεν ειναι ενοχος

θα μας πιασουν κοτσο θα το δειτε, θα βγει πολιτης

οπως ειπα petropoulos και μενω εκει μεχρι το τελος
Γκουχου γκουχου, τωρα το ειδα αυτο... Foreverfreak παρακαλω:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το μόνο λάθος μας ήταν στις ψήφους του fockou. Από 2 που έχει, εμείς του προσθέσαμε άλλη μια, καταλάθος.

Επίσης!
Προσπαθούμε να κάνουμε ό,τι καλύτερο για να ανταμποκριθούμε σε ένα Παλέρμο με τόσα άτομα που συμβαίνει πρώτη φορά στα χρονικά!
Αλλάζετε κάθε 3-4 λεπτά ψήφους,κάνουμε πραγματικά ό,τι καλύτερο.
Αν εντοπίζετε λάθη να μας τα στέλνετε σε πμ.
Ευχαριστούμε για την κατανοήση σας. =)
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2738153&postcount=356
Σε αυτό ^ αναφέρεσαι dannare.
Λοιπόν οι ψήφοι ήταν καταχωρημένοι κανονικότατα,
απλά μπερδεύτηκε η Κλεοπάτρα με τα χρώματα και δεν έβαλε την μια.
Και ξέχασε της Jane.
24 άτομα εδώ μέσα δεν το είδε κανείς δηλαδή? Οκ.
Από εδώ και πέρα.
Να μας τα στέλνετε σε πμ αν εντοπίζετε λάθη,παρακαλώ.

Κάνουμε ότι καλύτερο. Γίνονται πόστ κάθε δευτερόλεπτο. Είστε τόσα άτομα.
Αλλάζετε ψήφους κάθε 3 λεπτά.
Είμαστε όλη μέρα μέσα στο ischool για να μην έχετε πρόβλημα.
Λοιπόν αν δεν θέλετε να βάλουμε περιορισμό στις φορές που θα αλλάζετε τις ψήφους σας (2-3 φορές),
βοηθήστε όσο μπορείτε το έργο μας. Ευχαριστούμε για την κατανόηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
βασικα ειπα βλακια, δεν γινετε αυτο :-p , γενικα πιστευω δεν θα γινει καποια κινηση για ανατροπη απο δολοφονους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
η νύχτα στο παλέρμο πλησιάζει...:worry:

μπορεί να αποχωρήσει ένας δολοφόνος, ή ένας πολίτης ;:worry:
είμαι ο Μαυρούλης Μαυρόπουλος και αυτό θα το μάθετε αν μείνετε συντονισμένοι μαζί μας (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πόσο είναι οι ψήφοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
αμα το ψαξεις θα δεις οτι dinnaros-blue_butterfly-rinaking συνδεονται παντως, και παρατηρησα οτι τον PETROPOULO δεν τον εχει στηριξει κανεις!!! μου κανει πολυ εντυπωση, θα αποφασισω και θα δω ποιον θα ψηφισω, εχουμε 30 λεπτα μπροστα μας
pff... εκεί που ήθελα να σε ψαρέψω μας έβγαλες και ένοχους. Δες τις ψηφοφορίες μας γενικά, σε εμάς του τρεις έχουμε καμία ομοιότητα? και πες ότι έχουμε γιατί δεν θυμάμαι καλά τι ψηφίσαν οι άλλες δύο τι έγινε? Σύμφωνα με όλη την κίνηση μου είδες κάτι ένοχο? Γιατί θες να συνεχίσεις αυτήν την λασπολογία?
οκ vaio εγω ψηφιζω petropoulos43551 και αυτο δεν προκειται να το αλλαξω, μιας και μου ηρθε τωρα στο κεφαλι πως μπορει να τον υποστηριξαν ριχνοντας τα βλεμματα στον EKON

ο ECON δεν εχει αρκετα στοιχεια ενοχης, ειπε μια κουβεντα για τον foreverfox αλλα αυτο δεν σημαινει πως ειναι δολοφονος, ξερω ηταν ηλιθιο αλλα πιστευω δεν ειναι ενοχος

θα μας πιασουν κοτσο θα το δειτε, θα βγει πολιτης

οπως ειπα petropoulos και μενω εκει μεχρι το τελος

ΑΚΡΙΒΩΣ... Αφού είδαμε τι έκανε. Πάντως άμα δεν είμαστε σίγουροι μπορούμε να καταφύγουμε όλοι στον Ευπατρίδη. Δεν θα συμφέρει αλλά θα είναι η ασφαλής λύση να μην διώξουμε επιπλέον πολίτη.

Καλύτερα όμως να έχουμε τριπλή ισοψηφία το ξανατονίζω παίδες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top