Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Η Maria lulu και ο Eupatrdis λογικα θα πρεπει αν ξεχασαν οτι δηλωσαν συμετοχη στο Παλερμο...
Η μαρία λούλου έχει μιλήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Η Maria lulu και ο Eupatrdis λογικα θα πρεπει αν ξεχασαν οτι δηλωσαν συμετοχη στο Παλερμο...
Οχι, η Λουλου μπηκε και ψηφισε, οποτε δεν κινδυνευει με αποχωρηση;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - JaneWin
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - MAUROULIS
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - jj!
  20. z0itCa
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
5 JaneWin
3 petropoulos43551
2 fockos
2 Econ
1 blue_butterfly
1 MAUROULIS
1 jj!


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1



Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έλα (πάει σε όλα τα quotes:P)
jj! βαρέθηκα τις εξυπνάδες που πετάς. Δεν έχω δει κανένα μήνυμα σοβαρό, λες και δεν σε ενδιαφέρει να έχεις ενεργητική συμμετοχή. Τα ίδια έκανε και ο alchemist, και μόλις τον κατηγόρησα δημόσια (ενώ δεν είχε ούτε έναν ψήφο) τσαντίστηκε και αντί να δικαιολογηθεί μου πέταξε λάσπη, λες και αυτό που ήθελε ήταν να μηδενίσει την αξία της κατηγορίας μου στο πρόσωπο του, με δικιά του κατηγορία στο πρόσωπο μου. Και μου είπε και ένα γκουντ λακ που με κάνει να φοβάμαι μην με δολοφονήσουν επειδή τον ξεσκέπασα. Γράφω το μήνυμα μου στο παρατρίχα της δολοφονίας ώστε να μην αλλάξουν οι δολοφόνοι το θύμα, ώστε σε περίπτωση που είμαι εγώ, να ξέρετε ότι η μόνη φορά που έριξα κατηγορίες ήταν στον Alchemist ο οποίος δεν μου απάντησε όταν τον ρώτησα γιατί τσαντίστηκε τόσο εύκολα ενώ δεν είχε καν ψήφο. Τον πετρόπουλο τον θεωρώ τσιράκι, μπορεί δολοφόνο ή παντελώς ηλίθιο πολίτη. Χάλασε την τριπλή ισοψηφία τελευταία στιγμή και καρφώθηκε. Ψηφίζω τον jj! μέχρι να μου αλλάξει ο ίδιος γνώμη
Αν εσύ νομίζεις ότι η προτροπή για να παίξει ο fockos σοβαρά, είναι εξυπνάδα, τότε πάω πάσο:)

Κοίταξε, είχα πει και από το thread των συμμετοχών, ότι τις πρώτες μέρες δε θα είμαι και πολύ ενεργός. Καταλαβαίνω ότι θέλεις ενεργή συμμετοχή από όλους, άλλα πρέπει να καταλάβεις ότι έχουμε κι άλλες ασχολίες, πέραν του παιχνιδιού αυτού:)
Έλα να μπαίνεις λίγο στο κλίμα του παιχνιδιού. Όλοι την ώρα ποστάρεις μηνύματα καφετέριας :/:
Ναι, όντως. Άπο αύριο θα έχω πολύ ενεργή (και σοβαρή) συμμετοχή,υπόσχομαι.
Λοιπόν αρχικά μπερδεύτηκα. Ύστερα είπα λογικά ο alchemist ήταν τυχαίος ψήφος προς την jane ενώ οι υπόλοιποι ψήφοι στην jane ήταν δολοφόνοι. Τώρα λέω ότι ο πετρόπουλος (πιθανόν δολοφόνος) έσωσε την jane. ΆΡΑ η Ριρίκα παίζει να είναι αθώα τελικά, ειδικά με αυτό το πόστ συμμετοχής της [σαν να μην φοβάται ότι θα την ξαναχτυπήσουμε αν μιλήσει, επειδή είναι αθώα.] Άρα έχω δύο δολοφόνους κατά νου.

Από την άλλη ίσως οι δολοφόνοι έχουν πετύχει τον σκοπό τους. Το παντελές μπέρδεμα. Τι εννοώ? Εννοώ ότι κανείς από τους τρεις τους δεν ήταν δολοφόνοι. Το έστησαν έτσι ώστε εμείς να ψαχνόμαστε σε αυτούς χάνοντας όμως την μπάλα.

Εγώ περιμένω την απάντηση του jj! για να αλλάξω πιθανόν την ψήφο μου σε πετρόπουλος ή jane.
Εγώ πιστεύω, ότι δολοφονήθηκε ο alchemist για τη θόλωση των νερών. Δηλαδή, να πέσουν όλοι στην jane, επειδή ψήφισε alchemist. Μπορεί, όμως, να είναι δολοφόνος η ίδια και να περιμένει τη συγκεκριμένη αντίδραση. Θέλω να πω, ότι οι δολοφόνοι θα το έκαναν τόσο φανερό, με απώτερο σκοπό να μπερδέψουν εμάς και να στρεφούμε σε άλλους, πέραν της jane. Δεν ξέρω αν με πιάνετε:P

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εκτος απο soter οι υπολοιποι για μενα ειστε υποπτοι

ξαφνικα αλλαξατε ψηφο εσυ και η Rinaking; ξαφνικα η rinaking αλλαξε οπτικη γωνεια σχεδον την ιδια στιγμη με σενα;; σε ποιον τα πουλατε αυτα;
και ξαφνικα κατηγορησατε τρια ατομα και οι δυο που ειναι ξεκαθαρο πως ειναι πολιτες και προσπαθουν να βρουν τον δολοφονο; ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΤΕ ΑΥΤΑ;
:mpinelik:

Demlogic δεν καταλαβαίνεις ότι πόσταρες 9 έμπιστα σου άτομα, πετώντας απέξω 4 σίγουρα πολίτες? γιατί το έκανες?
γιατί μαζί με εσένα 5/10 είστε δολοφόνοι και 5/10 είναι πολίτες που προσπαθείς να τους κερδίσεις την εμπιστοσύνη... Αλλιώς κανένας άλλος στον παιχνίδι δεν έχει ανακαλύψει τόσους έμπιστους, μόνο άμα θέλει να μπλοφάρει το λέει αυτό. Εγώ πιστεύω ότι και ο bluestas είναι αθώος αλλά δεν τον έβαλα στην λίστα. Πιστεύω και εσύ αλλά και πάλι δεν σε έβαλα την λίστα. Χρειάζεται μια παραπάνω σιγουριά. Κανείς άλλος στο παιχνίδι δεν νομίζω ότι μπορεί να μου πει με μιας άλλα 9 άτομα που θεωρεί έμπιστα...
Δεν ξέρω αλλά μου είναι τώρα πιο εύκολο να διαλέξω 5 υπόπτους από την λίστα σου των "σίγουρων" πολιτών από ότι γενικώς. Και να σου πω και κάτι άλλο? αντί να προσπαθείς να δικαιολογηθείς μου πετάς λάσπη. Επικαλείσαι ηλίθια επιχειρήματα (ηλίθια γιατί δεν είμαι κανένας ηλίθιος να αποκαλυφθώ τόσο εύκολα σε περίπτωση που ήμουν δολοφόνος) για να πεις ότι είμαι εγώ. Μία κατηγορία σου έριξα γιατί φούντωσες τόσο και μου επιτέθηκες? Εγώ είμαι σίγουρα πολίτης και αυτοί που σου λέω το έχω ψάξει. ΚΑΙ σου ξαναλέω αντί να με κατηγορείς γιατί δεν ψάχνεις να δεις τους δολοφόνους από αυτούς που απομένουν? Έλα να τους ψάξουμε μαζί. Να φύγει ο πετρόπουλος? Είσαι σίγουρος? Θα τον ψηφίσω τότε... Τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εκτος απο soter οι υπολοιποι για μενα ειστε υποπτοι

ξαφνικα αλλαξατε ψηφο εσυ και η Rinaking; ξαφνικα η rinaking αλλαξε οπτικη γωνεια σχεδον την ιδια στιγμη με σενα;; σε ποιον τα πουλατε αυτα;
και ξαφνικα κατηγορησατε τρια ατομα και οι δυο που ειναι ξεκαθαρο πως ειναι πολιτες και προσπαθουν να βρουν τον δολοφονο; ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΤΕ ΑΥΤΑ;
:mpinelik:

και γιατι παρακαλω ειναι ΞΕΚΑΘΑΡΟ πως ειναι πολιτες;;; σε ΞΑΝΑπληροφορω αγαπητε πορτοκαλι γατε οτι μ' αυτες τις ερωτησεις προσπαθω να βρω τον ενοχο. γιατι λοιπον αποριπτεις την δικη μου προσπαθεια ενω την δικη σου την θεωρεις απολυτα λογικη... δεν μπορω να καταλαβω τον τροπο που σκεφτεσαι:confused: και για να ξερεις με ενθουσιασε που ενας ειχε το θαρρος να τα βαλει με τους ΞΕΚΑΘΑΡΟΥΣ πολιτες που ειπες και γι' αυτο και αλλαξα οπτικη γωνια.. γιατι που ξερω γω οτι πρεπει να σε θεωρω πολιτη;;; ακου εκει ΞΕΚΑΘΑΡΟ:blink: και γιατι περασες κατευθειαν σ' αυτην την επιθετικη αμυνα... εγω υποθεσεις κανω και ουτε καν που σε ψηφισα.. γιατι λοιπον αντιδρας ετσι;;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
κοίτα σότερ, επειδή σε θεωρώ πολίτη, θέλω να σου πω ότι άμα ήταν να σώσει κάποιον δολοφόνο αυτός θα ήταν μόνο η jane όχι η ριρίκα. ο πετρόπουλος δεν θα το έκανε άμα ήταν δολοφόνος. Είναι ηλίθια κίνηση και σαν πολίτη και σαν δολοφόνου. Είναι έξυπνη κίνηση για τσιράκι? δεν ξέρω αν γίνεται. Από την άλλη είναι σαν να το έχει αποδεχθεί ότι τον ξεσκεπάσαμε και δεν πολυαντιδρά. Ας προηγηθεί λοιπόν η jane να δούμε αν θα αλλάξει τίποτα τελευταία στιγμή πάλι.

υποθέτω πως έχεις δίκιο.....όπως και να έχει τα πράγματα είναι ρευστά ακόμα. νομίζω πως και σήμερα το παιχνίδι θα παιχτεί τελευταία στιγμή. θα το δούμε τότε. :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζω Eupatridis πιστεύω ότι κάτι είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πάνω στις dannaries του, ανακάλυψε τους δολοφόνους, αλλά τους μίλησε νομίζοντας ότι είναι στον ρόλο των πολιτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αφού η μαρία έγραψε και ποστ

πόσοι γράφουμε ταυτόχρονα ;(εδιτ)

στην ελενα απαντούσα
Σε εμενα;;;;;

Τεσπα παιδια αλλαζω την ψηφο μου και τη δινω στον tcaracaf για του λογους που προανεφερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ψηφίζω Eupatridis πιστεύω ότι κάτι είναι....
γιατί τόση αδιαφορία, τόση απάθεια σε αυτά που λέμε? Γιατί δεν μιλάς πιο σοβαρά? Γιατί δεν παίζεις μαζί μας?


αλλάζω την ψήφο μου σε focko.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αθωο θεωρω αυτον που δεν εχει δειξει ουτε ενα στοιχειο δολοφονου

εγω μιλαω με στοιχεια, εσυ με την μια θεωρησες υποπτους διχως αιτιολογηση τρια ατομα και αμεσως συμφωνησε η ρινακατι
εχω μαθημα, σε μια ωρα τα λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:popcorn:




Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - fockos
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - tsarachaf
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Econ
  20. z0itCa
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
4 JaneWin
3 petropoulos43551
3 fockos
3 Econ
1 blue_butterfly
1 jj!
1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1






Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.


Πάνω στις dannaries του, ανακάλυψε τους δολοφόνους, αλλά τους μίλησε νομίζοντας ότι είναι στον ρόλο των πολιτών
Αντιγραφέα.:pfff:
Αυτά μόνο εγώ τα κάνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
αθωο θεωρω αυτον που δεν εχει δειξει ουτε ενα στοιχειο δολοφονου

εγω μιλαω με στοιχεια, εσυ με την μια θεωρησες υποπτους διχως αιτιολογηση τρια ατομα και αμεσως συμφωνησε η ρινακατι
εχω μαθημα, σε μια ωρα τα λεμε

Ναι ύποπτους, μπλοφάροντας.... είπα θα τους βάλω στο στόχαστρο, θα τους δώσω βάρος, δεν είπα τους βρήκα. και γιατί αρνείσαι να συμμετάσχεις στο να τους ξεσκεπάσουμε μαζί? Καλό μάθημα. τα λέμε ύστερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αλλάζω (και πάλι:P) ψήφο στον Econ, ο οποίος παραμένει άφαντος τις τελευταίες ώρες μετά τη δολοφονία. Μάλλον θα ψάχνει σε ποια παραλία να πετάξει το πτώμα του Alchemist.:P
Θα δώσω άλλη μια ευκαιρία στον jj! αφού μίλησε και εξήγησε ότι δεν έχει χρόνο...θα περιμένω να δω τι θα πει αύριο για να βγάλω συμπεράσματα γι' αυτόν.

p.s.: ΣΕ, νομίζω η Τζέιν έχει 4 ψήφους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ σας χαιρετώ και θα ξαναγράψω κατά τις 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Hello.
Καλά τι γράφατε όσο έλειπα?47-66 σελίδες έχω να διαβάσω. :(
Πάω για ένα μπανάκι , επιστρέφω για να διαβάσω τις σελίδες και θα βγάλω τα συμπεράσματά μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
γιατί τόση αδιαφορία, τόση απάθεια σε αυτά που λέμε? Γιατί δεν μιλάς πιο σοβαρά? Γιατί δεν παίζεις μαζί μας?


αλλάζω την ψήφο μου σε focko.

Πίστεψε με όσο εσείς μιλάτε εγώ προσπαθώ να ενώσω το Puzzle του μυστηρίου μαζί με τον Rex τον σκύλο μου. Είμαι αντιπαθης στους συμπολίτες μου και ζητώ συγγνώμη παρόλα αυτά πιστεύω ότι θα τους ξεσκεπάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!

να απαντήσω πρώτα στον Βάιο που είπε ότι απουσιάζω, να μην έχουμε παρεξηγήσεις. Βάιε, όπως καταλαβαίνεις δεν γίνεται να είμαι μέσα 24/7. Είναι καλοκαίρι, έχω και πάρα πολλές δουλειές καθ' ότι ψάχνω και για σπίτι σιγά - σιγά και δεν νομίζω με το να λείψω 3 ώρες το μεσημέρι - που ομολογουμένως δεν έχει και τρομερή κινητικότητα, υπάρχει κάτι.
Άλλωστε, έχω αποδείξει μέσα από τα ποστ μου ότι διαβάζω τις σκέψεις και τα ποστ ολονών σας και προσπαθώ να αφιερώνω όσο περισσότερο χρόνο μπορώ.
Δεν είναι έτσι?:)

Τώρα όσον αφορά τις εξελίξεις...
έχω εκφράσει ήδη τις αμφιβολίες μου ως προς την ... αθωότητα του Έκον - και η απότομη αλλαγή στην ψήφο του με προβλημάτισε αρκετά. Τον καλώ λοιπόν για ακόμη μια φορά να δώσει εξηγήσεις - αν και έχω κουραστεί να περιμένω, φαίνεται ότι δυστυχώς δεν έχει τη διάθεση να μας βοηθήσει να τον καταλάβουμε. Επομένως, μόνο να μας μπερδέψει θέλει.

Το δίπτυχο Ριρίκα - Ιωάννα ακόμη με προβληματίζει αλλά ταυτόχρονα με εκπλήσσει το πόσο εύκολα στράφηκε η προσοχή από εκείνες μετά την δολοφονία. Από την Ριρίκα δηλαδή γιατί η Ιωάννα έχει αρκετές ψήφους.

Τον Πετρόπουλο αδυνατώ να τον κατανοήσω για αυτό και Απαιτώ από αυτόν, όπως και όλοι οι υπόλοιποι νοήμονες πολίτες λογικές εξηγήσεις και όχι αερολογίες.
Προς το παρόν, επομένως, δίνω την ψήφο μου στον Econ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top