Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
λοιπόν, μάλλον θα ψηφίσω τον βάιο (vaios13)

edit: τον φόκο (fockos μάλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω...:hmm:

για εμένα πάντως είστε όλοι ύποπτοι

χαίρω πολύ!:confused: και για τους υπόλοιπους το ίδιο ισχύει. αν θες γίνε πιο συγκεκτιμένος για το ποιούς θεωρείς υπόπτους ώστε να βοηθήσεις και μας. το όλοι είναι ύποπτοι δεν λέει κάτι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μαυρουλη αιτολογησε την ψηφο σου αν θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ειχες δημοσιευσει καποια στιγμη τη λιστα με τα ονοματα και ειχες κοκκινισμενα εκεινα που θεωρεις περισσοτερο υποπτα, σωστα?? Αν δεν κανω λαθος δεν μας εχεις εξηγησει για ολους, γιατι τους θεωρεις υποπτους... Οταν βρεις χρονο κανε ενα σεντονακι και συ:P!!
Φρικ, εσύ ξύπνα, το έχω ήδη κάνει!!:P Γύρνα 2 σελίδες πίσω, δεν κάνει κόπο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ελιάς πιο συγκεκριμένα-.-/Αλλά παραείσαι αθώος για πολίτης εσύ:worry:Που αντλείς τόσες πληροφορίες.Βοήθα και μένα να καταλάβω:/:
Παρακολουθω εντατικα το θεμα, βλεπω την πορεια της ψηφοφοριας, τις αντιδρασεις και τις αλλαγες της τελευταιας στιγμης και βγαζω τα συμπερασματα μου!! Με λιγα λογια κανω ο,τι ακριβως και ενας παικτης που ενδιαφερεται για το παιχνιδι και δε στηριζομαι στην τυχη αγαπητε Econ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μαυρουλη αιτολογησε την ψηφο σου αν θες!


ε δεν ξέρω, απλώς τον ψήφισαν κι άλλοι τον φοκο

μην ανησυχείτε, θα την αλλάξω αργότερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ρε μαυρουλη την μια τον βαιο την αλλη τον φοκο...την κολοκυθια θα παιξουμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χαιρω πολυ ρε φοκο! μιλα ομως! ολοι μπαινουν λενε ποιους θεωρουν δολοφονους....πες μας και συ! θα αρχισω να πιστευω οτι και συ εισαι δολοφονος αλλα χρησιμοποιείς το τρολλαρισμα για να βγεις αθωος!

Ότι είμαι αθώος είναι δεδομένο. Δε κατηγορώ ανθρώπους χωρίς να ξέρω. Όταν βεβαιωθώ θα τον κάνω σκόνη αυτοί θα με σκοτώσουν αλλά θα έχετε τα λόγια μου ως αποδεικτικό στοιχείο για να συνεχίσετε το έργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
λοιπόν, μάλλον θα ψηφίσω τον βάιο (vaios13)

edit: τον φόκο (fockos μάλλον)
μάλλον ή τον ψηφίζεις;;; θα μπερδευτεί η ΣΕ
Φρικ, εσύ ξύπνα, το έχω ήδη κάνει!!:P Γύρνα 2 σελίδες πίσω, δεν κάνει κόπο!:P
yeah φρικ ειναι περιπου 2 σελιδες πισω(4νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ρε μαυρουλη την μια τον βαιο την αλλη τον φοκο...την κολοκυθια θα παιξουμε? :P
Α, εγώ δεν τον παρεξηγώ πλέον που με ψηφίζει.:pfff:
Αδιαφορώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ε δεν ξέρω, απλώς τον ψήφισαν κι άλλοι τον φοκο

μην ανησυχείτε, θα την αλλάξω αργότερα...:P

Δε μας τα λες καλα Μαυρουλη...ψηφιζεις καποιος λογο οτο τον ψηφισαν και οι αλλοι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φρικ, εσύ ξύπνα, το έχω ήδη κάνει!!:P Γύρνα 2 σελίδες πίσω, δεν κάνει κόπο!:P
Α, σκουζαααα!! Μολις τωρα το ειδα:)... Δε με πιανει η καφεινη φαινεται:redface:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ότι είμαι αθώος είναι δεδομένο. Δε κατηγορώ ανθρώπους χωρίς να ξέρω. Όταν βεβαιωθώ θα τον κάνω σκόνη αυτοί θα με σκοτώσουν αλλά θα έχετε τα λόγια μου ως αποδεικτικό στοιχείο για να συνεχίσετε το έργο.

ναι ειναι δεδομενο.......λολ!

απο ποτε ειναι δεδομενο?
απο τηνσ τιγμη που μπηκες στο παιχνιδι και παιζεις για να κυλήσει το παχνιδι θα πρεπει να κατηγορησεις ανθρωπους απο αυτα που ειπαν για να δουμε τι γινεται...με το να καθεσε και να παρακολουθεις μονο δεν καταφερνεις τιποτα παραπανω απο το να κινείς υποψίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
λοιπόν, μάλλον θα ψηφίσω τον βάιο (vaios13)

edit: τον φόκο (fockos μάλλον)
Κοιτα δεν έχω τίποτα άλλο να πω....
Ο ΤΕΝ ΤΕΝ είναι καλός και έχει άσπρο σκύλο για κατοικήδιο τον μιλού.
η ομάδα πύραυλος είναι κακιά και έχει τον μιόυθ για Πόκεμον (ο αρχηγός του είχε μια άλλη γάτα πόκεμον).
Ο κακός στο αστυνόμο Σαίνι πάλι γάτα έχει για κατοικίδιο.

:worry:

Εσύ δεν είναι ότι έχεις γάτα είναι και μαύρη :worry:
Δυστυχως πρέπει να βρω και άλλα στοιχεία.


ναι ειναι δεδομενο.......λολ!

απο ποτε ειναι δεδομενο?
απο τηνσ τιγμη που μπηκες στο παιχνιδι και παιζεις για να κυλήσει το παχνιδι θα πρεπει να κατηγορησεις ανθρωπους απο αυτα που ειπαν για να δουμε τι γινεται...με το να καθεσε και να παρακολουθεις μονο δεν καταφερνεις τιποτα παραπανω απο το να κινείς υποψίες...

Λίγο υπομονή... αυτό που ζητώ είναι μέρες ζωής τίποτα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Focke, σοβαρέψου, 25 χρονών γομάρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

  1. Alchemist
  2. blue_butterfly - JaneWin
  3. bluestas95 - Econ
  4. dannaros
  5. Demlogic
  6. Econ - bluestas95
  7. Elena Kr
  8. Eupatridis
  9. fockos
  10. foreverfreak - petropoulos43551
  11. JaneWin
  12. jj!
  13. maria_lulu - fockos
  14. MAYROULIS - fockos
  15. petropoulos43551
  16. soter - petropoulos43551
  17. Tάσος97 - Alchemist
  18. toi_toi - blue_butterfly
  19. tsarachaf
  20. vaios13 - Εcon
  21. z0itCa
  22. Rinaking

Ψήφοι
2 Econ
2 petropoulos43551
2 fockos
1 bluestas95
1 JaneWin
1 Alchemist
1 blue_butterfly


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη


Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Λίγο υπομονή... αυτό που ζητώ είναι μέρες ζωής τίποτα περισσότερο.

τι υπομονη μωρε φοκο? γραψε κατι επιτελους! :mad::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Focke, σοβαρέψου, 25 χρονών γομάρι:P
το παιχνιδι όπως ισχυριστηκε ο Αλχεμιστ είναι τρολοπαιχνιδο, σόου λετ χιμ πλέυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Δε μας τα λες καλα Μαυρουλη...ψηφιζεις καποιος λογο οτο τον ψηφισαν και οι αλλοι;;;

ούτως ή άλλως μου φαίνονται όλοι ύποπτοι...

(πάντως ο φόκος μου φαίνεται λίγο πιο πολύ:hmm::worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι υπομονη μωρε φοκο? γραψε κατι επιτελους! :mad::hmm::hmm:

Δε θα σου πω ποιος είναι δολοφόνος θα σου πω ποιος δεν ειναι. Και αυτός που δεν είναι σίγουρα είμαι εγώ...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top