Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους σας! :)
Έχοντας τον αγαπημένο μου φραπέ δίπλα, κάνω μια προσεκτική ανάγνωση του θέματος και επανέρχομαι με ένα σεντόνι να το 'χετε να σας .. σκεπάζει που λέει και ο Κότσιρας.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δε πρόκειτα στο λέω εγώ...Πρέπει να χει περίεργο ρόλο στο παιχνίδι για αυτό τα χει χάσει και δε ξέρει τι να πει...

Χμμμ...για ποιον απο ολους μιλας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!Πραγματικα εγω μπερδευτει πολυ και δε μπορω να καταλαβω τους δολοφωνους...υποψιαζομαι την Rinaking διοτι κανενας απο ολους μας δεν την εχει κατηγορισει..ισως γιατι θελει να την υπερασπηστει...εξακολουθω να εχω υποψιες για τον Alchemist ο οποιος λεει αερολογιες χωρις ουσιαστικα να κατηγορει κανενα...χμμμ για τον jj οπως και για τον Tασος97 δεν εχω ακομα ολοκληρωμενη αποψη...ωστοσο ο vaios13 και ο foreverfreak μου φαινονται και αυτοι σχετικα υποπτοι..περιμενω απο Eupatridis και Maria Lulu και tcaracaf να μιλησουν ....την ψηφο μου θα την καταχωρισω αργοτερα...


η maria lulu εχει ηδη μιλησει... φαινεται πως δεν προσεχεις και πολυ το παιχνιδι:hmm: δεν εχω κανει τιποτα υποπτο ωστε να με υποψιαζεσαι.. εκτος κι αν με μισεις τοσο που σε ψηφισα:hmm: η μηπως η μικρη λιστα που εγραψα επρεπε να εχει εσενα μεσα και οχι καποιους αλλους;;; σε πειραζει που πετυχα αρκετους απο τους φιλαρακους σου;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χμμμ...για ποιον απο ολους μιλας???

για τον τσαφ τσουφ αν ειδες το ειχε με μπολντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
η maria lulu εχει ηδη μιλησει... φαινεται πως δεν προσεχεις και πολυ το παιχνιδι:hmm: δεν εχω κανει τιποτα υποπτο ωστε να με υποψιαζεσαι.. εκτος κι αν με μισεις τοσο που σε ψηφισα:hmm: η μηπως η μικρη λιστα που εγραψα επρεπε να εχει εσενα μεσα και οχι καποιους αλλους;;; σε πειραζει που πετυχα αρκετους απο τους φιλαρακους σου;;;:hmm:

Πραγματικα δε με πειραξε καθολου που με ψηφισες απλα δεν υπηρχε ουσιαστικος λογος για να το κανεις...η Maria Lulu ειδα οτι μιλησε αλλα δε μιλησε και παρα πολυ και γι αυτο το λογο περιμενω να πει περισσοτερα πραγματα..οσο για τη μικρη λιστα δε νομιζω τι χρειαζεται αγαπητη Rinaking...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εχεις παίξει προφανως και άλλα παλέρμο;

1 encore...Και όπως και τότε ήμουν ένας αθώος πολίτης-οπαδός της Παλέρμο.



Α.Κάτι ακόμα.
Alchemist,zoitCa είστε ύποπτοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Mα για τον τσαχαραφ φυσικά:)

καταλαβαινω οτι αυτος οπως μας εξηγισε δουλευει απλα θα μπορουσε να πει περισσοτερα πραγματα σχετικα με το παιχνιδι και το ποιοιυς υποψιαζεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πραγματικα δε με πειραξε καθολου που με ψηφισες απλα δεν υπηρχε ουσιαστικος λογος για να το κανεις...η Maria Lulu ειδα οτι μιλησε αλλα δε μιλησε και παρα πολυ και γι αυτο το λογο περιμενω να πει περισσοτερα πραγματα..οσο για τη μικρη λιστα δε νομιζω τι χρειαζεται αγαπητη Rinaking...

Elena ειλικρινα μια ψηφο πηρες! μην την παίρνεις και τόσο στα σοβαρα! παιχνιδι ειναι βρε αδερφε! μήπως φοβάσαι για κάτι;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πραγματικα δε με πειραξε καθολου που με ψηφισες απλα δεν υπηρχε ουσιαστικος λογος για να το κανεις...η Maria Lulu ειδα οτι μιλησε αλλα δε μιλησε και παρα πολυ και γι αυτο το λογο περιμενω να πει περισσοτερα πραγματα..οσο για τη μικρη λιστα δε νομιζω τι χρειαζεται αγαπητη Rinaking...


ηθελα να αλλαξω την ψηφο μου και να ψηφισω εναν αλλο(δεν μπορω να πω τωρα) αλλα δεν προλαβα... παντως δεν μετανιωνω που σε ψηφισα γιατι κατι υποπτο μου φαινεται πως εχεις... εχουμε "δημοκρατια", ειναι η γνωμη μου και γι' αυτο πρεπει να την σεβαστεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!:)
Αιτιολογώ τη λίστα υπόπτων που πόσταρα χτες.

To πρώτο ποστ του Econ στο παιχνίδι ήταν:
Mην ανησυχείται παίδες...Αφού συμμετάσχω και γω μετά από 3 χρόνια όλα θα πάρουν το δρόμο τους.

Ι Promise:clapup:
Ολίγον ψαρωτικό. Θα μπορούσε να είναι το καλωσόρισμα ενός δολοφόνου.
Γενικά οι κινήσεις του μου κάνουν ενός δολοφόνου που θέλει να μείνει στην αφάνεια. Χτες, από τις 5 μέχρι την αποχώρηση δεν πόσταρε καθόλου και μετά ήρθε ξαφνικά να κατηγορήσει τον freak και τον bluestas με επιχειρηματολογία( ; ) την στατιστική(!)
Eίμαι κατά 95% σίγουρος και για δικούς μου λόγους οτι ο FOREVERFREAK είναι δολοφόνος ή έστω κάτι κακό...
Αν πιστέψω ότι ο freak είναι αθώος, ο Econ προσπαθεί μάταια, στερούμενος επιχειρηματολογίας, να του ρίξει λάσπη. Σκέφτομαι σοβαρά να αλλάξω την ψήφο μου σε αυτόν.

Υποπτεύομαι επίσης:

-Τη Ριρίκα για τον παρακάτω λόγο που πόσταρε και ο φρικ χτες:
Αναμεσα σε Jane και Ριρικα κι εγω προσωπικα θεωρω πολυ πιο υποπτη τη δευτερη!! Η Ιωαννα, μετα την τυχαια ψηφο του Alchemist αρχισε να μαζευει ψηφους απο το πουθενα, και το βρισκω λογικο να αρπαχθει και να περασει στην αντεπιθεση... Απο την αλλη, οταν αρχισε να κτηγορει τη Ριρι (η οποια μεχρι τοτε δεν πρεπει να ειχε καμια ψηφο:worry:), αρπαχθηκε αμεσως και αντεδρασε λιγο περιεργα, μαλλον επειδη ενιωσε να πιεζεται!!

-Τον Τάσο γιατί προσπάθησε έμμεσα να προστατέψει τη Ριρίκα και τον Στράτο, αλλά δεν μπορούσε να αλλάξει ψήφο εκείνη τη στιγμή επειδή θα καρφωνόταν:
κοιτα τα επιχειρηματα προς ριρικα και wild ειναι κατι παραπάνω από γελοία... τι να πω... υπάρχουν σοβαροτερες υποψιες όπως ο alchemist που δε μου εχει κατσει καλα στο ματι. μια ειρωνικος μια να τονιζει ότι το παιχνιδι ειναι τρολοπαιχνιδο τι να πω

-και την Elena Kr που προσπαθεί να κρατήσει χαμηλό προφίλ και ω! τι έκπληξη, έβγαλε κι αυτή πόρισμα για την αθωότητα του Στράτου:
Λιγες ωριτσες ελειψα και αγαγκαστηκα να διαβασω ποσες σελιδες.....θεωρω οτι αδικα εφυγε ο wild boy μα ακομα πιο αδικη την αποχωριση της evito....θεωρω υποστους τους: Rinaking(η οποια ολους υποπτους τους βρισκει) και Alchemist(ο οποις μας τα λεει λιγο περιεργα) ακομα και τον jj(πολυ καλος δε μας το παιζει....υποπτο :-Ρ)....ισως παλι κανω λαθος...λοιπον..καληνυχτα!!!!
Τώρα ξεκίνησε και αυτή να ρίχνει λάσπη εναντίον του φρικ και εμού...Τα συμπεράσματα δικά σας.

Τέλος, δεν ξέρω ποιο quote του petropoulos43551 να παραθέσω, γιατί όλα μου φέρνουν μια εικόνα στο μυαλό μου: δολοφόνος.
Ίσως να φταίει η απειρία του στο παιχνίδι, αλλά δεν πείθομαι καθόλου από αυτά που λέει.


ΟΜΩΣ:
Ύστερα από μια έρευνα ψήφου που έκανα, ο petropoulos ψήφισε πρώτα τον Demlogic, μετά την blue_butterfly και η τελική του ψήφος πήγε στον Wild_Boy. Πιστεύω πως μόνο ένας από τους 3 (petropoulos, blue_butterfly, Wild_Boy) είναι δολοφόνος.
Αν ο petropoulos ήταν δολοφόνος, πιστεύω ότι δε θα ρίσκαρε τόσο να ψηφίσει συνεργούς του...και επειδή θεωρώ, όπως είπα, τον Wild_Boy ένοχο, θα αθωώσω προσωρινά τον petropoulo και την blue_butterfly, αλλά θα παρακολουθώ στενά τις κινήσεις τους.


Αλλάζω την ψήφο μου στον Econ
Η συμπεριφορά του είναι ομολογουμένως περίεργη. Αν αλλάξω ψήφο, πιθανότατα θα πάει στην Elena Kr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Τέλος, δεν ξέρω ποιο quote του petropoulos43551 να παραθέσω, γιατί όλα μου φέρνουν μια εικόνα στο μυαλό μου: δολοφόνος.
Ίσως να φταίει η απειρία του στο παιχνίδι, αλλά δεν πείθομαι καθόλου από αυτά που λέει.


ΟΜΩΣ:
Ύστερα από μια έρευνα ψήφου που έκανα, ο petropoulos ψήφισε πρώτα τον Demlogic, μετά την blue_butterfly και η τελική του ψήφος πήγε στον Wild_Boy. Πιστεύω πως μόνο ένας από τους 3 (petropoulos, blue_butterfly, Wild_Boy) είναι δολοφόνος.
Αν ο petropoulos ήταν δολοφόνος, πιστεύω ότι δε θα ρίσκαρε τόσο να ψηφίσει συνεργούς του...και επειδή θεωρώ, όπως είπα, τον Wild_Boy ένοχο, θα αθωώσω προσωρινά τον petropoulo και την blue_butterfly, αλλά θα παρακολουθώ στενά τις κινήσεις τους.

ο petropoulos μπορει να ψηφισε πρωτα την blue_butterfly για παραπλανηση..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
καλημερα καλημερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

  1. Alchemist
  2. blue_butterfly - JaneWin
  3. bluestas95 - Econ
  4. dannaros
  5. Demlogic
  6. Econ - bluestas95
  7. Elena Kr
  8. Eupatridis
  9. fockos
  10. foreverfreak
  11. JaneWin
  12. jj!
  13. maria_lulu - fockos
  14. MAYROULIS
  15. petropoulos43551
  16. soter - petropoulos43551
  17. Τάσος97
  18. toi_toi
  19. tsarachaf
  20. vaios13 - Εcon
  21. z0itCa
  22. Rinaking

Ψήφοι
2 Econ
1 petropoulos43551
1 fockos
1 bluestas95
1 JaneWin


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη


Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
1 encore...Και όπως και τότε ήμουν ένας αθώος πολίτης-οπαδός της Παλέρμο.
τι ειναι το ενκορ;;;
-Τον Τάσο γιατί προσπάθησε έμμεσα να προστατέψει τη Ριρίκα και τον Στράτο, αλλά δεν μπορούσε να αλλάξει ψήφο εκείνη τη στιγμή επειδή θα καρφωνόταν
θυμάται κανεις τι είχα ψηφίσει;; α ναι τον φώκο! σε πληροφορω πως ο αλχ είναι ακόμη στους υπόπτους μου.. αυτος ο σαρκασμος εμένα προσωπικα από άτομα που ξερω τους βγαίνει όταν είναι ανήσυχοι.. τι να πω μπορεί να κάνω και λάθος! δικες μου υποθέσεις είναι και περί wild αλλα και ριρικας,την οποία από την αρχή της είπα ότι είναι ο ΣΚ χαχαχα! ειναι ακόμη ηλιθιοτερο το δικό μου ειχειρημα αλλα είναι το δικό μου:pfff:

για αυτο προσωρινα ψηφώ Alchemist
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
θα παρακαλουσα θερμα την ΣΕ, αν μπορει να μου στιλει ολες τις μεταβολες που εγιναν στην ψηφοφορια ωστε να μην χρειαζεται να ψαχνω μια μια τις σελιδες... αν σας ειναι ευκολο βεβαια:) ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε πειράζει παίδες ψηφίστε Econ αφού τόοοσο πολύ νοιάζεστε για τη διελεύκανση του τόπου δε θα σας πειραξει άν καταλάθος λέμε τώρα, φάτε έναν αθώο πολίτη.:).Kαι αυτό θα αποδειχθεί και μετά θανάτου μου(έρχεται σύντομα πιστεύω) και μετά θα γίνουν ρόμπες κάτι βάιοι7 καποιοι hellenic seaways κτλ κτλ τους ξέρετε μη τα ξαναλέμε.


Πάντως κάνοντας μια τυχαία σκέψη σκέφτομαι ότι η ριρικά μπορεί να είναι δολοφόνος.Και αυτό γιατί.Η ριρίκα ως μοντερέιτορ μπορεί να βλέπει ποιος στέλνει μηνύματα σε ποιον ασχέτως περιεχομένου,άρα μπορεί να βλέπει τα μηνύματα των δολοφόνων προς τη ΣΕ..Λέτε λοιπόν η ΣΕ να έδωσε τέτοιο advantage στους πολίτες;
Δενομιζω Τάκη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ο petropoulos μπορει να ψηφισε πρωτα την blue_butterfly για παραπλανηση..:hmm:
Δε νομίζω πως θα ρίσκαρε να την ψηφίσει από τη στιγμή που κινδύνευε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Elena ειλικρινα μια ψηφο πηρες! μην την παίρνεις και τόσο στα σοβαρα! παιχνιδι ειναι βρε αδερφε! μήπως φοβάσαι για κάτι;;;:hmm:

Οχι καλε δεν εχω να φοβηθω κατι...και οπως ειπα και πριν φυσικα δε με πειραξε!!ετσι κι αλλιως οπως λες και εσυ ο ιδιος παιχνιδι ειναι

<<ηθελα να αλλαξω την ψηφο μου και να ψηφισω εναν αλλο(δεν μπορω να πω τωρα) αλλα δεν προλαβα... παντως δεν μετανιωνω που σε ψηφισα γιατι κατι υποπτο μου φαινεται πως εχεις... εχουμε "δημοκρατια", ειναι η γνωμη μου και γι' αυτο πρεπει να την σεβαστεις>>

Ενοειται καλε επιβαλεται να δεχτω την ψηφο σου!!χμμμ..κοιτα αν νομιζεις πως εχω κατι υποπτο...τι να πω... κανεις σιγουρα λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
.Λέτε λοιπόν η ΣΕ να έδωσε τέτοιο advantage στους πολίτες;
Δενομιζω Τάκη:whistle:

η εκλογη των ρολων είναι τυχαια! τωρα κατα ποσο ισχυει δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top