Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ψηφίζω bluestas γιατί πιστεύω ότι ανήκει στην κλίκα του δολοφόνου κατ εμέ foreverfreak.



A και bluestas τουλάχιστον εγώ μιλάω με πιθανότητες όχι με αερολογίες σχετικά με το ποιος μίλησε ή δε μίλησε και το ποιος έκατσε πχ πιο πολύ ώρα στο θέμα;)

Wtf? :confused:
Πότε μίλησα εγώ με τέτοιου είδους αερολογίες?Ανέφερα τους λόγους που σε θεωρώ ύποπτο και δεν είναι τόσο παράλογοι.
Μήπως μπερδεύεις τα λόγια σου με τα δικά μου?Γιατί εγώ δε μιλάω με πιθανότητες , αλλά με επιχειρήματα. ;)

Μπαίνεις ξαφνικά στο παιχνίδι και εμπιστευόμενος την τύχη των πιθανοτήτων δηλώνεις τον foreverfreak δολοφόνο και τώρα ψηφίζεις εμένα χωρίς να λες γιατί ανήκω στην κλίκα των δολοφόνων.Πιστεύεις ότι εσύ και οι συνδολοφόνοι σου θα πείσετε κανένα με αυτό τον τρόπο? :hehe:

Και επειδή εντελώς τυχαία αύριο που θα μπω στο θέμα προβλέπω να έχω αποκτήσει αρκετές ψήφους (από ποιους άραγε? ;) ) , ας μην το καθυστερώ. Αλλάζω την ψήφο μου σε ECON.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση για να καταλήξω σε κάποια συμπεράσματα...
Οι ρόλοι βγαίνουν εντελώς τυχαία;
λογικα ναι! αλλα ας μας απαντηση η πολυαγαπημένη ΣΕ!:D
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενθουσιαστηκε τοσο ο wild_boy αφου
1. ειναι παλιος παικτης
2. δεν βγηκε για αλλη μια φορα δολοφονος

:/ και εγω δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ειναι δολοφονος τωρα αφου ειχε την ιδιοτητα μορφεας περσεφωνη που το θεωρω απιθανο να την εδωσαν σε δυο δολοφονους, ή γινετε να την δωσεις σε δολοφονο και πολιτη;
γκουχ γκουχ ειναι ορφεας ευριδικη!
Τότε σύμφωνα με το νόμο των πιθανοτήτων ένας από τους δολοφόνους είναι ο κύριος που σπουδάζει παιδαγωγικά και το παίζει αθώα περιστερά...
Καταλαβαίνετε ποιον εννοω;)
οχι...
MH ME ΓΡΑΦΕΤΕ σας παρακαλώ:P:P.
Eίμαι κατά 95% σίγουρος και για δικούς μου λόγους οτι ο FOREVERFREAK είναι δολοφόνος ή έστω κάτι κακό...
hmmm
Παιδιά ένα πράγμα θα σας πω... Γιατί δεν ψηφίσαμε όλοι τον Ευπατρίδη ή την maria_lulu? ούτως ή άλλως θα βγουν αύριο... Στην χειρότερη βγάζαμε δύο πολίτες σε δύο μέρες, και είχαν την ίδια πιθανότητα με όλους μας να είναι δολοφόνοι. Τώρα δεν προλαβαίνουμε και τους δύο αύριο. Οπότε σίγουρα θα βγουν δύο ή παραπάνω άτομα αύριο. Με το να διώξουμε έναν ενεργό παίκτη, διώξαμε στην ουσία 3 άτομα σε δύο μέρες στην καλύτερη περίπτωση. Δεν υπολογίζω το ορφέας και ευριδίκη για αυτό. Τέλος πάντων εγώ έχω μπερδευτεί και δεν έχω ιδέα ποιοι είναι δολοφόνοι... ελπίζω να καταλάβω τίποτα από αύριο.
κι εγω αυτό σκεφτηκα! τελικα είναι μπέρδεα πολύ το παλέρμο:/:
Κοίτα να δεις...Ο δασκαλος εχει παιξει δε ξερω και γω ΠΟΣΑ παλερμο...Πιθανολογικα δε πρέπει να είναι έστω μία φορά δολοφόνος...Μιας και όλες τις υπόλοιπες ήταν απλός πολίτης...Ή μήπως είσαι και συ δολοφόνος και θες να τον καλύψεις...Όπως καταλάβατε σας προειδοποιώ τώρα γιατί μετά ίσως δε μπορώ:(
τώρα το ρίξαμε στις πιθανότητες;; btw πως τις βγάζει τις ρημάδες;; πραγματικά θα ηθελα πάρα πολυ να μαθω
Οι βασικοί ύποπτοι για μένα είναι οι παραπάνω.
Διατηρώ μια επιφύλαξη για την ενοχή της blue_butterfly, επειδή έδωσε την τελική της ψήφο στον Wild_Boy, τον οποίο ακόμα θεωρώ δολοφόνο.

Η ψήφος μου πάει στον Τάσος97, γιατί τον θεωρούσα απ' την αρχή ύποπτο.
Αύριο το πρωί θα κάνω quote με την ησυχία μου, για να εξηγήσω γιατί θεωρώ ύποπτους αυτούς που παρέθεσα.
Ωωω θεέ μου! Ειλικρινα κλαίω τώρα και βάιε σε ευχαριστω για αυτη τη στιγμη.. Παιδιά.. η πρώτη ψήφος που πήρα στο Παλέρμο είναι από το Βάιο θα εχω να το θυμάμαι!!:clapup: θενξ! είτε αλλάξεις είτε όχι η χαρα που ένιωσα μέσα μου δεν περιγράφεταιιιι!!! εχω την 1η μου ψήφοοοοο!!! :) :) αν θες μπορω να σου δώσω τη δικη μου ψήφο ως αντάλλαγμα! θέλεις;;;; αχχχ η χαρα μου δεν περιγραφεται!! θα το βαλω στην υπογραφη να το μαθουν όλοιιιι!!!!
τωρα δε νομίζω να φαίνομαι και πάλι υποπτος.. παιδιαααα ειμια πολυυ χαρουμενοοος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ωωω θεέ μου! Ειλικρινα κλαίω τώρα και βάιε σε ευχαριστω για αυτη τη στιγμη.. Παιδιά.. η πρώτη ψήφος που πήρα στο Παλέρμο είναι από το Βάιο θα εχω να το θυμάμαι!!:clapup: θενξ! είτε αλλάξεις είτε όχι η χαρα που ένιωσα μέσα μου δεν περιγράφεταιιιι!!! εχω την 1η μου ψήφοοοοο!!! :) :) αν θες μπορω να σου δώσω τη δικη μου ψήφο ως αντάλλαγμα! θέλεις;;;; αχχχ η χαρα μου δεν περιγραφεται!! θα το βαλω στην υπογραφη να το μαθουν όλοιιιι!!!!
τωρα δε νομίζω να φαίνομαι και πάλι υποπτος.. παιδιαααα ειμια πολυυ χαρουμενοοος!!!!!
Είσαι όντως τόσο ενθουσιασμένος;:D ή μήπως λίγο ειρωνικός;:confused:
Θα δεχτώ την ψήφο σου, με μια προυπόθεση όμως: να βρεις επιχειρήματα που με ενοχοποιούν.;)
Θα προτιμούσα πάντως να έβγαζες το όνομά μου από την υπογραφή, για λόγους διακριτικότητας.:)


Πφφφ, πάλι αυπνίες έχω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Wtf? :confused:
Πότε μίλησα εγώ με τέτοιου είδους αερολογίες?Ανέφερα τους λόγους που σε θεωρώ ύποπτο και δεν είναι τόσο παράλογοι.
Μήπως μπερδεύεις τα λόγια σου με τα δικά μου?Γιατί εγώ δε μιλάω με πιθανότητες , αλλά με επιχειρήματα. ;)

Μπαίνεις ξαφνικά στο παιχνίδι και εμπιστευόμενος την τύχη των πιθανοτήτων δηλώνεις τον foreverfreak δολοφόνο και τώρα ψηφίζεις εμένα χωρίς να λες γιατί ανήκω στην κλίκα των δολοφόνων.Πιστεύεις ότι εσύ και οι συνδολοφόνοι σου θα πείσετε κανένα με αυτό τον τρόπο? :hehe:

Και επειδή εντελώς τυχαία αύριο που θα μπω στο θέμα προβλέπω να έχω αποκτήσει αρκετές ψήφους (από ποιους άραγε? ;) ) , ας μην το καθυστερώ. Αλλάζω την ψήφο μου σε ECON.

:hmm:Πονάει η αλήθεια ότι είστε κλίκα;

λογικα ναι! αλλα ας μας απαντηση η πολυαγαπημένη ΣΕ!:D

γκουχ γκουχ ειναι ορφεας ευριδικη!

οχι...

hmmm

κι εγω αυτό σκεφτηκα! τελικα είναι μπέρδεα πολύ το παλέρμο:/:

τώρα το ρίξαμε στις πιθανότητες;; btw πως τις βγάζει τις ρημάδες;; πραγματικά θα ηθελα πάρα πολυ να μαθω
Υπάρχει ειδικός νόμος των πιθανοτήτων στη Γ λυκείου αν και εγώ χρησιμοποιώ πιο εξειδικευμένα μέσα.:D

Εγώ το λέω και επιμένω.Foreverfreak ,bluestas και ίσως... ίσως λέω μία κοπέλα που θέλω να διασταυρώσω τα στοιχεία της πριν τη κατηγορήσω ανοιχτά...Παρόλα αυτά δεν έχω πρόβλημα να με ξεκάνετε bluestas και λοιποί για να δουν οι υπόλοιποι συμπαίχτες πόσο δίκιο έχω για την πάρτη σας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλημέρα!

πού είναι ο μπουφές να πάρω πρωινό; (χθες δεν τον βρήκα :redface:)

εγώ βασικά, δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω :hmm:

θα επανέλθω αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλημέρα!:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

  1. Alchemist
  2. blue_butterfly - JaneWin
  3. bluestas95 - Econ
  4. dannaros
  5. Demlogic
  6. Econ - bluestas95
  7. Elena Kr
  8. Eupatridis
  9. fockos
  10. foreverfreak
  11. JaneWin
  12. jj!
  13. maria_lulu - fockos
  14. MAYROULIS
  15. petropoulos43551
  16. soter - petropoulos43551
  17. Τάσος97
  18. toi_toi
  19. tsarachaf
  20. vaios13 -Τασος97
  21. z0itCa
  22. Rinaking

Ψήφοι
1 Τασος97
1 petropoulos43551
1 fockos
1 Econ
1 bluestas95
1 JaneWin


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη


Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
γιατί κάθε φορά βάζετε το ίδιο emoticon; (:popcorn:)
(από την προηγούμενη φορά έχω αυτήν την απορία :hmm: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Είσαι όντως τόσο ενθουσιασμένος;:D ή μήπως λίγο ειρωνικός;:confused:
Θα δεχτώ την ψήφο σου, με μια προυπόθεση όμως: να βρεις επιχειρήματα που με ενοχοποιούν.;)
Θα προτιμούσα πάντως να έβγαζες το όνομά μου από την υπογραφή, για λόγους διακριτικότητας.:)


Πφφφ, πάλι αυπνίες έχω.:/:
ειλικρινά σου μιλάω είμιαι πολύ ενθουσιασμένος!! ρε συ τώρα να σου δώσω την ψήφο μου με επιχείρημα δυσκολο, διότι δεν εχεις κάνει κάτι τρανταχτο για τα δικά μου δεδομένα..
Υπάρχει ειδικός νόμος των πιθανοτήτων στη Γ λυκείου αν και εγώ χρησιμοποιώ πιο εξειδικευμένα μέσα.:D
αχα! σε ευχαριστω!τώρα ανυπομονώ να μάθω το νόμο των πιθανοτήτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
γιατί κάθε φορά βάζετε το ίδιο emoticon; (:popcorn:)
(από την προηγούμενη φορά έχω αυτήν την απορία :hmm: :P)
Μα δεν το ξέρεις?
Για να δείξουμε ότι παρακολουθούμε τόοσο χαλαρά λές και βλέπουμε ταινία. :P

Γενικά μωρέ έχει μείνει το emoticon εδώ και πόσα Παλέρμο.

Killers το πμ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κάλημέρα να έχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλημέρα suspicious Φώκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Moυ φαίνεστε όλοι πολύ καλά παιδιά και πραγματικά δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν δολοφόνοι σε αυτή την πόλη. Σκέφτομαι σοβαρά να μην ψηφίσω κανέναν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Moυ φαίνεστε όλοι πολύ καλά παιδιά και πραγματικά δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν δολοφόνοι σε αυτή την πόλη. Σκέφτομαι σοβαρά να μην ψηφίσω κανέναν :/
εγω χθες ΄μουν στο να μην ψηφισω :/ δεν ξερω Δε θέλω να φυγει κανείς σς παιδιάααα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί τότε να μη φύγεις εσύ;

Δες το λογικά.Έτσι και κανένας μας δε θα φύγει και εσύ δε θα μπορείς να μιλάς άλλο εδώ και να μας εκφράζεις το πόσο χαρούμενος είσαι που πήρες ψήφο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί τότε να μη φύγεις εσύ;

Δες το λογικά.Έτσι και κανένας μας δε θα φύγει και εσύ δε θα μπορείς να μιλάς άλλο εδώ και να μας εκφράζεις το πόσο χαρούμενος είσαι που πήρες ψήφο:)

αν και δε σε καταλαβα ειλικρινα χάρηκα διότι 1ον είναι το 1ο μου παλέρμο και 2ον ήταν η πρώτη μου ψήφος.. είναι κάτι καινουριο για μενα και με κάθετι καινούριο (σα χαζοχαρούμενο που είμαι) χαιρομαι αρκετα την 1η φορα. όταν θα ξαναπαίξουμε παλέρμο θα καταλαβεις τι εννοώ τώρα. και νομιζω πως σε όλους συμβαίνει κατι τέτοιο.


First of all, Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μένω σταθερή στην ψήφο μου sο ψηφίζω JaneWin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!Πραγματικα εγω μπερδευτει πολυ και δε μπορω να καταλαβω τους δολοφωνους...υποψιαζομαι την Rinaking διοτι κανενας απο ολους μας δεν την εχει κατηγορισει..ισως γιατι θελει να την υπερασπηστει...εξακολουθω να εχω υποψιες για τον Alchemist ο οποιος λεει αερολογιες χωρις ουσιαστικα να κατηγορει κανενα...χμμμ για τον jj οπως και για τον Tασος97 δεν εχω ακομα ολοκληρωμενη αποψη...ωστοσο ο vaios13 και ο foreverfreak μου φαινονται και αυτοι σχετικα υποπτοι..περιμενω απο Eupatridis και Maria Lulu και tcaracaf να μιλησουν ....την ψηφο μου θα την καταχωρισω αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αν και δε σε καταλαβα ειλικρινα χάρηκα διότι 1ον είναι το 1ο μου παλέρμο και 2ον ήταν η πρώτη μου ψήφος.. είναι κάτι καινουριο για μενα και με κάθετι καινούριο (σα χαζοχαρούμενο που είμαι) χαιρομαι αρκετα την 1η φορα. όταν θα ξαναπαίξουμε παλέρμο θα καταλαβεις τι εννοώ τώρα. και νομιζω πως σε όλους συμβαίνει κατι τέτοιο.


First of all, Καλημέρα!

Για αυτό σου λέω.Δε θες να δοκιμάσεις να δεις πως θα ναι όταν θα σε ψηφίσουν όλοι για πρώτη φορά;
Τρομερή εμπειρία σου λέω:redface:

Καλημερα παιδια!Πραγματικα εγω μπερδευτει πολυ και δε μπορω να καταλαβω τους δολοφωνους...υποψιαζομαι την Rinaking διοτι κανενας απο ολους μας δεν την εχει κατηγορισει..ισως γιατι θελει να την υπερασπηστει...εξακολουθω να εχω υποψιες για τον Alchemist ο οποιος λεει αερολογιες χωρις ουσιαστικα να κατηγορει κανενα...χμμμ για τον jj οπως και για τον Tασος97 δεν εχω ακομα ολοκληρωμενη αποψη...ωστοσο ο vaios13 και ο foreverfreak μου φαινονται και αυτοι σχετικα υποπτοι..περιμενω απο Eupatridis και Maria Lulu και tcaracaf να μιλησουν ....την ψηφο μου θα την καταχωρισω αργοτερα...

Δε πρόκειτα στο λέω εγώ...Πρέπει να χει περίεργο ρόλο στο παιχνίδι για αυτό τα χει χάσει και δε ξέρει τι να πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Για αυτό σου λέω.Δε θες να δοκιμάσεις να δεις πως θα ναι όταν θα σε ψηφίσουν όλοι για πρώτη φορά;
Τρομερή εμπειρία σου λέω:redface:

εχεις παίξει προφανως και άλλα παλέρμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top