Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Περίεργη ἐπιλογὴ νὰ δολοφονηθῇ ἡ Λουλού... Ἴσως τὸ κριτήριο τοῦ serial-killer εἶναι τὸ ὅτι αὐτὴ δὲ μιλᾷ πολὺ καὶ δὲ θέλησε νὰ βγάλῃ ἔξω κάποιο μέλος που συμμετέχει πολύ... Δὲ μὲ βοηθᾷ πολὺ αὐτὴ ἡ επιλογή. Πάντως, ὅσο βλέπω τὶς ψήφους, τόσο περισσότερο μπερδεύομαι. Πρὸς ὥρας θὰ ψηφίσω τὸν Alchemist ὥστε νὰ γίνῃ ἑξαπλὴ ἰσοβαθμία καὶ ἴσως νὰ βγοῦν χρήσιμα συμπεράσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η ψηφοφορία σήμερα είναι πολύ ενδιαφέρουσα! :popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993 - tsarachaf
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - Alchemist
  7. JaneWin
  8. jj! - Wild_Boy
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS - vaios13
  12. Πατρεύς - Alchemist
  13. theodora - Wild_Boy
  14. tsarachaf
  15. vaios13 - MAYROYLIS
  16. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 Alchemist
2 foreverfreak
2 MAYROYLIS
2 tsarachaf
2 vaios13
2 Wild_Boy


Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πως να βγουν συμπεράσματα όταν φτάσαμε τις 70 κι ακόμα ψηφίζεις στη τύχη?Πλάκα μας κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Tην Λουλού έβγαλε? Μας υποχρέωσε. :)


=.=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πως να βγουν συμπεράσματα όταν φτάσαμε τις 70 κι ακόμα ψηφίζεις στη τύχη?Πλάκα μας κάνεις?

Ὅλο καὶ κάποιοι θὰ μποῦν ὥστε νὰ πᾶνε τὸ ἀποτέλεσμα ἐκεῖ ποὺ θέλουν. Ἐσὺ, πραγματικά, ἔχεις βγάλει κάποιο ἀσφαλὲς συμπέρασμα; Γιατί, ἀπ' ὅσα ἔχω διαβάσει, δὲν ἔχω βγάλει αὐτὸ τὸ συμπέρασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η ψηφοφορία σήμερα είναι πολύ ενδιαφέρουσα!(ειπε το κιτ!) :popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993 - tsarachaf
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - Alchemist
  7. JaneWin
  8. jj! - Wild_Boy
  9. Κλεοπάτρα^^-foreverfreak
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS - vaios13
  12. Πατρεύς - Alchemist
  13. theodora - Wild_Boy
  14. tsarachaf
  15. vaios13 - MAYROYLIS
  16. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
3 foreverfreak
2 Alchemist
2 MAYROYLIS
2 tsarachaf
2 vaios13
2 Wild_Boy


Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Tι έγινε; Ξύπνησες νωρίς για να στείλεις το πιμι με τον ένα δολοφονηθέντα;;;:P:P
Ξύπνησα νωρίς αγαπητέ γιατί είχα μάθημα.
Εσείς πως και νωρίς νωρίς και μάλιστα με όρεξη για καβγα;:hmm:

Οι δολοφόνοι παίζουν με τα νεύρα μας. Τόσες μέρες βγάζουν παίκτες που δεν μιλάνε πολύ και αύριο αποφάσισαν να βγάλουν κάποιον που θα μιλάει πολύ. Μάλιστα..:hmm: Ωραία παίζετε!;)
Επίσης να τονίσω ότι ο δολοφόνος που στέλνει τις ανακοινώσεις και ο killer γράφουν με τόνους..:hmm:

Νομίζω ήρθε η ώρα να ψηφίσω και εγώ.
Έχω αναφέρει ήδη για το ποιους θεωρώ "ύποπτους". Την έλενα (η οποία έχει χαθεί, μην νευριάσεις πάλι:P), τον φρικ και τον wild.
Την προηγούμενη φορά ψήφισα τον wild, τώρα θα ψηφίσω foreverfreak γιατί πολύ αθώος το παίζει και πάντα κατηγορεί τους άλλους, ακόμα και άτομα που δεν φαίνονται ύποπτα.

Πάντως, ὅσο βλέπω τὶς ψήφους, τόσο περισσότερο μπερδεύομαι. Πρὸς ὥρας θὰ ψηφίσω τὸν Alchemist ὥστε νὰ γίνῃ ἑξαπλὴ ἰσοβαθμία καὶ ἴσως νὰ βγοῦν χρήσιμα συμπεράσματα...
Μην σε επηρεάζουν οι ψήφοι των άλλων. Κρίνε μόνος σου.:)

Και κάτι άλλο, που σας φάνηκε ύποπτος ο Μάκης; Μπορείτε να μου το εξηγήσετε λίγο αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όντως Πέτρο, η ψήφος σου δεν έχει λογική.
Δηλαδή όποιος κάνει το 3-2 σημαίνει ότι είναι δολοφόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Όντως Πέτρο, η ψήφος σου δεν έχει λογική.
Δηλαδή όποιος κάνει το 3-2 σημαίνει ότι είναι δολοφόνος;

Δὲν εἶπα αὐτό. Ἐφ' ὅσον ὅμως δὲν μπορῶ νὰ εἶμαι σίγουρος γιὰ κάποιον ἀπὸ αὐτούς,θέλω νὰ δῶ πῶς θὰ κινηθοῦν οἱ ὑπόλοιποι στὶς ψήφους τους. Δὲ νομίζω ὅτι εἷναι παράλογο αὐτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και πάλι δεν καταλαβαίνω αλλά οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δὲν εἶπα αὐτό. Ἐφ' ὅσον ὅμως δὲν μπορῶ νὰ εἶμαι σίγουρος γιὰ κάποιον ἀπὸ αὐτούς,θέλω νὰ δῶ πῶς θὰ κινηθοῦν οἱ ὑπόλοιποι στὶς ψήφους τους. Δὲ νομίζω ὅτι εἷναι παράλογο αὐτό...
Είναι, γιατί έτσι ακολουθείς τις κινήσεις των δολοφόνων. Έτσι ρίχνουν στάχτη στα μάτια μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δὲν εἶπα αὐτό. Ἐφ' ὅσον ὅμως δὲν μπορῶ νὰ εἶμαι σίγουρος γιὰ κάποιον ἀπὸ αὐτούς,θέλω νὰ δῶ πῶς θὰ κινηθοῦν οἱ ὑπόλοιποι στὶς ψήφους τους. Δὲ νομίζω ὅτι εἷναι παράλογο αὐτό...

Και γιατί να μην πούμε ότι εσύ κινείσαι ύποπτα στην ψήφο; Μήπως κινδυνεύει κάποιος συνεργός σου κι έρχεσαι τώρα να να τα κουκουλώσεις κάνοντάς το εξαπλή ισοβαθμία για να υπάρχουν λιγότερες πιθανότητες να αποχωρήσει;;)
Άλλωστε αυτή η κίνηση μου φαίνεται όντως κουκούλωμα γιατί απ' τη μια δεν ψηφίζεις κάποιον που έχει ήδη 2 ψήφους για να μην φανείς κι απ' την άλλη ψηφίζεις ένα άτομο το οποίο μέχρι τώρα δεν είχες υποπτευθεί (αν θυμάμαι καλά, τον fantasmeno είχες βάλει στο μάτι)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μήπως, λέω τώρα εγώ μήπως, θέλεις να σώσεις τον συνδολοφόνο σου τον foreverfreak; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τσάρα αν είσαι κάνας δολοφόνος πάντως,παίζεις απλά γαμάτα,
γιατί είσαι από τους λίγους για τους οποίους πραγματικά έχω ελάχιστες υποψίες. :confused:
Μήπως να το ξανασκεφτώ? :worry:

Και βέβαια να το ξανασκεφτείς... Κανείς δεν σου εγγυάται ότι είμαι αθώος... Αυτό βέβαια δεν σημαίνει κι ότι δεν είμαι....

Εγώ θα ψηφίσω προς το παρόν τον tsarachaf,
γιατί ήταν απο την αρχή ύποπτος κατ'εμε [αν και έχει αρχίσει να αλλάζει πρόσωπο!-εσκεμμένα η οχι].
Την ψήφο μου ,βέβαια, μπορεί να την αλλάξω [σε Wild_Boy] μέχρι το απόγευμα γιατί δεν είμαι καθόλου σίγουρος!

Τι πρόσωπο άλλαξα;;:confused::confused:

Ξύπνησα νωρίς αγαπητέ γιατί είχα μάθημα.
Εσείς πως και νωρίς νωρίς και μάλιστα με όρεξη για καβγα;:hmm:

Εγώ από το πρωί είμαι στην δουλεία και απλώς κάθομαι.... Η όρεξη για καβγά είναι φυσικό επακόλουθο...

Επίσης να τονίσω ότι ο δολοφόνος που στέλνει τις ανακοινώσεις και ο killer γράφουν με τόνους..:hmm:

Εχμ, όχι; Μπορεί απλώς να αλλάζει τον τρόπο γραφής για κάλυψη;;


Έντιτ: Η ψήφος σύντομα... Δεν την έχω αποφασίσει ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αλλάζουν και τον τρόπο γραφής τους για να μας ξεγελάσουν. :confused:
Τι μυαλό έχουν πια; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κλεό, μπορούν.
Στο άλλο το έκαναν και το σχολίασαν και οι ίδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αλλάζουν και τον τρόπο γραφής τους για να μας ξεγελάσουν. :confused:
Τι μυαλό έχουν πια; :hmm:

Σχετικά απλό... Είναι το πρώτο πρώτο που μπορεί να σκεφτεί κάποιος... Άσε που ο τρόπος γραφής δεν είναι ουσιαστικό επιχείρημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κλεό, μπορούν.
Στο άλλο το έκαναν και το σχολίασαν και οι ίδιοι.
Εδώ όντως έχεις ένα point..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δὲν εἶπα αὐτό. Ἐφ' ὅσον ὅμως δὲν μπορῶ νὰ εἶμαι σίγουρος γιὰ κάποιον ἀπὸ αὐτούς,θέλω νὰ δῶ πῶς θὰ κινηθοῦν οἱ ὑπόλοιποι στὶς ψήφους τους. Δὲ νομίζω ὅτι εἷναι παράλογο αὐτό...

Αυτό που θες να κάνεις είναι να μην κινήσεις υποψίες, και η ψήφος σου να περάσει στο ντούκου.Όλα σου τα μηνύματα μέχρι και τώρα, την 70στη σελίδα, είναι ουδέτερα.Δε συμμετέχεις σε καμία συζήτηση, απλά σχολιάζεις κάποια άτομα.Όποια άτομα βγαίνουν στο προσκήνιο και κρίνονται ύποπτα, αυτά τα άτομα σχολιάζεις, και φυσικά δε κινείς καμία υποψία, αφού η άποψη σου είναι πάντα ουδέτερη και απλά έρχεται να επιβεβαιώσει μια υποψία κάποιου άλλου!Μου φαίνεσαι πολύ ύποπτος, κι αν δεν ήταν τόσο απρόβλεπτη η ψηφοφορία σήμερα, κάλλιστα θα άλλαζα τη ψήφο μου τώρα.Όχι ότι και η ψήφος μου στο φρικ δεν είναι δικαιολογημένη, αλλά ο τρόπος που παίζει είναι κλασσικός ΣιριαλΚιλερ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σχετικά απλό... Είναι το πρώτο πρώτο που μπορεί να σκεφτεί κάποιος... Άσε που ο τρόπος γραφής δεν είναι ουσιαστικό επιχείρημα...

Μπροστά στα επιχειρήματα των Πατρεύς και foreverfreak για να με ψηφίσουν , πίστεψε με ο τρόπος γραφής είναι επιχειρηματάρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top