Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
E, ήρθε κι η σειρά μου για τραγούδι...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Aφιερωμένο στον serial killer...η βραδιά είναι δική σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είμαι στη Νάρνια και δε μπορώ να δω το βίντεο. :1eye:


Και τώρα σκάω, γιατί θα πάρω το βραβείο της πιο σπαστικής ΣΕ έβερ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Συγνωμη που δεν ξερω και την παραμικρη υποπεριπτωση των κανονων του παιχνιδιου, ειμαι ασυγχωρητος:P!!
Αν με ενδιεφερε αμεσα, προφανως και θα το γνωριζα...

Υποπερίπτωση είναι να ξέρεις ότι ένας δολοφόνος μπορεί να καρφώσει το τσιράκι στην αμέσως επόμενη ψηφοφορία αν το τελευταίο έχει βγει από το παιχνίδι. Τώρα να κάνεις ότι δεν ξέρεις ότι δολοφονεί ο κίλλερ από αύριο είναι σαχλαμάρες. Δεν αναρωτήθηκες ούτε μια μέρα τι σόι ρόλος είναι αυτός; Ούτε γιατί δεν έχει εμφανιστεί μέχρι τώρα; Ρε φρικ κάθε φορά τα ίδια και τα ίδια, λες λες και στο τέλος αποδεικνύεσαι κακός ψεύτης. Τι άλλο θα κάνεις ρε αγόρι μου για να καρφωθείς; 3 φορές έχεις γράψει για τα μπετά δικαιολογίες από την φούρια σου να κατηγορήσεις. Εντάξει είσαι από τους τοπ πολίτες αλλά είσαι για χαντμπόλ όταν κάνεις το τσιράκι μετά από ένα σημείο. Έκανες καλή αρχή βέβαια...

Έχει πλάκα που είσαι μάστορας στις δικαιολογίες και κανείς δεν βλέπει πόσο ύπουλα κατευθύνεις τους παίχτες ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ σε αυτό που θες να ψηφίσουν.

Ρε γαμώτο οι υπόλοιποι παίχτες δεν το βλέπουν αυτό; Ξυπνάτεεε ρεεεεεεε, χάνονται πολίτες χωρίς λόγο!

Ωραία η λίστα σου αλλά τον αμύριστο Πατρεύς μια χαρά τον έχεις καλύψει μέχρι τώρα, με την Έλενα είστε στα πρόθυρα του γάμου και τον τσαρατσαφ μετά από κοντρίτσες στην τελική τον έχεις βγάλει ασπροπρόσωπο. Βέβαια έχει λαθάκια η λίστα σου, δεν νομίζω να είναι πολύ αθώος ένας από τους βάιος, σότερ αλλά κανείς δεν είναι τέλειος.

Να σας βάλω κι εγώ τραγουδάκι;;; :redface:


τσάκω και ένα άλλο τραγούδι από ντορζζζζ



Αποκάλυψη τώρα. Δις ιζ δι εντ φρικ!

Ρε δολοφόνοι θα κόψετε τις μ@λ@κιες με τις ανακοινώσεις; Στο τέλος θα χάσετε έτσι και αλλιώς. μια του κλέφτη δυο του κλέφτη. Αφήστε που δεν πείθετε κανένα με τις βλακείες σας

Επαναλαμβάνω ότι ψηφίζω φρικ μιας και αύριο το πρωί δεν θα είμαι ον λάιν και φοβάμαι για το κεφάλι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μα σου είπα,αφου οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους,στόχος τους είναι να διωξουν εμάς τους πολίτες [που γνωρίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι είμαστε>>δεν ξέρουν βέβαια ποιος ακριβώς έχει ρολάκια],πρίν τους βρούμε και τους εξαφανίσουμε!
Αχεμ, και γιατί να σε πιστέψουν είπαμε;

Γη καλεί Πατρεύς, λουλού κτλ.
Ρε παιδιά, μη δηλώνετε συμμετοχή αν δε μιλάτε, μη χαλάτε τα παιχνίδια.
Έλεος.

------------

Επειδή αύριο δε θα μπω πριν τη 13:00, θα ψηφίσω Wild_Boy για τους λόγους που τον ψήφισα και την προηγούμενη φορά & η για πλάκα αλλαγή ψήφου.
Γενικά, κάτι δε μου κολλάει στον Στράτο.
Φτερό στον άνεμο;
Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Συγνώμη που δεν μπήκα το Σαββατοκύριακο, αλλά είχα μερικές δουλείες. :/:

Διάβασα τις σελίδες (που ήταν και πολλές:P) και θα σχολιάσω μερικά πράγματα.

Τα σημειωματάκια των δολοφόνων δεν κατάλαβα τι εννοούν... Σίγουρα είναι και οι 4 δολοφόνοι μέσα στο παιχνίδι. Ένα που υποπτεύομαι είναι ο Wild_boy, είναι κάπως περίεργη η συμπεριφορά του... Επίσης και ο MAYROULIS είναι πολύ περίεργος... Γράφει συνέχεια ανούσια ποστ. Πιστεύω πως και αυτός μπορεί να είναι δολοφόνος... Η JaneWin έχει την ίδια συμπεριφορά με το προηγούμενο παιχνίδι, που ήταν δολοφόνος... Αλλά είναι καλοκαίρι και μπορεί να λέει αλήθεια... Όσο για την Theodora και την επιμονή της να ψηφίζει το Wild_boy, ίσως να έχει καταλάβει κάτι. Για τους άλλους δεν ξέρω... Έχω μπερδευτεί. :/:

Επειδή αύριο θα έχουμε 2 δολοφονίες και δεν ξέρω αν θα ζω αύριο και μάλλον δεν θα μπω πριν τις 13:00, θα ψηφίσω από τώρα τον MAYROULIS για τους λόγους που έχω εξηγήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συγνώμη που δεν μπήκα το Σαββατοκύριακο, αλλά είχα μερικές δουλείες. :/:

Διάβασα τις σελίδες (που ήταν και πολλές:P) και θα σχολιάσω μερικά πράγματα.

Τα σημειωματάκια των δολοφόνων δεν κατάλαβα τι εννοούν... Σίγουρα είναι και οι 4 δολοφόνοι μέσα στο παιχνίδι. Ένα που υποπτεύομαι είναι ο Wild_boy, είναι κάπως περίεργη η συμπεριφορά του... Επίσης και ο MAYROULIS είναι πολύ περίεργος... Γράφει συνέχεια ανούσια ποστ. Πιστεύω πως και αυτός μπορεί να είναι δολοφόνος... Η JaneWin έχει την ίδια συμπεριφορά με το προηγούμενο παιχνίδι, που ήταν δολοφόνος... Αλλά είναι καλοκαίρι και μπορεί να λέει αλήθεια... Όσο για την Theodora και την επιμονή της να ψηφίζει το Wild_boy, ίσως να έχει καταλάβει κάτι. Για τους άλλους δεν ξέρω... Έχω μπερδευτεί. :/:

Επειδή αύριο θα έχουμε 2 δολοφονίες και δεν ξέρω αν θα ζω αύριο και μάλλον δεν θα μπω πριν τις 13:00, θα ψηφίσω από τώρα τον MAYROULIS για τους λόγους που έχω εξηγήσει.
Βρε καλώς την!:)
Πώς είσαι τόσο σίγουρη για τους δολοφόνους;
Εγώ που γράφω όλη μέρα δεν έχω σχηματίσει σαφή εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ρε φρικ αγόρι μου, εξήγησε μου λίγο γιατί με βάζεις στην λίστα με τους top ύποπτους; Επειδή σε θεώρησα (και σε θεωρώ) ύποπτο και σε ψήφισα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - soter
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS
  12. Πατρεύς
  13. soter
  14. theodora - Wild_Boy
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 foreverfreak
1 MAYROYLIS
1 soter
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy

Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Βρε καλώς την!:)
Πώς είσαι τόσο σίγουρη για τους δολοφόνους;
Εγώ που γράφω όλη μέρα δεν έχω σχηματίσει σαφή εικόνα.
Επειδή δεν έχουμε πολλές αποχωρήσεις και επίσης είμαστε ακόμα στην αρχή του παιχνιδιού. ;) Για αυτό το υπέθεσα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επειδή δεν έχουμε πολλές αποχωρήσεις και επίσης είμαστε ακόμα στην αρχή του παιχνιδιού. ;) Για αυτό το υπέθεσα. ;)
Στο προηγούμενο όμως οι 2 δεν έπαιζαν.
Επομένως δεν μπορείς να βασιστείς κάπου.....ή εκτός και αν κάτι τέτοιο σε συμφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Στο προηγούμενο όμως οι 2 δεν έπαιζαν.
Επομένως δεν μπορείς να βασιστείς κάπου.....ή εκτός και αν κάτι τέτοιο σε συμφέρει.
Συμφωνώ. Ακόμα είναι νωρίς, αλλά κάνω υποθέσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συμφωνώ. Ακόμα είναι νωρίς, αλλά κάνω υποθέσεις. :)
Υποθέσεις και εισάγεις την πρόταση με ''Σίγουρα'';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Eίναι σίγουρες υποθέσεις ντε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λάθος διατύπωση. :/:
άραγε η διατύπωση είναι λάθος ή ''γλώσσα λανθάνουσα την αλήθεια λέει'';

anyway, καληνύχτα.
Τα λέμε αύριο αν ζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Α ναι ας ψηφίσω κι εγώ... Αν και τα έχω πεί πόσες φορές,anyway.
Ανάμεσα σε Βάιο και φαντασμένο ήμουν,αλλά θα μείνω στον πρώτο αυτή τη φορά.

vaios13.

Έχω εξήγησει του λόγους σε προηγούμενα πόστ,βαριέμαι να ψάχνω τώρα πάλι.

Και από αύριο,αν ζούμε,βλέπουμε τι θα γίνει.

@theodora πραγματικά επιμένεις τόσο πολύ στον wild boy,
που θα αρχίσω να το ψάχνω κι εγώ το θέμα,δεν παίζει δηλαδή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - soter
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS
  12. Πατρεύς
  13. soter
  14. theodora - Wild_Boy
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 foreverfreak
1 MAYROYLIS
1 soter
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy

Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Οπως φαινεται μονο εκει μπορεις να σταθεις και να με κατηγορησεις και φυσικα δεν απαντησες στις κατηγοριες μου, ο.τι δηλαδη προσπαθεις να με στριμωξεις... Τα συμπερασματα στους υπολοιπους;)!!

πίστεψε με καμιά προσπάθεια.....:Pαπλώς έχεις κάνει το ένα λάθος μετά το άλλο και θα ήταν απλώς χαζό από μέρος μου να μην σε υποπτευθώ. εσύ με τις πράξεις σου και τις τακτικές σου έχεις αρχίσει να στιμώχνεσαι σιγά σιγά.
την ψήφο μου δεν θα την δώσω ακόμα γιατί σε αντίθεση με σένα εγώ δεν είμαι σίγουρος για τίποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έχω κακό προαίσθημα για αύριο:(

Πάω για ύπνο, χωρίς να ψηφίσω. Αύριο πάλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top