Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χμ δεν ξέρω.
Βασικά εγώ θεωρώ ύποπτο τον wild ακόμα και η αλλαγή ψήφου και καλά για πλάκα δεν εξηγείται. ήταν όλο ''ε φρικ'' και μετά πάει και τον ψηφίζει για πλάκα. Ναι μεν το αποτέλεσμα δεν άλλαζε αλλά γιατί αυτή η πλάκα;
απφ, έχω μπερδευτεί.

Α! Πρόσεξα πως αύριο στη δολοφονία έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας.
Άρα θα βγει πολίτης στανταρ, άρα θα ψηφίσω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Α! Πρόσεξα πως αύριο στη δολοφονία έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας.
Άρα θα βγει πολίτης στανταρ, άρα θα ψηφίσω αύριο.

Τι εννοείς θα ψηφίσεις αύριο. Οι πολίτες ψηφίζουν πριν τη δολοφονία για να είναι σίγουροι ότι ψήφισαν πριν τους στείλουν αδιάβαστους. Πως είσαι σίγουρη ότι δεν θα βγείς; Ουγκ

Εδω θα συμφωνησω απολυτα:)!! Καιρος ηταν να συμφωνησουμε καποια στιγμη εμεις οι δυο:P...

Πρώτη και τελευταία φορά που συμφωνούμε τσιράκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και να βγω τι θα αλλάξει;
Θα δείτε τι είμαι. Όσο για τις υποψίες μου σας τις λέω. (αν και για να πω την αλήθεια δεν ήξερα ότι η ψήφος του δολοφονηθέντος μετράει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ είμαι ανάμεσα σε βάιο- θοδωρα
ο βάιος μου φαίνεται ύποπτος (κάτι και το αβαταρ)
και η θοδώρα έγραψε δολοφονησουμε.

θα σκεφτώ και θα απαντήσω αύριο το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΛΟΛ

Όχι ρε tweety μου, μόλις είδα το όνομά μου λέω στάνταρ θα βρει ως πάτημα που μπέρδεψα ενεργητική με παθητική σύνταξη και αντί για ''αι'' έβαλα ''ε''. Νομίζω πως το επιχείρημά σου είναι αρκετά σοβαρό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για την ιστορία, το τσιράκι και η νοσοκόμα χαρακτηρίζονται πολίτες, στην αποκάλυψη ιδιότητας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει ο chris1993 στη δολοφονία. Αυτό είναι σίγουρο. Από εκεί κι έπειτα, έχουμε τρία ενδεχόμενα:

  • Ο chris1993 είναι πολίτης και οι δολοφόνοι θέλουν να ρίξουν τις υποψίες πάνω του ή/και να μας μπερδέψουν.
  • Ο chris1993 είναι δολοφόνος και δημοσιέυσε, με την ομάδα του, το (ψεύτικο) μήνυμα πιθανής δολοφονίας του, δια στόματος MissKit, ώστε να θολώσει τα νερά.
  • Ο chris1993 είναι τσιράκι και συνεργάζεται με τους δολοφόνους. Έτσι, θυσιάζει τον εαυτό του, μιας και η ιδιότητά του θα φανεί ως αυτή του πολίτη. (Τώρα αυτό, δε μου φαίνεται και πολύ λογικό)
Όπως και να 'χει, προβληματίζομαι αρκετά, δεδομένου ότι δεν έχει απαντήσει στην "απειλή", ακόμη.

edit: Ο chris1993 διάβασε τελευταία φορά το θέμα σήμερα στις 15:43, οπότε είναι ενήμερος για το τι γίνεται:hmm:

Γιατί κάνει την πάπια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγώ είμαι ανάμεσα σε βάιο- θοδωρα
ο βάιος μου φαίνεται ύποπτος (κάτι και το αβαταρ)
και η θοδώρα έγραψε δολοφονησουμε.

θα σκεφτώ και θα απαντήσω αύριο το πρωι
Έγραψα:
ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.
ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΑΜΩ, ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ.

Άντε με το καλό δολοφονούμε τη Δευτέρα.

Μπέρδεψα φωνές, ουουυ.
Κρεμάστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μαυρούλη πόσο χρονών είσαι παλουκάρι μου?

Πέρα από την ηλικία του μαυρούλη, ας σχολιάσω την ανακοίνωση, μιας και δεν έχω γράψει κάτι από χθες!

Ότι και να πεις θα έχει λογική βλέποντας την ανακοίνωση.Έστω ότι ο Κρις είναι δολοφόνος, σε μπερδεύει.Έστω ότι δεν είναι, σε μπερδεύει πάλι.Υπάρχουν τόσα σκατοσενάρια, που δε μπορείς να βγάλεις άκρη.Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι απλά θέλουν να μπερδέψουν τους πολίτες, αλλά κυρίως τη νοσοκόμα.Όπως και να'χει, αύριο θα φύγει αρκετός κόσμος απ'ότι βλέπω και ανάλογα με τις αποχωρήσεις ίσως φανεί και τίποτα με την αποκάλυψη ιδιότητας.

Ας δούμε...

@theodora: Ξεκόλλα, και μη φεύγεις από το παιχνίδι.Όσοι συμμετέχουν συμμετέχουν, από κει και πέρα, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα δεν έχει σημασία στο συγκεκριμένο παιχνίδι ;)

Τώρα που τα λέμε, ο Wild_Boy που είναι, τον χάσαμε τελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@theodora: Ξεκόλλα, και μη φεύγεις από το παιχνίδι.Όσοι συμμετέχουν συμμετέχουν, από κει και πέρα, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα δεν έχει σημασία στο συγκεκριμένο παιχνίδι ;)

Τώρα που τα λέμε, ο Wild_Boy που είναι, τον χάσαμε τελευταία.
Είναι χοντρό σπάσιμο είτε αυτοί που δε μιλάνε είναι δολοφόνοι είτε όχι.
Στην πρώτη περίπτωση θα νικήσουν ενώ στην δεύτερη μπορούσαμε εξαρχής να παίξουμε με λιγότερους δολοφόνους αφού ο αριθμός τους είναι ανάλογος των πολιτών άρα πάλι θα νικήσουν.

Ο wild νομίζω είναι Κέρκυρα (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Στην πρώτη περίπτωση θα νικήσουν ενώ στην δεύτερη μπορούσαμε εξαρχής να παίξουμε με λιγότερους δολοφόνους αφού ο αριθμός τους είναι ανάλογος των πολιτών άρα πάλι θα νικήσουν.

Και σένα τι σε χαλάει μάνα μου?Δολοφόνα δεν είσαι? :P

Πολύ ησυχία από πλευράς ψήφων σε αυτό το γύρο.Φτάσαμε Κυριακή απόγευμα κι ακόμα ούτε το 1/3 δεν έχει πάρει θέση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Το είχε στο Chart Show μια μέρα.Νομίζω έχει φόνο μέσα, κάτι τέτοιο... ;)
Αλλά δε θυμάμαι τι θέμα είχε εκείνη τη μέρα η εκπομπή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σίγουρα. :Ρ
Για αυτο σας έβριζα και έφυγα από το παιχνίδι.
Ασε μας μωρέ και συ. Γιατί είμαι δολοφόνος; Λόγω ορθογραφικών ή λόγω αβάταρ; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το Σαββατοκύριακο δε μιλάνε πολλοί, γιατί πηγαίνουν μίνι διακοπές:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τι εννοείς θα ψηφίσεις αύριο. Οι πολίτες ψηφίζουν πριν τη δολοφονία για να είναι σίγουροι ότι ψήφισαν πριν τους στείλουν αδιάβαστους. Πως είσαι σίγουρη ότι δεν θα βγείς; Ουγκ



Πρώτη και τελευταία φορά που συμφωνούμε τσιράκι :P
Βρε παλικαρι μου, ειλικρινα, μετα απ'οσα εχουν γινει πιστευεις οτι εχω ρολο και μαλιστα κακο?? Γιατι να επαιζα ετσι ασχημα το κεφαλι μου και την παραμονη μου στο παιχνιδι?? Αν ημουν τσιρακι δε θα προσπαθουσα να ριξω τα βελη μου εναντιον ολων, για να σας αποπλανησω?? Αοφυ το ξερεις κι εσυ πως δεν ειμαι στο team των δολοφονων, γιατι επιμενεις ετσι ασχημα:P??

Το είχε στο Chart Show μια μέρα.Νομίζω έχει φόνο μέσα, κάτι τέτοιο... ;)
Αλλά δε θυμάμαι τι θέμα είχε εκείνη τη μέρα η εκπομπή. :/:
Το τραγουδι μιλαει για εναν ανδρα που γνωρισε και ερωτευτηκε παραφορα μια γυναικα (της οποιας μαλιστα ηταν ο πρωτος και ο τελευταιος της μεγαλος ερωτας), αλλα η ομορφια της ηταν τομο μεγαλη που μπορουσε να θαμπωσει τον καθενα (οπως ενα αγριο τριανταφυλλο) και τελικα τη σκοτωσε, μαλλον απο τη ζηλια του, στις οχθες ενος ποταμου χτυπωντας τη με ενα βραχο στο κεαφλι και "φυτευοντας" της ενα τριανταφυλλο στα δοντια!!

Λοιπον, θα μιλησω για τα ατομα που θεωρω top suspects τωρα, γιατι μετα θα με κατηρησουν πως το εκανα επειδη πηρα τις ψηφους τους:

1) soter
2) Κλεοπατρα^^
3) Alchemist
4) fantasmenos
5) vaios13

Η σειρα δεν ειναι τυχαια φυσικα:P!! Πιθανως να εχω πεσει σε εναν η σε δυο εξω, αλλα σε γενικες γραμμες αυτο πρεπει να ειναι το ομαδακι των δολοφονων... Εκανα ο,τι μπορουσα, απο εδω και περα το παιχνιδι ειναι δικο σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νεα ανακοινωση απο τους δολοφονους!:popcorn:

Προς νουμπά Serial Killer:
Πρόσεξε αύριο τι κάνεις
γιατί αν σε καταλάβουμε
έχεις φύγει νύχτα.:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καθε ποσες μερες δολοφονει ο SK??
Τον παρακαλω να δολοφονησει ενα αποτα ατομα που εχω υποδειξει, για να γινει πιο ευκολο τοσο το δικο του εργο, αλλα κυριως το δικο μας:P!! Με λιγοτερους δολοφονους μεσα, μετα μπορει να πετυχουμε και στην τυχη τον SK...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο serial killer δολοφονει καθε δευτερα-τεταρτη-παρασκευη.
σε περιπτωση που βγουν ολοι οι δολοφονοι, δολοφονει καθε μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τοτε γιατι δε δολοφονησε προχθες?? Ξεχασατε να του το πειτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τοτε γιατι δε δολοφονησε προχθες?? Ξεχασατε να του το πειτε??

οχι απλα ηταν η πρωτη δολοφονια των δολοφονων. ισχυει καθε δευτερη τους δολοφονια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top