Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αγαπητή Jane:P Δεν παίζουμε τη revised, οπότε κανένας δεν έχει κάποια wow ιδιότητα. Μόνο πολίτες, δολοφόνοι, νοσοκόμα και serial-killer υπάρχουν:P
____________________________________
Ακόμη δε μίλησε ο chris1993;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αγαπητή Jane:P Δεν παίζουμε τη revised, οπότε κανένας δεν έχει κάποια wow ιδιότητα. Μόνο πολίτες, δολοφόνοι, νοσοκόμα και serial-killer υπάρχουν:P
____________________________________
Ακόμη δε μίλησε ο bill_slayer;;:worry:

Μας το είπε κανείς απο την αρχή; :P

Οι πεθαμένοι δεν μιλάνε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μας το είπε κανείς απο την αρχή; :P

Οι πεθαμένοι δεν μιλάνε. :whistle:
Ναι;:confused:

Δεν πέθανε ακόμα, χαζή:P Το Σαββατοκύριακο δεν έχουμε δολοφονίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι;:confused:

Δεν πέθανε ακόμα, χαζή:P Το Σαββατοκύριακο δεν έχουμε δολοφονίες.

Όχι;:confused: Το ψηφίσαμε μετά. :P

Αυτός δεν ήταν ο πρώτος δολοφονημένος; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όχι;:confused: Το ψηφίσαμε μετά. :P

Αυτός δεν ήταν ο πρώτος δολοφονημένος; :blink:
Έπρεπε, λοιπόν, να ξέρεις ότι παίζουμε την κλασική έκδοση, αφού είχε τις περισσότερες ψήφους:P

Ααααααααααα, ναι ντε:P Τον chris1993, εννούσα:P Το διορθώνω:) (Ούτως ή άλλως και οι δύο το ίδιο χαρακτηριστικό έχουν.... μιλάνε μόνο όταν ψηφίζουν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μνιεχ. Μη με ξανά νευριάσετε μόνο γιατί θα γίνει πραγματικός φόνος.
(έχει δίκαιο η Έλενα για τα νεύρα)

Ήρθα για να σχολιάσω την προκήρυξη.

Η αλήθεια είναι πως δεν είδα όλες τις σελίδες από την αρχή, είδα ως ένα σημείο.
Είδα λοιπόν ότι ο κρις πήρε ψήφο από τον φρικ και αναρωτιέμαι αν όντως ο φρικ είναι αθώος και απλά με αυτόν τον τρόπο θέλουν να βγει.
Από την άλλη, ο κρις το έπαιζε και πολύ μάγκας ''καθαρός ουρανός'' κτλ γεγονός πως ίσως να σημαίνει ότι είναι δολοφόνος και θέλουν να μην τον διώξουμε. Άρα καταλήγουμε και πάλι στον φρικ. (αλήθεια, ποιος άλλος τον ψήφισε τον κρις για να μην ψάχνω; )
όπως και να 'χει, θεωρώ ότι η προκήρυξη δεν ήταν εντελώς τυχαία και θέλει να περάσει ένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
O φρικ, αν θυμάμαι καλά, είχε ψηφίσει τον κρις στον 1ο γύρο και μετά άλλαξε στον papas. Δεν νομίζω πως τον κρις τον έχει ψηφίσει κι άλλος.
Άρα, ίσως μας δίνουν ένα όνομα που δεν έχει ψηφιστεί για να μη κινηθούν οι υποψίες μας πάνω σε κάποιο συγκεκριμένο άτομο, I think.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρω, προσπαθώ να σκεφτώ διεξόδους.
Ας πούμε και εγώ τον στρίμωξα λίγο με τις παροιμίες που έλεγε.
Από την άλλη, όπως λες, δεν κινδυνεύει να φύγει ή δεν έχει κινήσει υποψίες (χα!, αφού δεν παίζει) άρα μάλλον είναι αθώος και θέλουν να ρίξουν σε άλλους τις υποψίες.

Χμ, Πατρεύς, λουλού, σότερ, μαυρούλη και λοιποί μη ομιλητικοί για πείτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
φρικ γιατί μας βάζεις τραγούδια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατι βαριεμαι θανασιμα, εχει πεσει μια γενικοτερη νεκρα το Σ/Κ, δεν εχω να πω κατι παραπανω, το ραβασακι των δολοφονων ηταν λιγο "ο,τι του φανει, του λωλοστεφανη", οποτε προσθετω μια ευχαριστη νοτα:P...
Περα απ'αυτο ειναι ολα τους τραγουδαρες και μεσα στο κλιμα του παιχνιδιου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η νέκρα είναι που έφυγα. (Α)

αλήθεια, ποια είναι η ερμηνεία σου για την προκήρυξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
εγώ πάντως μετά από αυτό που έστειλαν οι δολοφόνου και την αντίδραση του freak τον υποψιάζομαι ακόμα πιο πολύ. εξάλλου ο freak νομίζω είναι ο μόνος που ψήφισε chris και νομίζω πως το έστειλε αυτό μαζί με τους υπόλοιπους για να μας αποπροσανατολίσει.

Υ.Γ. θα λείπω την υπόλοιπη μέρα οπότε θα ξαναμπώ μάλλον το βράδυ να δω τι γίνεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
η νέκρα είναι που έφυγα. (Α)

αλήθεια, ποια είναι η ερμηνεία σου για την προκήρυξη;
Noμιζω το εγραψα και στην ακριβως προηγουμενη σελιδα... Αν πεθανει ο chris, εμενα να μου τρυπησετε τη μυτη!! Αν ημουν στη θεση των δολοφονων θα προσπαθουσα να ξεκανω κανεναν πιο "επικινδυνο" παιχτη και οχι τον καθε χαμενο... Νομιζω πως εγινε απλα και μονο για λογους εντυπωσιασμου και τιποτα παραπανω!!
εγώ πάντως μετά από αυτό που έστειλαν οι δολοφόνου και την αντίδραση του freak τον υποψιάζομαι ακόμα πιο πολύ. εξάλλου ο freak νομίζω είναι ο μόνος που ψήφισε chris και νομίζω πως το έστειλε αυτό μαζί με τους υπόλοιπους για να μας αποπροσανατολίσει.
Τωρα αν πω πως μετα απο αυτο σου το post, ειμαι σιγουρος πως εισαι δολοφονος, θα φανει οτι επαναλαμβανομαι, ετσι:P??
Οτι και να γινει, προσπαθεις να το ριξεις στο freak!! Δε λεω, εξυπνο, αλλα προσεχε, γιατι στο τελος θα σε παρουνε και οι υπολοιποι χαμπαρι και θα το φας το καεφαλι σου;)!! Επισης τι το περιεργο ειδες στην αντιδραση μου την τρελα μου μεσα?? Βλεπεις πραγματα που δεν υπαρχουν:P?? Να το κοιταξεις αυτο, τωρα που ειναι αρχη ακομα:P!! Οσο και αν προσπαθησεις να με στριμωξεις, δε θα πεσω στην παγιδα σου και ελπιζω πως θα το καταλαβουνε και οι αλλοι αυτο... Οι περισσοτεροι ουτε που θα θυμοτανε πως ειχα ψηφισει τον chris (εδω ακομα κι εγω κοντεψα να το ξεχασω:P), κατι που ειχε γινει στον πρωτο γυρο (!!!:P!!!!) και μαλιστα τελικα η ψηφος μου δεν ηταν και η τελικη!! Ποσο περισσοτερο ρεζιλι θα μπορουσατε να γινετε?? Μονο εσεις θα μπορουσατε να πιστεψετε πως κατι τετοιο θα ηταν δυνατο να με ενοχοποιησει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@ φρικ,
όταν λες για λόγους εντυπωσιασμού, θεωρείς ότι υπάρχει κάποιο σχέδιο/κόλπο και αν ναι ποιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Τωρα αν πω πως μετα απο αυτο σου το post, ειμαι σιγουρος πως εισαι δολοφονος, θα φανει οτι επαναλαμβανομαι, ετσι:P??
Ναι ξέπουμε πια ...όσο σίγουρος ήσουν και για τον bluestas και να τα αποτελέσματα.;) Όσο για τα υπόλοιπα που λες το βράδυ τώρα βιάζομαι!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@ φρικ,
όταν λες για λόγους εντυπωσιασμού, θεωρείς ότι υπάρχει κάποιο σχέδιο/κόλπο και αν ναι ποιο;
Για καποιο σχεδιο/κολπο δεν το νομιζω, γιατι το ατομο που διαλεξανε να υποδειξουνε δεν εχει επηρρεασει σημαντικα την πορεια του παιχνιδιου!! Ακομα και να ητανε προσπαθεια να ριξουνε τις υποψιες πανω μου, τη θεωρω ακρως αποτυχημενη, καθως το συγκεκριμενο ατομο το ψηφισα μονο στον πρωτο γυρο και ηταν μια ψηφος ανευ σημασιας, που πιθανοτατα δε θα τη θυμοσασταν κιολας... Θεωρω πως το εκαναν για να σπασουνε πλακα και να δειξουνε πως εχουνε το πανω χερι!! Και παλι ομως, δεν καταλαβα που ηταν το αστειο της υποθεσης:P..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χμ, Πατρεύς, λουλού, σότερ, μαυρούλη και λοιποί μη ομιλητικοί για πείτε τίποτα.

Έλα μωρέ Θεοδώρα που θες να μιλήσουν Πατρεύς και λουλού. Θα μπούν θα ποστάρουν έτσι για τα μάτια του κόσμου και μετά θα βγουν.

Γαμώτο μην ψαρώνετε με τις βλακείες! έλεος, ακόμη και δολοφόνος να είναι δεν πρέπει να μας προσανατολίσει η ανακοίνωση. Ότι και να πούμε δεν έχει σημασία η ανακοίνωση δεν έχει νόημα και λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι ξέπουμε πια ...όσο σίγουρος ήσουν και για τον bluestas και να τα αποτελέσματα.;) Όσο για τα υπόλοιπα που λες το βράδυ τώρα βιάζομαι!!!!!:bye:
Aχα, ωστε χρονο να απαντησεις και να μου την πεις βρηκες, ε?? Ε βεβαια, να μην αφησεις το ονομα σου να λασπωθει:P... Παντως τολμω να πω πως με αποστομωσες τωρα, δεν εχω ακουσει πιο δυνατο αντεπιχειρημα: "Ναι ξέπουμε πια ...όσο σίγουρος ήσουν και για τον bluestas και να τα αποτελέσματα.;)"!! Οπως φαινεται μονο εκει μπορεις να σταθεις και να με κατηγορησεις και φυσικα δεν απαντησες στις κατηγοριες μου, ο.τι δηλαδη προσπαθεις να με στριμωξεις... Τα συμπερασματα στους υπολοιπους;)!!

Γαμώτο μην ψαρώνετε με τις βλακείες! έλεος, ακόμη και δολοφόνος να είναι δεν πρέπει να μας προσανατολίσει η ανακοίνωση. Ότι και να πούμε δεν έχει σημασία η ανακοίνωση δεν έχει νόημα και λογική.
Εδω θα συμφωνησω απολυτα:)!! Καιρος ηταν να συμφωνησουμε καποια στιγμη εμεις οι δυο:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - soter
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. Πατρεύς
  13. soter
  14. theodora
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 foreverfreak
1 soter
1 tsarachaf

Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top