Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε, το Βούλης πότε κυκλοφόρησε κι εδώ;;
Η Ζωή ε;;;


Είναι πολύ παλιό του Βούλης πάντως... Το τσαφ τσουφ κληρονόμησα από το Παλέρμο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Wild_boy, μασάει η κατσίκα ταραμά ρε λαμόγιο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Αν ο bluestas αποδειχθεί δολοφόνος,έχουμε μια μεγάλη νίκη,οι πολίτες.Διότι,και θα έχουμε βγάλει δολοφόνο,και θα έχουμε μεγαλύτερη εμπιστοσύνη μεταξύ μας:)

και πολίτης να είναι μπορεί κανείς να καταλάβει ότι freak και elena τον κατηγόρησαν εσκεμμένα :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έχει κουκούτσια ο ταραμάς;:|

Ρε 'σεις, μου φαίνεται ύποπτη η στάση του wild_boy. Θέλω να πω, ότι είναι σίγουρος ότι κάποιοι είναι δολοφόνοι κι έτσι:P

Επίσης, μου φαίνεται ύποπτη η στροφή όλων, εναντίον του bluestas, έτσι στα ξαφνικά.

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
και πολίτης να είναι μπορεί κανείς να καταλάβει ότι freak και elena τον κατηγόρησαν εσκεμμένα
Γιατί επιμένεις?
Αφού σου είπα και πριν ότι είχαμε διάφορους στο μυαλό μας.
Και τώρα αλλάζω την ψήφο μου,αν θέλουν και τα παιδιά.

Δηλαδή μήπως να αρχίζω να πιστεύω πώς είσαι παραπάνω σίγουρος από όσο μας δείχνεις, ότι ο blue είναι πολίτης ,
και προετοιμάζεις το έδαφος για να ξεφορτωθείς εμένα και τον freak μετά?

Γιατί αυτό μου φαίνεται ότι κάνεις τώρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έχει κουκούτσια ο ταραμάς;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εφόσον δεν μου απαντάτε, σημαίνει ότι δεν έχετε σοβαρά επιχειρήματα.
Κάνουν την αρχή οι δολοφόνοι, βάζουν τις σάλτσες τους και παρασύρουν και εσάς.
Μάλιστα..

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι η Έλενα και ο Φρικ συμφωνούνε συνέχεια μεταξύ τους..:hmm:
Ύποπτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Λοιπόν, ήρθε και η δική μου σειρά να ψηφίσω.

Αυτό που με παραξένεψε από τη στιγμή που την κοπάνησε ο papas και μετά είναι το πάθος της Θεοδώρας για να βγάλει στη σέντρα τον wild_boy, τον οποίο βλέπω πως ψήφισε στο καπάκι!Ο wild_boy από την άλλη μας έχει λιώσει στο "Είμαι πολίτης" και στις λοιπά "Spare my soul" φράσεις.Κανείς δεν ακολουθεί το ρεύμα της Θεοδώρας και τελικά ο wild_boy τη βγάζει καθαρή παρόλο που υπήρχε μια ένταση εκείνη τη στιγμή.

Οπότε έχουμε 2 σενάρια:
  • H Θεοδώρα είναι μια rookie δολοφόνα που από το δεύτερο γύρο προσπαθεί με ερασιτεχνικές κινήσεις να σώσει το τομάρι της/τους.
  • Και κατά δεύτερον, η Θεοδώρα σωστά έχει ψιλιαστεί τον wild_boy και τον ψηφίζει.

Κρατάμε αυτά.

Στο δεύτερο κομμάτι των πολλών σελίδων που διάβασα έχουμε πρώτα όλους να ψηφίζουν mauroyli και μετά 3-4 άτομα πιάνονται από κάτι(δε ξέρω τι, δε τα μελέτησα και σα τρελός) που λέει ο bluestas95 και ξεκινάν και τον ρίχνουν στο Καναβάτσο.


Συγκεντρώνω λοιπόν 4 άτομα:

theodora, wild_boy, freak, _elena_,bluestas95.

Η Θεοδώρα δε νομίζω να είναι τόσο ερασιτέχνης και δε νομίζω να είναι δολοφόνος.Βέβαια μετά σα να χάθηκε λίγο από το προσκήνιο, οπότε ξέρω γω τι να πω...:hmm::mad:
Ο wild_boy είτε είναι δολοφόνος που προσπαθεί να σωθεί από τα πυρά της theodoras(και βλέπουμε πως τελικά σώζεται με τη σύμπραξη συγκεκριμένων ατόμων) είναι είναι πολίτης και ορθά αμύνεται.Κανείς δε τσιμπά, ο wild τη βγάζει καθαρή και βασικά δε νομίζω να είναι δολοφόνος εν τέλει.
Ο freak κι αυτός κινεζάκι την είδε και μαζί με wild και την elena στρέφονται προς τον bluestas95.Γι αυτή τη σκηνή δεν έχω άποψη, πέραν της έκπληξης για την αλλαγή του σκηνικού στη ψηφοφορία τόσο έντονα.
Ο bluestas95, ο οποίος δέχεται τα πυρά της τριάδας δε ξέρω τι ρόλο βαράει, αλλά δε μπορώ να αγνοήσω και το ότι κι αυτός λογικά έστρεψε τα βλέμματα όλων πάνω του και για τα δικά τους κίνητρα(σωστά ή...πονηρά) η αγία τριάδα/τετράδα κτλ. τον ψηφίζει.


Ετυμηγορία:
theodora αθώα for now
wild ύποπτος
freak πολύ ύποπτος
bluestas95 υποπτότατος
_elena_ ύποπτη

Και θα ψηφίσω τον freak.Δε ξέρω αν η ψήφος μου θα δικαιωθεί στο μέλλον, και φυσικά απ'ότι διαβάσετε ήταν close call, αλλά έχω την εντύπωση ότι ο freak είναι είτε δολοφόνος είτε serial killer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Επίσης έχω παρατηρήσει ότι η Έλενα και ο Φρικ συμφωνούνε συνέχεια μεταξύ τους..:hmm:
Ύποπτο..
απ ότι βλέπεις elena δεν είμαι ο μόνος που το βρίσκει ύποπτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
απ ότι βλέπεις elena δεν είμαι ο μόνος που το βρίσκει ύποπτο ;)

Αα και εσύ το είχες αναφέρει πιο πάνω;
Δεν το είδα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κοίταξε γιατί λες ότι είπα κάποια πράγματα που στην πραγματικότητα ΔΕΝ ΕΙΠΑ.Δεν είπα ο πάπας είναι πολίτης και η έλενα δολοφόνος.Είπα ότι κατά ένα μεγάλο ποσοστό είναι και οι 2 πολίτες και αλληλοφαγωθήκαμε.Αν όμως κάποιος είναι δολοφόνος είναι η έλενα,γιατί είχε την γρήγορη και άμεση υποστήριξη.ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?

Και ούτε είπα,ότι ο πάπας είναι σίγουρα πολίτης.Είναι πολίτης κατά ένα μεγάλο ποσοστό,όχι σίγουρα.Γιατί θα είχε 4-5 να τον υπερασπιστούν ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ:)

Σώστε κάποιος τον papas ρε παιδιά,πολίτης είναι.Έλεος πάντα πολίτες βγάζετε στον πρώτο γύρο..

Ειναι πολυ αργα :/
Μου τα έκανες ΝΑΑΑΑΑ.
Ε δηλαδή αυτό τι είναι; Με το να λες να σώσουμε τον πάπα που είναι πολίτης νομίζω ότι υπονοείς ότι η Έλενα έχει ρόλο. Και τώρα συμμαχείς με Έλενα;
ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΩΣ ΠΟΛΙΤΗΣ, ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΜΜΑΧΕΙΣ ΜΕ ΕΛΕΝΑ;
Μήπως ο μπλου είναι αθώος και απλά τον ψηφίζεις και καλά επειδή θες να δείξεις την αθωότητά σου;

και ρωτώ και καλώ έλενα, φρικ, τσαφ και λοιπούς να μου απαντήσουν:
Βρίσκεται λογικό ότι συμβαίνει με wild; (βλ κόκκινα γράμματα)

Εγώ θα έλεγα να ψηφίσουμε wild για να δουμε και τι έπαιζε με πάπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
freak και elena,τα λέω σε σας γιατί δε συμφωνώ με κάποιον άλλον.αν ο bluestas είναι δολοφόνος,βρήκαμε και τους άλλους 2 κοιτώντας την ψηφοφορία(βαιος και λουλου)

αν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ....................,βράστα:P

Μου τα έκανες ΝΑΑΑΑΑ.
Ε δηλαδή αυτό τι είναι; Με το να λες να σώσουμε τον πάπα που είναι πολίτης νομίζω ότι υπονοείς ότι η Έλενα έχει ρόλο. Και τώρα συμμαχείς με Έλενα;
ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΩΣ ΠΟΛΙΤΗΣ, ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΜΜΑΧΕΙΣ ΜΕ ΕΛΕΝΑ;
Μήπως ο μπλου είναι αθώος και απλά τον ψηφίζεις και καλά επειδή θες να δείξεις την αθωότητά σου;

και ρωτώ και καλώ έλενα, φρικ, τσαφ και λοιπούς να μου απαντήσουν:
Βρίσκεται λογικό ότι συμβαίνει με wild; (βλ κόκκινα γράμματα)

Εγώ θα έλεγα να ψηφίσουμε wild για να δουμε και τι έπαιζε με πάπα.

στα κοκκινα γραμματα θεοδωρα να βαζεις ολοκληρες τις προτασεις,και τις επομενες προτασεις δεν ειπα οτι ο παπας ειναι πολίτης ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ,πάνε ΜΑΖΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εφόσον δεν μου απαντάτε, σημαίνει ότι δεν έχετε σοβαρά επιχειρήματα.
Κάνουν την αρχή οι δολοφόνοι, βάζουν τις σάλτσες τους και παρασύρουν και εσάς.
Μάλιστα..

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι η Έλενα και ο Φρικ συμφωνούνε συνέχεια μεταξύ τους..:hmm:
Ύποπτο..
Aν κανεις τον κοπο να κοιταξεις ελαχιστες σελιδες πισω, εχω υπεραναλυσει και υπεραπλουστευσει το λογο για τον οποιο συμφωνουμε!! Οταν βαδιζεις στα τυφλα, ψαχνεις να βρεις ενα στηριγμα, αναμεσα στα ατομα που θεωρεις λιγοτερο επικικνδυνα... Και οταν εισαι περισσοτερο σιγουρος για την αθωοτητα τους, τοτε προσπαθεις να ανοιξεις και τα ματια των υπολοιπων!! So simple, αλλα απ'οτι φαινεται δεν μπαινεις καν στον κοπο να διαβασεις τα οσα γραψαμε:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και θα ψηφίσω τον freak.Δε ξέρω αν η ψήφος μου θα δικαιωθεί στο μέλλον, και φυσικά απ'ότι διαβάσετε ήταν close call, αλλά έχω την εντύπωση ότι ο freak είναι είτε δολοφόνος είτε serial killer.

Αν δε μου το έλεγε το tsarachaf, ΔΕ θα την έβλεπα.

Λίστα για Παρασκευή 08/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Bill_Slayer - _elena_
  3. bluestas95 - MAYROULIS
  4. Chris1993
  5. _elena_ - bluestas95
  6. elenaki_arnea08
  7. fantasmenos - bluestas95
  8. foreverfreak - bluestas95
  9. JaneWin - jj!
  10. jj! - fantasmenos
  11. Κλεοπάτρα^^
  12. maria_lulu - MAYROULIS
  13. MAYROULIS - maria_lulu
  14. Πατρεύς - fantasmenos
  15. soter - bluestas95
  16. theodora - Wild_Boy
  17. tsarachaf - bluestas95
  18. vaios13 - MAYROYLIS
  19. Wild_Boy - bluestas95

Ψήφοι
6 bluestas95
3 MAYROULIS
2 fantasmenos
1 _elena_
1 foreverfreak
1 jj!
1 maria_lulu
1 Wild_Boy

Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συγκεντρώνω λοιπόν 4 άτομα:

theodora, wild_boy, freak, _elena_,bluestas95.

Η Θεοδώρα δε νομίζω να είναι τόσο ερασιτέχνης και δε νομίζω να είναι δολοφόνος.Βέβαια μετά σα να χάθηκε λίγο από το προσκήνιο, οπότε ξέρω γω τι να πω...:hmm::mad:

Αυτό πιστεύω και εγώ τώρα, γιατί δεν νομίζω να είναι συνδολοφόνοι και να κατηγορεί η Θεοδώρα τον Στράτο ότι φάσκει και αντιφάσκει.:hmm:
Εκτός κι αν μπλοφάρουν και θέλουν να παίξουν με τα νεύρα μας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Alchemist, είχα δουλίτσα, ρε. Δε χάθηκα. παίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μου τα έκανες ΝΑΑΑΑΑ.
Ε δηλαδή αυτό τι είναι; Με το να λες να σώσουμε τον πάπα που είναι πολίτης νομίζω ότι υπονοείς ότι η Έλενα έχει ρόλο. Και τώρα συμμαχείς με Έλενα;
ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΩΣ ΠΟΛΙΤΗΣ, ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΜΜΑΧΕΙΣ ΜΕ ΕΛΕΝΑ;
Μήπως ο μπλου είναι αθώος και απλά τον ψηφίζεις και καλά επειδή θες να δείξεις την αθωότητά σου;

και ρωτώ και καλώ έλενα, φρικ, τσαφ και λοιπούς να μου απαντήσουν:
Βρίσκεται λογικό ότι συμβαίνει με wild; (βλ κόκκινα γράμματα)

Εγώ θα έλεγα να ψηφίσουμε wild για να δουμε και τι έπαιζε με πάπα.
Οχι, δεν ειναι λογικο, αλλα πιθανοτητα δειχνει μια συγχυση απο μεριας του!! Αν ηταν δολοφονος δε θα ριψοκινδυνευε να κανει τοσο βαρυσημαντες δηλωσεις, γιατι θα τραβουσε τα φωτα πανω του και κατευθειαν θα τον θεωρουσαν υποπτο... Παρολο που εχει πεσει σε αντιφασεις, ειμαι σιγουρος πως ειναι απλα ενας μπερδεμενος πολιτης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
στα κοκκινα γραμματα θεοδωρα να βαζεις ολοκληρες τις προτασεις,και τις επομενες προτασεις δεν ειπα οτι ο παπας ειναι πολίτης ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ,πάνε ΜΑΖΙ!
δεν άλλαξα κάτι.
επίσης το ''και'' δεν αναιρεί το πρώτο απλά δίνει ένα επιπλέον στοιχείο. δεν είναι το ''ή'' ξέρω γω.
και ναι, όταν έχουμε 2 άτομα και λες ''σώστε αυτόν είναι πολίτης'' σημαίνει ''ψηφιστε τον άλλον δεν είναι αθώος''.
Α΄λλιώς ρε συ γιατί να πεις '''σώστε τον''; Τι σε χαλούσε στην Έλενα που ξαφνικά μου συμμαχήσατε;

Ψηφίστε wild ρε παιδιά να μάθουμε και για τον πάπα, αν είναι δυνατόν δηλαδή. Μόνο σε εμένα δεν κολλάει η τόση βεβαιότητά του για τον πάπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κωνσταντίνε, έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες.^^

Και εγώ θα επιμείνω, γιατί εκτός αυτού την υποστηρίζεις συγχρόνως και την χαρακτηρίζεις ως πολίτη.
Ενώ όπως βλέπεις πολλοί την θεωρούν ύποπτη, όπως και εσένα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top