Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με ποιο σκεπτικό αυτοί που ψήφισαν την Έλενα είναι περισσότερο ύποπτοι απ' τους άλλους? :hmm:
Επειδή όλοι κι όλοι είναι 4?Δεν είναι λογικό και δε νομίζω να καρφώνονταν τόσο.

Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει ο serial killer και το τσιράκι στη μέση.Αυτοί τι έκαναν στην ψηφοφορία?
Υποθέσεις κάνω. Γι' αυτό, άλλωστε, δεν ψήφισα:) Επίσης έγραψα και πρόσθετους λόγους, που θεωρώ τα άτομα αυτά "ύποπτα". Δε βασίστηκα μόνο στο poll, (θέλω να) πιστεύω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραία.Αφού στείλαμε(στείλατε) τον papas(ο οποίος μπορεί να ήταν πολίτης μπορεί δολοφόνος,ομολογώ πως δεν ξέρω),προκαλώ να στείλουμε και την _elena_ τώρα.
Well,ψήφισα elena στον προηγούμενο γύρο γιατί στην ισοβαθμία μπορείς να βγάλεις κάποια συμπεράσματα.Να δεις ποιος βιάζεται να ψηφίσει και να σώσει ποιον.. :whistle:
Αν βγει πολίτης,τότε θα ξέρουμε τουλάχιστον πού βαδίζουμε...θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.Αν στείλουμε κάποιον άλλον πάλι...μπλέκει η υπόθεση.
_elena_ από μένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Υποθέσεις κάνω. Γι' αυτό, άλλωστε, δεν ψήφισα:) Επίσης έγραψα και πρόσθετους λόγους, που θεωρώ τα άτομα αυτά "ύποπτα". Δε βασίστηκα μόνο στο poll, (θέλω να) πιστεύω:)

Η αναφορά μου ήταν στον αριθμό των ατόμων που ψήφισαν όπως είπες.Οι επιπρόσθετοι λόγοι έχουν να κάνουν με την ομιλιτικότητα των παικτών σε σχέση με προηγούμενα παιχνίδια.Ίσως έχει κάποια σχέση αυτό , αλλά δε μπορούμε να οδηγηθούμε έτσι σε τελεσίδικες αποφάσεις.Βέβαια , όπως είπες κι εσύ , υποθέσεις κάνουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σορυ κιόλας αλλά με ποια λογική ''προκαλεί να στειλουμε καποιον'';
Δώσε επιχειρήματα και ασε τον καθέ ένα να παίξει το παιχνίδι του.
Φιλικά ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Υπ' όψιν, ότι η αυριανή ψηφοφορία έχει αποκάλυψη ιδιότητας;)

Αν φύγει η _elena_ και είναι πολίτης, τότε έστω κι ένας από αυτούς που την ψήφισε στην παράταση, είναι δολοφόνος, αν είναι σωστός ο συλλογισμός μου στο προηγούμενο μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν θα ψηφίσω τον MAYROULIS (δεν πιστεύω να έχει παράπονο η Misskit για την εμφάνιση της ψήφου :redface: ).Ο λόγος είναι ότι δε βλέπω να έχει γράψει κάτι ουσιαστικό μέχρι στιγμής.Πρώτα ψήφισε τον vaios13 για...το thread με το άβαταρ (?) και στη συνέχεια ρώτησε για τη διαδικασία της δολοφονίας.Πιθανόν να μην είναι δολοφόνος και να τον ψηφίζω άδικα , αλλά ακόμα και απλός πολίτης να είναι δεν έχει βοηθήσει και ιδιαίτερα . :confused:

ψηφίζω και εγώ Mayroulis ακριβώς για τους ίδιους λόγους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ωραία.Αφού στείλαμε(στείλατε) τον papas(ο οποίος μπορεί να ήταν πολίτης μπορεί δολοφόνος,ομολογώ πως δεν ξέρω),προκαλώ να στείλουμε και την _elena_ τώρα.
Well,ψήφισα elena στον προηγούμενο γύρο γιατί στην ισοβαθμία μπορείς να βγάλεις κάποια συμπεράσματα.Να δεις ποιος βιάζεται να ψηφίσει και να σώσει ποιον.. :whistle:
Αν βγει πολίτης,τότε θα ξέρουμε τουλάχιστον πού βαδίζουμε...θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.Αν στείλουμε κάποιον άλλον πάλι...μπλέκει η υπόθεση.
_elena_ από μένα ;)
Άσε ρε που έκανες 2 πόστ και έρχεσαι και προκαλείς να με ψηφίσουν και οι πάντες.
Πότε είχες συμμετοχή εσύ Bill στο παιχνίδι και δεν το κατάλαβα?

Μπαίνεις,ρίχνεις μια ψήφο και φεύγεις. Γαμάτη τακτική.

Δεν είδα καμία συμμετοχή από μέρους σου. Κανένα επιχείρημα για να με ψηφίσεις.
Μπήκες και είπες "ε για να έχει λίγο σασπένς το παιχνίδι,ας ψηφίσω την Έλενα μωρέ."
Μετά και πάλι επέμενες εμένα να βγάλεις. Και στην παράταση με ψήφισες.
Ήσουν αμέτοχος καθ'όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και τσουπ έρχεσαι και μου χώνεις ψήφο.

Πολύ γαμάτο. Και που ξέρω εγώ αν είσαι δολοφόνος ή τσιράκι ή οτιδήποτε δηλαδή?

Άσε ρε Bill.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ο τσαρατσουφ κι η ελενα και το ελενακι λογομαχούν με τον παπα.Κάποιοι μπορεί να είναι δολοφόνοι.

:Dχαχαχαχαχαχ με έκανες και γέλασα!!!! Να είσαι καλά!!!! Λογομαχία το επιχείρημα με τη Σοράγια??:P επανέρχομαι δριμύτερη σε λίγο!!!! Παω να δω και τις υπόλοιπες σελίδες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, οσο περιεργο κι αν φαινεται, για μενα αρχισε να ξεκαθαριζει λιγο το τοπιο τωρα...
Οπως ειπα και νωριτερα, το γεγονος οτι η maria-lulu συμμετεχει ελαχιστα και τελικα δινει την ψηφο της σε ενα εντελως ακυρο ατομο, το οποιο μαλιστα δεν εχει κανει τιποτα σοβαρο ωστε να θεωρηθει δολοφονος, αντιθετως εκφραζει απλες αποριες για το παιχνιδι, που αν ηταν στην ομαδα των δολοφονων θα τους τις εξηγουσανε οι συμπαικτες του, εμενα μου φαινεται τερμα υποπτο!! Διατηρει ενα χαμηλο προφιλ για να μην τραβηξει τις υποψιες πανω της και τελικα ψηφιζει "ανωδυνα", ακριβως για τον ιδιο λογο!! Συγνωμη, αλλα δε με πειθει...
ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια τακτικη ακολουθει και ο αγαπητος bluestar95, ο οποιος μου φαινεται περισσοτερο υποπτος απο τη maria!! Αρχιζει σχετικα δυναμικα στο παιχνιδι, αλλα με τον που κατηγορει η theodora και νιωθει τα περιθωρια να στενευουν λιγο, το ραβει και δεν ξαναμιλαει... Επανερχεται μονο και μονο για να ψηφισει και τελικα ψηφιζει εμενα, χωρις μαλιστα να πιστευει πως ειμαι ενοχος (:P)!! Χαχα... Αν ειναι δυνατον!! Δεν εχω δει πιο παιδικες κινησεις σε κανενα απο τα προηγουμενα παιχνιδια... Οσο για την αυριανη ψηφοφορια, ψηφιζει νωρις νωρις για να ξεμπερδεψει και να μη χρειαστει να συμμετεχει ξανα και δινει και παλι την ψηφο του σε ενα ατομο, που ακομα και ο πιο ηλιθιος μπορει να καταλαβει πως ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να ειναι δολοφονος!! Συγνωμη, αλλα ουτε εσυ με πειθεις...

Ηθελα να πω και καποια πραγματακια ακομα, αλλα τα εχω ξεχασει!! Θα επανελθω σε λιγο, αλλα προς το παρον η ψηφος μου παει στον bluestar95!

Αχα, τωρα το θυμηθηκα!! Εξισου υποπτος για μενα ειναι φυσικα και ο Bill-Slayer, καθως ψηφιζει χωρις να επιχειρηματολογει ουτε στο ελαχιστο και τωρα μας προκαλει να ψηφισουμε την elana, χωρις να μας υποδεικνυει καποιον συγκεκριμενο λογο... Το γεγονος οτι κοντεψε να φυγει στον πρωτο γυρο αγαπητε δεν την καθιστα δολοφονο και φυσικα δεν προκειται να μαθουμε κατι παραπανω η να κερδισουμε κατι απο την αποχωρηση της!! Αντιθετως θα χασουμε ενα ακομα θυμα (ναι, πλεον πιστευω πως ειναι αθωα) και δεν εχουμε περιθωρια για βιαστικες κινησεις... Φυσικα εσενα κατι τετοιο θα σε συνεφερε, αλλα τεσπα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Άσε ρε που έκανες 2 πόστ και έρχεσαι και προκαλείς να με ψηφίσουν και οι πάντες.
Πότε είχες συμμετοχή εσύ Bill στο παιχνίδι και δεν το κατάλαβα?

Μπαίνεις,ρίχνεις μια ψήφο και φεύγεις. Γαμάτη τακτική.

Δεν είδα καμία συμμετοχή από μέρους σου. Κανένα επιχείρημα για να με ψηφίσεις.
Μπήκες και είπες "ε για να έχει λίγο σασπένς το παιχνίδι,ας ψηφίσω την Έλενα μωρέ."
Μετά και πάλι επέμενες εμένα να βγάλεις. Και στην παράταση με ψήφισες.
Ήσουν αμέτοχος καθ'όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και τσουπ έρχεσαι και μου χώνεις ψήφο.

Πολύ γαμάτο. Και που ξέρω εγώ αν είσαι δολοφόνος ή τσιράκι ή οτιδήποτε δηλαδή?

Άσε ρε Bill.
Σορυ κιόλας αλλά με ποια λογική ''προκαλεί να στειλουμε καποιον'';
Δώσε επιχειρήματα και ασε τον καθέ ένα να παίξει το παιχνίδι του.
Φιλικά ε.
Αχα, τωρα το θυμηθηκα!! Εξισου υποπτος για μενα ειναι φυσικα και ο Bill-Slayer, καθως ψηφιζει χωρις να επιχειρηματολογει ουτε στο ελαχιστο και τωρα μας προκαλει να ψηφισουμε την elana, χωρις να μας υποδεικνυει καποιον συγκεκριμενο λογο... Το γεγονος οτι κοντεψε να φυγει στον πρωτο γυρο αγαπητε δεν την καθιστα δολοφονο και φυσικα δεν προκειται να μαθουμε κατι παραπανω η να κερδισουμε κατι απο την αποχωρηση της!! Αντιθετως θα χασουμε ενα ακομα θυμα (ναι, πλεον πιστευω πως ειναι αθωα) και δεν εχουμε περιθωρια για βιαστικες κινησεις... Φυσικα εσενα κατι τετοιο θα σε συνεφερε, αλλα τεσπα!!

1ον άσε ρε έλενα
2ον δε βλέπω κανένα κανόνα που να λέει πρέπει να κάνεις παραπάνω από 3 ποστ σε κάθε γύρο(btw μ'αυτό φτάνω 4 ουάου.συμμετέχω!)
3ον υπάρχει διαφορά του ''συμμετέχω'' με το ''μιλάω ακατάπαυστα και ανούσια''
4ον το ότι κάποιος μιλάει περισσότερο δε σημαίνει απαραίτητα ότι λέει ουσιαστικά πράγματα.Μάλλον το αντίθετο.
5ον δε δέχομαι υποδείξεις στον τρόπο παιχνιδιού μου,όπως δεν κάνω και γω για το δικό σας :P

Θα μείνω λίγο στο ''κανένα επιχείρημα να με ψηφίσεις''.Μα καλά τι μανία είναι αυτή με τα επιχειρήματα?Σε κάθε ποστ της θεοδώρας βλέπω κι από μια πρόταση "δε βλέπω επιχειρήματα"(φιλικά).Η πλάκα είναι ότι επιχειρήματα υπάρχουν αλλά για κάποιο λόγο η όραση ορισμένων περιορίζεται.Ας πάμε βήμα-βήμα

1ος ορισμός
"Επιχείρημα":Το επιχείρημα ορίζεται ως το «υλικό» με το οποίο υποστηρίζουμε τις θέσεις μας και πείθουμε τους άλλους για την ορθότητά τους

2ος ορισμός
"Επιχείρημα":λογική σκέψη που στηρίζει κάποιο συμπέρασμα

...εντάξει?Νομίζω έγινε σαφές τι είναι επιχείρημα.Πάμε παρακάτω
Ωραία.Αφού στείλαμε(στείλατε) τον papas(ο οποίος μπορεί να ήταν πολίτης μπορεί δολοφόνος,ομολογώ πως δεν ξέρω),προκαλώ να στείλουμε και την _elena_ τώρα.
Well,ψήφισα elena στον προηγούμενο γύρο γιατί στην ισοβαθμία μπορείς να βγάλεις κάποια συμπεράσματα.Να δεις ποιος βιάζεται να ψηφίσει και να σώσει ποιον.. :whistle:
Αν βγει πολίτης,τότε θα ξέρουμε τουλάχιστον πού βαδίζουμε...θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.Αν στείλουμε κάποιον άλλον πάλι...μπλέκει η υπόθεση.

_elena_ από μένα ;)
Όσοι έχουν στοιχειώδεις γνώσεις νεοελληνικής γλώσσας,μπορούν να καταλάβουν ότι έχω παραθέσει μια σειρά επιχειρημάτων.Η χρήση του αιτιολογικού συνδέσμου "γιατί" δικαιολογεί τη θέση μου και η χρήση του επιρρήματος "τότε" φανερώνει το αποτέλεσμα.
Αν φοράτε γυαλιά δολοφόνων και κάνετε τα στραβά μάτια,δικαιολογείστε.Γιατί θέλετε να αποπροσανατολίσετε.
Αν είστε πολίτες με κάποιο πρόβλημα στην όραση,έχω μεγαλώσει τη γραμματοσειρά και έχω τονίσει τα σημαντικά.Δε θα ξαναμπερδευτείτε.:)
Αν,πάλι,είστε πολίτες και δεν έχετε κανένα πρόβλημα όρασης...τότε απογοητεύομαι από τις γνώσεις σας :(


Φιλικά

έντιτ: έχουμε και 3ο κρούσμα επιλεκτικής όρασης προς τα επιχειρήματά μου.Μεταδοτικό είναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
@foreverfreak :Δεν είπα ότι δε σε θεωρώ ένοχο.Όμως , επειδή ήταν η πρώτη ψηφοφορία και το κλίμα ήταν θολό , μου φάνηκες ο περισσότερο ύποπτος χωρίς να είμαι σίγουρος ότι είσαι δολοφόνος!Τώρα όσον αναφορά τον Μαυρούλη , είπα τους λόγους για τους οποίους τον ψήφισα(Και μην είσαι τόσο σίγουρος ότι αποκλείεται να είναι δολοφόνος.Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι ;) )..Δεν έχω κάτι άλλο να πω εκτός από...



*stas :mad:
Είσαι ο δεύτερος που το κάνει λάθος ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δηλαδη θελεις να ψηφισουμε την _elena_, για να μην μπερδευτουν περισσοτερο τα πραγματα?? Αν βγει πολιτης η _elena_ δηλαδη, δε θα μπερδευτουν τα πραγματα?? Δε λεω, χρησιμοποιησες τελικα ενα επιχειρημα, αλλα συγνωμη, προσωπικα το βρισκω ανοητο!! Αν δεν εισαι δολοφονος, θα σε συμβουλευα να ψηφισεις εκεινον που θεωρεις ενοχο και οχι εκεινον που πιστευεις πως θα ξεμπερδεψει τα πραγματα, γιατι στην τελικη δεν ξερουμε αν θα συμβει κατι τετοιο... Δεν εχουμε την πολυτελεια για ανθρωποθυσιες!! Αν παλι τη θεωρεις ενοχη, τοτε παω πασο και το σεβομαι απολυτα... Δικαιωμα σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λολ. Θέλω να δώ αν θα βγώ τελικά αύριο πως στο καλό θα ξεκαθαρίσει τα πράγματα ο Bill.

Πραγματικά όμως.

Και κάτι ακόμα. Εγώ ξέρω πως οι πολίτες δεν θέλουν να βγαίνουν δικοί τους.
Θέλουν να βγαίνουν οι ένοχοι. Eσύ έτσι όπως το πας θα "θυσιάζεις" πολίτες για να σου "φανεί" ο δολοφόνος.

Πως είσαι τόσο σίγουρος στην τελική ότι αυτή η τακτική είναι σωστή?
Ωραίος πολίτης να σου πετύχει,ε. Θα έχεις στείλει τους πάντες μέχρι να φανεί ο "δολοφόνος" σου. :whistle:

Ότι να'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Btw, εχω να δηλωσω κατι και ας ειμαστε ακομα στις αρχες του παιχνιδιου:
Μωρη κουφαλα _elena_, αν εισαι δολοφονος και με μου την εχεις φερει τοσο υπουλα, δεν προκειται να σου ξαναμιλησω!! Θα αρχισει να σε φοβαται το ματι μου:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Οσο για την αυριανη ψηφοφορια, ψηφιζει νωρις νωρις για να ξεμπερδεψει και να μη χρειαστει να συμμετεχει ξανα και δινει και παλι την ψηφο του σε ενα ατομο, που ακομα και ο πιο ηλιθιος μπορει να καταλαβει πως ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να ειναι δολοφονος!!
ψηφίζω και εγώ Mayroulis ακριβώς για τους ίδιους λόγους. :D

:rofl::rofl: θα μπορούσες να μου το φέρεις ποιό ευγενικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Btw, εχω να δηλωσω κατι και ας ειμαστε ακομα στις αρχες του παιχνιδιου:
Μωρη κουφαλα _elena_, αν εισαι δολοφονος και με μου την εχεις φερει τοσο υπουλα, δεν προκειται να σου ξαναμιλησω!! Θα αρχισει να σε φοβαται το ματι μου...
θα μπορούσες να μου το φέρεις ποιό ευγενικά
Xαχαχαχαχ.
Μπα δεν παρεξηγώ εγώ τον Κωνσταντίνο,τον ξέρω πολύ καιρό. :P
Είναι πάρα πολύ καλό παιδί,μην τον βλέπετε έτσι! Xαχα.

Πάντως το αν είμαι αθώα ή όχι θα φανεί στην έκβαση του παιχνιδιού... =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
:rofl::rofl: θα μπορούσες να μου το φέρεις ποιό ευγενικά :P

Χαχαχα.

Φαίνεται πάντως πολύ σίγουρος για την αθωότητα του maurouli.Γιατί έτσι?Επειδή δε μιλάει τον καθιστά αθώο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:rofl::rofl: θα μπορούσες να μου το φέρεις ποιό ευγενικά :P
Χαχαχα:)... Τι να πω, απλα ΘΕΟΣ!! Με εκανες και γελασα βραδιατικα:)... Ρε σεις, εγω οταν παιζω παλερμο με την παρεα μου εχω συνηθισει σε τρελο καυγα και βρισιδι, οποτε ειχα την ελπιδα πως δε θα με παρεξηγησετε:redface:!! Σορρυ αν σε προσβαλα, αλλα δε μπορω να παιξω αλλιως παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Χαχαχα:)... Τι να πω, απλα ΘΕΟΣ!! Με εκανες και γελασα βραδιατικα:)... Ρε σεις, εγω οταν παιζω παλερμο με την παρεα μου εχω συνηθισει σε τρελο καυγα και βρισιδι, οποτε ειχα την ελπιδα πως δε θα με παρεξηγησετε:redface:!! Σορρυ αν σε προσβαλα, αλλα δε μπορω να παιξω αλλιως παλερμο...

ναι ρε εννοείται πως δεν παρεξηγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Νομίζω ότι μετά από απουσία ενός απογεύματος, ήρθε η ώρα να πω κι εγώ κανα δυο λόγια...

Λοιπόν... Σήμερα χάσαμε τον πάπα(θα μου πείτε, κι εσύ ναι τσάρα τον ψήφισες στην παράταση)... Πιθανότατα δεν είναι δολοφόνος... Ίσως όμως, πιο πολύ σαν αμυδρή ελπίδα ότι δεν κάναμε λάθος, να ήταν τσιράκι... Όλα αυτά βέβαια, μόνο στο τέλος θα τα μάθουμε... Όμως, θα ωφελήσει και σε κάτι η αποχώρησή του... Η χαοτική και αβάσιμη επιχειρηματολογία του μας μπέρδευε όλους και πιθανότατα μας απόπροσανατόλισε από τα άτομα που πρέπει να βγάλουμε έξω... Ουδέν κακόν αμιγές καλού που λένε...

Μερικές σκέψεις...
Η έλενα με προβληματίζει από την αρχή της ιστορίας με τον πάπα... Ναι μεν, η επιχειρηματολογία του ήταν αβάσιμη, αλλά ίσως και να ήταν lucky guess... Εξάπτεται υπερβολικά εύκολα, κάτι μου είναι περίεργο... Σίγουρα δεν είναι απόδειξη ενοχής, αλλά είναι λόγος για να την παρακολουθώ στενά...
Μετά και τα σχόλια του φρικ με προβληματίζει και ο biuestas95... Κι αυτόν στο stalking list...
Η μαρία λουλού πάει να καλυφθεί με άλλοθι παλιά Παλέρμο και ανάλογη συμπεριφορά... Αυτό απαιτεί εξωπαλερμική έρευνα... Η οποία θα συμβεί από αύριο...
O Wild_Boy έφαγε τα λυσσακά του να σώσουμε τον πάπα... Στην αρχή με μπέρδευε αρκετά, αλλά αρχίζω να πιστεύω ότι δεν έχει ρολάκι... Η συμπεριφορά του είναι πολύ too much για δολοφόνου... Αλλά και πάλι, επειδή θα μπορούσε να είναι και το τέλειο ξεκάρφωμα, θέλει πολύ προσοχή...
Φυσικά είναι κι ο φαντασμένος... Που όταν μιλάει είναι ύποπτος, κι όταν δεν μιλάει τρις ύποπτος... Μεγάλος παίκτης... Ή θα σώσει κόσμο ή θα τον κάψει, ανάλογα τον ρόλο... Αυτός κι αν θέλει προσοχή...

Αυτά για τώρα... Ψήφος μετά τν δολοφονία... Κι αν μας βρει ο ψόφος πριν, υγεία...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top