Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αν υπάρξει ισοβαθμία?

ψηφίζετε νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Η _elena_ δεν παιζει με τιποτα να ειναι δολοφονος, τουλαχιστον δε μου εδειξε κατι τετοιο στον πρωτο γυρο!!
Ο papas μας εκανε να μπερδεψουμε τα μπουτια μας, δεν ξερω αν ειναι δολοφονος, αν και το μονο που εχει κανει ειναι να αποπροσανατολιζει τους παντες!! Δεν ξερω αν ειναι δολοφονος, αλλα η ψηφος μου παει σε εκεινον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γαμώτο, όταν λείπω μη μιλάτε τόσο!
Έχω να διαβάσω 3 σελίδες. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Νah,δεν θα σκοτωσουν ενα τοσο γνωστο ατομο στην δολοφονια.Θα την αφησουν να παιξει,για να μην κινησουν τα βλεμματα πανω τους.

Εμένα μπορεί να σκοτώσουν,εκτός αν δε θέλουν να καρφωθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι υποψηφιοι εννοειται πως δεν ψηφιζουμε,ε;

Γιατί όχι; :) Φυσικά...

αν υπάρξει ισοβαθμία?

ψηφίζετε νομιζω

Μισή ώρα παράταση. :) Μετά άλλη μισή κι αν έχουμε ακόμη ισοψηφία, γίνεται κλήρωση από τη ΣΕ. Τα γράφει στους κανόνες, καλό θα ήταν να τους διαβάζουμε πού και πού, λέω εγώ τώρα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εμένα μπορεί να σκοτώσουν,εκτός αν δε θέλουν να καρφωθούν.

Aν το κανουν,τουλαχιστον βλεπετε ποιους πρεπει να εξαφανισετε (κοιτα αυτους που με ψηφισαν):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
Πειράζει αν πάω στην 3η επιλογή , επειδή δε θέλω να ψηφίσω κανέναν? :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Γαμώτο, όταν λείπω μη μιλάτε τόσο!
Έχω να διαβάσω 3 σελίδες. :'(
Tι να πω κι εγώ που είχα να διαβάσω 9 σελίδες; :crazy:

Δεν ψηφίζω κανέναν, το κρίμα στο λαιμό σας.:pfff:
Άννα, πάω να φέρω ποπ κορν.:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Άσχετα απο το τι θα γίνει σε αυτή τη ψηφοφορία,και αν όπως νομίζω είναι και οι 2 πολίτες(ελενα παπας)κανεις δολοφονος δε νομίζω να πήρε το μέρος κάποιου!

Οπότε μπορεί και να βρίσκονται ανάμεσα σε αυτούς οι 4 δολοφόνοι!:

bluestas95
Αν όμως είναι η ελενα δολοφόνα,οι υπόλοιποι είναι εδώ:​
Chris1993
foreverfreak, JaneWin, theodora, _elena_, Πατρεύς​
fantasmenos
jj!
Κλεοπάτρα^^
maria_lulu
MAYROULIS
Πατρεύς
tsarachaf
vaios13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
HALLOOOOOOO
Θα σταθώ σε κάποια σημεία.
Δηλαδή η επόμενη δολοφονία θα είναι της Θεοδώρας; :P
I think. Μιλάω πολύ η άτιμη. Τέλος πάντων, θα δείξει.
Νah,δεν θα σκοτωσουν ενα τοσο γνωστο ατομο στην δολοφονια.Θα την αφησουν να παιξει,για να μην κινησουν τα βλεμματα πανω τους.
Α! Είμαι πολίτης τελικά; Γουστάάάρω!
Εχμ αν αποκαλύπτω δολοφόνους γιατί να με αφήσουν;

Στοιχημα οτι ο Bill θα επιλεξει ειτε εμενα,ειτε τη lulu.
Αυτό από που συνάγεται;

Και το παραλήρημα.

Να φανταστω οτι με τιμωρουν οι δολοφονοι,επειδη δεν ημουν το τσιρακι τους;:eek:

Πλακα με κανεις;Αν δεις ποιοι με ψηφισαν,σιγουρα 1-2 απο αυτους ειναι δολοφονοι.



Σώστε κάποιος τον papas ρε παιδιά,πολίτης είναι.Έλεος πάντα πολίτες βγάζετε στον πρώτο γύρο..

Ειναι πολυ αργα :/

Εμένα μπορεί να σκοτώσουν,εκτός αν δε θέλουν να καρφωθούν.

Aν το κανουν,τουλαχιστον βλεπετε ποιους πρεπει να εξαφανισετε (κοιτα αυτους που με ψηφισαν):redface:
Από που και ως που παπα και wild είστε βέβαιοι ότι ο άλλος είναι πολίτης;
Μόνο για τον εαυτό σας πρέπει να είστε σίγουροι!
Μ;Μ;Μ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ένα μήνυμα στους πολίτες του παλέρμο:

Δεν ξέρω ποιοι είστε και δε με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή,αλλά κοιτάξτε την έκβαση της ψηφοφορίας!Ο σκοπός μας είναι να βγάλουμε έξω ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ.Αν ο παπας ήταν δολοφόνος θα τον άφηναν να βγει οι συνδολοφόνοι του?Αντίθετα την έλενα αμέσως την υπερασπίστηκαν!Ξυπνήστε λίγο!!

Ουφ,μπαίνω τσατ να ξεσκάσω:/::(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ένα μήνυμα στους πολίτες του παλέρμο:

Δεν ξέρω ποιοι είστε και δε με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή,αλλά κοιτάξτε την έκβαση της ψηφοφορίας!Ο σκοπός μας είναι να βγάλουμε έξω ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ.Αν ο παπας ήταν δολοφόνος θα τον άφηναν να βγει οι συνδολοφόνοι του?Αντίθετα την έλενα αμέσως την υπερασπίστηκαν!Ξυπνήστε λίγο!!

Ουφ,μπαίνω τσατ να ξεσκάσω:/::(:mad:
Ποιος μιλάει για υπεράσπιση τώρα...
Που μόλις μπήκε η ψηφοφορία είπες "μην ψηφίζετε τον papa,είναι πολίτης,είναι πολίτης!"
=.=

Χώρια που τη μια λές πως νομίζεις ότι και εγώ και ο papas είμαστε πολίτες και την άλλη με κατηγορείς ασύστολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ένα μήνυμα στους πολίτες του παλέρμο:

Δεν ξέρω ποιοι είστε και δε με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή,αλλά κοιτάξτε την έκβαση της ψηφοφορίας!Ο σκοπός μας είναι να βγάλουμε έξω ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ.Αν ο παπας ήταν δολοφόνος θα τον άφηναν να βγει οι συνδολοφόνοι του?Αντίθετα την έλενα αμέσως την υπερασπίστηκαν!Ξυπνήστε λίγο!!

Ουφ,μπαίνω τσατ να ξεσκάσω:/::(:mad:
Ρε συ, τι μανία είναι αυτή με τον πάπα;
μολις τον ψήφισα με ψήφισες, τώρα ουρλιάζεις για την αθωότητά του και ρωτάω: ΓΙΑΤΙ;
Σαν πολίυης που λες ότι είσαι όλοι πρέπει να είναι ύποπτοι για εσένα, ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ποιος μιλάει για υπεράσπιση τώρα...
Που μόλις μπήκε η ψηφοφορία είπες "μην ψηφίζετε τον papa,είναι πολίτης,είναι πολίτης!"
=.=

Χώρια που τη μια λές πως νομίζεις ότι και εγώ και ο papas είμαστε πολίτες και την άλλη με κατηγορείς ασύστολα.

Αυτά που κάνω,σου φαίνονται ότι έχω ρόλο??????????????????????????????????Ή οτι απλώς δεν ξέρω που να σταθώ???????????????????????????

Αιτιολόγησα γιατι θεωρω τον παπα πολιτη κι εσύ με βγάζεις τρελό!!

Δώσε μου μια καλύτερη αιτιολόγηση που τον κάνει δολοφόνο,από τη δική μου που τον κάνει πολίτη!Άντε τώρα θα μου τα χώσεις κιόλας,επειδή είσαι στη θέση να βγεις.Δε λέω,μπορεί να είσαι και πολίτης.Αλλά γιατί ψηφίζεις τον παπα?????????Γιατί?Δε σου φτάνει το ότι αν ήταν δολοφονος θα τον υποστήριζαν ΚΙ ΑΛΛΟΙ???????????????????????????????????????Ο soter δεν έκανε τιποτα σπουδαιο,απλώς είναι πρωτάρης.Εγώ σε θεωρώ πιο ύποπτη απο τον παπα για δολοφόνο,ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΛΙΤΗΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δε σου φτάνει το ότι αν ήταν δολοφονος θα τον υποστήριζαν ΚΙ ΑΛΛΟΙ???????????????????????????????????????
4-5 είμαστε. Σιγά την διαφορά δηλαδή.
Και ο papas έχει υποστηρικτές.
Μπορώ κι εγώ πολύ εύκολα να πώ ότι το κάνετε για να τον σώσετε.
Δεν βγάζουν πουθενά τέτοιοι συλλογισμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
4-5 είμαστε. Σιγά την διαφορά δηλαδή.
Και ο papas έχει υποστηρικτές.
Μπορώ κι εγώ πολύ εύκολα να πώ ότι το κάνετε για να τον σώσετε.
Δεν βγάζουν πουθενά τέτοιοι συλλογισμοί.

Ο φαντασμενος δεν ξερω τι ρολο βαραει πολύ αποπροσανατολιστης μοιαζει:P:P

Δεε βγάζω από το μυαλό μου,ότι όλοι όσοι συμμετέχουμε στην ψηφοφορία(την παραταση)μπορεί να είμαστε και όλοι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτά που κάνω,σου φαίνονται ότι έχω ρόλο??????????????????????????????????Ή οτι απλώς δεν ξέρω που να σταθώ???????????????????????????

Αιτιολόγησα γιατι θεωρω τον παπα πολιτη κι εσύ με βγάζεις τρελό!!

Δώσε μου μια καλύτερη αιτιολόγηση που τον κάνει δολοφόνο,από τη δική μου που τον κάνει πολίτη!Άντε τώρα θα μου τα χώσεις κιόλας,επειδή είσαι στη θέση να βγεις.Δε λέω,μπορεί να είσαι και πολίτης.Αλλά γιατί ψηφίζεις τον παπα?????????Γιατί?Δε σου φτάνει το ότι αν ήταν δολοφονος θα τον υποστήριζαν ΚΙ ΑΛΛΟΙ???????????????????????????????????????Ο soter δεν έκανε τιποτα σπουδαιο,απλώς είναι πρωτάρης.Εγώ σε θεωρώ πιο ύποπτη απο τον παπα για δολοφόνο,ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΛΙΤΗΣ!
Γιατί με απορρίπτεις;
Έχω χάσει τον μπούσουλα, προσωπικά ενώ εσύ διατυμπανίζεις ότι ο πάπας είναι αθώος.
Δε δηλώνω ότι η Έλενα είναι αθώα αλλά ανάμεσά τους ο πάπας έχει περισσότερες υποψίες για εμένα. (βλ ποστς)
Δε βγήκα όμως να πω ''σώστε τον τάδε, είναι πολίτης'' γιατί πολύ απλά δεν είμαι σίγουρη για κανέναν.
Εσύ πως είσαι σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Φαντασμένε,μίλα! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχετε πλάκα πάντως. :popcorn: Ο χρόνος περνάει και πίσω δε γυρνάει, ψηφίστε, ψηφίστε, αυτόν που θέλετε υποστηρίξτε! λολ, λίγα λεπτά έμειναν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Γιατί με απορρίπτεις;
Έχω χάσει τον μπούσουλα, προσωπικά ενώ εσύ διατυμπανίζεις ότι ο πάπας είναι αθώος.
Δε δηλώνω ότι η Έλενα είναι αθώα αλλά ανάμεσά τους ο πάπας έχει περισσότερες υποψίες για εμένα. (βλ ποστς)
Δε βγήκα όμως να πω ''σώστε τον τάδε, είναι πολίτης'' γιατί πολύ απλά δεν είμαι σίγουρη για κανέναν.
Εσύ πως είσαι σίγουρος;

πως είμαι σίγουρος?τα έχω πει 2-3 φορές στα ποστ μου.κατσε και διάβαζε Sweety:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top